Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά έχετε να προτείνετε ένα πρόγραμμα GPS που να σε προειδοποιεί για τις κάμερες χωρίς να χρειάζεται να βάλεις κάποια πορεία;;;
Link to comment
Share on other sites

Στα γραμματα που ειναι στην πρωτη σειρα και εχουν αριθμους (ε,υ,ι,ο) οταν τα κρατας πατημενα εκτος απο τους αριθμους βγαζει και επιλογη για τόνους αλλα και διαλυτικα/διαλυτικα με τονο. Π.χ. το "ι" μπορεις να το κανεις "ΐ"

 

πρεπει ομως να ειναι απενεργοποιμενο το Τ9 για να γινει αυτο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχετε να προτείνετε ένα πρόγραμμα GPS που να σε προειδοποιεί για τις κάμερες χωρίς να χρειάζεται να βάλεις κάποια πορεία;;;

 

το κάνει το iGO..!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι νόμιμο όμως κάτι τέτοιο ή θα μας πάρουν χαμπάρι και θα μας κλείσουν τους λογαριασμούς;

Τι ακριβώς αν είναι νόμιμο??

Το site μια χαρά νόμιμο είναι και αφού γράφεσαι και λειτουργεί το account κανονικά τι σε αγχώνει?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιει κανεις την εφαρμογη ADownloader; εντυπωσεις;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιει κανεις την εφαρμογη ADownloader; εντυπωσεις;

 

Δοκιμασα μερικες ακομα αντιστοιχες και κατεληξα σε αυτην. Λειτουργεί χωρις κανένα προβλημα.

Υπάρχουν μερικες ελλειψεις σε ολα τα torrent προγραμματα που δοκιμασα οπως το οτι δεν καταφερα να κατεβασω απο private tracker, αλλα για public trackers ειναι ιδανικο.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς αν είναι νόμιμο??

Το site μια χαρά νόμιμο είναι και αφού γράφεσαι και λειτουργεί το account κανονικά τι σε αγχώνει?

 

Οκ το έκανα κι εγώ. Ρωτάω αν υπάρχει περίπτωση να καταλάβουν ότι το κάναμε με κόλπο και κλείσουν τους λογαριασμούς. Δεν νομίζω όμως. Τζάμπα ανησυχώ μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις εγγραφή στο box.com και παίρνεις στην αρχή τα 5gb.

Μετά τρέχεις αυτό το apk, βάζεις το username και pass που γράφτηκες και παίρνεις τα 50gb! :)

Μια συμβουλή ασφαλείας μόνο: στην αρχή βάλε ένα password όχι από τα σταθερά σου.Μόλις πάρεις τα 50gb, μπες στο account settings του box.com και άλλαξε τo password στο καλό σου. ;)

 

μετά φαντάζομαι απεγκαθιστούμε το .apk ??

 

ΥΓ. πάντως αν είσαι ήδη χρήστης δεν ζητάει τηλέφωνα κλπ .. πρώτα βάζεις ένα πρόχειρο pass στο πισι κάνεις την αναβάθμηση σου ρχονται δυο τρια μειλ και μετά βάζεις το κανονικό

Edited by mimo

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ζήτησε μόνο username και password. Έβαλα το password που είχα, αλλά αμέσως μετά μπήκα και το άλλαξα.
Link to comment
Share on other sites

Ξερούμε καμια εφαρμογή πού να κάνει rip video you tube? Κάπου διάβασα ενα παλιό ποστ για το Riper αλλά δεν ειναι στο μάρκετ. Θενξ

Διόρθωση βρήκα το tube mate δείχνει καλό

Edited by nickboldhead
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας.................................με το viber τι γινετε ???? βγαζετε ακρη?????????? οταν καλω μια επαφη συνεχεια διχνει οτι χτυπα κανονικα εχει δεν εχει ανοιχτο το wifi , υπαρχει τροπος να ξερουμε ποιος ειναι διαθεσιμος????????? υπαρχει αλλη εφαρμογη που χρησιμοποιειτε εσεις πιο αξιοπιστη????????????? :)

 

Μερικές απορίες για το viber..

Για να πάρεις μηνύματα και κλήσεις πρέπει να έχεις και ανοιχτά Background Data και Sync ή απλά internet? (Mobile Data ή wifi)

Όταν μπαίνεις internet, είναι ενεργό και μπορείς ανά πάσα στιγμή να σε καλέσουν ή πρέπει να πατήσεις να ανοίξει η εφαρμογή?

Ειδοποιήσεις για missed calls παίρνεις όταν το ανοίξεις ή μόνο για μηνύματα?

Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα και καποιες αλλες και εκει καταληγω και γω πως προς το παρον ειναι η καλυτερη.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Μερικές απορίες για το viber..

Για να πάρεις μηνύματα και κλήσεις πρέπει να έχεις και ανοιχτά Background Data και Sync ή απλά internet? (Mobile Data ή wifi)

Όταν μπαίνεις internet, είναι ενεργό και μπορείς ανά πάσα στιγμή να σε καλέσουν ή πρέπει να πατήσεις να ανοίξει η εφαρμογή?

Ειδοποιήσεις για missed calls παίρνεις όταν το ανοίξεις ή μόνο για μηνύματα?

Ευχαριστώ..

 

Θελει το background data, το sync oxi.

Mε το που θα συνδεθεις σε wifi/data αυτο τρεχει χωρις να χρειαζεται να το ανοιξεις και σε ενημερωνει και για missed calls οπως και για μηνυματα.

Link to comment
Share on other sites

Το χρησιμοποιώ και το cosmote info, αλλά καμιά φορά αργεί να κάνει ανανέωση. Να φανταστείς εδώ και μιάμιση μέρα δεν ανανεώνει τα δωρεάν λεπτά προς άλλους. Για αυτό που ρώτησα ξέρεις πως λύνεται;

 

Δεν το δουλεύω για να σου πω αλλά δεν αν έχει κάπου επιλογή για excluded numbers εκεί που στήνεις το τι να μετράει. Τώρα κάποιος που το χρησιμοποιεί σίγουρα θα μπορεί να απαντήσει με βεβαιότητα.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες.

Εχω δει σε μερικες φωτο οτι το soundhound ορισμενοι το εχουν σαν γραφικο στοιχειο στις οθονες τους που γραφει διπλα κ τα στοιχεια του

τραγουδιου που εντοπισε.

Ξερει καποιος πως μπορω να το κανω και εγω ετσι η πρεπει να εχεις καποια πληρωμενη εκδοση για να το κανεις αυτο?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιείτε το dropbox, δείτε το παρακάτω, για να κερδίσετε αλλά 4.5gb σιγά σιγά :-).

 

****Το Dropbox δοκιμάζει νέες λειτουργίες και προσφέρει έως και 4.5GB επιπλέον δωρεάν χώρο αποθήκευσης http://t.co/kwL14mMu

 

Edit:

Βρήκα και αυτό το βίντεο με το οποίο πολύ απλά θα αποκτήσετε πανεύκολα τα 4.5gb :

Edited by TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!θα ηθελα να με πληροφορησετε εαν μπορω σε μια παροπλισμενη συσκευη μλς που εχω, να παρω το προγραμμα δεστινατορ και να το τοποθετησω σε ενα htc wilfire.ευχαριστω
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά το βίντεο αναλύει αυτά που λέγονται στο link συμμαζεμένα

οχι φιλε μου. το αρθρο αναλυει πως θα ανεβαινουν οι φωτο και τα βιντεο απο το κινητο σου αυτοματα στο cloud, κερδιζοντας τα 4.5gb.

στο βιντεο αναλυει πως μπορεις να το κανεις αυτο χρησιμοποιωντας απλως ενα usb stick :).

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

υπαραχει κάποια εφαρμογή για να μπορώ απο το κινήτο να δω τους κοινόχρηστους φακέλους του H/Y?
Link to comment
Share on other sites

Έχω το mybackup root και θέλω να κάνω export το αρχείο στην κάρτα μνήμης.. γίνεται...? Δηλαδή θέλω να μπαίνω στην κάρτα μνήμης κ να βλέπω το apk αρχείο..

 

Send from my HTC with Sense 3.5

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

υπαραχει κάποια εφαρμογή για να μπορώ απο το κινήτο να δω τους κοινόχρηστους φακέλους του H/Y?

 

Andsmb

 

10 χαρακτηρες

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Andsmb

 

10 χαρακτηρες

 

Το andsmb ειναι για να αντιγραφεις αρχεια απο windows. Δε τα βλεπεις δηλ μεσα απ τους file managers.

 

CisfsManager και αν ο kernel του κινητου σου υποστιριζει cisfs μπορεις να κανεις map το φακελο.

 

Το mybackup root σωζει τα apk στο rerware/allbackups της καρτας

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου. το αρθρο αναλυει πως θα ανεβαινουν οι φωτο και τα βιντεο απο το κινητο σου αυτοματα στο cloud, κερδιζοντας τα 4.5gb.

στο βιντεο αναλυει πως μπορεις να το κανεις αυτο χρησιμοποιωντας απλως ενα usb stick :).

Αν διαβάσεις αναλυτικά ΟΛΕΣ τις σελίδες του link που παρέθεσες,θα διαπιστώσεις ότι περιγράφεται ΚΑΙ αυτή η πατέντα.

"LengthPro® Comment Lengthener™always keeps my comments lengthy!"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...