Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιος ξέρει να μου πει αν ο παρακάτω χάρτης ειναι ο τελευταίος ??? της geointelligence για Don't Panic!!! το έχω το πρόγραμμα και τον χάρτη φυσικά, στο multimedia car system (PNA).

 

http://s7.directupload.net/images/111128/e5sojz5i.png

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα την εμφανίζει την υπογραφή - τουλάχιστον τη βλέπω στο ποστ..φαντάζομαι κι εσείς!!

 

Το 'φ' εμένα χωρίς BBCode δεν το εμφανίζει άρα πιθανόν να είναι θέμα γραμματοσειράς το ότι σου το εμφανίζει.

 

Thanks Prattein Aloga! Επειδή ενεργοποιώ πάντα ΒΒCode κάποια φάση είχε στρώσει το φ αλλά μετά από φλάσινγκ δεν το είχα ενεργοποιήσει ξανά γιατί είχα την εντύπωση ότι ήταν enabled by default κι ούτε είχα πάρει χαμπάρι ότι εξαιτίας αυτού είχε στρώσει!!

 

HTC Desire/Tapatalk

 

μιλαω για την τελευτεα αναβαθμιση 1.13.3

 

το περιεργο ειναι οτι ουτε με το iphone μου εμφανιζει την υπογραφη στο myphone ενω στα αλλα φορουμ δεν εχω προβλημα....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ γι'αυτή την αναβάθμιση την αναβάθμιση μιλάω. Την 1.13.3 έχω. Δοκίμασε να κάνεις μια εκκαθάριση αν δε βαριέσαι και να τα ξαναπεράσεις μήπως στρώσει.

 

HTC Desire/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ γι'αυτή την αναβάθμιση την αναβάθμιση μιλάω. Την 1.13.3 έχω. Δοκίμασε να κάνεις μια εκκαθάριση αν δε βαριέσαι και να τα ξαναπεράσεις μήπως στρώσει.

 

HTC Desire/Tapatalk

 

το εκανα...εκανα και uninstall αλλα τιποτα...αλλα δεν φτεει το tapatalk γιατι ουτε απο το iphone εμφανιζεται η υπογραφη στο myphone

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

το εκανα...εκανα και uninstall αλλα τιποτα...αλλα δεν φτεει το tapatalk γιατι ουτε απο το iphone εμφανιζεται η υπογραφη στο myphone

μηπως μιλατε για διαφορετικα πραγματα; εγω καταλαβαινω οτι εσυ μιλας για την υπογραφη που φαινεται σε καθε ποστ αλλα και στο προφιλ μας ενω η eltsele νομιζω μιλαει για την υπογραφη του tapatalk που δειχνει οτι γραφεις απο το tapatalk.

Link to comment
Share on other sites

μηπως μιλατε για διαφορετικα πραγματα; εγω καταλαβαινω οτι εσυ μιλας για την υπογραφη που φαινεται σε καθε ποστ αλλα και στο προφιλ μας ενω η eltsele νομιζω μιλαει για την υπογραφη του tapatalk που δειχνει οτι γραφεις απο το tapatalk.

 

κ εγω γιαυτο μιλαω...για την υπογραφη του tapatalk ''sent from κτλ''

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Για τους απρόσεκτους υπάρχει και εφαρμογή undelete

https://market.android.com/details?id=fahrbot.apps.undelete

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σχετικά με κάποιες εφαρμογές που έχω στην SD του κινητού μου.

Πριν περάσω την ROM είχα π.χ το Go Launcher . αφού πέρασα την ROM αυτή μαζί με κάποιες άλλες εφαρμογές που υπήρχαν στο κινητό σβήστηκαν , αλλά οι φάκελοι έχουν παραμείνει στην SD κάρτα.

Η ερώτησή μου λοιπόν είναι : να τους σβήσω αυτούς του φακέλους ή υπάρχουν ακόμα οι εφαρμογές απλά δεν φαίνονται στο κινητό?

(Υ.Γ. από την διαχείριση εφαρμογών πάντως δεν φαίνονται μέσα.)

Edited by alexakos7
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σχετικά με κάποιες εφαρμογές που έχω στην SD του κινητού μου.

Πριν περάσω την ROM είχα π.χ το Go Launcher . αφού πέρασα την ROM αυτή μαζί με κάποιες άλλες εφαρμογές που υπήρχαν στο κινητό σβήστηκαν , αλλά οι φάκελοι έχουν παραμείνει στην SD κάρτα.

Η ερώτησή μου λοιπόν είναι να τους σβήσω αυτούς του φακέλους ή υπάρχουν ακόμα οι εφαρμογές απλά δεν φαίνονται στο κινητό?

(Υ.Γ. από την διαχείριση εφαρμογών πάντως δεν φαίνονται μέσα.)

 

Λογικα ειναι αρχεια με αποθηκευμενες ρυθμισεις απο τα συγκεκριμενα προγραμματα. Δεν γνωριζω αν τα ξανακανεις εγκατασταση αν θα επανελθουν οι ρυθμισεις να σου πω την αληθεια.. Αν τα σβησεις παντως δεν θα εχεις προβλημα.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι, αν πέρασες νέα Rom, οι εφαρμογές δεν υπάρχουν συνεπώς μπορείς να σβήσεις τους φακέλους από την κάρτα.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη ή widget που να δειχνει ποσες ωρες λειτουργει το τηλεφωνο κανονικα οχι σε stand by.

Επισης κατι σαν msconfig για να ελεγχει τι ανοιγει στο startup?

Link to comment
Share on other sites

παλευα κι εγω,και τελικα βρηκα τη λυση.πρεπει να κανεις reboot Μεσα απο το προγραμμα,και οχι απλο restart κινητου

 

φιλε μου το εκανα και αυτο αλλα δεν δουλευει και παλι.σε εσενα δουλεψε?τωρα περασα παλι το 3.6.0 το οποιο δουλευει αψογα με χαρτες 2011.q3

Edited by dantspet
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη ή widget που να δειχνει ποσες ωρες λειτουργει το τηλεφωνο κανονικα οχι σε stand by.

Επισης κατι σαν msconfig για να ελεγχει τι ανοιγει στο startup?

 

Για το τι ανοίγει εγω έχω το autostarts. Δεν ξέρω αν ψάχνεις κατι τέτοιο.

 

Sent from my SK17i using Tapatalk

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

φιλε (τσιλας) εκανα ολη την διαδικασια με της οδηγιες του (youtube)αλλα δεν δουλευει χωρις ιντερνετ και παλι.τι εχω κανει λαθος

 

Εγω που εβαλα το navigon ετσι βρηκα την λυση και ειπα να το φτιαξω και σε βιντεακι στο utube.Πρεπει αφου κανεις denied απο το προγραμμα να κανεις restart το κινητο απο το προγραμμα και οχι απο την συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

εγώ ρε παιδιά που θέλω να αγοράσω το tapatalk κ δεν μπορώ τι να κάνω..? Είτε το εχω εγκατεστημένο, ήταν το βγάλω, μου λέει συνέχεια ότι το εχω αγοράσει κ δεν μπορώ να το αγοράσω πραγματικά τώρα.. κ εχω κάνει κ καθαρισμό δεδομένων αλλά πάλι τίποτα..

 

Sent from my HTC Desire Sense 3.0 using Tapatalk...

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

εγώ ρε παιδιά που θέλω να αγοράσω το tapatalk κ δεν μπορώ τι να κάνω..? Είτε το εχω εγκατεστημένο, ήταν το βγάλω, μου λέει συνέχεια ότι το εχω αγοράσει κ δεν μπορώ να το αγοράσω πραγματικά τώρα.. κ εχω κάνει κ καθαρισμό δεδομένων αλλά πάλι τίποτα..

 

Sent from my HTC Desire Sense 3.0 using Tapatalk...

 

Από το μάρκετ στο pc δοκίμασες?? Κι εκεί αγορασμένο σου το δείχνει?

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε οπωσδήποτε το ex Dialer. Είναι ο Miui dialer με ελληνικό Τ9 και πολλές έξτρα επιλογές όπως swipe2call μια επαφή
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε οπωσδήποτε το ex Dialer. Είναι ο Miui dialer με ελληνικό Τ9 και πολλές έξτρα επιλογές όπως swipe2call μια επαφή

 

+1 δεν πρεπει να παιζει καλυτερος dialer!

Link to comment
Share on other sites

+1 δεν πρεπει να παιζει καλυτερος dialer!

καλημέρα βρήκες το notiGO? κοιταξα στους xda αλλά δεν βρήκα κάποιο link αν το έχεις εύκαιρο στείλτο μου Ευχαριστώ

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Υπάρχει κάποια εφαρμογή με την οποία μπορώ να μεταφέρω όλα τα αποθηκευμένα WiFi δίκτυα (SSID και WPA key) από ένα android κινητό σε ένα άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Από το μάρκετ στο pc δοκίμασες?? Κι εκεί αγορασμένο σου το δείχνει?

 

Βρε από παντού το δοκίμασα.. μέχρι κ από άλλη συσκευή.. αλλά τίποτα...

 

Sent from my HTC Desire Sense 3.0 using Tapatalk...

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα βρήκες το notiGO? κοιταξα στους xda αλλά δεν βρήκα κάποιο link αν το έχεις εύκαιρο στείλτο μου Ευχαριστώ

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1187025

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

 

εκεί κοίταξα και βρήκα μόνο το update!!!!!!!!!!

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...