Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια εχω το SonyEricsson Xperia X10 mini pro ποιο προγραμμα μου προτινεται να βαλω στο κινητο? το Sygic aura ή το Navigon? Ευχαριστω εκ των προτερων.

"I Kneel Only to god - I Don't See Him Here"

John Abruzzi

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ndrive ανεπιφύλακτα,και με χάρτες 3D είναι απλά το κορυφαίο για Xperia x10 mini pro!!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ndrive ανεπιφύλακτα,και με χάρτες 3D είναι απλά το κορυφαίο για Xperia x10 mini pro!!!

 

Ειδικά στην καινούργια του έκδοση... v11!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Google Maps 4 the win :)

 

Απολυτα ικανοποιημενος...

“In the name of god. Impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.”

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά στην καινούργια του έκδοση... v11!

 

 

Βγήκε και η 11,δν το ήξερα,κάνε κανα κουμάντο,καταλαβαίνεις τι εννοώ!

Sent from my X10 mini pro using Tapatalk!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδιά μπορώ να δοκιμάσω ndrive στην έκδοση 11 έχοντας εγκατεστημένη την 10 ή θα τη σβήσει?

 

Θα καθίσει από πάνω και δεν θα σου δουλέψει το 10.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έχω κατεβάσει και δουλέυω το aura χωρίς κάποιο πρόβλημα. Επειδη όμως βλέπω ότι το κάθε πρόγραμμα ανταποκρίνεται διαφορετικά σε κάθε συσκευή μήπως μπορεί κάποιος να μου πει το καταληλότερο πρόγραμμα για το DHD ?. (Δεν είμαι root)
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί με android και μάλλον η επόμενη συσκευή που θα πάρω θα έχει , τι τιμή έχουν τα προγράμματα πλοήγησης? Πχ το ndrive?

υπάρχει κάποιο που να είναι δωρεάν ?

 

ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο δωρεάν πρόγραμμα πλοήγησης δεν υπάρχει και κανένα "σπασμένο" πρόγραμμα δε διακινείται μέσω του myphone (δεν αφορά εσένα μόνο αυτό αλλά γενικότερα)!

Γενικότερα φαντάζομαι ότι όσα προγράμματα αναφέρονται στο παρόν θέμα, αλλά και σε αυτό, θα λειτουργούν κανονικά και στο defy. To μόνο πιθανό πρόβλημα θα ήταν η ανάλυση της οθόνης, αλλά δε νομίζω ότι θα υπάρχει πρόβλημα με το defy, γιατί η οθόνη του υποστηρίζεται νομίζω από όλα τα προγράμματα πλοήγησης ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια και για μενα για gps ?που το βρισκω πως το παιρναω χωρις να με χρεωνη? ασπουμε το navigon. στειλτε πμ.

 

Αν μιλάμε για νόμιμη αγορά κάποιου προγράμματος τότε θα βρεις αρκετά στο market ή στο site του κάθε κατασκευαστή.

Και εννοείτε ότι τα πιο διαδεδομένα όπως Sygic Aura, Navigon κλπ τα οποία αγοράζεις νόμιμα δεν έχουν επιπλέον χρεώσεις.

Αν μιλάμε για κάποιο σπασμένο τότε λυπάμαι αλλά η συζήτηση τελειώνει κάπου εδώ.

Φιλικά...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

o rock player δεν επαιζε καλα video mp4 σε κανενα mode ασυγχρονισμος ηχου εικονας ενω ο μαμισιος video player το επαιζε τζαμι. δε ξερω γιατι

 

 

 

δεν ειναι δωρεαν ομως. μετα τον πρωτο χρονο πρεπει να πληρωσεις :p

 

 

 

δεν εχεις προβλημα. μπαταρι σου τρωει οταν υπαρχει διακινηση δεδομενων. αν δεν χρησιμοποιεις το wifi και που ειναι ανοιχτο δεν κανει κατι γιατι δε κανει scanning για αλλα δικτυο απλα παραμενει συνδεδεμενο στο δικο σου

 

 

 

και symbian

 

ευχαριστω :)

απλα με το που εβαλα την cm7 στο nexus οποτε εχω το wifi ανοικτο ρουφαει τη μπαταρια ..

Παύλος
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν διάφορες.. εγώ αγόρασα με 0.80 ευρώ το SeekDroid και δουλεύει κανονικά!

 

Δεν δοκίμασα χωρίς sim που δεν νομίζω να δουλεύει αλλά με reboot δεν χρειάζεται να το ξανατρέξεις... όπως άλλα που είχα δοκιμάσει παλιότερα.

πρεπει να εισαι ροοτ για να την αγορασεις αυτη?

και πως δουλευει αν κλαπει το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εγαρμογή να ανοίγει το τηλέφωνο αυτόματα κάποια συγκεκριμένη ώρα? θέλω να τη χρησιμοποιήσω για να μπορω να έχω ξυπνητήρι με κλειστο τηλεφωνο. Πρώτα να ανοιγει το τηλ, και μετα να χτυπάει το ξυπνητηρι μιας και στο android δεν γίνετε να λειτουργήσει με κλειστο τηέφωνο. για τηλεφωνο zte-blade Edited by vasicristo
Link to comment
Share on other sites

Αναμφισβητητα ολοι που εχουμε android phone ειμαστε funs του sync και θελουμε μια καλη ρυθμιση ωστε να ειναι παραγωγικο και να μην καταναλωνει πολυ μπαταρια! Εγω αυτο που θελω απο το κινητο μου ειναι ενα προγραμμα που να μπαινει στο internet καθε ωρα απο διαθεσιμο wifi να κανει sync τα gmail,k9 mail,greader rss,καιρο beautiful widgets,facebook (μηνυματα,αιτηματα) και μετα να κλεινει το wifi! Αυτο πραγματικα θα ηταν το ιδανικο!

 

Με αλλα λογια ενα προγραμμα που να ανοιγει το wifi αυτοματα να κανει sync all εκτελωντας το activity του συγχρονισμου μεσα απο τα προγραμματα που δεν κανουν αυτοματα συγχρονισμο και μετα να κλεινει το wifi και 2η ιδεα ενας προγραμματιστης που να κανει click σε συγκεκριμενα σημεια στην οθονη!

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εγαρμογή να ανοίγει το τηλέφωνο αυτόματα κάποια συγκεκριμένη ώρα? θέλω να τη χρησιμοποιήσω για να μπορω να έχω ξυπνητήρι με κλειστο τηλεφωνο. Πρώτα να ανοιγει το τηλ, και μετα να χτυπάει το ξυπνητηρι μιας και στο android δεν γίνετε να λειτουργήσει με κλειστο τηέφωνο. για τηλεφωνο zte-blade

 

Θα βαλεις το timeriffic αλλα δε σου κλεινει και ανοίγει το τηλέφωνο (εννοείται,καμία εφαρμογη δεν κάνει τέτοιο πράγμα) αλλά πάει σε λειτουργία πτήσης και ξανά πίσω,σου κλείνει και ανοίγει τον ήχο το wifi και ένα σωρό άλλα

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Ψάχνω μια εφαρμογή η οποία να μου δείχνει με ακρίβεια το ποσοστό της μπαταρίας επί της % 1 προς 1 (και όχι σε 10άδες όπως οι περισσότερες ) και η οποία να βγάζει εικονίδιο στο status bar.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Ψάχνω μια εφαρμογή η οποία να μου δείχνει με ακρίβεια το ποσοστό της μπαταρίας επί της % 1 προς 1 (και όχι σε 10άδες όπως οι περισσότερες ) και η οποία να βγάζει εικονίδιο στο status bar.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

battery indicator στο market

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...