Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γενικα και σε γραφικα και σε σεναριο;γιατι τα γραφικα του mc μου φανηκαν λιγο καλυτερα σε βιντεο που ειδα...

γραφικα 7 , σεναριο 9

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Παίρνει μέρος λίγο μετά το human revolution?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς στα σίγουρα ποια παιχνίδια είναι συμβατά με το Samsung gamepad EIGP20; πατώντας το πλήκτρο play στο χειριστήριο, μου βγάζει 39 παιχνίδια συμβατά από το Samsung apps. Από το play store δεν είναι καμιά συμβατή; Απαντήστε μόνο αν ξέρετε σίγουρα, γιατί μερικές που θέλω είναι επί πληρωμή και δεν θελω να χρεωθώ τζάμπα. Πάντως το real racing 3, δεν είναι...κοίταξα στις ρυθμίσεις του.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανα παιχνιδι σαν το command & conquer? :D

 

Κι εγώ ψάχνω το ίδιο. Κοίτα το autumn dynasty. Πολύ καλό παιχνίδι σ'αυτό το στυλ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν εχω βρει κανενα καλο strategy, οποιουδηποτε υφους :p ακομα και στο Symbian ειχαμε ενα Anno ρε παιδια :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ απ'όταν "κατέβασα" το Candy Crash να συνδεθώ με το λογαριασμό μου στο facebook, αλλά δε μπορώ .. Μου εμφανίζει μια οθόνη άσπρη, κλείνει μετά από λίγο και ξεκινάει εκ νέου το παιχνίδι βγάζοντάς μου μήνυμα σφάλματος ή μήνυμα ότι έχει συνδεθεί, ενώ στην πραγματικότητα δεν ισχύει ..

Ενημέρωσα προχθές την εφαρμογή του facebook, αλλά δεν ήξερα ότι ήθελε ρύθμιση από την αρχή, το έκανα, αλλά και πάλι δεν δούλεψε ...

 

Καμμία ιδέα ;; :worry:

Optimus G ...

 

βρηκες λυση? γιατι και εγω με xperia arc s το ιδιο παθαινω...

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι πρεπει να υπαρχουν απειρα παιχνιδια για σκακι, αλλα για μην παω στα τυφλα, προτεινετε μου κατι καλο-ενδιαφερον!
Link to comment
Share on other sites

Βασικά καλύτερα πήγαινε στα τυφλά, κατέβασε τα πρώτα 2-3 και δες ποιο σε βολεύει ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι πρεπει να υπαρχουν απειρα παιχνιδια για σκακι, αλλα για μην παω στα τυφλα, προτεινετε μου κατι καλο-ενδιαφερον!

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.aifactory.chess&hl=el

 

Με διαφορά το καλύτερο. Υπάρχει και δωρεάν έκδοση, αλλά αξίζει τα λεφτά του.

T300 > K500 > K700 > K800 > K810 > C905 > Xperia Mini > Xperia S > Xperia Z1 Compact

More than 10 years loyal Sony (Ericsson) user!

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι πρεπει να υπαρχουν απειρα παιχνιδια για σκακι, αλλα για μην παω στα τυφλα, προτεινετε μου κατι καλο-ενδιαφερον!

 

Αν σε ενδιαφέρει να παίζεις online δες το chess time ή ακόμα την εφαρμογή του chess.com όπου θα μπορείς να παίζεις και τουρνουά.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κανένα online παιχνίδι που να παίζετε;;

 

Όλοι θα σου πούνε το Clash of Clans :P

 

Και εγώ ψάχνω κάτι διαφορετικό από CoC αλλά δεν βρίσκω... Το 8pool παίζετε online αν ενδιαφέρεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω παίξει μόνο σε pc εδώ και πολλά χρόνια.Το "game" τα σπάει αλλά δεν ξέρω πόσο καλή μεταφορά έγινε.Περιμένω να πέσει λίγο η τιμή και θα το τιμήσω, ελπίιζοντας να ακολουθήσουν και άλλα adventure σαν και αυτό στο android. Syberia https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microids.syberia .
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

το ειδα και γω, ο χειρισμος δεν πιανει παντα σωστα και σαν να αργει λιγο (εγω ειχα παιξει μονο το 2ο) οταν δινεις εντολες... ωραιο παντως :)

 

δες Bard's Tale... οχι adventure τοσο αλλα ωραιο ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά αρκετά adventure νομίζω πως θα τα χαρεί κάποιος περισσότερο σε tablet. Το pixel hunting σε μικρές οθόνες δεν είναι και το καλύτερο. Θα το έπαιζα κάποιο adventure(και άλλα είδη) για την εμπειρία του "παίζω σε handheld gaming device "και θα το πλήρωνα για υποστήριξη.

 

Το bards tale θα το πάρω για την αίσθηση του χιούμορ που έχει και γιατι μου θυμίζει την εποχή που το έπαιζα σε atari st :)

.

 

Είμαι της γενιάς Τσουρινάκης και Pixel . Good times....

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

το εσβησα για εχω βαλει GTA:SA+Syberia οποτε χωρος ουτε για δειγμα αλλα 2-3 ωρες που επαιξα ελιωνα με το χιουμορ ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια ερώτηση που μπορεί να αναφέρεται κάπου στο θέμα αλλά λόγω των πολλών μηνυμάτων δεν μπορώ να το ψάξω.. Έχω ένα Galaxy s4 και εένας φίλος ένα νοτε 3. Ψάχνουμε για το pro evolution soccer . Μήπως γνωρίζει κανείς από που μπορούμε να το κατεβάσουμε και αν παίζει στα κινητά μας χωρίς ροοτ.? Ευχαριστώ.
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια ερώτηση που μπορεί να αναφέρεται κάπου στο θέμα αλλά λόγω των πολλών μηνυμάτων δεν μπορώ να το ψάξω.. Έχω ένα Galaxy s4 και εένας φίλος ένα νοτε 3. Ψάχνουμε για το pro evolution soccer . Μήπως γνωρίζει κανείς από που μπορούμε να το κατεβάσουμε και αν παίζει στα κινητά μας χωρίς ροοτ.? Ευχαριστώ.

 

Από το playstore :-) ... Σίγουρα παίζει και στις 2 συσκευές χωρίς την ανάγκη να έχεις rooted το τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...