Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα μου κάνει μια χαρά τα updates....

Λογικά δεν θα έχεις κανένα θέμα....

 

Μια χαρά! Το μόνο μέχρι στιγμής που δεν μπορώ να κάνω, είναι να τρέξω στο tsm και δεν μου εμφανίζει το event με το Hyundai.

Edit: το Hyundai το βρήκα, έμεινε το tsm.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Για φλιπερακι τι προτείνετε;

 

διαλεξε οποιο θελεις https://play.google.com/store/search?q=pinball&c=apps&hl=el

Sony Ericsson Xperia Arc

Cyanogenmod 11 - android 4.4

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είδα ότι αποθηκεύεται εκεί που ειπες....μπήκα και zipαρισα τα αρχεία και τα έχω εδώ.

Όποιος θέλει ας δοκιμάσει να αντικαταστήσει τα αρχεία του φακέλου "doc" και να μας πει....

 

Δηλαδή έχεις κανονικά updates από το store με όλα τα λεφτά;

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έχεις κανονικά updates από το store με όλα τα λεφτά;

 

Παίζω εδώ και μήνες με ''πειραγμένα'' λεφτά και συνδεδεμένος γιατί παίζω και τα tournament, έχω πάρει όλα τα update χωρίς κανένα πρόβλημα και με τα λεφτά ανέπαφα. Μάλιστα την ημέρα που σας έδωσε το χρήμα, είχε σκοπό να το δώσει και σε μένα γιατί κατέβασε 1mb, αλλά μάλλον επειδή είδε ότι έχω περισσότερα τα άφησε όπως ήταν :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έχεις κανονικά updates από το store με όλα τα λεφτά;

 

 

 

Φυσικά....

 

 

Παίζω εδώ και μήνες με ''πειραγμένα'' λεφτά και συνδεδεμένος γιατί παίζω και τα tournament, έχω πάρει όλα τα update χωρίς κανένα πρόβλημα και με τα λεφτά ανέπαφα. Μάλιστα την ημέρα που σας έδωσε το χρήμα, είχε σκοπό να το δώσει και σε μένα γιατί κατέβασε 1mb, αλλά μάλλον επειδή είδε ότι έχω περισσότερα τα άφησε όπως ήταν :lol:

 

Έτσι ακριβώς...!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ρωτήσει και στο νήμα του real racing και έχω το εξής πρόβλημα. Ενώ έχω τη πρώτη επιλογή χειρισμού (στρίψιμο με γυροσκόπιο και χειροκίνητο φρενάρισμα) το αυτοκίνητο φρενάρει μόνο του! Κάποια ιδέα τι μπορεί να φταίει; μήπως επειδή είμαι λεβελ 2;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ρωτήσει και στο νήμα του real racing και έχω το εξής πρόβλημα. Ενώ έχω τη πρώτη επιλογή χειρισμού (στρίψιμο με γυροσκόπιο και χειροκίνητο φρενάρισμα) το αυτοκίνητο φρενάρει μόνο του! Κάποια ιδέα τι μπορεί να φταίει; μήπως επειδή είμαι λεβελ 2;

 

 

Το αυτοκίνητο φρενάρει μόνο του γιατί ειναι ενεργοποιημένο το "brake assist"

Μπες στα options άλλαξε το αλλά να ξέρεις ότι θα δυσκολέψει πολύ.....

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω έχετε το μαμά apk με από το store? Με αλλαγμένα doc file? Online παίζω και εγώupdate δεν κάνω γιατί δεν τα δέχεται,εκτός εάν περνάτε από πάνω το update σαν apk only αλλά πάλι δεν το δεχόταν, ούτε μπορούσα να κάνω restore τα data από προηγούμενες εκδόσεις Edited by vrwmiaris
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είδα ότι αποθηκεύεται εκεί που ειπες....μπήκα και zipαρισα τα αρχεία και τα έχω εδώ.

Όποιος θέλει ας δοκιμάσει να αντικαταστήσει τα αρχεία του φακέλου "doc" και να μας πει....

 

Φιλαράκι είσαι αρχηγός, δούλεψε μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκίνητο φρενάρει μόνο του γιατί ειναι ενεργοποιημένο το "brake assist"

Μπες στα options άλλαξε το αλλά να ξέρεις ότι θα δυσκολέψει πολύ.....

 

Ευχαριστώ. Τελικά το βρήκα μετά από λίγο. Εντάξει με το αυτόματο φρενάρισμα γίνεται αρκετά εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

οσοι παιζετε CoC Eλατε στην greek chaos 2

800 κυπελλα και πανω

 

Έκανα αίτημα αν έχετε χωρο κάντε μου ένα accept να μάθουμε λίγα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είδα ότι αποθηκεύεται εκεί που ειπες....μπήκα και zipαρισα τα αρχεία και τα έχω εδώ.

Όποιος θέλει ας δοκιμάσει να αντικαταστήσει τα αρχεία του φακέλου "doc" και να μας πει....

 

Δούλεψε κανονικά :up:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι.

 

Με backup από το cloud? Γιατί από το TB δεν το έκανε restore. Κάτι άλλο κάποιος ο οποίος παίζει το angry GO μπορεί να δει να με πει η έκδοση 1.0.4 έχει νέες πίστες;ηχαρακτήρες;η 1.0.1 σταμάτα στις 4 στο stund

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Με backup από το cloud? Γιατί από το TB δεν το έκανε restore. Κάτι άλλο κάποιος ο οποίος παίζει το angry GO μπορεί να δει να με πει η έκδοση 1.0.4 έχει νέες πίστες;ηχαρακτήρες;η 1.0.1 σταμάτα στις 4 στο stund

 

Το ΤΒ δεν δουλεύει σ' αυτό το παιχνίδι. Θα πρέπει να πας στην sd στον φάκελλο android>data>com.ea.games.r3_row και να αλλάξεις τον φάκελλο doc με κάποιον τροποποιημένο καθώς εκεί μέσα είναι το χρήμα. Επίσης όσες φορές έχει χρειαστεί να πάρω back-up το παιχνίδι, απλά μεταφέρω τον φάκελλο com.ea.games.r3_row στο pc, δηλαδή φαντάσου ότι και καινούργια συσκευή να έπαιρνα δεν χρειάζεται ούτε ρουτ και φυσικά ΤΒ. Απλα μεταφέρεις από το pc στην sd στην διεύθυνση android>data τον φάκελλο com.ea.games.r3_row και μετά στο playstore για να κατεβάσεις το RR3 κανονικά. Πιο αναλυτικά δεν γίνεται :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο θα ήταν να μπορείς να κρατήσεις την πρόοδο σου και να περάσεις μόνο το χρήμα και τον χρυσό.
Link to comment
Share on other sites

Το ΤΒ δεν δουλεύει σ' αυτό το παιχνίδι. Θα πρέπει να πας στην sd στον φάκελλο android>data>com.ea.games.r3_row και να αλλάξεις τον φάκελλο doc με κάποιον τροποποιημένο καθώς εκεί μέσα είναι το χρήμα. Επίσης όσες φορές έχει χρειαστεί να πάρω back-up το παιχνίδι, απλά μεταφέρω τον φάκελλο com.ea.games.r3_row στο pc, δηλαδή φαντάσου ότι και καινούργια συσκευή να έπαιρνα δεν χρειάζεται ούτε ρουτ και φυσικά ΤΒ. Απλα μεταφέρεις από το pc στην sd στην διεύθυνση android>data τον φάκελλο com.ea.games.r3_row και μετά στο playstore για να κατεβάσεις το RR3 κανονικά. Πιο αναλυτικά δεν γίνεται :lol:

 

Ναι ρε μαν στο doc είναι όλη η δουλειά το ξέρω, δεν ξέρω τι στο καλό έκανα και δεν δούλευε με είχε σπάσει τα νεύρα το TB , θα το ξαναδοκιμάσω μόλις δουλέψει με ART

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αίτημα αν έχετε χωρο κάντε μου ένα accept να μάθουμε λίγα πράγματα

 

με ποιο ονομα εισαι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Καταλάθος έπεσα πάνω στο Rivers Of Alice

 

Εκπληκτικό παιχνίδι για τους λάτρεις των adventure, με φοβερή σουρεαλιστική αισθητική και μουσική. Ιδανικό για tablets !

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Καταλάθος έπεσα πάνω στο Rivers Of Alice

 

Εκπληκτικό παιχνίδι για τους λάτρεις των adventure, με φοβερή σουρεαλιστική αισθητική και μουσική. Ιδανικό για tablets !

 

Φαινεται ενδιαφερον! Ελπιζω να μην εχει δυσκολους γριφους.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα στο store το Atari 's Greatest Hits. Το έχει κάποιος; Είναι καλό; Αξίζει; Υπάρχει κάτι καλύτερο; Γιατί η βαθμολογία του δεν είναι και ότι το καλύτερο. Edited by pepe1
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα στο store το Atari 's Greatest Hits. Το έχει κάποιος; Είναι καλό; Αξίζει; Υπάρχει κάτι καλύτερο; Γιατί η βαθμολογία του δεν είναι και ότι το καλύτερο.

 

Διάβασε προσεκτικά.

Δεν είναι παιχνίδια.

Είναι κατάλογος.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...