Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Και εγώ το είχα τερματίσει αλλά το έσβησα και πρέπει να το κάνω από την αρχή :-(

Αλλά ναι, αρκετά ωραίο

Link to comment
Share on other sites

άλλο πολύ ωραίο παιχνιδάκι είναι το Tiny Thief

φοβερό animation

 

Εξαιρετικό game!!

Δεν το είχα ανακαλύψει τόσο καιρό!:happy:

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Από χθες καίγομαι με το Danger Dash. Είναι κόλλημα το παιχνίδι...

 

Με πετάει στο nexus 5, δεν ανοίγει καν..

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Για κάνε καμιά εκκαθάριση δεδομένων και δοκίμασε εγκατάσταση ξανά. Περίεργο στο δικό μου και το s2 της κοπέλας μου δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για κάνε καμιά εκκαθάριση δεδομένων και δοκίμασε εγκατάσταση ξανά. Περίεργο στο δικό μου και το s2 της κοπέλας μου δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο.

 

Το κατέβασα στο tablet αλλά δεν μου πολύ άρεσε λόγω γραφικών κυρίως. Δες το agent dash που ναι παρόμοιο και καλύτερο για μένα :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,κανενα παιχνιδακι στο στυλ του sprinkle ξερει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Sprinkle islands Πάρη :p

Και το grany smith ωραίο από mediocre πάλι αλλά καμία σχέση.

 

Σε ευχαριστω Νικο,το εχω και το islands και εχω φαει ψιλοκολημα με αυτο το παιχνιδι :lol: Απλα ψαχνω μηπως και παιζει και κατι αλλο σαν το Sprinkle.

Link to comment
Share on other sites

Απουσία σοβαρών παιχνιδιών για Android (Real Racing 3 εξαιρουμένου) το είχα ρίξει στο GBA emulation με το MyBoy. Μου ηρθε πρόσφατα η ιδέα όμως να ψάξω αν υπάρχει και PSX emulator και τελικά υπάρχει το γνωστό από το PC ePSXe. Με μεγάλη μου έκπληξη διαπίστωσα ότι ακόμη και το ταπεινό μου Xperia Ray παίζει νεράκι τα παιχνίδια του PSX (προφανώς μιλάμε για κονσόλα του 1994 αλλά η εξομοίωση απαιτεί σημαντικά περισσότερη επεξεργαστική ισχύ). Πως φαίνεται ότι πέρασαν τα χρόνια, έφτασα να παίζω τα αγαπημένα μου παιχνίδια (Crash Team Racing, Gran Turismo κλπ) στο κινητό...
Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

Απουσία σοβαρών παιχνιδιών για Android (Real Racing 3 εξαιρουμένου) το είχα ρίξει στο GBA emulation με το MyBoy. Μου ηρθε πρόσφατα η ιδέα όμως να ψάξω αν υπάρχει και PSX emulator και τελικά υπάρχει το γνωστό από το PC ePSXe. Με μεγάλη μου έκπληξη διαπίστωσα ότι ακόμη και το ταπεινό μου Xperia Ray παίζει νεράκι τα παιχνίδια του PSX (προφανώς μιλάμε για κονσόλα του 1994 αλλά η εξομοίωση απαιτεί σημαντικά περισσότερη επεξεργαστική ισχύ). Πως φαίνεται ότι πέρασαν τα χρόνια, έφτασα να παίζω τα αγαπημένα μου παιχνίδια (Crash Team Racing, Gran Turismo κλπ) στο κινητό...

 

Εκτος απο real racing υπαρχουν και αλλα σοβαρα παιχνιδια για android...π.χ. modern combat..

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο real racing υπαρχουν και αλλα σοβαρα παιχνιδια για android...π.χ. modern combat..

 

Μηπως θα μπορούσες να μου πεις και 2-3 ακόμα σοβαρά παιχνίδια..Για ταμπλετ τα θέλω..

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείται σοβαρά;

 

Δείτε το Bard's Tale, rpg

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα μπορούσες να μου πεις και 2-3 ακόμα σοβαρά παιχνίδια..Για ταμπλετ τα θέλω..

 

Bard's tail,asphalt 8 modern combat 4,fifa 2014,riptide dp2,csr racing...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καινούργιο, αλλά εγώ τώρα το ανακάλυψα. Πολύ όμορφα σχεδιασμένο, puzzle game, δωρεάν, χωρίς διαφημίσεις και με multiplayer mode! Κόλλημα!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.doodiebop.weave

T300 > K500 > K700 > K800 > K810 > C905 > Xperia Mini > Xperia S > Xperia Z1 Compact

More than 10 years loyal Sony (Ericsson) user!

Link to comment
Share on other sites

Dungeon Hunter, GTA...

 

Perfect Kick, multiplayer πεναλτάκια για τους ποδοσφαιρόφιλους!

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Και το πιο όμορφο Sudoku που έχει βγει. Με ένα φανταστικό μωβ holo theme, δωρεάν και χωρίς διαφημίσεις, όπως πάντα: ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smitten.sudoku

T300 > K500 > K700 > K800 > K810 > C905 > Xperia Mini > Xperia S > Xperia Z1 Compact

More than 10 years loyal Sony (Ericsson) user!

Link to comment
Share on other sites

Και το πιο όμορφο Sudoku που έχει βγει. Με ένα φανταστικό μωβ holo theme, δωρεάν και χωρίς διαφημίσεις, όπως πάντα: ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smitten.sudoku

πραγματι το πιο ωραιο!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Το Amazon appstore έχει σήμερα δωρεάν το Guess the movie, και από ότι είδα είναι και στο play store free. Ομολογώ πως δεν το ήξερα αλλά το κατέβασα και μου άρεσε πολύ. Είναι σε στυλ logo quiz αλλά έχει εικόνες-μινιμαλιστικά πόστερ που σχετίζονται με ταινίες. Προτείνεται!

 

edit: Η έκδοση από το αμαζον δεν έχει διαφημίσεις/ μάλλον είναι η φουλ έκδοση αφού έχει όνομα Guess the movie Full

Edited by paris_89

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Το Amazon appstore έχει σήμερα δωρεάν το Guess the movie, και από ότι είδα είναι και στο play store free. Ομολογώ πως δεν το ήξερα αλλά το κατέβασα και μου άρεσε πολύ. Είναι σε στυλ logo quiz αλλά έχει εικόνες-μινιμαλιστικά πόστερ που σχετίζονται με ταινίες. Προτείνεται!

 

edit: Η έκδοση από το αμαζον δεν έχει διαφημίσεις/ μάλλον είναι η φουλ έκδοση αφού έχει όνομα Guess the movie Full

εξυπνο και διασκεδαστικο indeed! :)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Απουσία σοβαρών παιχνιδιών για Android (Real Racing 3 εξαιρουμένου) το είχα ρίξει στο GBA emulation με το MyBoy. Μου ηρθε πρόσφατα η ιδέα όμως να ψάξω αν υπάρχει και PSX emulator και τελικά υπάρχει το γνωστό από το PC ePSXe....

 

Δοκίμασες Iesabel, FIFA14, NBA JAM, Dead Effect, Rayman Jungle Run, Shadowrun; Και είναι μόνο λίγα από αυτά που έχω παίξει και σίγουρα είναι καλύτερα από του GBA... Επίσης υπάρχει και εξομοιωτής για το PSP!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...