Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το asphalt 8 το απολαμβανω στο note το tablet που με full γραφικα δεν κολλαει καθολου ουτε ζεστενετε.Το lg 4x οταν δοκιμασα το asphalt 8 ημουν με cm 10.2 απο τις αρχικες nightly με τον default kernel.Στην τελευταια nightly με iodak kernel δεν μου το κολλαει καθολου με full γραφικα.Αλλα στο νοτε σπερνει κανονικα.

 

Αν θελετε να δοκιμασετε ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια κατεβαστε το quell memento.Τερματισμενα στο full και τα 3 παιχνιδια quell με απειρες ωρες καψιματος.

 

Επισης πολυ ωραια παιχνιδια ειναι τα earn to die,sprinkle islands,bladeslinger,riptide gp2,mini motor racing και φυσικα τα κλασσικα cut the rope και τα 3 και το where's my water.Μην χασετε ουτε ενα απο τα παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Συμφωνώ κι εγώ για την τριλογία quell. Έχω τερματίσει τα δύο και είμαι στα μισά στο memento. Φοβερή μουσική, σε χαλαρώνει.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ για την τριλογία quell. Έχω τερματίσει τα δύο και είμαι στα μισά στο memento. Φοβερή μουσική, σε χαλαρώνει.

 

Πολύ καλά παιχνίδια και τα τρία!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και τα αναφέρατε τα Quell, τι διαφορές έχουν τα free από τα paid;

 

Τα free είναι trials ουσιαστικά. Έχει μερικές πίστες.

Link to comment
Share on other sites

Το quell memento ειναι οτι καλυτερο για χαλαρωμα και καψιμο του μυαλου.Το εχω απο την πρωτη εκδοση απο το amazon και δεν ειχε κανενα bug.Εχουν προσθεσει γα jewels που υπαρχουν σε καθε πιστα και βρισκονται πολυ ευκολα και τα ρολογια που βρισκονται λιγο πιο δυσκολα.Επισης σε καποιες πιστες υπαρχουν υποπιστες οι οποιες ειναι 24 και ειναι με τι σειρα του ρολογιου.Εκεινες θα σας παιδεψουν παρα πολυ.Στις τελευταιες υποπιστες θελει και 30-40 κινησεις για να περασεις με αριστα την πιστα και ενα λαθος να κανεις δεν βγαινει με τιποτα.Καλα καψιματα.

 

Δοκιμαστε και το apparatus μιας και το θεωρω στα επιπεδα των quell αν οχι δυσκολοτερο.Κανει τα cut the rope να μοιαζουν πανευκολα.

Link to comment
Share on other sites

κυριες και κυριοι... το νεο μου κολλημα...:)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.toystudio.thecurse

 

Αααα... αυτό το έχω εδώ και μήνες ρε φίλε. Πολύ καλό όντως, με δυνατές σπαζοκεφαλιές. Έχω κολλήσει βέβαια σε ορισμένους γρίφους με αγγλικές λέξεις που έχει. Πάντως πολύ ωραία ατμόσφαιρα και γραφικά. Αξίζει.

T300 > K500 > K700 > K800 > K810 > C905 > Xperia Mini > Xperia S > Xperia Z1 Compact

More than 10 years loyal Sony (Ericsson) user!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. έχω συσκευή Tegra και θέλω να αγοράσω το Arma Tactics.

 

Το θέμα είναι πως έχω δει οτι κάποια παιχνίδια μόνο για Tegra ανεβάζουν τρελή θερμοκρασία και σκέφτομαι... αν κατεβάσω την μη-Tegra έκδοση παίζει να είναι καλύτερα τα πράγματα, ή μήπως υπάρχει περίπτωση να μην παίζει καθόλου το παιχνίδι;

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. έχω συσκευή Tegra και θέλω να αγοράσω το Arma Tactics.

 

Το θέμα είναι πως έχω δει οτι κάποια παιχνίδια μόνο για Tegra ανεβάζουν τρελή θερμοκρασία και σκέφτομαι... αν κατεβάσω την μη-Tegra έκδοση παίζει να είναι καλύτερα τα πράγματα, ή μήπως υπάρχει περίπτωση να μην παίζει καθόλου το παιχνίδι;

 

Εφόσον έχεις συσκευή tegra τα καλύτερα γραφικά θα τα δεις με τα συμβατά παιχνίδια. Άμα είσαι ρουτ και έχεις custom kernel μπορείτε να κάνεις undervolt και να μειώσεις έτσι την θερμοκρασία του επεξεργαστή.

 

Εγώ παίζω αυτόν τον καιρό, το Bard's Tale στην έκδοση με τα υψηλά γραφικά (3,5GB) και ειλικρινά το παιχνίδι είναι ότι πιο μεγάλο και περιεκτικό έχω παίξει μέχρι τώρα σε κινητό. Μιλάμε για κάτι απίστευτο! Είναι σχεδόν αδιανόητο το πώς κατάφεραν να μεταφέρουν, ολόκληρο παιχνίδι που είχε κυκλοφορήσει για υπολογιστές το 2005, σε μια τόσο μικρή συσκευή όπως είναι ένα κινητό. Μένω άφωνος, κάθε φορά που το παίζω!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν είχες σύνδεση στο ίντερνετ εκείνη τη στιγμή?

Πάντως έχει πέσει κόλλημα βλέπω! Τα Ελληνικά σημαιάκια έχουν αυξηθεί τρελά. Όποιος καταφέρει και σπάσει το φράγμα των 10'' που έχει ο 1ος global θα τον παραδεχθώ. Είναι θέμα εθνικής υπερηφάνειας! Να δούμε την Ελληνική σημαία στο βάθρο!:p:lol:

 

Απορώ πως τα κατάφεραν και έκαναν τόσο χαμηλό χρόνο

 

 

Μήπως είναι αυτός (από τα reviews):

Nice game But you have to disable multi touch.. Got to first place by pressing with all of my fingers on the board

:P

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους αρέσουν τα ζόμπι ρίξτε μια ματιά στο SAS zombie assault 3, προσωπικά ενώ δεν μου άρεσαν παιχνίδια του είδους με το συγκεκριμένο έφαγα μεγάλο κόλλημα! Online gaming, αγορές και αναβαθμίσεις όπλων, προστατευτικού εξοπλισμού.. θεωρώ όμως ότι θα το απολαύσει καλύτερα σε tablet κάποιος.. :)
Link to comment
Share on other sites

Είναι κανένας εδώ που παίζει Online Football Manager; Να μαζευτούμε να φτιάξουμε καμιά δική μας league γιατί έχω βαρεθεί να παίζω με άσχετους :rolleyes:

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Είναι κανένας εδώ που παίζει Online Football Manager; Να μαζευτούμε να φτιάξουμε καμιά δική μας league γιατί έχω βαρεθεί να παίζω με άσχετους :rolleyes:

 

 

Μόλις το κατέβασα. Γιατί κάποιες ομάδες δε μπορώ να τις επιλέξω ;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σε έχει προλάβει άλλος στον σέρβερ/πρωτάθλημα που είσαι :/

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Οποίος δεν έχει παίξει order & chaos duels να το κάνει πάραυτα!

Ίσως το πιο εθιστικό παιχνίδι που έχω παίξει σε κινητό τηλέφωνο. Έχει multiplayer και ranking system.

 

Είναι ίδιο είδος με το επερχόμενο hearthstone της blizzard.

Το ένα για smartphone το άλλο για pc.. :-P

me > you
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βγαίνει και το Fifa 14, ε; :D

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βγαίνει και το Fifa 14, ε; :D

τι εφτιαξαν οι ανθρωποι...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

?! βγήκε κιόλας;

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...