Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιος που να παίζει το παιχνίδι Ingress της Google;

Υπάρχουν invitations; Έχει κοντά ένα μήνα που περιμένω για πρόσκληση.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Υπάρχει κάποιος που να παίζει το παιχνίδι Ingress της Google;

Υπάρχουν invitations; Έχει κοντά ένα μήνα που περιμένω για πρόσκληση.

 

Θα σου στείλουν στο mail σου ... Εγώ περίμενα επίσης αρκετό καιρό, 5 - 6 βδομάδες αν θυμάμαι καλά ....

Απογοήτευση ήταν πάντως, δεν είχα το ενδιαφέρον να βγάλω το tutorial φαντάσου .... Και πολλά bugs ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Θα σου στείλουν στο mail σου ... Εγώ περίμενα επίσης αρκετό καιρό, 5 - 6 βδομάδες αν θυμάμαι καλά ....

Απογοήτευση ήταν πάντως, δεν είχα το ενδιαφέρον να βγάλω το tutorial φαντάσου .... Και πολλά bugs ...

 

Κατάλαβα, Δηλαδή πολύς ντόρος για το τίποτα!

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα, Δηλαδή πολύς ντόρος για το τίποτα!

 

Βασικά μπορεί να σου αρέσει, μην το αποκλείεις, αλλά το παιχνίδι προϋποθέτει ότι περπατάς για να παίξεις ... Που δεν έχω πρόβλημα, περπατάω πολύ, αλλά δεν γυρνάω ξεχωριστά κάθε δρομάκι της Αθήνας για να μαζέψω την ύλη που θέλει ..

 

Και δεύτερον, τα portals, που πρέπει να πλησιάσεις, να τα hackάρεις και μετά να φύγεις γρήγορα αλλιώς τρως damage ... Δώσε μου μοχλό και σου ανεβάζω how to στο YouTube, μην με βάλεις να το κάνω στην πραγματική ζωή όμως, είμαι 110 κιλά και αυτό είναι το κινητό μου, όχι ο λοχίας μου ....

 

Αν λέω κάτι λάθος παρακαλώ όποιος γνωρίζει ας με διορθώσει, εγώ αυτή την εντύπωση έλαβα ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Βασικά μπορεί να σου αρέσει, μην το αποκλείεις, αλλά το παιχνίδι προϋποθέτει ότι περπατάς για να παίξεις ... Που δεν έχω πρόβλημα, περπατάω πολύ, αλλά δεν γυρνάω ξεχωριστά κάθε δρομάκι της Αθήνας για να μαζέψω την ύλη που θέλει ..

 

Και δεύτερον, τα portals, που πρέπει να πλησιάσεις, να τα hackάρεις και μετά να φύγεις γρήγορα αλλιώς τρως damage ... Δώσε μου μοχλό και σου ανεβάζω how to στο YouTube, μην με βάλεις να το κάνω στην πραγματική ζωή όμως, είμαι 110 κιλά και αυτό είναι το κινητό μου, όχι ο λοχίας μου ....

 

Αν λέω κάτι λάθος παρακαλώ όποιος γνωρίζει ας με διορθώσει, εγώ αυτή την εντύπωση έλαβα ...

 

Απλά με έχει ξενερώσει αυτό το περίμενε για invitation! Πρέπει να χει περάσει πάνω από μήνας! Κοίτα λίγο που διάβασα τι παίζει και είδα και το σάιτ τους φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον! Τώρα άρχισα να διαβάζω και τα στοιχεία που έχουν δώσει από τον Νοέμβριο. Πρέπει να το δω στην πράξη για να βγάλω συμπεράσματα.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Απλά με έχει ξενερώσει αυτό το περίμενε για invitation! Πρέπει να χει περάσει πάνω από μήνας! Κοίτα λίγο που διάβασα τι παίζει και είδα και το σάιτ τους φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον! Τώρα άρχισα να διαβάζω και τα στοιχεία που έχουν δώσει από τον Νοέμβριο. Πρέπει να το δω στην πράξη για να βγάλω συμπεράσματα.

 

Πριν καμία εβδομάδα έστειλα και εγώ.. ;) Λέω να πάω Resistance.

Link to comment
Share on other sites

έχω σκαλώσει με το ski safari! πόσο είναι το ρεκόρ σας;

 

Περιπου 3.600.000 βολιδα πηγαινε με το πυραυλακι.Ξεκλειδωμενα ολα εννοειται τρομερο και εθιστικο παιχνιδι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβληματακι ενω το εχω ποσταρει δεν απαντησε κανεις για αυτο περνω την πρωτοβουλια να ξαναποσταρω...σοοορρυυυ!

Θελ να παιξω το παιχνιδι hill climp racing sto x10mini με 2.3.5 ανδροιδ...!!!

Το περασα μεσο απκ απτο πσ το κανω εγκατασταση και μου λεει

YOUR DEVICE DOESNT SUPPERO OPEN GLS ....καπως ετσι...!!

Μου ειχατε προτεινει μια εφαρμογουλα ,την chainfire αλλα δοκιμασα να κανω εγκατασταση και εφτασα στο σημειο να ξαναεκγαταστεισω το minicm7 γτ δεν ανοιγε καθολου..!!!!

Παρακαλω βοηθεια...1!!

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να μη μπορεί να τρέξει το Game, επειδή τα σπεκς της συσκευής σου είναι πολύ χαμηλά
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε ποιο φακελο μπορω να βρω τα save files του angry birds star wars ωστε να τα κανω backup χειροκινητα μονος μου καθε φορα οπως κανω του παινιδιου bad piggies(sdcard\android\data\com.rovio.badpiggies).

 

Υπαρχει κανενας τετοιος παρομοιος φακελος για το παιχνιδι angry birds star wars?

Αν ναι ποιος ειναι?

Δεν ξερει κανεις ρε παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει πριν μήνες το Reckless racing 2 και πριν λίγες μέρες εξαφανίστηκε και από τις "εφαρμογές μου" στο μάρκετ αλλά και γενικότερα στην αναζήτηση του μάρκετ.

Συμβαίνει και σε σας? Ξέρει κανείς τι έγινε?

 

Μάλλον υπάρχει πρόβλημα με το συγκεκριμένο παιχνίδι. Αυτό είναι το link του, και τώρα βγάζει error το play store, λογικά θα φτιαχτεί σύντομα.

 

εγω περιμενω να βαλουν drift mode γιατι ειναι πολυ διασκεδαστικο..αλλα απο το καλοκαιρι το λενε :O

Link to comment
Share on other sites

ειχα το nba 2k13 εγκατεστημενο και το εσβησα...μετα απο λιγο πηγα να το ξαναβγαλω και μου λεει δε μπορει να γινει εγκατασταση και πρεπει να αδειασω χωρο ενω έχω στην μνημη τηλεφωνου 958 mb ,2.99gb ελευθερα στην εσωτερικη και στην εξωτερικη 10.33gb.τι να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Πριν καμία εβδομάδα έστειλα και εγώ.. ;) Λέω να πάω Resistance.

 

Ολοι στην αντισταση πανε...και στο τελος δεν θα μεινει ενας Iluminati...

 

αρα παω Illuminati να γελασουμε...ΑΝ ΜΟΥ ΦΘΑΣΕΙ...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ολοι στην αντισταση πανε...και στο τελος δεν θα μεινει ενας Iluminati...

 

αρα παω Illuminati να γελασουμε...ΑΝ ΜΟΥ ΦΘΑΣΕΙ...

 

Λες? Ακόμα δεν έχω ξεκινήσει.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ολοι στην αντισταση πανε...και στο τελος δεν θα μεινει ενας Iluminati...

 

αρα παω Illuminati να γελασουμε...ΑΝ ΜΟΥ ΦΘΑΣΕΙ...

 

εχω στειλει κι εγω για προσκληση, πολυ πριν τα Χριστουγεννα, και ακομα τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να μη μπορεί να τρέξει το Game, επειδή τα σπεκς της συσκευής σου είναι πολύ χαμηλά

 

 

Μηπως ξερεις κανεναν τροπο να τα ανεβασω ...ή τελος παντων να κανω κατι ωστε να παιζει..???

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερεις κανεναν τροπο να τα ανεβασω ...ή τελος παντων να κανω κατι ωστε να παιζει..???

 

Αλλαγή τηλεφώνου. Μην ξεχνάς οτι επίσημα σταμάτησε στην 2.1 οπότε δεν πρέπει να έχεις απαιτήσεις για να παίζουν τα νεότερα παιχνίδια. Τα specs δεν αλλάζουν άντε λίγο overclock να κάνεις αλλά και πάλι είναι σταγόνα στον ωκεανό.

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε κανενα πςιχνιδι σαν το battleknight ? Ειναι ενα παιχνιδι browser που εχεις εναν ιπποτη και κανεις μαχες με αλλους παιχτες και αποστολες και με τα χρηματα αγοραζεις σπαθια ασπιδες και ανεβαζεις τα στατς σου.

S

Link to comment
Share on other sites

Για τον φίλο που ρωτούσε για παιχνίδια F1, βρήκα αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.redbull.RedBullAugmentedRacingReloaded#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLnJlZGJ1bGwuUmVkQnVsbEF1Z21lbnRlZFJhY2luZ1JlbG9hZGVkIl0. και είναι δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε κανενα πςιχνιδι σαν το battleknight ? Ειναι ενα παιχνιδι browser που εχεις εναν ιπποτη και κανεις μαχες με αλλους παιχτες και αποστολες και με τα χρηματα αγοραζεις σπαθια ασπιδες και ανεβαζεις τα στατς σου.

S

 

Δες το Shake Spears!

Link to comment
Share on other sites

Δες το Shake Spears!

Το εχω παιξει ωραιο ειναι αλλα οχι αυτο που ζηταω.Αυτο που λεω στην ουσια οι μαχες δεν γινονται απλος βλεπεις σε εικονα τον ιπποτη και εχει μαρκετ που αλλαζει καθε μερα.εγγω που εψαξα λιγο δεν βρηκα κατι μαλλον δεν θα υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε ο κωδικος του Ingress. Δεν τον χρησιμοποιησα καπου, απλα εβαλα το mail στο οποιο σταλθηκε ο κωδικος.

Τωρα τι κανουμε ρε παιδια; Το μονο που καταφερα να κανω, ειμαι να παω στην αντισταση. Βοηθηστε οι πιο εμπειροι.

Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω να βαλουν drift mode γιατι ειναι πολυ διασκεδαστικο..αλλα απο το καλοκαιρι το λενε :O

βαλανε drift mode :D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...