Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάντως το gta 3 μετά το αρχικό βίντεο δεν παίζει.. Μόνο μια μαύρη οθόνη βλέπω.. Ξενέρωσα

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

grand theft auto 3 στο μαρκετ λεει οτι παιζει στο κινιτο μου και το κατεβαζω και τα 400μβ και μετα δεν ανιγει η εφαρμογη ξερετε τη πρεπει να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Φοβερά εθιστικό !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:lol:

 

Το εχω τερματίσει και περιμένω την αναβάθμιση του για να μου βγάλει καμία καινούργια πίστα....:p:D

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ όποιος έχει το where is my water ας μου πει αν έχει παρατηρήσει εξωφρενική κατανάλωση μπαταρίας που δεν τρώνε ούτε καν πιο βαριά παιχνίδια, και συνεχή χρήση CPU στο 100% χωρίς λόγο. :mad: Μόνο σε μένα συμβαίνει? (Galaxy S)
Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ όποιος έχει το where is my water ας μου πει αν έχει παρατηρήσει εξωφρενική κατανάλωση μπαταρίας που δεν τρώνε ούτε καν πιο βαριά παιχνίδια, και συνεχή χρήση CPU στο 100% χωρίς λόγο. :mad: Μόνο σε μένα συμβαίνει? (Galaxy S)

 

Όχι μην αγχώνεσαι.

Ρουφαει πολύ μπαταρία

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

Link to comment
Share on other sites

Όχι μην αγχώνεσαι.

Ρουφαει πολύ μπαταρία

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

 

Μα ρε Νίκο χρησιμοποιεί CPU που ούτε το asphalt 6 δεν χρησιμοποιεί με τα 3D γραφικά δηλαδή έλεος. Bugarismeno είναι. Άσε που αφήνει το κινητό να πέσει σε sleep :blink: Πάω να κάνω παράπονα στην disnay :down:

Link to comment
Share on other sites

Μα ρε Νίκο χρησιμοποιεί CPU που ούτε το asphalt 6 δεν χρησιμοποιεί με τα 3D γραφικά δηλαδή έλεος. Bugarismeno είναι. Άσε που αφήνει το κινητό να πέσει σε sleep :blink: Πάω να κάνω παράπονα στην disnay :down:

 

ε disney τι περιμενεις. Σκ@τογραμενη εφαρμογη.. το τερματισα και ησυχασα :lol:!

Link to comment
Share on other sites

ε disney τι περιμενεις. Σκ@τογραμενη εφαρμογη.. το τερματισα και ησυχασα :lol:!

 

Έχω κολλήσει στην τελευταία πίστα... Δε μου φτάνει ο ατμός...

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ όποιος έχει το where is my water ας μου πει αν έχει παρατηρήσει εξωφρενική κατανάλωση μπαταρίας που δεν τρώνε ούτε καν πιο βαριά παιχνίδια, και συνεχή χρήση CPU στο 100% χωρίς λόγο. :mad: Μόνο σε μένα συμβαίνει? (Galaxy S)

 

Μπορεί να μην έχει ιδιαίτερα γραφικά, αλλά όλοι οι υπολογισμοί που κάνει για τη ρεαλιστική προσομοίωση του νερού δεν είναι δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο το blood&glory που το θεωρω πολυ καλο παιχνιδι !! η glu εβγαλε και το frontline commando!! φαινεται αρκετα καλο!! δοκιμαστε το!
Link to comment
Share on other sites

Προ ολίγου είδα : duke nukem 3d ..... Free για δύο μέρες νομίζω , είναι αυτό που υποθέτω ή θα παίζει μόνο δύο μέρες , εγώ το κατεβάζω πάντως για καλό και για κακό ...

from THE hd2

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Προ ολίγου είδα : duke nukem 3d ..... Free για δύο μέρες νομίζω , είναι αυτό που υποθέτω ή θα παίζει μόνο δύο μέρες , εγώ το κατεβάζω πάντως για καλό και για κακό ...

from THE hd2

 

Το κατεβάζω και εγώ για να δω περί τίνος πρόκειται.

 

Στο mystery of the crystal portal θα δούμε πότε ενημέρωση;

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προ ολίγου είδα : duke nukem 3d ..... Free για δύο μέρες νομίζω , είναι αυτό που υποθέτω ή θα παίζει μόνο δύο μέρες , εγώ το κατεβάζω πάντως για καλό και για κακό ...

from THE hd2

 

Το κατέβασα και εγω...ίδιο με αυτό που παίζαμε στο PC δεν είναι ρε παιδια;;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Για το duke το λέει στην περιγραφή. Κατεβάζετε δωρεάν το πρώτο επεισόδιο και το δεύτερο και το τρίτο τα κατεβάζετε για 99cents το καθ' ένα!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pacman που μπορουμε να βρουμε?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

pacman που μπορουμε να βρουμε?

 

Αν έγραφες την επίμαχη λέξη στο market.android.com θα έβρισκες.....Α Μ Ε Τ Ρ Ι Τ Α .....!!!

 

https://market.android.com/search?q=pacman&c=apps

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το Run Like Hell! και σε android!! Τέλειο παιχνίδι!! Το καλύτερο από τα "run" παιχνίδια κατά τη γνώμη μου!!

 

https://market.android.com/details?id=com.masscreation.rlh&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tYXNzY3JlYXRpb24ucmxoIl0.

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το Run Like Hell! και σε android!! Τέλειο παιχνίδι!! Το καλύτερο από τα "run" παιχνίδια κατά τη γνώμη μου!!

 

https://market.android.com/details?id=com.masscreation.rlh&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tYXNzY3JlYXRpb24ucmxoIl0.

 

Πολύ καλό αλλά με τόσες διαφημίσεις που έχει μέσα σου τι δίνει στα νεύρα

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αλλά με τόσες διαφημίσεις που έχει μέσα σου τι δίνει στα νεύρα

 

εγω όταν παιζω με το κινητό κλείνω το wifi και το 3g και δεν εμφανίζονται διαφημίσεις

Link to comment
Share on other sites

Τι κινητο χρειαζεται για να παιξει κανεις το Can Knockdown 1 και 2 ??

γιατι στο ideos x3 που εχω με adroid 2.3 μου βγαζει οτι η εφαρμογη δεν ειναι συμβατη με την συσκευη μου

Link to comment
Share on other sites

Οταν παιζω το Blood and Glory, ενω παιζει πολυ καλα μετα απο 5-10 λεπτα το παιγνιδι κλεινει απο μονο του και με επανα φερει στην αρχικη οθονη. Το κινητο μου ειναι SE NEO V. Καμμια ιδεα γιατι συμβαινει αυτο?

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...