Jump to content

Δείξτε τη home screen / lock screen σας!


nikoskat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον, είπα να το τακτοποιησω λίγο το μεσημερι γιατί ήταν χαλιά επειδή βαριομουνα να το φτιαξω.

Όλα τα εικονίδια του dock είναι φάκελοι ενώ τα apps που υπάρχουν μέσα δεν υπαρχουν στο drawer , τα έχω κρύψει (είναι σαν να έχεις δυο ρολόγια, ενα πανω δεξια και ενα στην μέση απο widget ή κάτι άλλο )

Πρωτο εικονίδιο τηλέφωνο με tap ανοίγει και έχει μέσα τηλέφωνο, επαφές και hangouts ενω με swype up ανοίγει το τηλεφωνο.

Δεύτερο έχει τα παντα απο google εκτος καμερας και chrome δεν ήξερα τι να βάλω και έβαλα το συγκεκριμένο εικονίδιο . Με tap ανοίγει και έχει μέσα playstore, g+, gmail,μετάφραση, ημερολόγιο κτλ . Δεν έχω βάλει κάτι με swype up .

Τρίτο με κάμερες και συλλογές. Tap ανοίγει με google camera, λ κάμερα, quickpic και photos ενω με swype up ανοίγει L camera.

Τέταρτο ανοίγουν οι υπόλοιπες εφαρμογές ενω με swype up ανοίγει το app του καιρού.

Πέμπτο, μουσική με εικονίδιο απο το icon pack που έχω. Με tap ανοίγει και έχει μέσα soundcloud, shazam, musixmatch. Με swype up ανοίγει το shazam.

Έκτο οι browsers με εικονιδιο του όπερα. Tap ανοίγει ο opera ενω με swype up ανοίγει ο φάκελος και έχει μέσα όπερα και chrome beta.Το έβαλα έτσι γιατί δεν πολύ χρησιμοποιώ chrome.

Έβδομο και τελευταίο social , με swype up ανοίγει το vk , ενω με ταπ ανοίγει και έχει μέσα ταπατοκ και τουιτερ.

Να πω οτι οι φάκελοι δεν φτιαχτεικαν εκεί που βρίσκονται. Τους δημιούργησα μέσα στο app drawer και μετα τους έβαλα στην homescreen και έπειτα τους εξαφάνισα απο το app drawer. Εφτιαξα και αλλους δυο αλλά έμειναν στο app drawer.

 

Το κερδος ειναι οτι οταν βαζεις μια νεα εφαρμογη στο κινητό, μπορεις ευκολα να την βαλεις στον φακελο που εχεις κανει στο app drawer. Kαι φυσικα ενημερωνεται αυτοματα και ο φακελος που εχουμε εξω, στην homescreen.

Είναι όλα στην πένα , χωρίς να χάνεις χώρο στην homescreen , με φακέλους και κατηγοριοποιήση ακόμα και στο app drawer.

 

Βρήκα και μια φωτό σε 1080*1920 και......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τέλος! Κι άλλο θες? :p:p

[ATTACH]60141[/ATTACH]

Μα γιατι? Γράψε μας λίγο ακόμα!!!! Χαχαχα! Πολύ καλή!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μα γιατι? Γράψε μας λίγο ακόμα!!!! Χαχαχα! Πολύ καλή!!!!!

:p:p

Την μισή ωρα την έφαγα να βρω τον nova prime ,το τελευταίο update , .28 της beta που βγηκε πριν λιγες μερες.Έκανε κατι κουλα το app για το .zip και επρεπε να κατεβασω κανένα άλλο. Βασικά , μονο beta δεν είναι. Σταθεροτατη έκδοση ενώ πριν δεν είχα την beta και δεν είχα τον prime.

O τζαμπας ζεί! :D

Link to comment
Share on other sites

:p:p

Την μισή ωρα την έφαγα να βρω τον nova prime ,το τελευταίο update , .28 της beta που βγηκε πριν λιγες μερες.Έκανε κατι κουλα το app για το .zip και επρεπε να κατεβασω κανένα άλλο. Βασικά , μονο beta δεν είναι. Σταθεροτατη έκδοση ενώ πριν δεν είχα την beta και δεν είχα τον prime.

O τζαμπας ζεί! :D

 

έχει λυθεί το θέμα με την ταξινόμηση των εφαρμογών ή ακόμη είναι μόνο αλφαβητικά?

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

@konstantinoslp

Εδώ 1920x1080

ευχαριστώ φίλε μου αλλά ζήτησα του mario27. :lol:

Και αυτή πολύ ωραία πάντως!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ποιό widget είναι ο καιρός ;

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]60389[/ATTACH]

 

Και μια από εμένα με Nova. ;)

 

o καιρος ποιος ειναι φιλε μου?

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι εγω!! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι εγω!! :)

Θα μπορούσες να ανεβάσεις και τις υπόλοιπες οθόνες;; Μου άρεσε ο τρόπος που τα χεις χωρίσει στους φακέλους και θα ήθελα να δω τι άλλο έχεις :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να ανεβάσεις και τις υπόλοιπες οθόνες;; Μου άρεσε ο τρόπος που τα χεις χωρίσει στους φακέλους και θα ήθελα να δω τι άλλο έχεις :)

 

Οι άλλες οθόνες είναι απλές! Ορίστε φίλε μου!

 

Bonus οθόνη κλειδώματος!! :) χεχε!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Δείξτε τη home screen / lock screen σας!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...