Jump to content

Sony Ericsson Spiro


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει τέτοιο καλώδιο δηλαδή στη συσκευασία; Γιατί οι απόψεις διίστανται..

 

Γενικά πώς το βλέπετε; Είναι αργό; Είναι σαν το τραγικό W205;

Να πάμε για το Cedar καλύτερα; :Ρ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 203
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει τέτοιο καλώδιο δηλαδή στη συσκευασία; Γιατί οι απόψεις διίστανται..

 

Γενικά πώς το βλέπετε; Είναι αργό; Είναι σαν το τραγικό W205;

Να πάμε για το Cedar καλύτερα; :Ρ

 

Δεν υπάρχει τέτοιο καλώδιο στη συσκευασία.

patc
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τέτοιο καλώδιο δηλαδή στη συσκευασία; Γιατί οι απόψεις διίστανται..

 

Γενικά πώς το βλέπετε; Είναι αργό; Είναι σαν το τραγικό W205;

Να πάμε για το Cedar καλύτερα; :Ρ

 

 

Γιατι οι αποψεις διιστανται. Δεν υπαρχει καλωδιο micro USB.

Δεν ξερω το W205 αλλα απο το αθλιο T303 μου μοιαζει σαν το απολυτο smartphone.

 

Federer τωρα που απαντηθηκε το ερωτημα με το καλωδιο που εχουμε θα μας πεις τον τροπο;

Edited by orck
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ποια ειναι η τελευταια εκδοση του f/w για το κινητο??και πως βλεπω ποια εκδοση εχω εγω???ευχαριστω!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Στα sms όπως και να γράψω (κεφαλαία, παζά, με λη χωρίς T9, με λη χωρίς τόνους) παίρνει μέχρι 70 χαρακτήρες το μήνυμα. Ψάχνω να βρω καμία ρύθμιση για να κλείσω το unicode αλλά δεν την βρίσκω πουθενά.
Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησε τους Εθνικούς χαρακτήρες. Συνήθως είναι στα μηνύματα, στις Ρυθμίσεις. Διαφορετικά θα το βρεις στις επιλογές όταν συντάσεις ένα νέο μήνυμα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησε τους Εθνικούς χαρακτήρες. Συνήθως είναι στα μηνύματα, στις Ρυθμίσεις. Διαφορετικά θα το βρεις στις επιλογές όταν συντάσεις ένα νέο μήνυμα.

 

Χίλια ευχαριστώ. Αυτό ήταν.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες...μηπως ξερει καποιος για το εν λογω κινητο σε ποιο σιτε μπορω να παρω θεματα? και αν μπορω να παρω φυσικα! ευχαριστω.. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες...μηπως ξερει καποιος για το εν λογω κινητο σε ποιο σιτε μπορω να παρω θεματα? και αν μπορω να παρω φυσικα! ευχαριστω.. :rolleyes:

maloudaki[/member], καλές γιορτές και καλώς όρισες στο φόρουμ! :)

 

Στο διαδίκτυο υπάρχουν αρκετά site με δωρεάν θέματα. Ένα από αυτά είναι το http://www.myspiro.lasyk.net/Spiro/Themes/ το οποίο έχει μια αξιοσέβαστη συλλογή.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ για το καλωσορισμα :) ομως κανωντας download σε καποιο θεμα μου βγαινει η παρακατω σελιδα (http://shell.windows.com/fileassoc/0409/ENFallback.asp?LangID=&EXT=thm) αν σου βγαινει, και δεν ξερω πως να το κανω και τι ! please help meeeee!!!!!!! :worry:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα στο φορουμ,εχω αποκτησει προσφατα το spiro απλως αντιμετωπιζω καποια προβληματα:

1. ενω δεν εχω κανενα μηνυμα ειτε εισερχομενο ειτε αποθηκευμενο μου βγαζει οτι η μνημης ειναι ανεπαρκης και δεν μπορω ουτε να στειλω μηνυμα ουτε να απαντησω σε καποιο εισερχομενο.αυτο το παρατηρησα εφοσον περασα καποια τραγουδια στο κινητο(εχω βαλει καρτουλα 8gb)

2. πως μπορω να δω την καρτα μου....?εννοω πως μπορω να μπω μεσα στην καρτα(την εξωτερικη) και να δω τι περιεχει μεσα.

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας να εχουμε καλες γιορτες.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ για το καλωσορισμα :) ομως κανωντας download σε καποιο θεμα μου βγαινει η παρακατω σελιδα (http://shell.windows.com/fileassoc/0409/ENFallback.asp?LangID=&EXT=thm) αν σου βγαινει, και δεν ξερω πως να το κανω και τι ! please help meeeee!!!!!!! :worry:

δεν θα επρεπε να σου το βγαζει , το δοκιμασα και εγω...κανεις κλικ πανω στο download link?

μηπως αντι για save δινεις open?

 

ακομα υπαρχει και το προγραμμα της SE Themes Creator οπου μπορεις πολυ ευκολα

να φτιαξεις δικα σου και το κυριοτερο να εισαγεις θεματα των παλιοτερων μοντελων

πχ. W995 (οπου υπαρχουν πολυ περισσοτερα) και να τα μετατρεψεις σε αυτα του Spiro!

θα το βρεις εδω

http://developer.sonyericsson.com/wportal/devworld/technology/themes-creator/overview?cc=gb&lc=en

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα στο φορουμ,εχω αποκτησει προσφατα το spiro απλως αντιμετωπιζω καποια προβληματα:

1. ενω δεν εχω κανενα μηνυμα ειτε εισερχομενο ειτε αποθηκευμενο μου βγαζει οτι η μνημης ειναι ανεπαρκης και δεν μπορω ουτε να στειλω μηνυμα ουτε να απαντησω σε καποιο εισερχομενο.αυτο το παρατηρησα εφοσον περασα καποια τραγουδια στο κινητο(εχω βαλει καρτουλα 8gb)

2. πως μπορω να δω την καρτα μου....?εννοω πως μπορω να μπω μεσα στην καρτα(την εξωτερικη) και να δω τι περιεχει μεσα.

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας να εχουμε καλες γιορτες.

To τι περιέχει η κάρτα σου μπορείς να το δεις αν την εισάγεις σε κάποιον card reader ή αν συνδέσεις το κινητό σου με καλώδιο στον υπολογιστή σου. Ίσως έχεις περάσει τα τραγούδια στην εσωτερική μνήμη του κινητού για αυτό και σου λεει ότι δεν έχει χώρο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για σε όλους και καλές γιορτές! Ήθελα να ρωτήσω εάν το συγκεκριμένο καλώδιο είναι για σύνδεση του κινητού με τον υπολογιστή. ;)

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.750530

Link to comment
Share on other sites

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είχα προλάβει να το δοκιμάσω μόνο με το update service.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά!

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά!

 

Λάθος διατύπωση! Ευχαριστώ για τον κόπο σου είναι το σωστό! Παραλίγο θα αγόραζα εκείνο και θα έδινα πεταμένα χρήματα. Βλέπεις δεν υπάρχουν πολλοί διατεθειμένοι να σε βοηθήσουν!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε αν αυτο το κινητο παιρνει θεματα?γιατι απο τ mobile9 που κατεβαζω διαφορα...για το συγκεριμενο κινητο δεν εχει τιποτα!!! :(

 

όσα θεματα και αν κατέβασα μου λεει κατεστραμμένο αρχείο!!!! please help :(

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

έχω κάνει και αναβάθμιση αλλά δεν είδα αποτελέσματα

 

Παιδια καλησπερα σας εχω και εγω εδω και μια εβδομδα στην διαθεση μου αυτο το Spiro...αλλα την τυχη μου δεν αλλζει τα θεματα με τπτ απο οτι σελιδα και αν βρηκα στο internet δεν τα ανοιγει παρα λεει μονο οτι ειναι καταστραμενο το αρχειο!!!επισης εχω δει οτι οταν λαμβανω αναφορα απο sms ή καποιο αρχειο με blutooth παρολο που εχω χαμηλο προφιλ αυτο τσιριζει σε αυτους τους ηχους...το εχω ψαξει ολο το κιν δεν βρισκω τη φταιει....γιαυτο σασ παρακαλω βοηθιστε με στα δυο θεματακια μου.....η υπομονη μου μαζει του εξαντλειται...:)

 

αντιμετωπίζω ακριβώς τα ίδια προβλήματα :( δεν εχω βρει ακόμα κανένα θέμα που να ταιριάζει......

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το εχει η mother μου και σε γενικες γραμμες ειναι καλο για αυτο που το θελει (τηλεφωνα και sms). Το προβλημα ομως ειναι οτι δεν μπορω να βρω πουθενα που ειναι η επιλογη για αναφορα παραδοσης. Οι οδηγιες χρησης εχουν πεταχτει στα σκουπιδια και οσο κι αν εχω ψαξει βασιζομενος στην εμπειρια μου απο αλλα s.e που ειχα παλι δεν βρισκω που ειναι η επιλογη στο μενου :O any help?
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε κάρτα sim (βάλε άλλης εταιρείας από αυτήν που έχεις τώρα) και θα την δεις. ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Μια βοηθεια θελω .

Αγοραστηκε το κινητακι απο Γερμανια και δεν εχει Ελληνικα πως μπορω να τα βαλω για να παιζει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Spiro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...