Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, όσοι έχετε dataplan και το δουλεύετε το κινητό, πως το χρησιμοποιείται; Έχετε μονίμως ανοικτή τη σύνδεση ή την ενεργοποιείται μόνο όταν θέλετε να μπείτε στο νετ; Αν ναι, έχετε ενεργοποιημένη την επιλογή που λέει "μόνιμα ενεργή";

 

Τα εχω όλα μόνιμα ανοιχτα,ενεργά.αυτό είναι άλλωστε ο λόγος που έβαλα τέτοιο πακέτο δεδομένων.Twitter,email,καιρός,ειδησεις,και γενικά ότι ανανεώνεται το εχω ενεργό.εχω απεριόριστο ίντερνετ(τρόπος του λέγειν απεριόριστο,γιατί σύμφωνα με την χρήση ορθής πολιτικής τις κυρίας Vodafone,με περιορίζει στα 3gb τον μήνα).όχι ότι δεν μου φτανει αλλά....

Βέβαια με αυτό τον τρόπο η μπαταρία πάει περίπατο αλλά χαλάλι.

Αν κάποια στιγμή θέλω να κάνω οικονομία στην μπαταρία,απενεργοποίω τα δεδομένα,από το ενσωματωμενο wigdet της htc.

Edited by hlias77
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν ξερω αν μιλαμε για το ιδιο πραγμα,αλλα στο android 2.1 υπαρχει ενα bug (διορθωθηκε στο 2.2),το οποιο μπορουν να αντιληφθουν μονο οσοι ''κοβουν'' τα data και τα ξανανοιγουν χειροκινητα.Ας πουμε λοιπον οτι εχεις κλειστα τα data και ενεργοποιεις το wifi και συνδεεσαι στο ιντερνετ,Επειτα οταν κλεισεις το wifi και ανοιξεις τα data το κινητο δεν μπορει να συνδεθει.Μια προσωρινη λυση ειναι πριν κλεισουμε το wifi να ανοιγουμε ταυτοχρονα και τα data και οταν δουμε στη μπαρα και τα 2 εικονιδια(wifi,3g),τοτε κλεινουμε πρωτα το wifi και επειτα τα data.Eτσι αν χρειαστει αργοτερα να μπουμε στο ιντερνετ μεσω data απλα τα ανοιγουμε και συνδεομαστε

 

 

Νομίζω ότι δεν μιλάτε για το ίδιο πράγμα.τα παιδιά έχουν πρόβλημα,δεν μπορούν να συνδεθούν από το κινητό στο ίντερνετ.

Από εκεί και πέρα αυτό που λες,εμένα δεν μου το είχε κάνει πότε όσο είχα την εργοστασιακή ρομ.

Όταν γύρναω σπίτι,ενεργοποιώ το wifi του κινητού,συνδέεται με το ρουτερ μου,απενεργοποιεί μόνο του την σύνδεση δεδομένων,και συνεχίζω κανονικά την πλοήγηση ή ότι άλλο θέλω να κάνω.

Τελος μόλις φύγω από το σπίτι απλά απενεργοποιω το wifi,και αυτόματα ξεκινάνε πάλι τα βελακια την δουλειά τους.:)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι δεν μιλάτε για το ίδιο πράγμα.τα παιδιά έχουν πρόβλημα,δεν μπορούν να συνδεθούν από το κινητό στο ίντερνετ.

Από εκεί και πέρα αυτό που λες,εμένα δεν μου το είχε κάνει πότε όσο είχα την εργοστασιακή ρομ.

Όταν γύρναω σπίτι,ενεργοποιώ το wifi του κινητού,συνδέεται με το ρουτερ μου,απενεργοποιεί μόνο του την σύνδεση δεδομένων,και συνεχίζω κανονικά την πλοήγηση ή ότι άλλο θέλω να κάνω.

Τελος μόλις φύγω από το σπίτι απλά απενεργοποιω το wifi,και αυτόματα ξεκινάνε πάλι τα βελακια την δουλειά τους.:)

 

γιαυτο ακριβως φιλε μου γραφω οτι το προβλημα μπορουν να το εντοπισουν μονο οσοι κοβουν χειροκινητα τα δεδομενα(πχ εγω) επειδη δεν εχουν απεριοριστο ιντερνετ.Εσυ δεν κοβεις ποτε τα δεδομενα

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο ακριβως φιλε μου γραφω οτι το προβλημα μπορουν να το εντοπισουν μονο οσοι κοβουν χειροκινητα τα δεδομενα(πχ εγω) επειδη δεν εχουν απεριοριστο ιντερνετ.Εσυ δεν κοβεις ποτε τα δεδομενα

 

Οκ τότε.πάντως χωρίς να είμαι σίγουρος ούτε έτσι μου το είχε κάνει,και δεν μπορώ να το δοκιμάσω τώρα λόγω άλλης ρομ.τεσπα μικρό το κακό αφού όπως λες,το διόρθωσαν στην 2.2.

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω όλα μόνιμα ανοιχτα,ενεργά.αυτό είναι άλλωστε ο λόγος που έβαλα τέτοιο πακέτο δεδομένων.Twitter,email,καιρός,ειδησεις,και γενικά ότι ανανεώνεται το εχω ενεργό.εχω απεριόριστο ίντερνετ(τρόπος του λέγειν απεριόριστο,γιατί σύμφωνα με την χρήση ορθής πολιτικής τις κυρίας Vodafone,με περιορίζει στα 3gb τον μήνα).όχι ότι δεν μου φτανει αλλά....

Βέβαια με αυτό τον τρόπο η μπαταρία πάει περίπατο αλλά χαλάλι.

Αν κάποια στιγμή θέλω να κάνω οικονομία στην μπαταρία,απενεργοποίω τα δεδομένα,από το ενσωματωμενο wigdet της htc.

 

Έχεις ρίξει καμιά ματιά περίπου πόσο καταναλώνεις το μήνα?? Εγώ έχω 500ΜΒ αλλά στα wm που δουλεύω χρησιμοποιώ data μέσω δικτύου όταν τα χρειάζομαι οπότε ουσιαστικά η κατανάλωση είναι ελάχιστη.. Θα με ενδιέφερε να έχω μια άποψη για τον όγκο που χρησιμοποιεί αν δεν του κόβεις τα data.:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ρίξει καμιά ματιά περίπου πόσο καταναλώνεις το μήνα?? Εγώ έχω 500ΜΒ αλλά στα wm που δουλεύω χρησιμοποιώ data μέσω δικτύου όταν τα χρειάζομαι οπότε ουσιαστικά η κατανάλωση είναι ελάχιστη.. Θα με ενδιέφερε να έχω μια άποψη για τον όγκο που χρησιμοποιεί αν δεν του κόβεις τα data.:)

 

Ελενιτσα, πιστευω θα σου φτασει για τετοιου ειδους χρηση. Εγω και στο iphone που εχω 100ΜΒ data plan με τετοια χρηση μου φτανει μια χαρα. Καλοριζικο By the Way το desire :D

Εχω παρει και γω για δευτερο ενα Legend και ειμαι κατευχαριστημενος :rolleyes:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ρίξει καμιά ματιά περίπου πόσο καταναλώνεις το μήνα?? Εγώ έχω 500ΜΒ αλλά στα wm που δουλεύω χρησιμοποιώ data μέσω δικτύου όταν τα χρειάζομαι οπότε ουσιαστικά η κατανάλωση είναι ελάχιστη.. Θα με ενδιέφερε να έχω μια άποψη για τον όγκο που χρησιμοποιεί αν δεν του κόβεις τα data.:)

 

Κατα μεσω ορο γυρω στα 25-30mb την ημερα.Αλλα μιλαμε για υπερκαταναλωση,λογω του πακετου.Βεβαια μεγαλο ρολο παιζει και το αν ειμαι κοντα σε υπολογιστη η οχι.

Αν εισαι βονταφον,νομιζω οτι τα 500mb στα κανει αυτοματα 1gb,με τα ιδια χρηματα και καλα σαν προσφορα.Το εκανε ενας φιλος μου πριν απο λιγες ημερες.

Για να μην σου φανουν τα δεδομενα υπερβολικα,να τονισω οτι τα 25-30mb που αναφερομαι,δεν ειναι απο τις διαφορες υπηρεσιες.Ειναι κυριως απο σερφαρισμα στο ιντερνετ.

Αν μετρησω μονο τι κατεβαζει για την χρηση εφαρμογων(mail,καιρο κ.α),ο αριθμος θα ειναι κατα πολυ μικροτερος.

Edited by hlias77
Link to comment
Share on other sites

Ελενιτσα, πιστευω θα σου φτασει για τετοιου ειδους χρηση. Εγω και στο iphone που εχω 100ΜΒ data plan με τετοια χρηση μου φτανει μια χαρα. Καλοριζικο By the Way το desire :D

Εχω παρει και γω για δευτερο ενα Legend και ειμαι κατευχαριστημενος :rolleyes:

 

Ιντερπτεραρχε Κωστα τα 500mb ειναι μια χαρα,θα συμφωνησω μαζι σου.Δεν μπορω να κανω και αλλιως....:D

Link to comment
Share on other sites

Ελενιτσα, πιστευω θα σου φτασει για τετοιου ειδους χρηση. Εγω και στο iphone που εχω 100ΜΒ data plan με τετοια χρηση μου φτανει μια χαρα. Καλοριζικο By the Way το desire :D

Εχω παρει και γω για δευτερο ενα Legend και ειμαι κατευχαριστημενος :rolleyes:

 

Πτεραρχέ μουυυ!!! Ναι, κι εγώ πίστευα ότι θα είμαι ΟΚ και με ανησύχησε ο Ηλίας!:p

Σε μερικές μερούλες έρχεται το Desire αλλά ευχαριστώ από τώρα αγαπημένε πτέραρχε!!

 

Κατα μεσω ορο γυρω στα 25-30mb την ημερα.Αλλα μιλαμε για υπερκαταναλωση,λογω του πακετου.Βεβαια μεγαλο ρολο παιζει και το αν ειμαι κοντα σε υπολογιστη η οχι.

Αν εισαι βονταφον,νομιζω οτι τα 500mb στα κανει αυτοματα 1gb,με τα ιδια χρηματα και καλα σαν προσφορα.Το εκανε ενας φιλος μου πριν απο λιγες ημερες.

Για να μην σου φανουν τα δεδομενα υπερβολικα,να τονισω οτι τα 25-30mb που αναφερομαι,δεν ειναι απο τις διαφορες υπηρεσιες.Ειναι κυριως απο σερφαρισμα στο ιντερνετ.

Αν μετρησω μονο τι κατεβαζει για την χρηση εφαρμογων(mail,καιρο κ.α),ο αριθμος θα ειναι κατα πολυ μικροτερος.

 

Α οκ! Εμ πες το έτσι βρε παιδί μου, σε είδα να ανησυχείς με 3gb και τρόμαξα!! Λέω, πόσα επεισόδια έχασα από wm σε android!!:lol::lol:

 

Ιντερπτεραρχε Κωστα τα 500mb ειναι μια χαρα,θα συμφωνησω μαζι σου.Δεν μπορω να κανω και αλλιως....:D

 

Εύγε, παιδί μου, έυγε! Είσαι στο σωστό δρόμο διότι με τον πτέραρχο δεν διαφωνεί κανείς!!!:D

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Ιντερπτεραρχε Κωστα τα 500mb ειναι μια χαρα,θα συμφωνησω μαζι σου.Δεν μπορω να κανω και αλλιως....:D

 

Και εγω ετσι πιστευω Ηλια, νομιζω οτι θα καλυφθει η Ελενιτσα για τη χρηση που θελει να κανει :rolleyes:

 

@eltsele

Ελενιτσα αντε στο επομενο meeting θα ανταλλαξουμε αποψεις και ιδεες για τα Android μας :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.

 

Στην αναζήτησή μου για νεο τηλέφωνο, έχω διαβάσει τα περισότερα που έχουν γραφτει σε αυτό το νήμα (καθώς και σε μερικά άλλα), και έτσι αποφάσισα τελικά να πάρω το HTC Desire, το οποίο και παρέλαβα σήμερα. Εδώ να πω πως το συγκεκριμένο είναι το πρώτο μου smartphone, και το πρωτο τηλέφωνο που σκοπεύω να κάνω χρήση internet.

 

Το πρόβλημά μου είναι πως κατα το πρώτο ψάξιμο του τηλεφώνου, προσπάθησα πολλές φορές να συνδεθώ μέσω Wi-Fi στο internet, αλλά πάντα χωρίς επιτυχία. Πάντα γινόταν το εξής. Σύνδεση -> λήψη IP διεύθυνσης -> αποτυχία. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία, ή ξέρει που οφείλεται αυτό, και πιο σημαντικό, το πως διορθώνεται; Αυτά που έχουν περάσει απο το μυαλό μου είναι.

 

- Έχω παλιά SIM κάρτα και θέλει αντικατάσταση

- Λείπουν ρυθμίσεις για να δουλέπσει σωστά με το internet (Οι ρυθμίσεις VPN είναι κενές)

- Κάποια ρύθμιση στο router μου (Δεν το έχω δοκιμάσει σε άλλο δίκτυο απο το δικό μου)

- Είναι ελατωματικό (ελπίζω πως όχι)

- Κάτι άλλο (Τί;)

 

Να σημειώσω πως δεν έχω δοκιμάσει ακόμα να χρησιμοποιήσω το internet της κινητης επειδή δεν έχει ολοκληρωθεί η αλλαγή προγράμματος σε πρόγραμμα που να περιέχει internet.

 

Επίσης δοκίμασα να το συνδέσω με USB με τον υπολογιστή, με την επιλογή για κοινή χρήση internet οπου και πάλι δεν δούλεψε το internet αλλα οπως βρίκα στο forum αυτό είναι μάλλον το κανονικά για αυτή την περίπτωση.

 

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την όποια βοήθεια μου προσφέρετε :)

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=723193

 

μη με παρετε με τις ντοματες :O...περασα μερικα themes απο εκδοσεις για nexus για καποιες γνωστες roms :p

πως τα εγκαθιστουμε?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει καποιος φιλος την LeeDrOiD Mod V1.2a να μας πει τη γνωμη του?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δοκίμασα την dj droid. Γενικά όλες καλές φαίνονται με μικρές διαφορές.

Εμένα το σημαντικότερο πρόβλημα μου είναι πως δεν κάνουν sync τις επαφές όπως πρέπει. Η Leedroid ας πούμε δεν κάνει sync με το facebook.

Link to comment
Share on other sites

πως τα εγκαθιστουμε?

οπως γραφει κι εκει τα φλασαρεις μεσα απο recovery, αρα θες root και συμβατη rom.

Εγώ δοκίμασα την dj droid. Γενικά όλες καλές φαίνονται με μικρές διαφορές.

Εμένα το σημαντικότερο πρόβλημα μου είναι πως δεν κάνουν sync τις επαφές όπως πρέπει. Η Leedroid ας πούμε δεν κάνει sync με το facebook.

η DJDroid ειναι ενταξει παντως.

 

 

αυτο ειναι το θεμα NexTang με battery percentage στη μπαταρια για την DJDroid, μετα το σχετικο θεμα του Fightspit, ομορφη προσθηκη νομιζω.

http://www.megaupload.com/?d=OKVH3HZ8

Edited by nikoskat
Link to comment
Share on other sites

παιδια το ξερω οτι ισως ειμαι λιγο offtopic αλλά επειδη σκεφτομαι να αγορασω το κινητο αυριο θελω αν γινεται να μου απαντησετε σε 2 ερωτησεις που για εμενα παιζουν κυριο ρολο στο αν θα το παρω.

 

1) Η ενταση του mp3 player με ενα ζευγαρι καλα ακουστικα ειναι αρκετη? Ειχα iphone 3gs πριν και μου φαινοταν αρκετα δυνατη... Θελω να ακουω ενα κομματι και οταν με πορωνει να το βαζω στο τερμα και να τα ''σπαει''. Να μην ακουω αυτοκινητα εξω κτλ.. Και μη μου πειτε για ακουστικα που απομονωνουν εξωτερικους θορυβους. Θα ηθελα να ξερω αν απο μονος του ο mp3 player ειναι τοσο δυνατος.

 

2) Αν και fanboy της apple μου αρεσει ολος αυτος ο ανταγωνισμος που υπαρχει μεταξυ ios και android γιατι στο τελος το οφελος ειναι υπερ ημων αφου εχουμε πληθωρα επιλογων. Αλλά καπου πηρε το ματι μου οτι οι εφαρμογες στο appstore ειναι ποιοτικοτερες του android market. Iσχυει κατι τετοιο? Αν ειναι να ειναι 100.000 του android και δεν μπορεις να βρεις ενα παιχνιδακι της προκοπης τι να το κανω? Οι εταιριες που βγαζουν παιχνιδια για το iphone βγαζουν και για android??

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια με αυτό τον τρόπο η μπαταρία πάει περίπατο αλλά χαλάλι.

Ακριβώς για την μπαταρία ρωτάω. Από θέμα δεδομένων έχω βάλει τα 750ΜΒ οπότε νομίζω ότι για μέτρια χρήση (mail, rss, ελαφρύ browsing και χρήση wi-fi στο σπίτι) είναι κομπλέ αν το έχω ανοικτό μονίμως. Το θέμα είναι πόσο ρίχνει τη διάρκεια της μπαταρίας; Την επιλογή που λέει "Ενεργοποίησή του Πάντα" την έχεις ενεργοποιημένη; Πόσο σου κρατάει η μπαταρία;

 

Πάντα γινόταν το εξής. Σύνδεση -> λήψη IP διεύθυνσης -> αποτυχία. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία, ή ξέρει που οφείλεται αυτό, και πιο σημαντικό, το πως διορθώνεται;

Αφού το πρόβλημα στο βγάζει εκεί, επομένως είναι μάλλον θέμα του dhcp του router σου. Αυτό σημαίνει ότι σίγουρα δε φταίει η SIM σου ή το VPN ή κάτι τέτοιο. Νο 1 ύποπτο είναι το router που πιθανόν να έχει ρυθμιστεί να δέχεται μόνο συγκεκριμένες mac address οπότε θα πρέπει να προσθέσει και αυτή του κινητού σου. Δες αν είναι ενεργοποιημένη κάποια προστασία απέναντι σε νέες wireless devices από το router σου. Νο 2 ύποπτο είναι το να βάζεις λάθος κωδικό, αν και δε νομίζω να σου έβγαζε αυτό το μήνυμα. Από εκεί και πέρα προσωπικά σηκώνω τα χέρια ψηλά: είτε είναι κάποια άλλη ρύθμιση στο router, είτε πρόκειται για κατασκευαστικό πρόβλημα που του δίνω απειροελάχιστες πιθανότητες.

 

1) Η ενταση του mp3 player με ενα ζευγαρι καλα ακουστικα ειναι αρκετη?

 

2) Αλλά καπου πηρε το ματι μου οτι οι εφαρμογες στο appstore ειναι ποιοτικοτερες του android market. Iσχυει κατι τετοιο? Οι εταιριες που βγαζουν παιχνιδια για το iphone βγαζουν και για android??

1) Δυστυχώς δεν το έχω δοκιμάσει σε δημόσιο χώρο για να σου πω με σιγουριά, όμως νομίζω ότι η ένταση των ακουστικών είναι πάρα πολύ καλή διότι εγώ (σε ησυχία) το βάζω στη μέση και είναι αρκετά καλά... Αν το βάλεις στο τέρμα, νιώθεις ότι τα ακουστικά (χρησιμοποιώ αυτά που έχει μέσα η συσκευασία) ψιλο-αγγίζουν τα όριά τους! Δεν είμαι τόσο σίγουρος, βέβαια, αν θα σε καλύψει η ποιότητα του ήχου γιατί, τουλάχιστον σε σχέση με αυτό που άκουσα από τα original ακουστικά, έχω ακούσει και καλύτερη ποιότητα σε κινητό... Μπορείς όμως να φταίνε τα ακουστικά, οπότε ας μας πει κάποιος άλλος καλύτερα τη γνώμη του.

 

2) Οι εφαρμογές του Android Market είναι ως επί το πλείστον πολύ ποιοτικές, ιδίως αυτές που έχουν υψηλή βαθμολογία και που βγάινουν πρώτες ως προτεινόμενες στη λίστα. Γενικώς, νομίζω ότι οι ίδιες εταιρείες που δραστηριοποιούνται στο iPhone έχουν αρχίσει και χώνονται γερά και στο Android, ενώ βλέπω ότι συνεχώς ανακοινώνονται καινούργιες εφαρμογές και γνωρίζουμε ότι αναπτύσσονται και διάφορες άλλες (πχ. teamviewer, psx4droid). Νομίζω ότι αν το σημερινό Android δε σε καλύπτει, αύριο-μεθαύριο θα έχει καλύψει τα όποια κενά σου έχουν δημιουργηθεί.

 

Αν θες να τσεκάρεις και τις λίστες των εφαρμογών μόνος σου δες το http://www.androidzoom.com που τις έχει όλες. Μη σταθείς απαραίτητα στα screenshots που δείχνουν διότι τις περισσότερες φορές "αδικούν" την ποιότητα της εμφάνισης κάθε εφαρμογής.

Edited by liberostelios
Link to comment
Share on other sites

Γιατι θεωρειτε οτι για να εκμεταλευτεις τη συσκευη πρεπει να εχουμε data plan? Τι δεν θα ευχαρηστηθουμε χωρις αυτο και πως ''κουτσουρευει'' το κινητο?

 

Το wifi δεν επαρκει και χρειαζεται συνδεση συκεκριμενες στιγμες?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι θεωρειτε οτι για να εκμεταλευτεις τη συσκευη πρεπει να εχουμε data plan? Τι δεν θα ευχαρηστηθουμε χωρις αυτο και πως ''κουτσουρευει'' το κινητο?

 

Το wifi δεν επαρκει και χρειαζεται συνδεση συκεκριμενες στιγμες?

 

Άμα γλυκαθείς με το internet που θα έχεις ανά πάσα ώρα και στιγμή mails, facebooks, browsings, updates έλα μετά χωρίς αυτό και πες μας πώς σου φαίνεται :p

 

Το ότι εκμεταλλεύεται το internet και ότι το κάνει τόσο εύκολα και καλά είναι ένα από τα μεγαλύτερα πλεονεκτήματα του android ;)

Link to comment
Share on other sites

οπως γραφει κι εκει τα φλασαρεις μεσα απο recovery, αρα θες root και συμβατη rom.

 

 

ευχαριστω.....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Χθες παρελαβα και εγω το δικο μου. Μετα απο αρκετο καιρο με BlackBerry, εχω να πω οτι καλα εκανα και την εκανα :p. Βεβαια το hardware keyboard μου λειπει ηδη αλλα θα συνηθίσω που θα παει...

 

Η συσκευη εγινε root και εβαλα και μονιμο recovery image την AmonRA 1.7.0.1 ROM DeFROST 2e, το κινητο στήθηκε με τα απαραιτητα και αυτο που εχω να πω ειναι DAMN! ΠΟΛΥ γρηγορο. Σε σημειο που σκεφτομαι να κανω Αnadroid και το HD2 που εχω :p

 

Καλημερα σε ολους

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

την δονηση στον dialer μπορουμε να την βγαλουμε...;;;;;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

την δονηση στον dialer μπορουμε να την βγαλουμε...;;;;;

 

Όταν είσαι στον dialer, menu >> settings >> Vibrate on tap (τέρμα κάτω) το απενεργοποιείς.

Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...