Jump to content

Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα


gkr41
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

KAi zoune polloi.Sthn perioxh auth ginontai deals sxedon kathimerina.Alla ti na kanei ki o stratos?Otan kobontai peripolies logw elleipshs proswpikou.

ναι αλλα που ξερεις μπορει να ειναι καλυτερα ετσι διοτι δεν θελω η ελλαδα να καταληξει σαν την κολομβια(οπου ο στρατος κυνηγαει τα πρεζονια

Link to comment
Share on other sites

Ναι εδώ στην Ελλάδα ο στρατός Κυνηγάει... μύγες!! :down:

 

μόνο για παρελάσεις είναι και τίποτα αλλο...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι εδώ στην Ελλάδα ο στρατός Κυνηγάει... μύγες!! :down:

 

μόνο για παρελάσεις είναι και τίποτα αλλο...

 

δεν μας είπες πότε ακριβώς πήγες στον στρατό και έβγαλες αυτό το συμπέρασμα..:whistle: στα 12 σου..?? :whistle:

ή μήπως έτσι έχεις ακούσει..?? γιατί και εγώ άκουσα ότι κανά 2-3 το σηκώνουν το σακάκι..αλλά δεν κόβω και το χέρι μου μιας και δεν τους είδα ...:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Exw kai mia fotografia apo to agio oros ston gnwsto "dromo twn aggelwn" alla auti de prwkeite na tin dimosieusw. Kai se ekeini ti fotografia tipota den einai tis fantasias mou, fenontai ola ksekathara.

 

Έχω και εγώ μία τα τέτοια φωτό, συνοδευόμενη από τη σχετική ιστορία.

Δεν ξέρω αν πρόκειται για την ίδια. Πάντως η συγκεκριμένη κυκλοφορεί ευρέως στο net. Δυστυχώς είναι 220kb και δεν γίνεται upload.

Link to comment
Share on other sites

Οριστε και η δική μου...

 

ήμουν διακοπες στο πατρικό του πατέρα μου, οπως καθε καλοκαιρι, και μια μερα ενω ήμουν με την ξαδερφη μου, η μητερα της την φωνάζει να πάει να αγοράσει κατι απο το παντωπολειο και εγω επεστρεψα σπιτι μου(που ήταν διπλα στο δικό της) για να μην ειμαι και καλά μονος μου...

 

Μετα απο μιση ώρα με φωνάζουν κατι μεγάλα ξαδερφια μου (γύρω στα 5 άτομα) και μου λένε πως πάνε να κάνουν κάτι στο δωμάτιο και δεν θέλουν να τους ενοχλήσει κανένας, αρα εγω να κρατάω τσίλιες... εγω όμως απόρησα και τους ρώτησα τι θα κάνουν.... με τα χίλια ζόρια μου ειπαν πως θα προσπαθήσουν να καλέσουν πνευματα...

Εγω όμως δεν τα πίστευα αυτα και για να δείξω θαραλέος τους ειπα να πάω και εγω μαζί τους, και αφου μου πηρε αρκετη ώρα να τους πεισω, με άφησαν...

Μπαίνουμε στο δωμάτιο, ένα απο το ξαδερφια μου ειχε μεταφέρει το κρεβάτι μου στο κεντρο του δωματίου και ειχαν τοποθετεισει μια ασσπρομαυρη φωτογραφία μεσα σε ένα κύκλο απο κερια. Μετα μου ειπαν πως πρέπει να καθησουμε όλοι μαζι σε ενα κύκλο με τα χερια πιασμένα και να λεμε "Πνεύμα σε καλουμε..." εγω να πω την αλήθεια απο εκεινη τη στιγμη τα ειχα κάνει πάνω μου απο το φόβο μου και παρολο που φοβόμουν, συνεχισα.... και μια στιγμή το κρεβάτι αρχισε να τρέμει και να χτυπιεται, εγω κοκάλωσα και μετα απο 10 δεπτερολεπτα ετρεξα να ανοξω το φως και πετάχτηκα εξω απο το δωμάτιο.

Μετα αρχισαν να βγαίνουν τα ξαδερφια μου απο το δωμάτιο λίγο σφιγμένα, και μετα ποιος άλλος βγαίνει... η ξαδέρφη μου ! Εκεινει τη στιγμή κατάλαβα τι είχε παιχτει... η ξαδερφη μου ειχε μπει κάτω απο το κρεβάτι !!!!

 

Τα κωλ*παιδα μου εκαναν φάρσα !!!!

 

Φανταστειτε τι τρομαρα πήρα και ήμουν μόνο 10 χρονών...

Link to comment
Share on other sites

Ναι εδώ στην Ελλάδα ο στρατός Κυνηγάει... μύγες!! :down:

 

μόνο για παρελάσεις είναι και τίποτα αλλο...

 

Ο «εκφράζω άποψη από τον καναπέ μου»... :wacko:

Εχεις κ άποψη φίλε μου...στα 18 σου για τον στρατό!

 

Τράβα να ρωτήσεις κάνα ΣΤΡ που φυλά τα σύνορα στον Εβρο ποταμό να σου πει για τις μύγες! :mad:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

exo thn entyposh pos bgainoume ektos topic...

mhpos na synexizate sto thread me ta fantarilikia?

parepiptontos o adelfos mou einai tora ston evro.....se ena xorio pou legete lagos...

 

off topic telos!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

exo thn entyposh pos bgainoume ektos topic...

mhpos na synexizate sto thread me ta fantarilikia?

parepiptontos o adelfos mou einai tora ston evro.....se ena xorio pou legete lagos...

 

off topic telos!

 

 

Συμφωνώ αλλά άσε αυτή την δουλειά για τους moderators όπως ο Nikos_S3 που απάντησε στον φίλο πιο πάνω!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ μία τα τέτοια φωτό, συνοδευόμενη από τη σχετική ιστορία.

Δεν ξέρω αν πρόκειται για την ίδια. Πάντως η συγκεκριμένη κυκλοφορεί ευρέως στο net. Δυστυχώς είναι 220kb και δεν γίνεται upload.

 

Πως θα γίνει βρε παιδια danton & killing_you2 να ου στειλετε αυτες τις φωτογραφίες. Με ενδιαφέρουν παρα πολυ

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να απαντήσω και να τελειώσει το θέμα.

δεν αναφέρομαι στη στρατιωτική θυτία αλλα στον γενικό όρο "στρατο"

Ο ρόλος του κατ'εμέ ειναι για να απασχολούνται Θέσεις εργασίας.

Ειμσστε πλέον μέλη της Ευρώπης δεν υπάρχουν πλέον "Φόβοι πολεμου" όπως ήταν κάποτε.Ποιος ο λόγος να σπαταλούντε τοσα εκατομύρια για οπλικά συστήματα, Για να ικανοποιούμε τις προθέσεις των Αμερικανών??Για να μας στέλνουν να "σβήνουμε φωτιές" στην Πρώην Γιουκοσλαβία,Αβγανιστάν κτλ...

και στο κάτω κάτω τοσα σπαταλούνται για οπλικα συστήματα, και τα οπλα που εχουν στις μοναδες είναι για πέταμα, Εσείς το είπατε.

Πλέον ο στρατός είναι απλά και μόνο για την Εμπειρία και τίποτα αλλο.

Στρατός ήταν κάποτε όταν ήταν 2 χρονια. Πλέον όπως έχει φτάσει στους 6 μήνες ΕΙΝΑΙ μόνο για εμπειρία. Στρατός ειναι ΜΟΝΟ οι ειδικές Δυνάμεις. εκεί προκειτε να πάω Γιατι αυτός ειναι ο πραγματικός στρατος...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Empeiria E?Etsi na skefteste kai tha trexoume an ginei kanas polemos.Twra gia to an exei allaxei o stratos h oi antrwpoi...Oso gia Tis ED mhn orikzesai.Exw aderfo katadromea(anthyp/go) kai sto kentro o dioikhths tous bazei na sigourepsoun pws ta... paidia phran thl tous goneis tous to brady,mhn tyxei kai bgalei to kentro kako onoma.Nai gia ton pragmatiko strato pou les milaw.
Link to comment
Share on other sites

nai kai egw sou lew oti perasa apo kapou poly xeirotera kai se plhroforw oti meta apo thn aeroporia erxomaste emeis kai oi amfibioi kserw apo prwto xeri pws einai na eisai kyriolektika sthn prwth grammh...(ps twra paw gia monimos na dw ti tha kanw twra...)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τέλος η κουβέντα!! την τρίχα την καναμε καραβόσκινο!!

διαβάστε και λίγο τον τίτλο του thraed!!!!

"Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα"

 

υπάρχει ανάλογο thread για στρατιωτικά...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Πως θα γίνει βρε παιδια danton & killing_you2 να ου στειλετε αυτες τις φωτογραφίες. Με ενδιαφέρουν παρα πολυ

 

 

an mporeis na mou peis pws na thn para8esw sto thread euxaristws.

 

tria poulakia ka8ontan, sta trikala sta duo stena, kei pou skotwsane to sakaflia

Link to comment
Share on other sites

Να τις ανεβασεις σε μια ιστοσελιδα. Αλλιως αν κοιταξεις εδω καπου τις ερωτησεις του thread λεει. Αλλιως προσωπικα με mail!
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να απαντήσω και να τελειώσει το θέμα.

δεν αναφέρομαι στη στρατιωτική θυτία αλλα στον γενικό όρο "στρατο"

Ο ρόλος του κατ'εμέ ειναι για να απασχολούνται Θέσεις εργασίας.

Ειμσστε πλέον μέλη της Ευρώπης δεν υπάρχουν πλέον "Φόβοι πολεμου" όπως ήταν κάποτε.Ποιος ο λόγος να σπαταλούντε τοσα εκατομύρια για οπλικά συστήματα, Για να ικανοποιούμε τις προθέσεις των Αμερικανών??Για να μας στέλνουν να "σβήνουμε φωτιές" στην Πρώην Γιουκοσλαβία,Αβγανιστάν κτλ...

και στο κάτω κάτω τοσα σπαταλούνται για οπλικα συστήματα, και τα οπλα που εχουν στις μοναδες είναι για πέταμα, Εσείς το είπατε.

Πλέον ο στρατός είναι απλά και μόνο για την Εμπειρία και τίποτα αλλο.

Στρατός ήταν κάποτε όταν ήταν 2 χρονια. Πλέον όπως έχει φτάσει στους 6 μήνες ΕΙΝΑΙ μόνο για εμπειρία. Στρατός ειναι ΜΟΝΟ οι ειδικές Δυνάμεις. εκεί προκειτε να πάω Γιατι αυτός ειναι ο πραγματικός στρατος...

καλα διαβασα την τρομακτικη σου ιστορια φαντασματων και μου κοπηκαν τα ποδια !!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ μία τα τέτοια φωτό, συνοδευόμενη από τη σχετική ιστορία.

Δεν ξέρω αν πρόκειται για την ίδια. Πάντως η συγκεκριμένη κυκλοφορεί ευρέως στο net. Δυστυχώς είναι 220kb και δεν γίνεται upload.

 

 

stilte tin kai se mesa re paidia afti tin photo.

 

to email mou einai kennydope PAPAKI in.gr

Link to comment
Share on other sites

καλα διαβασα την τρομακτικη σου ιστορια φαντασματων και μου κοπηκαν τα ποδια !!! :cry:

Καλό θα ήταν να σου κοπεί και η λαλιά!!!! :p

 

Διάβασε και μία σελίδα πίσω....

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Δεν ξερω για εσας αλλα εγω οταν διαβαζω τετοιες ιστοριες κλαιω (για την ακριβεια δακρυζω), οχι απο τον φοβο, δεν ξερω πως να το εξηγησω ισως ειναι απο την συγκινηση. Σε εσας συμβαινει τπτ παρομοιο?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...