Jump to content

Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα


gkr41
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα μου έχει συμβεί το εξής: Ημουν στο σπίτι του φίλου μου μόνη, και ξαφνικά το φωτιστικό δαπέδου άρχισε να αναβοσβήνει από μόνο του για λίγο στα καλά καθούμενα! Αναβόσβησε 3-4 φορές και μετά σταμάτησε. Εγώ έμεινα κάγκελο. Από τότε (έχουν περάσει 8 μήνες) δεν το ξαναέκανε. Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο γεγονός ή κάτι άλλο! :hypno:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα μου έχει συμβεί το εξής: Ημουν στο σπίτι του φίλου μου μόνη, και ξαφνικά το φωτιστικό δαπέδου άρχισε να αναβοσβήνει από μόνο του για λίγο στα καλά καθούμενα! Αναβόσβησε 3-4 φορές και μετά σταμάτησε. Εγώ έμεινα κάγκελο. Από τότε (έχουν περάσει 8 μήνες) δεν το ξαναέκανε. Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο γεγονός ή κάτι άλλο! :hypno:

Eμένα,το κάνει κάθε μέρα αυτό το φωτιστικό μου...:p

Είναι χαλασμένο...;)

Τρώει μια φάπα και... έρχεται στα ίσα του...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Eμένα,το κάνει κάθε μέρα αυτό το φωτιστικό μου...:p

Είναι χαλασμένο...;)

Τρώει μια φάπα και... έρχεται στα ίσα του...:lol:

 

Αν ήταν χαλασμένο δεν θα έπρεπε να το ξανακάνει? :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν χαλασμένο δεν θα έπρεπε να το ξανακάνει? :confused:

 

Προβλήματα της ΔΕΗ κοπελιά μου συμβαίνουν κάθε μέρα....

 

Μην ξεχνάμε ότι μπορεί να ήταν κανας εξωγήινος στη ταράτσα...:alien:

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά, μην βαράτε! :ninja: Μπορεί να ήταν και τυχαίο γεγονός όπως γράφω!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχει συμβεί το εξής: Ημουν στο σπίτι του φίλου μου μόνη, και ξαφνικά το φωτιστικό δαπέδου άρχισε να αναβοσβήνει από μόνο του για λίγο στα καλά καθούμενα! Αναβόσβησε 3-4 φορές και μετά σταμάτησε. Εγώ έμεινα κάγκελο. Από τότε (έχουν περάσει 8 μήνες) δεν το ξαναέκανε. Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο γεγονός ή κάτι άλλο! :hypno:

Τυχερη εισαι...Εμενα αναβοσβηνει καθε 3 και λιγο, μετα κανει "τσαφ" και καιγεται...:p

 

Οσο για την ιστορια με τα μουχλιασμενα στρωματα: :respect:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παλιά ήταν μια περίοδος σπίτι μου που ανοίγανε τα ντουλάπια της κουζίνας μόνα του ενώ ήταν χειμώνας και όλες οι μπαλκονόπορτες ήταν κλειστές (και ξέρετε φυσικά τα ντουλάπια της κουζίνας δεν ανοίγουν ποτέ από μόνα τους). Ενώ ήμουνα μόνη μου στο σαλόνι άκουγα το ντουλάπι να ανοίγει, πήγαινα στην κουζίνα και έβρισκα το ντουλάπι ορθάνοιχτο. Μετά επίσης εκεί που καθόμασταν οικογενειακώς ακούγαμε ποτήρια να σπάνε το ενα μετά από το άλλο στο ντουλάπι και τα βρίσκαμε όντως όλα σπασμένα! Περιττό να σας πω ότι καλέσαμε παπά να μας κάνει ευχέλεο. Μετά από σύμπτωση ή μη, όλα τα περίεργα σταμάτησαν!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Παλιά ήταν μια περίοδος σπίτι μου που ανοίγανε τα ντουλάπια της κουζίνας μόνα του ενώ ήταν χειμώνας και όλες οι μπαλκονόπορτες ήταν κλειστές (και ξέρετε φυσικά τα ντουλάπια της κουζίνας δεν ανοίγουν ποτέ από μόνα τους). Ενώ ήμουνα μόνη μου στο σαλόνι άκουγα το ντουλάπι να ανοίγει, πήγαινα στην κουζίνα και έβρισκα το ντουλάπι ορθάνοιχτο. Μετά επίσης εκεί που καθόμασταν οικογενειακώς ακούγαμε ποτήρια να σπάνε το ενα μετά από το άλλο στο ντουλάπι και τα βρίσκαμε όντως όλα σπασμένα! Περιττό να σας πω ότι καλέσαμε παπά να μας κάνει ευχέλεο. Μετά από σύμπτωση ή μη, όλα τα περίεργα σταμάτησαν!

Πάλι καλά!Πάντως αρκετό τρομακτικό μου φαίνεται!:!:;):worry:Είμαι και μόνος στο σπίτι τώρα!:!::worry::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά!Πάντως αρκετό τρομακτικό μου φαίνεται!:!:;):worry:Είμαι και μόνος στο σπίτι τώρα!:!::worry::ninja:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ηρέμησε

Link to comment
Share on other sites

α αυτή είναι η απορία σου! το πως βρέθηκε το μωρό...ούτε λόγος!:lol: :lol: :lol: :lol:

στα χωριά συνήθιζαν να θάβουν διάφορα ή να ξεθαβουν και να παίρνουν αντικείμενα από τους νεκρούς.

Αν η μάνα του παιδιού ήταν άπορη και δεν είχε λεφτά για κηδεία???

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Ήταν κάπως τρομακτικό, ευτυχώς που ήμουνα μικρή γιατί αν μου συνέβαινε τώρα, μπορεί και να τα έκανα πάνω μου...:lol: :lol: πλάκα κάνω....νομίζω :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματική ιστορία ενός φίλου: Είχε πάει να μείνει λίγες μέρες με τον πατέρα του ο οποίος έμενε σε βαλκανική χώρα. Ένα βράδυ έλειπε ο πατέρας του και χτυπάει η πόρτα, ανοίγει το παλικάρι και βλέπει ένα κοριτσάκι με άσπρο φόρεμα το οποίο του λέει "ήρθα να σε χαιρετήσω, γιατί σε λίγο θα φύγω". Αυτό μόνο του είπε κι έπειτα κατέβηκε τις σκάλες κι έφυγε. Ο άλλος έμεινε και δεν πρόλαβε καν να της μιλήσει. Την επόμενη μέρα το πρωί βγαίνοντας έξω από το σπίτι μαζί με τον πατέρα του βλέπουν ανοιχτή την πόρτα του κάτω ορόφου και μέσα έκλαιγαν κάποιο νεκρό. Μέσα στο φέρετρο ήταν το κοριτσάκι που τον είχε χαιρετήσει τη προηγούμενη ημέρα.:cry: :worry:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Παλιά ήταν μια περίοδος σπίτι μου που ανοίγανε τα ντουλάπια της κουζίνας μόνα του ενώ ήταν χειμώνας και όλες οι μπαλκονόπορτες ήταν κλειστές (και ξέρετε φυσικά τα ντουλάπια της κουζίνας δεν ανοίγουν ποτέ από μόνα τους). Ενώ ήμουνα μόνη μου στο σαλόνι άκουγα το ντουλάπι να ανοίγει, πήγαινα στην κουζίνα και έβρισκα το ντουλάπι ορθάνοιχτο. Μετά επίσης εκεί που καθόμασταν οικογενειακώς ακούγαμε ποτήρια να σπάνε το ενα μετά από το άλλο στο ντουλάπι και τα βρίσκαμε όντως όλα σπασμένα! Περιττό να σας πω ότι καλέσαμε παπά να μας κάνει ευχέλεο. Μετά από σύμπτωση ή μη, όλα τα περίεργα σταμάτησαν!

 

 

ποντικια θα χατε

:X
Link to comment
Share on other sites

ποντικια θα χατε

 

Ή κάποιος που πήρε χαμπάρι ότι πιστεύουν σε χαζομάρες τους έκανε πλάκα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ποντικια θα χατε

 

Και φυγαν τα ποντικια με το ευχελαιο; Εκτος κι αν ηταν φαντασματα ποντικιων...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και φυγαν τα ποντικια με το ευχελαιο; Εκτος κι αν ηταν φαντασματα ποντικιων...:p

 

Ειλικρινά πιστεύεις σε φαντάσματα και ευχέλαια που τα διώχνουν;

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά πιστεύεις σε φαντάσματα και ευχέλαια που τα διώχνουν;
Ναι. Επισης πιστευω οτι οι

Iron Maiden ειναι αντιχριστοι και σαταναδες και ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.:p

 

Astarti μηπως ο φιλος σου το ειδε σαν ονειρο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Επισης πιστευω οτι οι

Iron Maiden ειναι αντιχριστοι και σαταναδες και ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.:p

 

Astarti μηπως ο φιλος σου το ειδε σαν ονειρο;

 

Λες? Αυτός μου το ανέφερε σαν να το έζησε πάντως...

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Πραγματική ιστορία ενός φίλου: Είχε πάει να μείνει λίγες μέρες με τον πατέρα του ο οποίος έμενε σε βαλκανική χώρα. Ένα βράδυ έλειπε ο πατέρας του και χτυπάει η πόρτα, ανοίγει το παλικάρι και βλέπει ένα κοριτσάκι με άσπρο φόρεμα το οποίο του λέει "ήρθα να σε χαιρετήσω, γιατί σε λίγο θα φύγω". Αυτό μόνο του είπε κι έπειτα κατέβηκε τις σκάλες κι έφυγε. Ο άλλος έμεινε και δεν πρόλαβε καν να της μιλήσει. Την επόμενη μέρα το πρωί βγαίνοντας έξω από το σπίτι μαζί με τον πατέρα του βλέπουν ανοιχτή την πόρτα του κάτω ορόφου και μέσα έκλαιγαν κάποιο νεκρό. Μέσα στο φέρετρο ήταν το κοριτσάκι που τον είχε χαιρετήσει τη προηγούμενη ημέρα.:cry: :worry:
afou htan se balkanikh xora,to palikari pos katalabe ti tou lege to koritsaki?mporei na tou pe oti thelei na paei toualeta LoL
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

afou htan se balkanikh xora,to palikari pos katalabe ti tou lege to koritsaki?

 

έτσι όπως έχει γίνει με τα βαλκάνια όλοι ελληνικά μιλάνε :p

 

mporei na tou pe oti thelei na paei toualeta

 

ή να του'πε "δώσε μου σκοινί να κρεμαστώ" :lol:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

ποντικια θα χατε

 

Ναι ποντίκια είχαμε που τους άρεσε να ανοιγοκλείνουν ντουλάπια και να σπάνε ποτήρια χωρίς ποτέ κανείς μας να δει κανένα στο διαμέρισμα. Α μην ξεχάσω, ανέβηκαν με σχοινί ως στον δεύτερο και έκαναν κατάληψη. Μην λέμε οτι θέλουμε ρε παιδιά!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ποντίκια είχαμε που τους άρεσε να ανοιγοκλείνουν ντουλάπια και να σπάνε ποτήρια χωρίς ποτέ κανείς μας να δει κανένα στο διαμέρισμα. Α μην ξεχάσω, ανέβηκαν με σχοινί ως στον δεύτερο και έκαναν κατάληψη. Μην λέμε οτι θέλουμε ρε παιδιά!!

 

Τα ποντίκια πάντως ανεβαίνουν χωρίς κανένα πρόβλημα σε τοίχους, όπως επίσης και σε σκοινιά...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Astarti μηπως ο φιλος σου το ειδε σαν ονειρο;

 

Τελικά, το επιβεβαίωσα...το είδε σαν όνειρο!

Δικό μου λάθος στην αναφορά:wacko:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Ναι ποντίκια είχαμε που τους άρεσε να ανοιγοκλείνουν ντουλάπια και να σπάνε ποτήρια χωρίς ποτέ κανείς μας να δει κανένα στο διαμέρισμα. Α μην ξεχάσω, ανέβηκαν με σχοινί ως στον δεύτερο και έκαναν κατάληψη. Μην λέμε οτι θέλουμε ρε παιδιά!!

 

Άρα η μόνη λογική εξήγηση είναι τα φαντάσματα; :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...