Jump to content

Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα


gkr41
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενας φιλος απο ενα αλλο φορουμ ανοιξε το εξης θεμα:

 

Γεια σας!!

Είμαι ο Νίκος και είμαι 42 ετών!

Είμαι παντέμενος και ασχολούμε με την κηπουρικη...

Θα μπω στο θεμα..

Εδω και 1 εβδομαδα εχουμε μετακομισει σε ενα αλλο σπιτι!Επειση εγω εχω μανια με τα φυτα και γενικα με τον κηπο.ασχολιθηκα χτες το βραδυ ε αυτα!

Ο κηπος ειναι πολυ μεγαλος,ενω εκανα καποιες εργασειες στον κηπο για να δω τι να φυτεψω κλπ.Σε ενα σημειο του κηπου υπηρχε παρα πολυ πυκνη βλαστηση και ετσι ειπα να τη αρειωσω!Καθως εκοβα τα μεγαλα φυτα με το πριονι,καταλαβα οτι το πριονι σε μια στιγμη χτυπισε σε κατι πετρινο!!!!Κοιταξα να δω τι ηταν και αυτο που αντικρισα μου εκοψε τα ποδια!Ηδα 7 ταφους τον εναν διπλα στον αλλον!Τοσο καιρο δεν τους ειχα δει γιατι η βλαστηση ηταν ηταν τρομερα πυκνη!!Εχω παθει ΣΟΚ!!Ο μεσιτης δεν μου ειπε τιποτα για αυτο!!Απο χτες το βραδυ δεν εχω ξαναπλησιασει τον κηπο!!Στη γυναικα μου δεν το εχω πει γιατι θα πανικοβληθει!!Προσπαθω να εποιονινωνησω με τον μεσιτη αλλα δεν απαντα το τηλ.!!Πειτε μο τι να κανω!!

Ερχομαι απο Λατβια και α ελληνικα μου δεν ειναι τα καλυτερα!!

Περιμενω σοβαρες απαντησεις και οχι να παρετε ο θεμα στην πλακα!!

 

Ευχαριστω!

Νικος

 

Δεν ξερω αν αληθευει!Αυτα που εχω γραψει ΔΕΝ ειναι δικα μου. Ο χρηστης εφαγε ΒΑΝ και το τοπικ κλειδωθηκε.

 

Οποιος δεν το πιστευει υπαρχει το URL και ειναι διαθεσιμο!

 

Ενα εχω να πω!

 

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!:blink::dizzy::X

 

λες ο μεσιτης να ηταν ο moderator π τ εκανε ban? :lol:

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οι σκελετοι ειναι μεσα στους ταφους?αν ναι τοτε δεν υπαρχει προβλημα!αν λειπουν τοτε αρχιζουν τα σοβαρα κ μυστηρια (φωνες κ ηχοι στο σπιτι) :lol::p:p:p:p
Link to comment
Share on other sites

Αυτος δεν είναι κήπος!Ολόκληρο νεκροταφείο ειναι! :cold:Εαν τελευταια μαλιστα ακους κ φωνες μεσα στο σπίτι ειναι καιρος..να την κάνεις!!!

 

:p:happy:.... χαλαρά θα την έκανα και γω με ελαφρά πηδηματάκια! (αν όντως είναι αληθινό το συμβάν) ~ μου θυμίζει ταινίες θρίλερ που στον κήπο έχει θαφτεί μια ολόκληρη οικογένεια που ξεκληρίστηκε βάναυσα από μια αίρεση και οι ψυχές τους έχουν εγκλωβιστεί μέσα στο σπίτι! Και φυσικά περιμένουν με ανοιχτές αγκάλες τους καινούργιους ενοίκους!... damn:cold:

Υ.γ. ... πολλά έργα βλέπω!:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν το εγραψα το κειμενο ΕΓΩ!

Αν θελετε να σας δωσω την ιστοσελιδα με το οριτζιναλ κειμενο,ευχαριστως!

 

αφου μπορεις δεν μας την δινεις?γιατι τωρα εχω περιεργεια:D!

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

ego pantos xtes eida oufo;)

 

Κανονικό ή από αυτά που κυκλοφορούν καθημερινά στους δρόμους; στη Θεσσαλονίκη το είδες;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Κανονικό ή από αυτά που κυκλοφορούν καθημερινά στους δρόμους; στη Θεσσαλονίκη το είδες;
loipon pugaina apo ellada sto londino thn deuterh mera ths protoxronias me olympiakh,kai kathomoun sth proth thesh.

xafnika eno koitousa exo ap to parathuro, eida ena kuklkiko antikeimeno na sxuei ton ourano me taxuththa.Phga na to bgalo videos alla disthxos den eixa tote to n93 pou xei kai to optical zoom:(

Apla mporei to oufo:lol:kai na mhn htan oufo:lol:giati ebgaze kapno apo piso opos kanoun ta aeroplana maxhtika pou sxizoun ston ourano kai fenetai mia eutheia gramh, an to leo sosta.apla me ekane entuposh epidi htan kukliko kai anarotiemai an htan ATIA h oxi.Pramatika krima pou den eixa camera me optical zoom giati tha to baza sto youtube.

oraia kai epidi phra fora exo na po kai mia deuterh istorioula pou sunebh se mena .htan ianouarios tou 2005, kai eixa paei sto oslo.

ekei leipon emeina se ena xenodoxeio opou auto to xenodoxeio omos xaraktirizetai se kati pou den xarakthrizontai ta ala xenodoxeia.Exei pinakes:cry::lol:Alla ti pinakes.o zografos pou den thumamai to onoma exei zografisei pinakes kai einai diashmos sthn norbhgia,opou einai kapos creepy.dhladh se ena pinaka deixnei to klama mias manas alla einai anatrixiastiko to klama kai h mana.

anyway eixa meinei se domatio <Kai oxi sto 1408>:lol: opou htan pinakes les kai htan apo tainia thriler.dhladh enas pinakas edixne th zografia mias ginaikas na einai mprosta se ena gkremo les kai einai etoimh na phdixei:X

den ta sxoliaso tis diastrofes tou kathenos. Loipon otan epesa gia upno arxise na me pernei enas bathus malakos ipnos.isa isa pou xasmoiriza.Tote xupnhsa kapos kata 6.30 giati eixa balei xupnhtiri na me xupnhsoun 8.30.Eida pos eixa ales duo ores kai xanaepesa na koimitho.

Otan xupnhsa stis 7.45, XAFNIKA eida, h htan san na eida, mia gunaika na aioreitai sto krebati pano dipla kai san na zhtouse bohtheia.

Tote xanaxupnhsa tromagmenos mias kai malon htan enas efialths:cry::cry:.

An kai den edosa shmasia kai to xexasa, akoma kai os tora thymamai poso alhthino mou fanhke olo auto, kai akoma anarotiemai an htan ena oneiro giati niotho pos.... den htan:worry:

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!

Είμαι ο Νίκος και είμαι 42 ετών!

Είμαι παντέμενος και ασχολούμε με την κηπουρικη...

Θα μπω στο θεμα..

Εδω και 1 εβδομαδα εχουμε μετακομισει σε ενα αλλο σπιτι!Επειση εγω εχω μανια με τα φυτα και γενικα με τον κηπο.ασχολιθηκα χτες το βραδυ ε αυτα!

Ο κηπος ειναι πολυ μεγαλος,ενω εκανα καποιες εργασειες στον κηπο για να δω τι να φυτεψω κλπ.Σε ενα σημειο του κηπου υπηρχε παρα πολυ πυκνη βλαστηση και ετσι ειπα να τη αρειωσω!Καθως εκοβα τα μεγαλα φυτα με το πριονι,καταλαβα οτι το πριονι σε μια στιγμη χτυπισε σε κατι πετρινο!!!!Κοιταξα να δω τι ηταν και αυτο που αντικρισα μου εκοψε τα ποδια!Ηδα 7 ταφους τον εναν διπλα στον αλλον!Τοσο καιρο δεν τους ειχα δει γιατι η βλαστηση ηταν ηταν τρομερα πυκνη!!Εχω παθει ΣΟΚ!!Ο μεσιτης δεν μου ειπε τιποτα για αυτο!!Απο χτες το βραδυ δεν εχω ξαναπλησιασει τον κηπο!!Στη γυναικα μου δεν το εχω πει γιατι θα πανικοβληθει!!Προσπαθω να εποιονινωνησω με τον μεσιτη αλλα δεν απαντα το τηλ.!!Πειτε μο τι να κανω!!

Ερχομαι απο Λατβια και α ελληνικα μου δεν ειναι τα καλυτερα!!

Περιμενω σοβαρες απαντησεις και οχι να παρετε ο θεμα στην πλακα!!

 

Ευχαριστω!

Νικος

 

μηπως δεν ηταν φραγμενο το οικοπεδο και αρχισε αυτος να ξεχορταριαζει στο γειτονικο νεκροταφειο;;;

 

 

μα καλα μεσα στην ταραχη του αυτος μετρουσε τους ταφους;;;

 

και συν τοις αλλοις γιατι προσπαθει να τηλεφωνησει στον μεσιτη και δεν παει απο το μεσιτικο γραφειο του;;και μη μου πειτε πως συνενοηθηκαν τηλεφωνικα!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο μου θυμιζει την γνωστη ταινια (Οι αλλοι)με την νικολ Κιντμαν που ειχε βρει κατι ταφους στο σπιτι που νοικιαζε και τελικα οι ανθρωποι στους οποιους νοικιαζε ηταν οι νεκροι οι οποιοι ηταν θαμμενοι στην αυλη τους!Ελπιζω να μη συμβει κατι αντιστοιχο!!!!!!!!Μρρρρρρρρρ

''Ολα ειναι δρόμos''

Sony Xperia L (4.2.2)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειπατε για διαφορες μορφες που εχετε δει θα σας πω και εγω την ιστοριουλα μου!

Το 2003 ημουν φανταρος στην Θεσ/νικη!Στη σκοπια οι φανταροι ακουμπουσαμε τα ποδια μας στους τοιχους και ετσι οπως ηταν βαμμενοι σε ασπρο χρωμα παρατηρησα μια μερα να εχει σχηματιστει πεντακαθαρα μια μορφη ενος αντρα!Το εδειξα και στα αλλα παιδια και συμφωνησαν οτι οντος ετσι ειναι!Ποιος ξερει τη σημαινει αυτο,ισως και τιποτα αλλα μπορει και να παιζει και κατι αλλο!Τα συμπερασματα δικα σας!!!!!!!!!!!!!

''Ολα ειναι δρόμos''

Sony Xperia L (4.2.2)

Link to comment
Share on other sites

ο τυπος ξαναχτυπησε!!

http://insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=213557

 

:lol::lol::lol::lol:

:X wx sugnwmh...einai sovaro to 8ema!

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο μου θυμιζει την γνωστη ταινια (Οι αλλοι)με την νικολ Κιντμαν που ειχε βρει κατι ταφους στο σπιτι που νοικιαζε και τελικα οι ανθρωποι στους οποιους νοικιαζε ηταν οι νεκροι οι οποιοι ηταν θαμμενοι στην αυλη τους!Ελπιζω να μη συμβει κατι αντιστοιχο!!!!!!!!Μρρρρρρρρρ
εμενα μου θυμιζει μια αλλη ταινια(δε θυμαμαι τιτλο) που αγορασε μια οικογενεια σπιτι εκει που παλια ηταν ινδιανικο νεκροταφειο...και η τηλεοραση μετα ρουφουσε το κοριτσακι(ή κατι τετοιο-δε το θυμαμαι και πολυ καλα)

 

ο τυπος ξαναχτυπησε!!

http://insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=213557

Μήνυμα vBulletin

 

Δεν υπάρχει ο(η): Θέμα. Αν έχετε ακολουθήσει ένα έγκυρο link, παρακαλώ ενημερώστε τον administrator

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ο(η): Θέμα. Αν έχετε ακολουθήσει ένα έγκυρο link, παρακαλώ ενημερώστε τον administrator

 

Το θέμα διαγράφηκε ήδη. Δεν ξέρω αν έγινε πάλι ban στον τύπο που ξαναγράφτηκε με νέο ψευδώνυμο για να πει πάλι τα ίδια. Απ' ότι κατάλαβα, μάλλον θα πρέπει να απευθυνθεί σε ψυχίατρο ο άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

ε μα κι αυτος....ας του στειλει καποιος ενα πμ να παει σε εναν παπα,να ρωτησει τι πρεπει να κανει.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου θυμιζει μια αλλη ταινια(δε θυμαμαι τιτλο) που αγορασε μια οικογενεια σπιτι εκει που παλια ηταν ινδιανικο νεκροταφειο...και η τηλεοραση μετα ρουφουσε το κοριτσακι(ή κατι τετοιο-δε το θυμαμαι και πολυ καλα)

 

http://ia.media-imdb.com/media/imdb/01/I/78/44/63/10m.jpg Poltergeist (1982) ... ήταν το πρώτο θρίλερ που είδα σε βιντεοκασέτα και θυμάμαι έκανα κάμποσες μέρες να κοιμηθώ! :happy: (από τα αγαπημένα μου έργα φαντασμάτων ... δείτε το οπωσδήποτε!!)

*Υπάρχουν και 2 συνέχειες ... Poltergeist II: The Other Side (1986) και Poltergeist III (1988)!

Πληροφοριακά , για τους φαν του έργου , το κοριτσάκι του έργου (Heather Michele O'Rourke) δυστυχώς έχει πεθάνει από το 1988 :(

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου θυμιζει μια αλλη ταινια(δε θυμαμαι τιτλο) που αγορασε μια οικογενεια σπιτι εκει που παλια ηταν ινδιανικο νεκροταφειο...και η τηλεοραση μετα ρουφουσε το κοριτσακι(ή κατι τετοιο-δε το θυμαμαι και πολυ καλα)

 

Μήνυμα vBulletin

 

Δεν υπάρχει ο(η): Θέμα. Αν έχετε ακολουθήσει ένα έγκυρο link, παρακαλώ ενημερώστε τον administrator

 

http://ia.media-imdb.com/media/imdb/01/I/78/44/63/10m.jpg Poltergeist (1982) ... ήταν το πρώτο θρίλερ που είδα σε βιντεοκασέτα και θυμάμαι έκανα κάμποσες μέρες να κοιμηθώ! :happy: (από τα αγαπημένα μου έργα φαντασμάτων ... δείτε το οπωσδήποτε!!)

*Υπάρχουν και 2 συνέχειες ... Poltergeist II: The Other Side (1986) και Poltergeist III (1988)!

Πληροφοριακά , για τους φαν του έργου , το κοριτσάκι του έργου (Heather Michele O'Rourke) δυστυχώς έχει πεθάνει από το 1988 :(

Ημουν ετοιμη να ποσταρω αλλα βλεπω με προλαβε ο Χασιωτης.:p

Το Πολτεργκαιστ, εκπληκτικη ταινια. Τις συνεχειες ομως νομιζω δεν τις εχω δει.:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://ia.media-imdb.com/media/imdb/01/I/78/44/63/10m.jpg Poltergeist (1982) ... ήταν το πρώτο θρίλερ που είδα σε βιντεοκασέτα και θυμάμαι έκανα κάμποσες μέρες να κοιμηθώ! :happy: (από τα αγαπημένα μου έργα φαντασμάτων ... δείτε το οπωσδήποτε!!)

*Υπάρχουν και 2 συνέχειες ... Poltergeist II: The Other Side (1986) και Poltergeist III (1988)!

Πληροφοριακά , για τους φαν του έργου , το κοριτσάκι του έργου (Heather Michele O'Rourke) δυστυχώς έχει πεθάνει από το 1988 :(

kai pali plhrofiriaka h hthopios pou ekane th megalh korh sto 1 liges meres meta ta girismata ths tainias dolofonhthike:Xap ton filo ths.

kataramenh einai h tainia:blink:

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...