Jump to content

[Επίσημο] HTC Legend


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από την μέρα που είναι διαθέσιμη η έκδοση froyo, παρακολουθώ το θέμα και διαπιστώνω πως δεν έχει γίνει σωστή δουλειά από την HTC και αναρωτιέμαι... Με την 2.1 εγώ προσωπικά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος καθώς δεν είμαι και τόσο απαιτητικός χρήστης, αξίζει να πάρω ρίσκο και να κάνω το update ή εφόσον είμαι οκ με την υπάρχουσα έκδοση να μείνω έτσι;

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 981
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχισαν και αλλα οργανα με τη froyo. Ξαφνικες επανεκινησεις στην καμερα μετα απο μια δυο φωτογραφιες και τα widgets αλαζουν μεγεθος. Καποια απο αυτα απλα εξαφανιζονται. Η περιηγηση στο ιντερνετ ειναι αδυνατη ακομα και σε wifi δικτυο. Ο browser δεν καταφερνει να ανοιξει την πρωτη σελιδα του in.gr. Παιδια παω για επαναφορα αρχικων ρυθμισεων και βλεπουμε. Γαμωτο. Ολα τα προγραμματα ξανα installation.

 

Στη δική μου περίπτωση τις πρώτες μέρες όλα δούλευαν άψογα μετά άρχισε να τρώει κολλήματα κάθε φορά που μπαίνω στο ιντερνετ.. Συγκεκριμένα μόλις συνδεθώ μου βγάζει επάνω το εικονίδιο του συγχρονισμού (κύκλος με βελάκια) και το τηλέφωνο σέρνεται για πολύ ώρα αφού ο συγχρονισμός δε λέει να τελειώσει με τίποτα.. Σήμερα το πρωί έκανα επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις και θα δω πως θα πάει και αυτό.. Ήθελα να το κάνω αμέσως μετά το update αλλά απέφευγα να περάσω όλες τις εφαρμογές από την αρχή.

 

Πάντως μετά την επαναφορά ακόμα και την ώρα που τρέχει ο συγχρονισμός το τηλέφωνο δεν αργεί. Ελπίζω να μην αλλάξει...

 

 

Μπορεις να μου πεις πως εκανες επαναφορα σε αρχικες ρυθμισεις?. Οι οδηγιες της HTC για το legend μου φαινεται δεν ισχυουν για την froyo

οκ το βρηκα με τα κουμπια

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο άλλο πρόβλημα και το internet πάει σφαίρα.

Επίσης έχω διαπιστώσει και κάποις ελλέιψεις τις οποίες και θεωρώ αστείες για το 2010. Αν δεν τις έχω βρει παρακαλώ πολύ να με βοηθήσετε.

1. Το κινητό γιατί να εντοπίζεται μέσω bleutooth συνέχεια αλλά μόνο 120 sec?

2. Στις γραμμές του σήματος γιατί να μην δείχνει με τι δίκτυο είναι συνδεδεμένο (2G-3G,κτλ)?

Αν βρω και άλλα όσο το δουλεύω θα ποστάρω και πάλι.

Να υπεμθυμίσω ότι το έχω στην κατοχή μου ελάχιστες μέρες και χρησιμοποιώ Android για πρώτη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τελευταιο update για τα προβληματα της froyo. Το κινητο θελει οπωσδηποτε reboot. Μετα το χθεσινοβραδυνο reboot το κινητο εμφανισε εικονιδια που πριν δεν τα εβλεπε οπως το flaslight και το wifi hotspot. Αυτα δεν υπηρχαν πριν στις εφαρμογες. Ακομα φαινεται οτι η μπαταρια επανηρθε στις προ froyo διαρκειες πραγμα ενθαρυντικο. Βαζω τα προγραμματα μου σιγα σιγα και παρατηρω συμπεριφορα. Το touch εχει σαφως καλυτερη αποκριση και δεν εχω ακομα κοληματα και επανεκινησεις. Ομως ειμαι μονο μια μερα μετα το reboot. Το ιντερνετ διορθωθηκε λιγο αλλα συνεχιζει και ειναι αργο να φιρτωσει σελιδες. Φαινεται οτι η υποστηριξη flash το γονατιζει λιγο. Συνεχιζω το installation of apps και ενημερωνω. Να πληροφορησω οτι τα αρχεια στην καρτα δεν χανονται και επανατοποθετωντας τα προγραμματα ξαναβρισκουν τα δεδομενα σας πχ ColorNote και Password Safe που εκανα restore τα δεδομενα και των δυο προγραμματων μια χαρα

Και κατι τελευταιο. Δεν υπαρχει εφαρμογη στις ρυθμισεις της froyo που να επαναφερει το κινητο στις εργοστασιακες ρυθμισεις. Η επαναφορα γινεται με τα κουμπια οπως σας καθοδηγει το σαιτ της HTC

Edited by thanevi
Link to comment
Share on other sites

Για επαναφορά από το μενού πηγαίνεις Ρυθμίσεις / Αποθήκευση και Κάρτα / Επαναφορά.

Σίγουρα μετά την αναβάθμιση προτείνεται επαναφορά, αλλά μετά από 2 μέρες δεν μπορώ να πω πως λύνει όλα τα προβλήματα. Πάλι υπάρχουν φορές που καθυστέρει χωρίς λόγο και συνεχίζω να έχω την αίσθηση πως σχετίζεται με το συγχρονισμό και το gmail.. Ελπίζω να βρεθεί λύση σύντομα.

y4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Εχω παρατηρήσει οτι απο τότε που έκανα αναβάθμιση,το τηλέφωνο μου κολλάει.Ειδικά οταν το δουλεύω και παράλληλα κάνει συχρονισμό καιρού/mail's/Facebook κτλ.Έχει δεί κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα?

 

Και εμένα το δικό μου μετά από καμιά εβδομάδα άρχισε τα περίεργα...κάνω μια κίνηση και την κάνει μετά από 2 sec...

 

Από την μέρα που είναι διαθέσιμη η έκδοση froyo, παρακολουθώ το θέμα και διαπιστώνω πως δεν έχει γίνει σωστή δουλειά από την HTC και αναρωτιέμαι... Με την 2.1 εγώ προσωπικά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος καθώς δεν είμαι και τόσο απαιτητικός χρήστης, αξίζει να πάρω ρίσκο και να κάνω το update ή εφόσον είμαι οκ με την υπάρχουσα έκδοση να μείνω έτσι;

 

Νομίζω καλά θα κάνεις να κάτσεις εκεί που είσαι (τουλάχιστον μέχρι να καταφέρει η htc να λύσει το πρόβλημα - αν λύνεται). Καλές οι νέες εφαρμογές, καλή η μεταφορά στην sd αλλά η εμπειρία χρήσης είναι πολύ κακή πλέον...Μου θυμίζει κάτι κινητάκια των 80 ευρώ κινέζικα αντίγραφα του Iphone...

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια διαβαζω οτι στο εξωτερικο εχουν ηδη παρει update του 2.2 που φανταζομαι διορθωνει τα προβληματα που εχουμε. Υπομονη
Link to comment
Share on other sites

Παιδια διαβαζω οτι στο εξωτερικο εχουν ηδη παρει update του 2.2 που φανταζομαι διορθωνει τα προβληματα που εχουμε. Υπομονη

 

ερώτηση! το 2.2 έχει βγει μήνες, το μελετούσαν, το δοκίμαζαν, το σκεφτόντουσαν, και κατέληξε να είναι προβληματικό. Τώρα σε μια βδομάδα πως μπόρεσαν και έλυσαν όλα τα προβλήματα (αν τα έλυσαν) και έβγαλαν update?

Link to comment
Share on other sites

άραγε μετά από τόσο καιρό αξίζει η αγορά του legend; πλέον το κινητό κοστίζει 333€ και είναι πραγματικά εκπληκτικό που το είδα από κοντά ενώ κοίταζα το wildfire και κόλλησα, αν τα βάλεις διπλα δίπλα η διαφορές στην οθόνη είναι χαοτικές πάντως. Να κάνω δυο ερωτησούλες, με τη τελευταία έκδοση

1)μπορείς πλέον να γράψεις με κανονικό πληκτρολόγιο κινητού όχι qwerty μηνύματα και αν ναι κανονικά 160 χαρακτήρες;

2)τα εικονίδια του μενού μπορείς να τα μετακινήσεις όπως θες κάτι που ειδα να κανει το xperia ή αναγκαστικά μπαίνουν σε αλφαβητική σειρά;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

άραγε μετά από τόσο καιρό αξίζει η αγορά του legend; πλέον το κινητό κοστίζει 333€ και είναι πραγματικά εκπληκτικό που το είδα από κοντά ενώ κοίταζα το wildfire και κόλλησα, αν τα βάλεις διπλα δίπλα η διαφορές στην οθόνη είναι χαοτικές πάντως. Να κάνω δυο ερωτησούλες, με τη τελευταία έκδοση

1)μπορείς πλέον να γράψεις με κανονικό πληκτρολόγιο κινητού όχι qwerty μηνύματα και αν ναι κανονικά 160 χαρακτήρες;

2)τα εικονίδια του μενού μπορείς να τα μετακινήσεις όπως θες κάτι που ειδα να κανει το xperia ή αναγκαστικά μπαίνουν σε αλφαβητική σειρά;

 

Motorola DEFY??? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
άραγε μετά από τόσο καιρό αξίζει η αγορά του legend;

 

Για τέτοιες συζητήσεις υπάρχουν οι Διαξιφισμοί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο link που αναφέρει το update του froyo?

Εμένα μετά το hard reset σίγουρα δουλεύει πιο γρήγορα αλλά ξαφνικά εμφανίστηκε σοβαρό πρόβλημα με την οθόνη το οποίο δεν ξέρω αν σχετίζεται με το update λογικά όχι.. στο επάνω μέρος στην μπάρα δεν υπάρχει απόκριση. Αλλά αν βλέπω μια εικόνα νομίζω πως το pinch to zoom δουλεύει ακόμα και εκεί ψηλά.. κατά τα αλλά δεν μπορώ να ανοίξω το notification τραβώντας προς τα κάτω η να γράψω το γράμμα q σε landscape.. Είδα να αναφέρεται και αλλού αλλά φοβάμαι πάω για service θα το καθυστερήσω όσο πάει αλλά υπάρχουν φορές που εν αποκρίνεται καθόλου η οθόνη και άλλες που πετάγεται το notification κάνοντας ‘click’ σε άσχετη περιοχή και δεν μπορείς να δουλέψεις. Κάποιες φορές είναι σαν να νομίζει πως κάτι παταει την οθόνη εκεί πάνω.. Σημείωση είχα screen protector το οποίο το έβγαλα αλλά δεν άλλαξε κάτι και η οθόνη είναι σε άριστη.

y4
Link to comment
Share on other sites

Για τέτοιες συζητήσεις υπάρχουν οι Διαξιφισμοί.

μα δεν εχω κάποιο θέμα σύγκρισης,ρωτάω απλά αν οι υπάρχοντες χρήστες του μετά απο τόσο καιρό με δεδομένο τα 333€ που πλέον κοστίζει θα το επέλεγαν η το θεωρούν ξεπερασμένο πια;βασικα επειδη δεν είχα ασχοληθεί πότε με android δε το είχα ξανάδει πότε αλλά μια φορά έτυχε και κόλλησα με τη πρωτη μάτια οπότε απορώ αν τεχνολογικα αξίζει όσο αξίζει εμφανισιακα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μα δεν εχω κάποιο θέμα σύγκρισης,ρωτάω απλά αν οι υπάρχοντες χρήστες του μετά απο τόσο καιρό με δεδομένο τα 333€ που πλέον κοστίζει θα το επέλεγαν η το θεωρούν ξεπερασμένο πια;βασικα επειδη δεν είχα ασχοληθεί πότε με android δε το είχα ξανάδει πότε αλλά μια φορά έτυχε και κόλλησα με τη πρωτη μάτια οπότε απορώ αν τεχνολογικα αξίζει όσο αξίζει εμφανισιακα

 

Ναι αλλά αναπόφευκτα θα γίνει σύγκριση και με άλλες συσκευές σε αυτά τα χρήματα και σε αυτή την κατηγορία. Γιαυτό σου πρότεινα να απευθυνθείς εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μα δεν εχω κάποιο θέμα σύγκρισης,ρωτάω απλά αν οι υπάρχοντες χρήστες του μετά απο τόσο καιρό με δεδομένο τα 333€ που πλέον κοστίζει θα το επέλεγαν η το θεωρούν ξεπερασμένο πια;βασικα επειδη δεν είχα ασχοληθεί πότε με android δε το είχα ξανάδει πότε αλλά μια φορά έτυχε και κόλλησα με τη πρωτη μάτια οπότε απορώ αν τεχνολογικα αξίζει όσο αξίζει εμφανισιακα

 

Κατα την γνωμη μου αξιζει και τα 400 που εδωσα εγω αλλα ακομα πιο πολυ τα 333 που προκειτε να δωσεις εσυ. Οτι θεματακια ακους για την froyo θα λυθουν εν ευθετω χρονο. Τωρα για το update ακουσα σε φορθμ για το Galaxy οτι εχει βγει upadate για την froyo. Κραταω μικρο καλαθι και περιμενω:)

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνωμη μου αξιζει και τα 400 που εδωσα εγω αλλα ακομα πιο πολυ τα 333 που προκειτε να δωσεις εσυ. Οτι θεματακια ακους για την froyo θα λυθουν εν ευθετω χρονο. Τωρα για το update ακουσα σε φορθμ για το Galaxy οτι εχει βγει upadate για την froyo. Κραταω μικρο καλαθι και περιμενω:)

 

Kι εγώ έτσι πιστεύω κι έχω εντυπωσιαστεί πολύ από το στυλ του κινητού και τη ποιότητα των υλικών του όταν το πιάνω στο χέρι μιας και στο 5800 νιωθεις οτι θα διαλυθεί. Μήπως μπορεις να μου απαντήσεις πλέον με τη τελευταία έκδοση τι παίζει με τα παρακάτω;; ρωτάω γιατι η μόνη επαφή με android είναι με το xperia που το 1 δε γίνεται δυστυχώς να γράψεις με το κανονικό κινητου πληκτρολόγιο ενώ το δεύτερο γίνεται και βολεύει πολύ

1)μπορείς πλέον να γράψεις με κανονικό πληκτρολόγιο κινητού όχι qwerty μηνύματα και αν ναι κανονικά 160 χαρακτήρες;

2)τα εικονίδια του μενού μπορείς να τα μετακινήσεις όπως θες κάτι που ειδα να κανει το xperia ή αναγκαστικά μπαίνουν σε αλφαβητική σειρά;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

 

Το τηλέφωνο μετά από τόσες ημέρες εγκατάστασης του Froyo,έχει στρώσει λίγο σε σχέση με της πρώτες ημέρες.

Το μόνο που μου έκανε εχθές,μου κόλλησε κατά το ξεκλείδωμα και κόλλησε σε μαύρη οθόνη.Μου έκανε εντύπωση και η μπαταρία,αφού προχθές χωρίς λόγο (δεν έτρεχα εφαρμογή από πίσω ούτε καν ανοιχτό wifi και gps) Κράτησε ούτε 15 ώρες!!

 

Να σας ρωτήσω: Υπάρχει περίπτωση η fro-yo να τρέχει κάτι στο παρασκήνιο και για αυτό κολλάει?Η απλά έχει bug τελικά?

 

Όσο για την τιμή,στο κατάστημα που δουλεύω το βάλαμε προσφορά Χριστουγέννων από 400 στα 333 και ίσως το τηλέφωνο ξανά ανεβάσει την τιμή του μετά τις γιορτές.Και λέω ίσως γιατί καμιά φορά οι προσφορές Χριστουγέννων είναι και οι αρχή μείωσης τιμών προϊόντων για της προσφορές του Γενάρη.

Το τηλέφωνο αξίζει τα λεφτά του.

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ έτσι πιστεύω κι έχω εντυπωσιαστεί πολύ από το στυλ του κινητού και τη ποιότητα των υλικών του όταν το πιάνω στο χέρι μιας και στο 5800 νιωθεις οτι θα διαλυθεί. Μήπως μπορεις να μου απαντήσεις πλέον με τη τελευταία έκδοση τι παίζει με τα παρακάτω;; ρωτάω γιατι η μόνη επαφή με android είναι με το xperia που το 1 δε γίνεται δυστυχώς να γράψεις με το κανονικό κινητου πληκτρολόγιο ενώ το δεύτερο γίνεται και βολεύει πολύ

1.Εχει επιλογη πληκτρολογιου απο qwerty μεχρι και τηλεφωνου με τρια γραμματα ανα πληκτρο. Για 160+ χαρακτηρες σε μνμ χρησιμοποιεις το handcent

2. Στο μενου τα εχει αλφαβητικα αλλα ειναι ο μονος τροπος να τα βρισκεις. Ξεκινα με το λατινικο αλφαβητο και καταληγει στο ελληνικο. Στις οθονες ομως τα βαζεις οπως θελεις. Δεν καταλαβαινω πια ειναι η αναγκη σου και δεν τα θελεις αλφαβητικα? Μηπως ενας φακελος στην οθονη με πολλα εικονιδια μεσα θα σε βολευε?

Link to comment
Share on other sites

1.Εχει επιλογη πληκτρολογιου απο qwerty μεχρι και τηλεφωνου με τρια γραμματα ανα πληκτρο. Για 160+ χαρακτηρες σε μνμ χρησιμοποιεις το handcent

2. Στο μενου τα εχει αλφαβητικα αλλα ειναι ο μονος τροπος να τα βρισκεις. Ξεκινα με το λατινικο αλφαβητο και καταληγει στο ελληνικο. Στις οθονες ομως τα βαζεις οπως θελεις. Δεν καταλαβαινω πια ειναι η αναγκη σου και δεν τα θελεις αλφαβητικα? Μηπως ενας φακελος στην οθονη με πολλα εικονιδια μεσα θα σε βολευε?

 

Ακριβώς έχω συνηθίσει από symbian τόσα χρονια να ταξινομώ όλα τα προγράμματα μου σε φακέλους, πχ παιχνίδια, εφαρμογές, πλοηγός κλπ με το που παίρνω το τηλέφωνο κι έτσι να βλέπω σε μια οθόνη όλα όσα θέλω και χύμα οι βασικές μονο επιλογές sms, εκθεση κλπ όχι αλφαβητικά οπότε να μη ψάχνω σε περισσότερες οθόνες. To handcent δεν έχει ομως κλασικό πληκτρολόγιου τηλεφώνου, θα το συνηθίσω το qwerty βέβαια τι να κάνω...

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έχω συνηθίσει από symbian τόσα χρονια να ταξινομώ όλα τα προγράμματα μου σε φακέλους, πχ παιχνίδια, εφαρμογές, πλοηγός κλπ με το που παίρνω το τηλέφωνο κι έτσι να βλέπω σε μια οθόνη όλα όσα θέλω και χύμα οι βασικές μονο επιλογές sms, εκθεση κλπ όχι αλφαβητικά οπότε να μη ψάχνω σε περισσότερες οθόνες. To handcent δεν έχει ομως κλασικό πληκτρολόγιου τηλεφώνου, θα το συνηθίσω το qwerty βέβαια τι να κάνω...

 

φυσικά κ έχει πληκτρολόγιο τηλεφώνου το handcent!!!

Link to comment
Share on other sites

φυσικά κ έχει πληκτρολόγιο τηλεφώνου το handcent!!!

που ακριβώς το χει γιατί φίλη μου με xperia X8 της το πέρασα αλλά όσο κι αν έψαξα δε βρήκα πουθενά επιλογή, μόνο qwerty και το χ8 δεν έχει ούτε στη βασική εφαρμογή sms δυνατότητα για numeric πληκτρολόγιο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το Legendaki μου με εγκατέλειψε.

Παρουσίασε σοβαρό πρόβλημα η οθόνη αφής και προσπαθώ να βρω εδώ και καιρό έναν τρόπο για να το φτιάξω.

Ήτανε αγορασμένο από το εξωτερικό βλέπετε και η VnP Computers από όπου το πήρα μόνο εξυπηρετική μέχρι στιγμής δε φάνηκε. Αν συνεχίσει αυτό το βιολί θα σας παρουσιάσω μία ιστορία όπου δείχνει πόσα τραγικά αντιμετωπίζουν τους πελάτες τους μερικές εταιρίες. Για τη στιγμή κάνω κράτει, ψάχνοντας παράλληλα και για άλλο κιν :(

FuTuRe TaKeS PlAcE DeEp In SpAcE......
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δυστυχώς δεν μας επιτρέπονται δημόσια στο forum οι καταγγελίες οποιουδήποτε είδους. Αν θες πες μας τι έγινε όσο είναι δυνατόν χωρίς τέτοιο ύφος και άσε όσους διαβάσουν να βγάλουν και τα συμπεράσματα τους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όταν θα καταλήξει κάπου αυτή η ιστορία απλά θα αναγράψω τι απέγινε, καθαρά αφηγηματικά.

 

Ερώτηση σε όσους αναβαθμίσανε σε froyo (δυστυχώς είχε χαλάσει πριν προλάβω να το αναβαθμίσω) , κάποια κολλήματα που μερικές φορές έτρωγε το κιν όταν παίρνουμε τηλ (περίπου 6-7 δευτερόλεπτα σαν να μην ανταποκρίνεται) μήπως ξεπεράστηκε με την 2.2 ; Ξέρω ότι υπάρχουν πολύ ομοιοπαθούντες του συγκεκριμένου προβλήματος και απλά θέλω να δω αν διορθώθηκε ..:confused:

FuTuRe TaKeS PlAcE DeEp In SpAcE......
Link to comment
Share on other sites

εμένα το froyo συνεχώς γινόταν και πιο αργό όταν έκανα επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις δούλεψε γρήγορα αλλά την ίδια η την επόμενη μέρα χάλασε η οθόνη όπως έχω πει στο πιο πριν δεν δουλεύει στο επάνω μέρος.

 

Το κράτησα κάποιες μέρες έτσι αλλά το πρόβλημα μπορεί άνετα να είναι και hardware δεν μπορώ να βρω κάποια λύση και δεν θέλω να κάνω root. Αύριο αν έχω χρόνο θα κοιτάξω τι γίνεται με την εγγύηση ελπίζω να βγάλω άκρη από Ελλάδα το έχω πάρει.

y4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...