Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Άντε να το φέρει το Πλαίσιο, να το δω κι από κοντά, να το περιεργαστώ λίγο!

Σήμερα, λόγω βροχής, αναγκάστηκα να μπω μέσα στο καινούριο Πλαίσιο στη Στουρνάρη και ρώτησα. Ο πωλητής είπε ότι μπορεί και μέσα στην επόμενη εβδομάδα να έχουν ένα εκθεσιακό μοντέλο, οπότε κοντοζυγώνει και η μέρα διάθεσης.

iRiD@k!

FB | Twitter | Email

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άντε να το φέρει το Πλαίσιο, να το δω κι από κοντά, να το περιεργαστώ λίγο!

Σήμερα, λόγω βροχής, αναγκάστηκα να μπω μέσα στο καινούριο Πλαίσιο στη Στουρνάρη και ρώτησα. Ο πωλητής είπε ότι μπορεί και μέσα στην επόμενη εβδομάδα να έχουν ένα εκθεσιακό μοντέλο, οπότε κοντοζυγώνει και η μέρα διάθεσης.

 

Είμαι σίγουρος ότι η βροχή σε ανάγκασε να πας εκεί και να ρωτήσεις :lol:

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος ότι η βροχή σε ανάγκασε να πας εκεί και να ρωτήσεις :lol:

 

:lol::lol::lol:

Ah, you don't know me!!

iRiD@k!

FB | Twitter | Email

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Άντε να το φέρει το Πλαίσιο, να το δω κι από κοντά, να το περιεργαστώ λίγο!

Σήμερα, λόγω βροχής, αναγκάστηκα να μπω μέσα στο καινούριο Πλαίσιο στη Στουρνάρη και ρώτησα. Ο πωλητής είπε ότι μπορεί και μέσα στην επόμενη εβδομάδα να έχουν ένα εκθεσιακό μοντέλο, οπότε κοντοζυγώνει και η μέρα διάθεσης.

 

το εχει το saturn στην συγγρου.το επεξεργαστηκα σημερα.ειναι παρα πολυ καλο.πηγαινε να το δεις

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή, 4 μέρες ακόμα!!!:D

Πλαίσιο: "προπαραγγείλτε το τώρα!!! Αναμένεται στις 14 Ιουνίου 2010"

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/SONY-ERICSSON-XPERIA-X10-MINI-1237-6667.htm

Link to comment
Share on other sites

Το multirama το εχει στα 285 ευρώ.είναι άμεσα διαθέσιμο στα καταστήματα, εκτός απο το κατάστημα της περιοχής μου...πάντως υπάρχει. όποιος είναι ο πρώτος τυχερός που θα το πάρει ας μας πεί εντυπώσεις και κυρίως αν μπορεί να γράψει μηνύματα,αν εχει μεγάλα δάχτυλα βολεύει?, λόγω του μεγέθους ο πομποδέκτης είναι καλός σε μέρη που δεν έχει ιδιαίτερα καλό σήμα? και τι λέει απο ακουστική και μικρόφωνο....
Αν οι άνθρωποι άκουγαν τον εαυτό τους συχνότερα, θα μίλαγαν λιγότερο...:X
Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο ειναι super. το πηρα σημερα απο saturn 299 ευρω.το μονο που δεν μου αρεσει ειναι ο ηχος οταν σε παιρνουν τηλ. δεν ειναι και πολυ δυνατος.το ακουστηκο του ομως ειναι πολυ καλο ακους τον συνομιλητη σου καθαρα και δυνατα.το σημα του ειναι αψογο,σε μερος που το samsung b2100 δεν επιανε σημα το χ10 ειχε 2 γραμμες σημα.φωτογραφικη και βιντεο πολυ καλα.στην συσκευασια του εχει εκτος απο το μαυρο καπακι,ενα κοκκινο και ενα μουσταρδι.οποιος ξερει εχω ενα προβλημα,εχω κατεβασει φωτογραφιες 240*320 οταν παω να τις βαλω φοντο μου τις κοβει.πως θα τις βαλω ολοκληρες?
Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο ειναι super. το πηρα σημερα απο saturn 299 ευρω.το μονο που δεν μου αρεσει ειναι ο ηχος οταν σε παιρνουν τηλ. δεν ειναι και πολυ δυνατος.το ακουστηκο του ομως ειναι πολυ καλο ακους τον συνομιλητη σου καθαρα και δυνατα.το σημα του ειναι αψογο,σε μερος που το samsung b2100 δεν επιανε σημα το χ10 ειχε 2 γραμμες σημα.φωτογραφικη και βιντεο πολυ καλα.στην συσκευασια του εχει εκτος απο το μαυρο καπακι,ενα κοκκινο και ενα μουσταρδι.οποιος ξερει εχω ενα προβλημα,εχω κατεβασει φωτογραφιες 240*320 οταν παω να τις βαλω φοντο μου τις κοβει.πως θα τις βαλω ολοκληρες?

 

μπες στο zedge.net και κατεβασε οτι θελεις για το μινι,φωτογραφιες,θεματα,βιντεο.παντως ακριβα το πηρες.ο ηχος δεν δυναμωνεϊ?ή μηπως εβαλες καποιον χαμηλο ηχο?

Link to comment
Share on other sites

μπες στο zedge.net και κατεβασε οτι θελεις για το μινι,φωτογραφιες,θεματα,βιντεο.παντως ακριβα το πηρες.ο ηχος δεν δυναμωνεϊ?ή μηπως εβαλες καποιον χαμηλο ηχο?

κατεβασα φωτο απο το mobile9,για το συγκεκριμενο αλλα δεν τα καταφερα,μηπως υπαρχει καποιο κολπο?γιατι πρωτη φορα πιανω anroid στα χερια μου.ο ηχος ειναι μετριος δεν ειναι και τοσο χαλια αλλα για τα δικα μου δεδομενα δεν ειναι δυνατος. τπαρχει στα saturn στην συγγρου και στον σταθμο του οσε live να τα δουλεψετε γιατι για τον καθενα ισχυουν αλλα κριτιρια

 

από μπαταρία τι λέει??

 

το εχω απο τις 2 το μεσημερι ανοιχτο με 1 γραμμη και μεχρι τωρα με χρηση βασανιστικη ειναι ακομα στην 1 γραμμη

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα φωτο απο το mobile9,για το συγκεκριμενο αλλα δεν τα καταφερα,μηπως υπαρχει καποιο κολπο?γιατι πρωτη φορα πιανω anroid στα χερια μου.ο ηχος ειναι μετριος δεν ειναι και τοσο χαλια αλλα για τα δικα μου δεδομενα δεν ειναι δυνατος. τπαρχει στα saturn στην συγγρου και στον σταθμο του οσε live να τα δουλεψετε γιατι για τον καθενα ισχυουν αλλα κριτιρια
εδω μεσα εχει ενοτητα για τα androit.μπες να διαβασεις.η αναλυση των φωτογραφιων πρεπει να ειναι 960χ800. Edited by zxr
Διόρθωση quote tag
Link to comment
Share on other sites

Το mini είναι πολύ ωραίο, το περιεργάστηκα στα multirama τωρα το απόγευμα.

Και μήνυμα γράφεις με σχετική άνεση.

Το mini pro προσωπική μου εκτίμηση θα έρθει γύρω στα 310 ευρώ και λογικά θα

είναι στα ράφια αρχές Ιουλίου.Εκτίμηση προσωπική είναι και τα δύο παραπάνω.

Η απόφαση είναι δική σου.

Link to comment
Share on other sites

285 στα multirama και 284 από δευτέρα στο plaisio.

η τιμή που έγραψα για το pro είναι δική μου εκτίμηση σε σχέση με το πόσο

το έχει τώρα το play.com αλλά και πόσο έχει το mini.

 

ta multirama se ti timh to eixan to mini??

oso gia to pro..sta 310..mpaaaa..egw to upologizw ekei sta 350...kai oxi parapanw gt 8a einai koroidia...

Link to comment
Share on other sites

παδια του εχετε βαλει κανενα προγραμμα..( τα παιρνει κανονικα σαν τα αλλα τα android) ..8α μπορει να αναβαθμιστη σε 2.1??? ξερουμε?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια λεω να παρω το xperia χ10 mini και εχω μια απορια βιντεο κληση εχει?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια λεω να παρω το xperia χ10 mini και εχω μια απορια βιντεο κληση εχει?

 

Όχι, δεν έχει 2η κάμερα για βιντεο-κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παίρνει κανονικα προγραματα οπως και τα άλλα Android. Ορεξη να εχεις να δοκιμαζεις προγραματακια απο android market η και απο αλλού. Εχω βαλει και το navigon και μου δουλευει μια χαρα. Κλειδωνει σε 30 sec χωρις να μου κατεβασει data. (Tα έχω κλειδωμενα). Ειναι μικρη η οθονη αλλά εχει δυνατες φωνητικες οδηγιες.
Link to comment
Share on other sites

Παίρνει κανονικα προγραματα οπως και τα άλλα Android. Ορεξη να εχεις να δοκιμαζεις προγραματακια απο android market η και απο αλλού. Εχω βαλει και το navigon και μου δουλευει μια χαρα. Κλειδωνει σε 30 sec χωρις να μου κατεβασει data. (Tα έχω κλειδωμενα). Ειναι μικρη η οθονη αλλά εχει δυνατες φωνητικες οδηγιες.

 

Ευχαριστο νεο αυτο για το Navigon!!

Υπαρχει δυνατοτητα να χρησιμοποιηθεο το led της καμερας ως φακος?? Εχει καποια ενσωματωμενη λειτουργια στο μενου ή με καποια εφαρμογη απο market?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει δυνατοτητα να χρησιμοποιηθεο το led της καμερας ως φακος?? Εχει καποια ενσωματωμενη λειτουργια στο μενου ή με καποια εφαρμογη απο market?

 

Υπάρχουν 2-3 εφαρμογές γι αυτό! Η καλύτερη, για μένα, είναι το Led Light! ;)

iRiD@k!

FB | Twitter | Email

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ειναι στα ελληνικα το μενου του?

To ειδα σημερα στο Saturn στο Γερακα. Πολυ μικρο και ομορφο. Ταχυτατο και η αποκριση της οθονης πολυ αμεση. Το μενου ειναι στα Ελληνικα κανονικοτατα.

Υπάρχουν 2-3 εφαρμογές γι αυτό! Η καλύτερη, για μένα, είναι το Led Light! ;)

Το Led Light που αναφερεις χρησιμοποιει το led της καμερας και οχι την οθονη με λευκο φοντο ε?

Link to comment
Share on other sites

Το Led Light που αναφερεις χρησιμοποιει το led της καμερας και οχι την οθονη με λευκο φοντο ε?

 

Ναι ναι! ;)

iRiD@k!

FB | Twitter | Email

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...