Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα ειμαι καινουργιος στο φορουμ σημερα αγορασα ενα χ10 μινι θα μπορουσατε παιδια να μου πητε καμια σελιδα με εφαρμογες ευχαριστω.

 

Απο το market που βρισκεται στο κινητο σου. Κανε λογαριαγμο gmail και εισαι ετοιμος.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Άντε και άρχισε να παλιώνει το προ... Αλλά ελπίζω να έχει και αυτό την δυνατότητα να ανοίξει ο bootloader και όχι μόνο τα μεγάλα αδερφακια του...

SE x10 mini pro 2.3.4 SonyBread v.4

 

ln -s /me /myphone/users/yperion

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα widget του android στο spb και εκανα reboot..Οταν ανοιξε αυτα τα widget εξαανιστηκαν και εμειναν μονο τα widget του spb.... Εχετε παρομοιο προβλημα ?
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

 

Εχουν διαρρευσει στοιχεια για το διαδοχο του mini pro απο τα τελη του 2010...

 

http://techie-buzz.com/gadgets-news/xperia-x10-mini-successor-leaked.html

 

http://techie-buzz.com/mobile-news/sony-ericsson-xperia-duo-specifications-leaked.html

 

Ειδομεν και ...αναμενομεν;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Είμαι και εγώ απο σήμερα κάτοχος ενός mini x10.Επειδή με την ιστορία android δεν έχω ιδέα,υπάρχει κάπου να κατεβάζουμε εφαρμογές σε στύλ appstore;Επίσης δεν το φόρτισα κατευθείαν αλλά το χρησιμοποίησα άμεσα του λέτε να έχω πρόβλημα με την μπαταρία; Edited by kabamarou
Link to comment
Share on other sites

το κοψημο του ονοματος μηπως ειναι θεμα καρτας

 

οχι φιλε μου γιατι με το νοκια που τα ειχα κανει, τα εριχνε ολοκληρα....τα ονοματα στην ιδια καρτα..

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Είμαι και εγώ απο σήμερα κάτοχος ενός mini x10.Επειδή με την ιστορία android δεν έχω ιδέα,υπάρχει κάπου να κατεβάζουμε εφαρμογές σε στύλ appstore;Επίσης δεν το φόρτισα κατευθείαν αλλά το χρησιμοποίησα άμεσα του λέτε να έχω πρόβλημα με την μπαταρία;

 

https://market.android.com/apps/ απο εδω μπορεις να βλεπεις και να κανεις εγκατασταση οποια εφαρμογη ειναι εφεκτη με το κινητο σου, τωρα με την μπαταρια φορτισε την κανε οπως θες απλα μετα απο καθε φορτηση να κανεις ενα reboot εκτος και αν το φορτιζεις κλειστο

Link to comment
Share on other sites

https://market.android.com/apps/ απο εδω μπορεις να βλεπεις και να κανεις εγκατασταση οποια εφαρμογη ειναι εφεκτη με το κινητο σου, τωρα με την μπαταρια φορτισε την κανε οπως θες απλα μετα απο καθε φορτηση να κανεις ενα reboot εκτος και αν το φορτιζεις κλειστο

Σε ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι εχω κανει μια πατατια..

το τηλ μου δε βλεπει τη μουσικη και τις φωτογραφιες ενω υπαρχουν..νομιζω δε βλεπει τη sd..ξερει κανεις πια ρυθμηση πρεπει να κανω??

 

Βγάλε και ξανά βάλε την κάρτα. Κάνε ένα restart το κινητό. Βάλε την κάρτα σε έναν card reader και δες αν την διαβάζει. Αν δεν δουλέψει τίποτα από αυτά το συζητάμε πάλι. :)

 

καλησπερα ειμαι καινουργιος στο φορουμ σημερα αγορασα ενα χ10 μινι θα μπορουσατε παιδια να μου πητε καμια σελιδα με εφαρμογες ευχαριστω.

 

Καλώς ήρθες! Δες την Κατηγοριοποιημένη λίστα εφαρμογών Android

 

 

Kαλησπέρα.Είμαι και εγώ απο σήμερα κάτοχος ενός mini x10.Επειδή με την ιστορία android δεν έχω ιδέα,υπάρχει κάπου να κατεβάζουμε εφαρμογές σε στύλ appstore;Επίσης δεν το φόρτισα κατευθείαν αλλά το χρησιμοποίησα άμεσα του λέτε να έχω πρόβλημα με την μπαταρία;

 

Σου απάντησε ήδη ο dimtz. Για το θέμα της μπαταρίας δες και αυτό. Μονολεκτικά απαντώντας, όχι δεν θα έχεις πρόβλημα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση: υπαρχει πουθενα ρυθμιση για τα κουμπια? σταματησε να λειτουργει το μεσαιο κουμπι που σε παει στην αρχικη σελιδα.. δεν ξερω αν εχει καθολου σημασια αλλα αυτο εγινε απο την στιγμη που εβαλα την εκδοση 2.1
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να ξανά περάσεις την αναβάθμιση. Ίσως κάτι να μην πήγε καλά.

 

Καλώς ήρθες στο forum! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια υπαρχει καμια εφαρμογη που να αποθηκευει κατευθειαν τα νουμερα σε καρτα σιμ???? και κατι αλλο καμια αλλη εφαρμογη για τηλεφωνικο καταλογο???
Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκαμε γιατι το shell 3D χανεται στα καλα καθουμενα και σε πεταει στην αρχικη οθονη που ειχες πριν το εγκαταστησεις?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκαμε γιατι το shell 3D χανεται στα καλα καθουμενα και σε πεταει στην αρχικη οθονη που ειχες πριν το εγκαταστησεις?

 

Σε μένα το κάνει μόνο όταν μπαίνω στο μάρκετ.μήπως επειδή το έχω backup στην sd;

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω και κάτι άλλο.Εχω την εντύπωση ότι η φωτεινότητα του είναι αρκετά χαμηλή παρόλο που είναι στο φουλ.Είναι η ιδέα μου;
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα σας,τελικα το παρηγγειλα με 125 ευρω,αυτο που θα ηθελα να μου πειτε ειναι αμα εχει καλη καμερα?εννοω φυσικα αν ικανοποιησε εσας και αν εχει δυνατο ηχειο.

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα σας,τελικα το παρηγγειλα με 125 ευρω,αυτο που θα ηθελα να μου πειτε ειναι αμα εχει καλη καμερα?εννοω φυσικα αν ικανοποιησε εσας και αν εχει δυνατο ηχειο.

 

125 ευρώ?? μην το πεις ούτε του παππα.. χα χα

μια χαρά κάμερα έχει και ηχείο.. και πολυ καλη ποιότητα videakia τραβάει..

μονο που το βράδυ δεν βγάζει πολυ καλες φωτο λόγο του flash. ποιο πολύ για φακός κάνει το led του, αλλα απο το ολότελα.... ;)

 

Υ.Γ ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ.. :)

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Παιδια,

 

έχω ενα xperia x10 mini και κατεβασα για να χαιρομαι το game angry birds.

Συχνα πυκνα όμως καθως παίζω κανει reboot το τηλεφωνάκι.

'Εχει συμβει σε κανέναν ?

Μπορείτε να μου δώσετε καμιά ιδέα τι να κοιτάξω?

 

 

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Παιδια,

 

έχω ενα xperia x10 mini και κατεβασα για να χαιρομαι το game angry birds.

Συχνα πυκνα όμως καθως παίζω κανει reboot το τηλεφωνάκι.

'Εχει συμβει σε κανέναν ?

Μπορείτε να μου δώσετε καμιά ιδέα τι να κοιτάξω?

 

 

ευχαριστώ!

 

ποια version ( android ) έχεις?

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

έκδοση firmware 2.1-update1[/QUOT

 

χμμ.. :worry:

δεν ξέρω φίλε μου.. εγω το έχω και παίζει κανονικά πάντως.. το έχω κανει και link2sd.

η μπαταρία σου σε τι επίπεδο είναι?

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ zxr αλλα δεν εγινε τιποτα..οποτε εκανα ενα update απο τη seus και ολα ενταξει..δε ξερω αμα γυρισω στην cyanogen..σνιφ..
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια υπαρχει καμια εφαρμογη που να αποθηκευει κατευθειαν τα νουμερα σε καρτα σιμ???? και κατι αλλο καμια αλλη εφαρμογη για τηλεφωνικο καταλογο???
Link to comment
Share on other sites

έκδοση firmware 2.1-update1[/QUOT

 

χμμ.. :worry:

δεν ξέρω φίλε μου.. εγω το έχω και παίζει κανονικά πάντως.. το έχω κανει και link2sd.

η μπαταρία σου σε τι επίπεδο είναι?

 

το κανει και οταν ειναι φορτισμενο και οταν ειναι μια μονο γραμμη μπαταριας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...