Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτό το έχει δοκιμάσει κανένας; http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=977013

μολις το δοκιμασα,καλο!..αλλα κανει zoom σε εφαρμογες που ηδη εχουν δυνατοτητα να κανεις zoom...

δε νομιζω να κανει σε ολες(αληθεια ,υπαρχει ,μπορει να υπαρξει τετοια εφαρμογη ?:rolleyes:)...οποτε ειναι μια εναλλακτικη για το pinch zoom που ηδη εχει το τηλεφωνο..

ειναι και κατι αλλο αυτη η εφαρμογη,εκτος απο εναλλακτικη?

 

edit:μηνυμα ηλεκτρονικου ταχυδρομειου,οπως επισης και market,υπαρχει τροπος να κανω zoom in??

Edited by mel68
Link to comment
Share on other sites

μολις το δοκιμασα,καλο!..αλλα κανει zoom σε εφαρμογες που ηδη εχουν δυνατοτητα να κανεις zoom...

δε νομιζω να κανει σε ολες(αληθεια ,υπαρχει ,μπορει να υπαρξει τετοια εφαρμογη ?:rolleyes:)...οποτε ειναι μια εναλλακτικη για το pinch zoom που ηδη εχει το τηλεφωνο..

ειναι και κατι αλλο αυτη η εφαρμογη,εκτος απο εναλλακτικη?

 

edit:μηνυμα ηλεκτρονικου ταχυδρομειου,οπως επισης και market,υπαρχει τροπος να κανω zoom in??

Φίλε μάλλον έχεις μπερδέψει τα posts. Το post του clepto που έκανες reply έχει να κάνει με την ROM Gigglebread (2.3) Αυτό στο οποίο αναφέρεσαι εσύ έχει να κάνει με το Dual Touch που έκανε post ο Stelios_97

Link to comment
Share on other sites

Επισης παιδια, πως μπορουμε να δουμε ποσος χωρος εχει απομεινει στην μνημη του τηλεφωνου?

 

Κατεβασε το quick settings.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε το quick settings.

 

ευχαριστω, αν κ θα ηθελα κατι που τα εξηγει πιο αναλυτικα :)

 

ΕΠΙΣΗΣ: παιδια, πως μπορουμε να δουμε εικονες gif σε τουτο το κινητο?

Edited by AndreWserr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

Είμαι σίγουρος ότι έχει απαντηθεί... Αλλά επειδή το topic έχει μεγαλώσει επικίνδυνα, μήπως μπορεί κάποιος να μου πει πως στο καλό βάζουμε τις ρυθμίσεις για Internet με Cosmote? Έχει κάνει λήψη ρυθμίσεων αυτόματα (υποτίθεται) αλλά δεν μπαίνει... Χρειάζεται κάποια άλλη ρύθμιση??

Ευχαριστώ

Keep the faith
Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται! εψαξα αρκετα αλλα δεν βρηκα πως μπορω να περασω file manager απτο pc στο κινητο... χωρις να μπω στο ιντερνετ απτο κινητο...

παρακαλω βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

καταρχην καλησπερα σε όλους..εχω ενα μικροπροβληματακι με το μικρο..επειδη ειμαι λιγο noobas στο θεμα android μη με παρεξηγητε :) ...πηρα την συσκευη την εκανα root εβαλα και το app2sd και ολα καλα...εβαλα και το Go launcher επειτα και ημουνα comple..λοιπον το προβλημα μου ειναι οτι αμα κλεισω την συσκευη μετα οταν την ανοιξω ξανα ή δεν θα μου αναγνωρισει την καρτα sd ή θα την αναγνωρησει αλλα δεν θα δουλευουν πολλες εφαρμογες και σιγουρα ποτε δεν βγαζει τα widgets...τι εχω κανει λαθος,δεν μπορω να καταλαβω...ευχαριστω εκ των προτερων.. :)
Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται! εψαξα αρκετα αλλα δεν βρηκα πως μπορω να περασω file manager απτο pc στο κινητο... χωρις να μπω στο ιντερνετ απτο κινητο...

παρακαλω βοηθεια!

 

 

Δεν πρεπει να υπαρχει τροπος, ακομα και αν εχεις το .apk αρχειο του προγραμματος στην καρτα δεν εχει καποιο εργοστασιακο file explorer για να το τρεξεις. Τεραστιο φαουλ.

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται! εψαξα αρκετα αλλα δεν βρηκα πως μπορω να περασω file manager απτο pc στο κινητο... χωρις να μπω στο ιντερνετ απτο κινητο...

παρακαλω βοηθεια!

 

Στείλτο μέσω bluetooth και φρόντισε να έχεις τις "άγνωστες πηγές" ενεργοποιημένες. Μόλις σου έρθει απλά τρέξτο από την μπάρα ειδοποιήσεων.

SE x10 mini pro 2.3.4 SonyBread v.4

 

ln -s /me /myphone/users/yperion

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια 8ελω να κανω μια ερωτηση

ειμαι κατοχος του x10 mini και το εχς φορτωση με μυνηματα που δε θελω να χασω

πως μπορω να τα αποθηκευσω στο pc?????????????????

Link to comment
Share on other sites

καλισπερα παιδια !!! ερωτιση

για να περασω ρομ τι ακριβος πρεπει να κανω???/ ποια ρομ να διαλεξω????? 8α ειναι ελληνικο????

τι γινεται με το μουλτι τατσ????

αυτα περιμενω απαντιση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται! προσπαθω να συνδεθω στο ρουτερ του σπιτιου μ αλλα δε μ αφηνει...

η μακ διευθυνση ειναι αυτη του κινητου μ. Ωστοσο σε αλλο ανοικτο δικτυο συνδεομαι κανονικα... τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

καλισπερα παιδια !!! ερωτιση

για να περασω ρομ τι ακριβος πρεπει να κανω???/ ποια ρομ να διαλεξω????? 8α ειναι ελληνικο????

τι γινεται με το μουλτι τατσ????

αυτα περιμενω απαντιση!!!!

Για ROM θα διαβάσεις εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=296065&highlight=xrecovery

Για multitouch εδώ : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1009008

Καλό διάβασμα :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, κάτι που με έχει τρέλανει, πως μπορουμε να δουμε κινούμενες εικονες gif σε τουτο το κινητο?
Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται! προσπαθω να συνδεθω στο ρουτερ του σπιτιου μ αλλα δε μ αφηνει...

η μακ διευθυνση ειναι αυτη του κινητου μ. Ωστοσο σε αλλο ανοικτο δικτυο συνδεομαι κανονικα... τι γινεται?

 

Δοκιμασε να συνδεθεις στο channel 10

Truth is in your mind.Find it.Plzzz
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτιση.εχω κατεβασει στο pc και το ndrive και το igo gps για το x10 mini.προσπαθω να το περασω στο κινιτο και δεν με αφηνει με τιποτα.πηγα σε καταστημα της κοσμοτε και μου ειπε ο πωλιτης οτι δεν το δεχετε επειδη δεν ειναι απο το μαρκετ.τι μπορει να συμβενει?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτιση.εχω κατεβασει στο pc και το ndrive και το igo gps για το x10 mini.προσπαθω να το περασω στο κινιτο και δεν με αφηνει με τιποτα.πηγα σε καταστημα της κοσμοτε και μου ειπε ο πωλιτης οτι δεν το δεχετε επειδη δεν ειναι απο το μαρκετ.τι μπορει να συμβενει?

 

Πήγαινε στης ρύθμισης και εφαρμογές και τσέκαρε το κουτάκι που λέει : Άγνωστες πήγες.

 

καλησπερα παιδια 8ελω να κανω μια ερωτηση

ειμαι κατοχος του x10 mini και το εχς φορτωση με μυνηματα που δε θελω να χασω

πως μπορω να τα αποθηκευσω στο pc?????????????????

 

Κατέβασε από το market το sms backup & restore

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω ενα προβλημα εδω και 2-3 μερες μου τελειωνει η μπαταρια πολυ γρηγορα,χωρις μεγαλη χρηση ουτε ιντερνετ ανοιχτο ουτε blutooth μονο αναμονη και αντε κανα μνμ και κανα τηλ σπανια.το αγορασα των 11/2010 τι να φταει τι να κανω;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...