Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χτες μου ζήτησε να κάνει αναβάθμιση 4 5 προγράμματα. Μου έβγαλε error στο κατέβασμα. Από τότε μου τα δείχνει σαν να μην είναι εγκατεστημένα και δεν κατεβάζει τίποτα από το Market..

 

δεν κατεβαζεις γενικα απο το market η μονο τις αντιστοιχες εφαρμογες;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

διπλα απο το μηνυμα σου βγαζει ενα τικ, αν παει ειναι πρασσινο, αν δεν παει ειναι κιτρινο

 

 

ναι το ξερω.αλλα αυτο νομιζω ειναι απλα για να με ενημερωσει οτι το μηνυμα εχει φυγει απο το κινητο μου,οχι οτι εχει παραδοθει.

 

Το handcent δεν έχει τον κλασικό τρόπο προβολής αναφορών παράδοσης.

 

Ανοίγεις την εφαρμογή, πιέζεις αριστερό πλήκτρο, επιλέγεις από το μενού "περισσότερα", αναφορές παράδοσης κι βλέπεις όλο το ιστορικό ΟΛΩΝ των αναφορών.

 

DaRk_dOg μουφα αυτο με τα "περισσοτερα" δυστυχως.εστειλα στην κοπελα μου που το χει κλειστο και μου λεει οτι εχει παραδοθει κανονικα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!ξερει κανεις τι ειναι το opengl και αν εχει το mini?διαβαζω για το angry birds και λεει οτι χρειαζεται το opengl!εγκατεστησα το παιχνιδι και το μονο που κανει ειναι να παιζει η μουσικη του παιχνιδιου...ξερει κανεις?ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

δε μου λετε φιλοι μου οταν τρεχουμε την εφορμογη wisepilot χρεωνομαστε? γιατι βλεπω ανοιγει το gps αλλα η κινηση δεδομενων ειναι κλειστει
Link to comment
Share on other sites

δε μου λετε φιλοι μου οταν τρεχουμε την εφορμογη wisepilot χρεωνομαστε? γιατι βλεπω ανοιγει το gps αλλα η κινηση δεδομενων ειναι κλειστει

 

να σου πω την αληθεια χθες που το τσεκαρα και γω,ειχα ενεργοποιησει το 3G και απο,τι ειδα μου καταναλωσε μερικα mb (φανταζομαι απο αυτο ηταν) καταναλωση mb σημαινει και καταναλωση ευρω..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά...εγώ αυτό το ADW launcher γιατί δεν μπορώ να καταλάβω πώς λειτουργεί;;;κανένα τιπ??
"Η χειρότερη τιμωρία μας είναι να μην μπορούμε να βρούμε λόγια να εκφράσουμε αυτό που αισθανόμαστε..."
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά...εγώ αυτό το ADW launcher γιατί δεν μπορώ να καταλάβω πώς λειτουργεί;;;κανένα τιπ??

 

 

Complete Guide To ADW

 

Διάβαζε. :P

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε κρυπτογραφηση:

 

Εισερχομενα SSL, PORT 995

Εξερχομενα SSL, PORT 465

 

Sent from my U20i using Tapatalk

Δυστυχως δεν δουλεψε...:(

Καποιος που να παιρνει mail στο Mini του, μπορει να με πει τι ρυθμισεις εχει βαλει? Please...:cry:

 

 

 

Eπισης:

Εχω το market access. Με βγαζει τις επι πληρωμη εφαρμογες. Πηγα να αγορασω το tapatalk. Εβαλα αριθμο καρτας, ονομα κτλ αλλα με ζηταει χωρα και η Ελλαδα δεν ειναι μεσα. Εβαλα την Αμερικη (επειδη αυτην την sim εκανα emulation). Στην διευθυνση, πολη, κατασταση και ΤΚ τι βαζω?

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Complete Guide To ADW

 

Διάβαζε. :P

 

Thanks!!!!

"Η χειρότερη τιμωρία μας είναι να μην μπορούμε να βρούμε λόγια να εκφράσουμε αυτό που αισθανόμαστε..."
Link to comment
Share on other sites

Χτες μου ζήτησε να κάνει αναβάθμιση 4 5 προγράμματα. Μου έβγαλε error στο κατέβασμα. Από τότε μου τα δείχνει σαν να μην είναι εγκατεστημένα και δεν κατεβάζει τίποτα από το Market..

 

Κι εμένα σήμερα που δοκίμασα να κατεβάσω κάτι από το market σφάλμα βγάζει οπότε

κάτι γίνεται με το market μην πειράζεις τις ρυθμίσεις σου δε φταίει ο τηλέφωνο σου!;)

Link to comment
Share on other sites

A) Ναι

Β) Ναι

Γ) Όχι αν τις κάνεις και αυτές backup

Δ) Μπορείς να κατεβάσεις τις ανάλογες εφαρμογές όπως το sms backup

Ε) Tα backup σου σε εφαρμογές, μηνύματα--σημειώσεις, και συγχρονισμό επαφών σε gmail.

Τις φωτογραφίες σου λογικά θα τις έχεις στην sd οπότε δεν τρέχει πρόβλημα.[/quote

 

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

εχω ενα προβλημα με το x10 mini κ θα ηθελα καποιοσ να με βοηθησει!

σημερα εκανα αναβαθμιση λογισμικου, ενω πριν την αναβαθμιση συνδεοταν κανονικα με το wi-fi, τωρα δεν μπορω με τιποτα!

λεει οτι αποσυνδεεται η μπορει να μου βγαλει οτι ειναι λαθος ο κωδικος προσβασης!

μπορει καποιος να μου πει ποιο μπορει να ειναι το προβλημα???

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

εχω ενα προβλημα με το x10 mini κ θα ηθελα καποιοσ να με βοηθησει!

σημερα εκανα αναβαθμιση λογισμικου, ενω πριν την αναβαθμιση συνδεοταν κανονικα με το wi-fi, τωρα δεν μπορω με τιποτα!

λεει οτι αποσυνδεεται η μπορει να μου βγαλει οτι ειναι λαθος ο κωδικος προσβασης!

μπορει καποιος να μου πει ποιο μπορει να ειναι το προβλημα???

ευχαριστω!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3335895#post3335895

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3335905#post3335905

Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω πολυ για την απαντηση αλλα θα ηθελα μια εξηγηση σε αυτο αν γινεται...

"Το πρόβλημα ίσως οφείλεται στη MAC address του Χ10. Πηγαίνουμε Ρυθμίσεις\Σχετικά με το τηλέφωνο\Κατάσταση και βρίσκουμε την MAC address του wifi του Χ10. Την βάζουμε στο ρουτερ στο πεδίο Access control του μενού wireless."

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εδω και δυο μερες παω να κανω αναβαθμισει μεικα προγραματα και μου λεει ανεπιτυχης εγκατασταση,το ιδιο και οταν πα να κατεβασω..τι γινεται ειναι γενικο απο το μαρκετ..η το τηλεφωνο εχει προβλημα:confused:

 

εχει αναφερθει 3-4 φορες εδω το προβλημα πριν μια-δυο σελιδες.μαλλον εχει φαει σκαλωμα το μαρκετ.δεν φταιει το μινι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωπ τι ειναι αυτο που διαβασα;;τελη νοεμβρη το upgrade??τελεια!αν και αυτο γενναει αποριες..τι καλθτερο θα παιζει με την αναβαθμιση;οκ περισσοτερες εφαρμογες κ.λ.π αλλα παιζει να βελτιωθει η μπαταρια;επισης,θα χαθουν τα προγραμματα ή το ρουτ;να αρχισω τα μπακ απ αμα ειναι!:Ρ
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαλα απο τελη Οκτωβριου το πηγαν τελη Νοεμβριου? Θα τρελαθουμε τελειως?

http://androinica.com/2010/10/14/t-mobile-uk-sony-xperia-x10-and-x10-mini-pro-eclair-update-coming-by-end-of-november/

Link to comment
Share on other sites

εχει αναφερθει 3-4 φορες εδω το προβλημα πριν μια-δυο σελιδες.μαλλον εχει φαει σκαλωμα το μαρκετ.δεν φταιει το μινι

 

Εμένα πρίν λίγο έκανε κανονικά αναβάθμιση απο το market.. Όσον αφορά την αναβάθμιση, τουλάχιστον ας δουλεύει γιατί άλλα μοντέλα που αναβαθμίστηκαν πρόσφατα με τη μεγάλη έκδοση του android έχουν προβλήματα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πρίν λίγο έκανε κανονικά αναβάθμιση απο το market.. Όσον αφορά την αναβάθμιση, τουλάχιστον ας δουλεύει γιατί άλλα μοντέλα που αναβαθμίστηκαν πρόσφατα με τη μεγάλη έκδοση του android έχουν προβλήματα

 

ωπα.τι εννοεις σου εκανε εναβαθμιση;το μαρκετ εννοεις,οχι το λειτουργικο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...