Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

spb shell 3d Tι προγρμματάκι είναι αυτο ρε παιδία? έχω χάσει επεισόδια.. :)

 

Βαλτο ειναι Aπιστευτο!Το βαλα μολις!Λες και ανεβηκα επιπεδο στο κινητο μου!:lol:

Ειναι οπως το launcher αλλα καμμια σχεση πλεον..

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βαλτο ειναι Aπιστευτο!Το βαλα μολις!Λες και ανεβηκα επιπεδο στο κινητο μου!:lol:

Ειναι οπως το launcher αλλα καμμια σχεση πλεον..

 

όντως τα σπαει.

εσένα στο πέταξε καμιά φορά το μνμ για να το αγοράσεις;

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μου έστειλε ένα παλικάρι το αρχειάκι για το spb shell 3d. το κάνω κανονικά εγκατάσταση και μετά από λίγες ώρες μου πετάει μνμ για να το αγοράσω. και οταν πατήσω το μεσαίο κουμπί για να βγω στην αρχική σελίδα, μου λέει να διαλέξω launcher και δεν έχει το spb shell 3d.

ξέρει κανείς τι να κάνω;

 

και εμέμα μου το έκανε.. παρ'ολο που όταν το έκανα εγκατάσταση είχα κλειστό το ιντερνετ.. ξέρει κανείς τι να κάνουμε?

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

εγώ το έκανα απεγκατάσταση και έσβησα τον φάκελο με τις ρυθμίσεις και το ξαναεγκατέστησα και αυτό ήταν...
Link to comment
Share on other sites

εγώ το έκανα απεγκατάσταση και έσβησα τον φάκελο με τις ρυθμίσεις και το ξαναεγκατέστησα και αυτό ήταν...

 

ποιον φάκελο με ρυθμίσεις;

Link to comment
Share on other sites

εγώ το έκανα απεγκατάσταση και έσβησα τον φάκελο με τις ρυθμίσεις και το ξαναεγκατέστησα και αυτό ήταν...

 

 

για πες!τι κανουμε για ομαλη λειτουργια αυτου του λαουντσερ;

Βασικα γιατι βγαζει να το αγορασουμε;ειναι τραιαλ;

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτιξης παλουκαρια μου..

σημερα το πρωι το τηλεφωνο μου αρχισε να χτυπαει με αλλο τονο κλησης απο αυτον που ειχα βαλει..παραξενευτικα και πηγα να μπω στις μουσικες μου και δε βρηκα κανενα κομματι..το εβαλα στο λαπτοπ και εκει μου δειχνει κανονικα τα κομματια ολα..ξερει κανεις τι να κανω για να μου τα δειξει στο τηλεφωνο μου παλι??

εχω το cyannogen..

Link to comment
Share on other sites

σου λέει ότι δεν βρήκε το λογαριασμό σου στο market να το έχει αγοράσει οπότε είναι σπασμένο και σου λέει να το αγοράσεις!το είχα αποθηκεύσει στην κάρτα μνήμης και βρήκα τον φάκελο spdshell_log ή κάπως έτσι και τον διέγραψα
Link to comment
Share on other sites

σου λέει ότι δεν βρήκε το λογαριασμό σου στο market να το έχει αγοράσει οπότε είναι σπασμένο και σου λέει να το αγοράσεις!το είχα αποθηκεύσει στην κάρτα μνήμης και βρήκα τον φάκελο spdshell_log ή κάπως έτσι και τον διέγραψα

 

και λυθικε?και αυτος ο φακελος ειναι χυμα στην sd?

χρειαζεται να εχω καποι συγκεκριμενη εκδοση?γιατι ειμαι ακομα στην .504

και κατι τελευταιο.ειδεσ διαφορα στην καταναλωση της μπαταριας?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενα αλλο προγραμμα για κλησεισ _dialer και τηλ,. καταλογοσ δλδ εκτοσ απο αυτον που εχει απο την μανα του????απνντηστε οποιοι εχετε ασχοληθει με το αντικειμενο παρακαλω..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενα αλλο προγραμμα για κλησεισ _dialer και τηλ,. καταλογοσ δλδ εκτοσ απο αυτον που εχει απο την μανα του????απνντηστε οποιοι εχετε ασχοληθει με το αντικειμενο παρακαλω..

 

dialer one

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

dialer one

 

εγω βρηκα τον go contacts τον ξερεισ???καμια σχεση με τον προεγκατεστημενο που μαλλον θα τον αφαιρεσω..αλλα μονο που δεν εχει ελληνικα...:( εσυ ποιον εχεισ? τον δοκιμασα αυτον που λεσ,, αλλα ειναι μονο για κλησεισ εγω σ λεω για προγραμματακι για οργανωση τηλεφωνικου καταλογου..?? γιατι αυτο που εχει ειναι εντελωσ βλακεια ..απορω πωσ τον αντεχετε???ουτε διαχειρηση ονοματων εχει ,ουτε να πολλα αλλα.. που ενα βασικο τηλεφωνο τα εχει... για πιο λογο???

Edited by nikosvis
Link to comment
Share on other sites

και λυθικε?και αυτος ο φακελος ειναι χυμα στην sd?

χρειαζεται να εχω καποι συγκεκριμενη εκδοση?γιατι ειμαι ακομα στην .504

και κατι τελευταιο.ειδεσ διαφορα στην καταναλωση της μπαταριας?

 

ναι ναι..

δεν ξερω για την εκδοση και πρεπει να τρωει περισσοτερη μπαταρια απο τους αλλους αλλα λογικο ειναι με τοσα εφε

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι..

δεν ξερω για την εκδοση και πρεπει να τρωει περισσοτερη μπαταρια απο τους αλλους αλλα λογικο ειναι με τοσα εφε

 

Το περασα και οντως ειναι πολυ εντυπωσιακο..ομως,με πεταει μετα απο λιγο στον launcher pro..και μετα για να ξαναπερασω στο shell πρεπει να κανω απεγκατασταση και εγκατασταση ξανα..

Λες να φταιει οτι εχω και τον launcher pro!??

 

 

Edit: @nikosvis δεν τον ξερω αυτον που ειπες.εγω χρησιμοποιω αυτο που σου πα αλλα αμα δρν κανεις τη δουλεια σου..

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

όντως τα σπαει.

εσένα στο πέταξε καμιά φορά το μνμ για να το αγοράσεις;

 

Λοιπον το δουλευα για κανα εικοσαλεπτο και ολα καλα.Βεβαια δν ειχα μπαταρια οποτε το κλεισα και το βαλα για φορτισμα.Τωρα π το ανοιξα ενω επιλεγω να ανοιξει με το 3d δν το κανει και αναγκαστικα βαζω το παλιο launcher.Παντως δν μ ειχε βγαλει μηνυμα για αγορα.Και ναι τρωει πολυ μπαταρια

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

εγώ το έκανα απεγκατάσταση και έσβησα τον φάκελο με τις ρυθμίσεις και το ξαναεγκατέστησα και αυτό ήταν...

 

Τον φακελο τον εσβησα κατευθειαν απο το κινητο αφου το ξανακανα εγκατασταση.Ελπιζω να δουλεψει.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες, μια απορια εχω εδω κ καιρο: στην τελευταια καρτελα του μενου εχω ολα τα παιχνιδια, αλλα αφου κλεισω το κινητο, οταν το ανοιξω, τα παιχνιδια ανακατευονται, μπαινουν σε αλλη σειρα, ενω σε καμια αλλη καρτελα δεν γινεται αυτο... τι παιζει?

 

επισης, οταν μπαινω στο αλμπουμ, αργει παρα πολυ μεχρι να δειξει ολα τα thumbnails... δεν εχω παρα πολλες φωτογραφιες, για να πω οτι αυτο φταιει... γιατι να γινεται αυτο?

Edited by AndreWserr
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το δουλευα για κανα εικοσαλεπτο και ολα καλα.Βεβαια δν ειχα μπαταρια οποτε το κλεισα και το βαλα για φορτισμα.Τωρα π το ανοιξα ενω επιλεγω να ανοιξει με το 3d δν το κανει και αναγκαστικα βαζω το παλιο launcher.Παντως δν μ ειχε βγαλει μηνυμα για αγορα.Και ναι τρωει πολυ μπαταρια

 

το ιδιο συμβαινει και σε μενα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ΠΩς ΜΠΟΡΩ να επιστρεψω εαν θελω στην εργοστασιακη ρομ (εχω xCyanogenMini - Gigglebread) ???

 

flash Με seus και θα εισαι τζετ..Καλη αυτη η ρομ ? Ειναι 2.3?

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο συμβαινει και σε μενα...

 

Είχα τον go luncher ex, έκανα backup τις ρυθμίσεις του και τον έβγαλα.κατεβάζω *****ed τον spb 3d shell.τον ρυθμίζω σαν προεπιλογή, όλα καλά.κάνω update τις εικόνες, μου τις κάνει.πάω να αλλάξω ρολόι, τίποτα, πάω για update του καιρού, χτυπάω τοποθεσία, την βρίσκει αλλά καμιά ενημέρωση...ερώτηση: μήπως δεν μου κάνει ενημέρωση καιρού επειδή δεν έχω καλό σήμα 3g;

Link to comment
Share on other sites

Είχα τον go luncher ex, έκανα backup τις ρυθμίσεις του και τον έβγαλα.κατεβάζω *****ed τον spb 3d shell.τον ρυθμίζω σαν προεπιλογή, όλα καλά.κάνω update τις εικόνες, μου τις κάνει.πάω να αλλάξω ρολόι, τίποτα, πάω για update του καιρού, χτυπάω τοποθεσία, την βρίσκει αλλά καμιά ενημέρωση...ερώτηση: μήπως δεν μου κάνει ενημέρωση καιρού επειδή δεν έχω καλό σήμα 3g;

 

αφησε το λιγο ανοιχτο την κανει την ενημερωση, αυτο που εχω να προσθεσω ειναι οτι το προγραμμα πολυ βαρυ και ασηκωτο ειναι :lol:

Link to comment
Share on other sites

flash Με seus και θα εισαι τζετ..Καλη αυτη η ρομ ? Ειναι 2.3?

 

αρκετα καλη αλλα οπως καθε αρχη εχει μερικα bugs..(δεν δουλευουν :φλας, bluetooth, ANT+)

 

 

seus ειναι το επισημο προγραμμα αναβαθμισης της ericsson ???

LG G4
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...