Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πώς μπορώ να βάλω το reboot στις επιλογές τηλεφώνου?

 

Βαλε το iridium carbon theme του Dark Dog. To εχει ενσωματομενο!

 

Sent from my U20i using Tapatalk

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Εχει τύχει σε κανένα να μήν χτυπάει το κινητό σε αναπάντητες;:wacko:

Επίσης έχω ένα bluetooth για το αυτι Sumsung..το κινητό το βρήσκει αλλά δεν συνδέεται μαζί του....υπάρχει τρόπος ή τσάμπα παιδεύομαι;;

Edited by anastazio83
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαίρεται!καινούργιος στο site και καινούργιος κάτοχος εδώ και μια βδομάδα το x10 mini pro. Πολύ χρήσιμες όλες οι συμβουλές! Προς τα παρών αυτό που θέλω να πω είναι να μην κάνετε update το handcent γιατί χάθηκε η υποστήριξη στα ελληνικά...τους έστειλα και ένα e-mail... Ελπίζω να πρόλαβα κανέναν!:-)
Link to comment
Share on other sites

Οτι ήχο και να βάλω ως "ηχο κλήσης ειδοποίησης" μηνύματα κλπ αυτο χτυπάει πάντα με το Pixie Dust! Γιατί αυτο? Στον ήχο κλήσης βάζω ότι θέλω και το πέρνει κανονικά...

 

Λάθος έπρεπε να αλλάξω τις ρυθμήσεις μηνυμάτων... :O

Edited by REFEREE1980
άκυρο..
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιει κανείς beautiful widget?μου βγαζει συχνα στην οθονη please update beautiful widget.ξερει κανεισ τι πρεπει να κανω?ευχαριστώ!

καποιος παιδια???please...

Link to comment
Share on other sites

καποιος παιδια???please...

 

Δες λίγο τα πμ σου....

Edited by trap_1
Xperia X10 Mini Android 2.1 Rooted Iridium Rom by DaRk_dOg:superman:-- MiniCM beta 1 by (nobodyAtall)
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να βάλω το reboot στις επιλογές τηλεφώνου?

 

Κρατώντας πατημένο το πάνω κουμπί του unlock κ το μεσαίο, του μενού έχεις reboot ;)

Link to comment
Share on other sites

Δες λίγο :

 

ΥΓ:Μια αλλαγή νομίζω θα σε βολέψει :D

για να μην εχεις προβληματα, αφαιρεσε το λινκ:ninja: αντιτιθεται στους κανονες του φορουμ :)

Link to comment
Share on other sites

Θα έχουμε νέα αναβάθμιση σύντομα...Είναι αλήθεια?
Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

για να μην εχεις προβληματα, αφαιρεσε το λινκ:ninja: αντιτιθεται στους κανονες του φορουμ :)

 

Το έκανα πάραυτα, ευχαριστώ φίλε μου!!!:X

Xperia X10 Mini Android 2.1 Rooted Iridium Rom by DaRk_dOg:superman:-- MiniCM beta 1 by (nobodyAtall)
Link to comment
Share on other sites

Θα έχουμε νέα αναβάθμιση σύντομα...Είναι αλήθεια?

 

τι αναβαθμιση;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια διεγραψα την εφαρμογη facebook... Μηπως δεν επρεπε να την διαγραψω και τωρα θα μου εμφανισει προβληματα. ? Γενικοτερα ομως ποιες εφαρμογες διαγραφουμε αφοβα ?Ευχαριστω
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για την αγορα του x10 mini, και θελω να ρωτησω αν η ποιοτητα στην ληψη φωτογραφιων και βιντεο μεταξυ του x10 και του k800 ειναι μεγαλη και εμφανης. Και μονο γι' αυτο το θεμα αξιζει η αγορα του?(περαν οσων αλλων θετικων εχει).
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαίρεται!καινούργιος στο site και καινούργιος κάτοχος εδώ και μια βδομάδα το x10 mini pro. Πολύ χρήσιμες όλες οι συμβουλές! Προς τα παρών αυτό που θέλω να πω είναι να μην κάνετε update το handcent γιατί χάθηκε η υποστήριξη στα ελληνικά...τους έστειλα και ένα e-mail... Ελπίζω να πρόλαβα κανέναν!:-)

 

εντάξει το έφτιαξαν...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαίρεται!καινούργιος στο site και καινούργιος κάτοχος εδώ και μια βδομάδα το x10 mini pro. Πολύ χρήσιμες όλες οι συμβουλές! Προς τα παρών αυτό που θέλω να πω είναι να μην κάνετε update το handcent γιατί χάθηκε η υποστήριξη στα ελληνικά...τους έστειλα και ένα e-mail... Ελπίζω να πρόλαβα κανέναν!:-)

 

 

Εγω το εκανα σημερα αναβάθμιση και υποστηριζει κανονικα τα Ελληνικα!!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αντιμετοπίζει κανείς πρόβλημα στο να συνδέσει ακουστικο bluetooth? Στην αρχή το εντόπιζε συνδεόταν αλλα δεν μπορούσα να το χρησημοποιήσω..τωρα ούτε που το βρήσκει....Samsung είναι το ακουστικό και χρησημοποιώ το Astro Bluetooth..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανενας αν υποστηριζει flash player το κινητο μας?

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Νεος κατοχος του mini κ εγω και αφου τρέλλανα τον DaRk_dOg λέω να ρωτησω και εδω καποια πραγματα...

ειμαι στην 0.24, έκανα root το κινητο και ολα ok-xrecovery,αφαίρεση κάποιων εφαρμογων,

εγκατασταση titanium backup και root explorer .

0)το jit enabled τι προσφερει?

 

ψηνομαι ισχυρα να αλλαξω theme στο κινητο..και απο περιέργεια και επειδη έχω

δει κατι ωραια στο xda..

1)το έχει κανει κανεις να περιγραψει τη διαδικασία?διαβαζω στο xda οτι υπαρχουν

ψιλοπροβληματα εμφάνισης σε καποια θέματα..

2)τι και με ποιο τροπο πρεπει να κανω backup ωστε αν παει κατι στραβα να επαναφερω

το κινητο στη μαμισια κατασταση?

3)οι εφαρμογες που εχω εγκαταστησει εως τωρα χανονται?

 

ευχαριστω πολυ εκ των προτερων..

Edited by spirospatra
Link to comment
Share on other sites

τι αναβαθμιση;

 

Κάποιο update για την 2.1...

Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

ψηνομαι ισχυρα να αλλαξω theme στο κινητο..και απο περιέργεια και επειδη έχω

δει κατι ωραια στο xda..

1)το έχει κανει κανεις να περιγραψει τη διαδικασία?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=289055

Πιστεύω θα σε βοηθήσει..

Edited by geoxraslap

X10 mini

Xperia ARC

Galaxy Nexus

Νexus 4

Note 3

Link to comment
Share on other sites

Για πειτε κανα καλο παιχνιδακι, κυριως με τον σενσορα, κυριως ραλλακι, εχω βρει το GT Racing που εχει απιστευτα γραφικα αλλα ειναι πολυ βαρυ και δεν παιζει πολυ καλα.

 

Αυτα που δεν περιμενα ειναι οτι δεν δουλει με γραφιδα! Πηγα να τη βαλω κυριως στις γωνιες που εχω ενα θεματι, και δεν την πιανει, θελει δαχτυλο ;-)

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...