Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8910 & 8910i


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 447
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Κανείς????

 

 

http://www.emarket.gr/lot.cfm?lotID=5038471

 

ΕΔΩ το κινητο πωλειται προς 185 ευρω ΜΟΝΟ.:lol: Μηπως μιλαμε για αλλο κινητο? παρα πολυ χαμηλη τιμη μου φενεται... και λεει και οτι ΔΕΝ εχει φθορες και γρατζουνιες. :wacko:

 

και ΕΔΩ http://www.emarket.gr/lot.cfm?lotID=4555330 με τιμη εκκινησης τα 220 ευρω.

 

τι να πω... ψαξ'το περισσοτερο αν σε ενδιαφερει κατι σε μεταχειρισμενο .

 

καινουριο ψαξε στο Γερμανο ( 800ε ) ή στο πλαισιο ( 770ε ) αλλα μαλλον χρειαζεται παραγγελια. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Mia voitha pira to kinito prin merikes meres! den boro na steilo apo to pc photos! exei ekdosi logismikou 3.01! Mia voitheia!! einai 8910i!

 

Θα σου φανεί παράξενο!!!

αλλά είναι κλειδωμένο

M. K.
Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο θυμάμαι (γιατί έχω καιρό να χρησιμοποιήσω το 8910i μου) μόνο με το Oxygen Phone Manager μπορούσα να περάσω εικόνες από τον υπολογιστή. Έτσι κι αλλιώς με τόσο μικρή οθόνη που έχει, δεν το έκανα και πολύ συχνά.
Link to comment
Share on other sites

Mia voitha pira to kinito prin merikes meres! den boro na steilo apo to pc photos! exei ekdosi logismikou 3.01! Mia voitheia!! einai 8910i!

 

Από που το πήρες και πόσα αν επιτρέπεται;

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για 8910i αν το βρω σε καλή κατάσταση...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

to pira 35 euro, apo ena filo mou!!

 

Άψογη τιμή... :up:

Μήπως ο φίλος σου έχει ακόμη κανένα; :O :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!

Καλησπέρα!!

Εχω βρει μεταχειρισμένο ενα 8910 σε καλουτσικη κατάσταση στα 100 ευρω.

Αυτό που με προβληματίζει είναι...πως θα ξέρω αν είναι κλεμμένο ή όχι?

Θα θελα αργότερα να το πάω στη Νοκια για καθαρισμό (έχει λίγο μπίχλα!) και δεν θέλω να με πάρουν για κλεπταποδόχο! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, το βρήκα καινούριο (ναι, και όμως) στο Expansys προς 271€ και το χτύπησα μιας και έλειπε από τη συλλογή μου. Έχει την έκδοση λογισμικού 5.25. Εντούτοις, δεν μπορώ να περάσω από το PC, ούτε wallpapers, ούτε ήχους κλήσης. Αλήθεια, τι είδους αρχεία υποστηρίζει και που μπορώ να βρω μερικά; Ευχαριστώ πολύ!

 

Επίσης, έχει speakerphone και πώς ενεργοποιείται;

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Για να θυμομαστε τα παλια ,διαφημιση του 8910i (απο Brasil ) :wink:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tha ithela na agoraso to Nokia 8910. To vrisko sto ebay

 

http://cgi.ebay.co.uk/SIM-FREE-NOKIA-8910-IN-BRAND-NEW-CONDITION-BLUETOOTH_W0QQitemZ160111801157QQihZ006QQcategoryZ3312QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

kai tha ithela na mou peite an einai olokainourio kai aksiopisto ama to parw apo ekei. Den exw ksanaparei apo to internet kai to fovamai ligo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
exo oli th seira 8xxx ths nokia ektos apo to 8910i to paraggeila apo to e-bay ksth timi ton 150 eyrv kainoyrio hrthe k einai apsogo olokainourio tora exo oli ti seira

 

xxaxxxa kai gw toso to pira...alla oxi gia mena.kali timi pantws

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

Για να γραφτείς στο e-bay χρειάζεται να έχεις πιστωτική κάρτα για την πληρωμή ή όχι? Τί τρόπους αποστολής έχει?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Καλησπερα!Απο αυριο η' το αργοτερο μεθαυριο θα ειμαι κατοχος ενος 8910i !!!!!Σαν κατοχος του 8800 special edition,θελησα και ποθησα και το 8910i.Σκεφτομαι να συμπληρωσω σιγα-σιγα ολη την συλλογη των αριστουργηματων της NOKIA(88xx & 89xx).Θα ηθελα να μου πειτε τη μπαταρια να παρω???Εχει βγει καποια μεγαλυτερη απο την γνησια???Αν οχι,που μπορω να βρω γνησια????

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Απο αυριο η' το αργοτερο μεθαυριο θα ειμαι κατοχος ενος 8910i !!!!!Σαν κατοχος του 8800 special edition,θελησα και ποθησα και το 8910i.Σκεφτομαι να συμπληρωσω σιγα-σιγα ολη την συλλογη των αριστουργηματων της NOKIA(88xx & 89xx).Θα ηθελα να μου πειτε τη μπαταρια να παρω???Εχει βγει καποια μεγαλυτερη απο την γνησια???Αν οχι,που μπορω να βρω γνησια????

 

ΚΑΝΕΝΑΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???!!!Πεθανε αυτο το κινητο????Δεν το εχει κανενας πλεον????Μονο εγω παραμενω ερωτευμενος με τις σταθερες αξιες??!!!!!:(

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να δουλευει μονο.

Απο την επισημη εταιρεια δεν υπαρχει αλλη μπαταρια,ασε που κραταει αρκετα με πολυ ομιλια στην πραξη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Που το βρίσκουμε το 8910?!?

Θα θελα κι εγω ένα - αλλά απο μαγαζάκια με μεταχειρισμένα δεν τους εμπιστεύομαι. :(

Link to comment
Share on other sites

Που το βρίσκουμε το 8910?!?

Θα θελα κι εγω ένα - αλλά απο μαγαζάκια με μεταχειρισμένα δεν τους εμπιστεύομαι. :(

 

Από όπου και να το πάρεις, μεταχειρισμένο θα είναι...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...