Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εχουμε κανα chagelog απο το νεο firmware?

Δεν εχω κανει καμια αναβα8μηση απο οταν το πηρα μιας και περιμενα να βγει μια αναβα8μιση της προκοπης που να αξιζει και να αλλαζει κατι ουσιαστικο.

Αξιζει πιστευετε η συγκεκριμενη?Ενας φιλος λεει κατι οτι δεν παει καλα στο το zoom στον Βrowser .Κατα τα αλλα?Ειδατε καμια ουσιαστικη διαφορα?(απο οτι εχω διαβαζσει εμφανιζει και την ενταση σηματος wifi)

Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες περί τονισμού

Για να κατεβάσω εφαρμογές μου ζητάει αναβάθμιση ,οπότε δεν κατεβάζω ακόμα γιατί ψιλοφοβάμαι με τόσα που άκουσα :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχουμε κανα chagelog απο το νεο firmware?

Δεν εχω κανει καμια αναβα8μηση απο οταν το πηρα μιας και περιμενα να βγει μια αναβα8μιση της προκοπης που να αξιζει και να αλλαζει κατι ουσιαστικο.

Αξιζει πιστευετε η συγκεκριμενη?Ενας φιλος λεει κατι οτι δεν παει καλα στο το zoom στον Βrowser .Κατα τα αλλα?Ειδατε καμια ουσιαστικη διαφορα?(απο οτι εχω διαβαζσει εμφανιζει και την ενταση σηματος wifi)

 

Δεν ξέρω αν υπάρχει changelog αλλά μερικές αλλαγές είναι:

 

- OTA firmware update

- Αλλαγή της σειράς των μενού όταν συνδέεις με USB

- Μεγαλύτερη απόκριση στα μενού

 

και άλλα...

 

Πάντως και σε μένα ο browser νομίζω εμφανίζει πλέον checkboard στο scrolling ενώ δεν θυμάμαι να ήταν έτσι πριν το update, αν μπορεί κάποιος ας επιβεβαιώσει( επιβεβαιώνω κίνηση χ-ρ με διαγνωμική διάσπαση 3 προς 1:lol: )

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχουμε κανα chagelog απο το νεο firmware?

Δεν εχω κανει καμια αναβα8μηση απο οταν το πηρα μιας και περιμενα να βγει μια αναβα8μιση της προκοπης που να αξιζει και να αλλαζει κατι ουσιαστικο.

Αξιζει πιστευετε η συγκεκριμενη?Ενας φιλος λεει κατι οτι δεν παει καλα στο το zoom στον Βrowser .Κατα τα αλλα?Ειδατε καμια ουσιαστικη διαφορα?(απο οτι εχω διαβαζσει εμφανιζει και την ενταση σηματος wifi)

 

Επίσης τα email τα εμφανίζει με ημερολογιακή σειρά και όχι ανακατεμένα όπως πριν.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά το παρλίνγκο πως το λένε τι είναι ?

Δηλαδή πως μπορώ να μιλήσω με κάποιον μέσω skype ή msn με αυτό το μαραφέτι ?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα ακύρωση παραγγελίας του wave μιας και κατάλαβα ότι μάλλον είναι παραεισαγωγής αφού το πουλούσε και σε μαυρο χρώμα το οποίο απο Ελληνική αντιπροσωπεία βγαίνει μόνο γκρι.Μου είπε ότι του τα φέρνει μια Ελληνική προμηθευτική.Τον ρώτησα αν έχει ελληνικό manual και μου είπε δε ξέρει.Έτσι και εγώ τον αποχαιρέτησα.Εσείς που ίσως πήρατε απο τα φθηνά μαγαζιά του skroutz ήτανε όλα ελληνικά με ελληνικό manual?

Μπορεί όμως κάποιος να μου πει τι γίνεται με αυτά τα παραεισαγωγής?Πως γίνεται δηλαδή, τα παίρνει η αντιπροσωπεία και τα μετατρέπει σε ελληνικά.Τα παραεισαγωγής ποιος τα παίρνει και πως περνάνε τα ελληνικά?Και 2 χρόνια εγγύηση που λένε ότι δίνουνε πως τα καλύπτει η ελληνική αντιπροσωπεία αυτά?

Επίσης τι διαφορά έχουνε τα παραεισαγωγής με περασμένα ελληνικά με τα ελληνικής αντιπροσωπείας?Αναβαθμίσεις γίνονται κανονικά η χρειάζονται κάποια τεχνάσματα?Για πείτε μου κάποιος γιατι το έχω μεγάλη απορία...

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα ακύρωση παραγγελίας του wave μιας και κατάλαβα ότι μάλλον είναι παραεισαγωγής αφού το πουλούσε και σε μαυρο χρώμα το οποίο απο Ελληνική αντιπροσωπεία βγαίνει μόνο γκρι.Μου είπε ότι του τα φέρνει μια Ελληνική προμηθευτική.Τον ρώτησα αν έχει ελληνικό manual και μου είπε δε ξέρει.Έτσι και εγώ τον αποχαιρέτησα.Εσείς που ίσως πήρατε απο τα φθηνά μαγαζιά του skroutz ήτανε όλα ελληνικά με ελληνικό manual?

Μπορεί όμως κάποιος να μου πει τι γίνεται με αυτά τα παραεισαγωγής?Πως γίνεται δηλαδή, τα παίρνει η αντιπροσωπεία και τα μετατρέπει σε ελληνικά.Τα παραεισαγωγής ποιος τα παίρνει και πως περνάνε τα ελληνικά?Και 2 χρόνια εγγύηση που λένε ότι δίνουνε πως τα καλύπτει η ελληνική αντιπροσωπεία αυτά?

Επίσης τι διαφορά έχουνε τα παραεισαγωγής με περασμένα ελληνικά με τα ελληνικής αντιπροσωπείας?Αναβαθμίσεις γίνονται κανονικά η χρειάζονται κάποια τεχνάσματα?Για πείτε μου κάποιος γιατι το έχω μεγάλη απορία...

 

Εγώ το είχα πάρει πριν 2 μήνες από το tech n easy ( θα το βρεις στο Skroutz) και ήταν ελληνικότατο με ελληνικό βιβλιαράκι (όχι φωτοτυπίες) και τις ενημερώσεις τις παίρνει μια χαρά.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα πάρει πριν 2 μήνες από το tech n easy ( θα το βρεις στο Skroutz) και ήταν ελληνικότατο με ελληνικό βιβλιαράκι (όχι φωτοτυπίες) και τις ενημερώσεις τις παίρνει μια χαρά.

 

Να σου πω φίλε μου έχω μπερδευτεί λίγο και δεν έχω πολύ εμπιστοσύνη σε αυτά τα καταστήματα παρα μόνο στα μεγάλα, πλαίσιο, vodafone κτλπ.Στην αρχή μου είπε πως είναι ελληνικής αντιπροσωπείας και μετά ανακάλυψα πως σε μαύρο δεν υπάρχει ελληνικό.Αυτός μου είπε πως έχει και σε μαύρο.Δεν ήξερε καν αν έχει ελληνικό manual η αν έχει φωτοτυπίες στα ελληινκά.Ήξερε μόνο ότι τα παιρνει απο ελληνική προμηθευτική, μόνο αυτό.Τουλάχιστον να ξέρω τι αγοράζω.Αυτός μου είπε ότι γίνονται κανονικά αναβαθμίσεις και έχω κανονικά εγγύηση αλλά εδώ μέσα έχω ακούσει απο κάποιους κάποιες ασυμβατότητες...

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Περιττό να πω ότι με έχετε πανικοβάλει λίγο με όλα αυτά τα προβλήματα που διαβάζω

 

Μην μασάς, όλα τα πρόβληματα που μπορεί να αντιμετωπίσεις φτιάχνονται. Απλώς βεβαιώσου ότι έχεις κάνει backup τις επαφές σου και ότι όλα αποθηκεύονται στη sd κάρτα(εάν δεν έχεις, πάρε μία). Γενικά το wave είναι το πρώτο κινητό με bada os, άρα λογικό είναι να είμαστε ψιλοπειραματόζωα :Ρ. Εάν είναι, απλώς μην κάνεις firmware upgrades προς το παρόν. Μέχρι το jf7 νομίζω δεν είχαμε κανένα πρόβλημα.

 

Επίσης έμαθα ότι δεν έχει καθόλου εφαρμογές της προκοπής

 

Δεν ισχύει αυτό. Προφανώς έχει λίγες εφαρμογές, είναι ολοκαίνουριο το λειτουργικό. Παρόλα αυτά υπάρχουν αρκετές εφαρμογές και παιχνίδια της προκοπής. Το κακό είναι ότι σε πολλά από αυτά δεν έχουμε πρόσβαση γιατί είναι επί πληρωμή και στην Ελλάδα έχουμε πρόσβαση μόνο σε δωρεάν εφαρμογές. Δες μερικές καλές δωρεάν εφαρμογές που έχω σταμπάρει σε αυτό το post μου

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3292475#post3292475

 

οτι κ να δοκιμασα δν μ βγαζει καινουρια εκδοση για το τηλ το kies!!

 

Μήπως δεν έχεις το firmware που έχουμε όλοι οι άλλοι; Εάν έχεις τίποτα vodafone ή δεν ξέρω τι firmware, λογικό είναι να μην σου βγάζει upgrades.

 

Παιδιά έχει αρκετό δείκτη SAR όμως απ'ότι βλέπω σε σχέση με το ιphone

Το iphone έχει 44 και το samsung 99

 

Νομίζω ότι ο δείκτης sar μετριέται διαφορετικά από κάθε εταιρία(και συχνά διαφορετικά από μοντέλο σε μοντέλο) και γενικά δεν είναι αξιόπιστη τιμή. Μπορεί να κάνω και λάθος πάντως. Επίσης το sar για το wave το έχω δει και 0.99 και 0.49 και όχι σε τυχαία sites αλλά σε επίσημo site της samsung.

 

3) γρατζουνιεται η οθονη? εχει δικη του μεμβρανη επανω η πρεπει να βαλω εγω?

 

Όλες οι οθόνες γρατζουνίζονται. Η οθόνη του wave είναι scratch resistant αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν γρατζουνιέται. Εμένα πάντως δεν έχει πάθει τίποτα, παρόλο που το έχω χωρίς θήκη/μεμβράνη και το βάζω συνέχεια στη τσέπη μου(μόνο του). Αλλά έχω δει άλλο wave με γρατζουνισμένη οθόνη.

 

μου ειπαν στην vodafone να μην μπω στο wi-fi εαν δεν κανω καποια ρυθμιση που θα μου πουν απο την samsung γιατι εαν μπω θα χρεωνομαι.τι ειναι αυτο?

 

Απλώς βλακείες του πωλητή, μπαίνεις κανονικά wifi κάνοντας τις κανονικές ρυθμίσεις που χρειάζεται για να μπεις στο wifi(διαλέγεις δίκτυο και δίνεις το passkey εάν είναι κλειδωμένο). Ίσως να εννοούσε για 3g ίντερνετ, που εκεί χρειάζεται να πάρεις τις ρυθμίσεις από τη vodafone και βέβαια η χρέωση είναι πολύ ακριβή, ειδικά εάν δεν έχεις data συμβόλαιο.

 

Τα τηλέφωνα τα αποθηκεύουμε με +30 μπροστά ή όχι ? αν τα βάλω με +30 θα υπάρχει πρόβλημα αναγνώρισης μετά ;

 

Καλό είναι να βάζεις το +30 ώστε εάν πας εξωτερικό, να μπορείς να παίρνεις κανονικά τηλέφωνο.

 

Βρε παιδιά το παρλίνγκο πως το λένε τι είναι ?

Δηλαδή πως μπορώ να μιλήσω με κάποιον μέσω skype ή msn με αυτό το μαραφέτι ?

 

Καταρχήν βάλε τη beta του palringo κάνοντας τα εξής

 

1. Πηγαίνετε στο http://resources.palringo.com/beta/java/2.1.7/ μέσα από το κινητό σου

2. Κατέβασε το palringo-samsung-lismore-2.1.7.jad

3. Install και voila έχεις όμορφο(σχετικά) και λειτουργικό msn στο wave σου!!!!!!!!!

 

Μετά κάνε login στο palringo(φτιάξε palringo account εάν δεν έχεις ήδη), πρόσθεσε το msn στη λίστα του palringo, δώσε τα στοιχεία του msn σου στο palringo και θα έχεις κανονικά msn. Skype δεν υπάρχει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ skype μπαίνω κανονικά με το nimbuzz

http://www.nimbuzz.com/en

 

ΥΓ. Με την έκδοση του S8000 JET, Γιατί δεν έβγαλαν αποκλειστική έκδοση για το WAVE. Αλλά λόγο του ότι η ανάλυση οθόνης είναι ίδια, και το πρόγραμμα είναι java , δεν έχει κανένα πρόβλημα.

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Το parlingo τελικά δουλεύει μια χαρά αρκεί να κατεβάσετε το .jad

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

προβλημα... μετα απο πολες προσπαθειες με το mult... το τηλεφ.. απλα επανεKINEI συνεχως. ανοιγει βλεπεις την αρχικη οθονη και σβηνει και παλι απο την αρχη. εβαλα την JH3, την JH1 αλλα τιποτα. βοηθεια ....Καμια βοηθεια ρε παιδια ειναι η δευτερη μερα που παλευω....
spis
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το .jad του parlingo από τον dolphin του κινητού και το εγκατέστησα κανονικά από εκεί. Μου έγραφε ότι θα το βρω στο "παιχνίδια και άλλα", αλλά εκεί πέρα δεν υπάρχει. Πού θα βρω συντόμευση να το εκκινώ;

Επίσης, με θορύβησε ιδιαίτερα αυτό που γράφτηκε για το κινητό σε σχέση με τη Vodafone. Δηλαδή, θα πρέπει να περιμένουμε τη Vodafone (αν και εφόσον) να δώσει αναβάθμιση του κινητού.

Εγώ αυτή τη στιγμή έχω την S8500BUJF1/S8500VFJF1. Έτσι δε γράφεται; Το βρήκα, πληκτρολογώντας *#1234# και μου έβγαλε:

<SW VER>

S8500BUJF1

<SCS VER>

S8500VFGJF1

Υπάρχει κάποιος με αυτήν την έκδοση που το αγόρασε από Vodafone και το αναβάθμισε;

Μη γίνει ό,τι έγινε με το omnia hd.

Πάντως, συνέχεια μου βγάζει ότι δεν υπάρχει αναβάθμιση.

Ξεκαθαρίστε μου, σας παρακαλώ, αυτό για το ότι δε μου βγάζει αναβάθμιση, οφείλεται ή όχι στη Vodafone.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Eμενα με εχει βολεψει τρελα το e-buddy lite, δηλαδη msn, facebook κλπ μεσω του browser. Κανει refresh μονο του και παραλληλα χρησιμοποιω και αλλες λειτουργιες του τηλεφωνου.

Αν θελετε να το δοκιμασετε πατε m.ebuddy.com διαλεγετε ποια υπηρεσια θελετε και μετα θα σας βγαλει να κατεβασετε την java εφαρμογη, αγνοηστε το και κατω στην σελιδα πατηστε την επιλογη skip.

 

@ostvarivanje

Εγω απο vodafone το πηρα και κανω κανονικα αναβαθμισεις. Ομως το ειχα παρει αρχες Ιουλιου και ηταν η 1η παρτιδα και το κινητο δεν ειχε αυτες τις ******** της vodafone. Καποιος ειχε αναφερει οτι το πηρε απο vodafone και ηταν πειραγμενο.

Η τελευταια version ειναι η S8500XXJH3

Edited by haigoeo
Link to comment
Share on other sites

@ostvarivanje

Εγω απο vodafone το πηρα και κανω κανονικα αναβαθμισεις. Ομως το ειχα παρει αρχες Ιουλιου και ηταν η 1η παρτιδα και το κινητο δεν ειχε αυτες τις ******** της vodafone. Καποιος ειχε αναφερει οτι το πηρε απο vodafone και ηταν πειραγμενο.

Σε εμένα, όταν ξεκινάει έχει το σήμα της Vodafone. Αρχίζω να πιστεύω ότι για αυτό δε μου βγάζει ότι υπάρχει αναβάθμιση. Σε αυτήν την περίπτωση τι μπορώ να κάνω; Δηλαδή όσο διάστημα έχω το τηλέφωνο δε θα μπορώ να το αναβαθμίσω; Γιατί κάτι τέτοιο έκανε η Vodafone στο omnia hd. :mad:

 

Edit

Στην έκδοση που έγραψα εγώ και σε αυτήν που είναι η τελευταία, υπάρχουν πολλές στο ενδιάμεσο;

Άρα, δύσκολα τα πράγματα ε; Κάποιος που το αγόρασε πρόσφατα από τη Vodafone, μπόρεσε ή δεν μπόρεσε να κάνει αναβάθμιση;

Edited by ostvarivanje
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν βάλε τη beta του palringo κάνοντας τα εξής

 

1. Πηγαίνετε στο http://resources.palringo.com/beta/java/2.1.7/ μέσα από το κινητό σου

2. Κατέβασε το palringo-samsung-lismore-2.1.7.jad

3. Install και voila έχεις όμορφο(σχετικά) και λειτουργικό msn στο wave σου!!!!!!!!!

 

Μετά κάνε login στο palringo(φτιάξε palringo account εάν δεν έχεις ήδη), πρόσθεσε το msn στη λίστα του palringo, δώσε τα στοιχεία του msn σου στο palringo και θα έχεις κανονικά msn. Skype δεν υπάρχει ακόμα.

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και για αυτήν και για όλες τις υπόλοιπες απαντήσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα, όταν ξεκινάει έχει το σήμα της Vodafone. Αρχίζω να πιστεύω ότι για αυτό δε μου βγάζει ότι υπάρχει αναβάθμιση. Σε αυτήν την περίπτωση τι μπορώ να κάνω; Δηλαδή όσο διάστημα έχω το τηλέφωνο δε θα μπορώ να το αναβαθμίσω; Γιατί κάτι τέτοιο έκανε η Vodafone στο omnia hd. :mad:

 

Edit

Στην έκδοση που έγραψα εγώ και σε αυτήν που είναι η τελευταία, υπάρχουν πολλές στο ενδιάμεσο;

Άρα, δύσκολα τα πράγματα ε; Κάποιος που το αγόρασε πρόσφατα από τη Vodafone, μπόρεσε ή δεν μπόρεσε να κάνει αναβάθμιση;

 

Ε τοτε ειναι πειραγμενο απο vodafone οποτε μαλλον γι αυτο δεν μπορεις. Εμενα ευτυχως ειναι "καθαρο".

 

Για τον φιλο που το ηθελε, το HTC clock με τον καιρο στα ελληνικα, αφαιρεσα ακομα την λεξη update και κατι πολυχρωμα σχεδια που ειχε. Κλικαροντας στις ωρες αλλαζει το background, στα λεπτα κανει update και στο εικονιδιο του καιρου πατε στα setting.

 

http://img340.imageshack.us/img340/8545/20100904163530.th.jpg

 

http://www.mediafire.com/?cnivbvfcfzebc5p

 

Διαβαζει το θεμα μας καποιος mod; Αν ναι θα τον παρακαλουσα να φτιαχνει ενα ξεχωριστο για να βαλουμε widgets και προγραμματα γιατι χανονται εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε ειναι πειραγμενο απο vodafone οποτε μαλλον γι αυτο δεν μπορεις. Εμενα ευτυχως ειναι "καθαρο".

Οπότε σε αυτήν την περίπτωση τι κάνω; Δηλαδή είναι σίγουρο ότι λόγω Vodafone δεν μπορώ να κάνω αναβαθμίσεις;

Να δοκιμάσω να κάνω αναβάθμιση με multiloader;

Και αν κάνω κάτι τέτοιο, μετά θα παίρνω κανονικά αναβαθμίσεις;

Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά είμαι φοβερά συγχυσμένος και νευριασμένος με αυτά που κάνει η Vodafone...:mad::mad::mad:

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε ειναι πειραγμενο απο vodafone οποτε μαλλον γι αυτο δεν μπορεις. Εμενα ευτυχως ειναι "καθαρο".

 

Για τον φιλο που το ηθελε, το HTC clock με τον καιρο στα ελληνικα, αφαιρεσα ακομα την λεξη update και κατι πολυχρωμα σχεδια που ειχε. Κλικαροντας στις ωρες αλλαζει το background, στα λεπτα κανει update και στο εικονιδιο του καιρου πατε στα setting.

 

http://img340.imageshack.us/img340/8545/20100904163530.th.jpg

 

http://www.mediafire.com/?cnivbvfcfzebc5p

 

Διαβαζει το θεμα μας καποιος mod; Αν ναι θα τον παρακαλουσα να φτιαχνει ενα ξεχωριστο για να βαλουμε widgets και προγραμματα γιατι χανονται εδω μεσα.

 

Είσαι ΘΕΟΣ!!

Μετέφρασες την τελευταία εκδοση όμως;

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

1. Πηγαίνετε στο http://resources.palringo.com/beta/java/2.1.7/ μέσα από το κινητό σου

 

Δεν μπορώ ,μου γράφει "αποτυχία DNS" ενώ μπαίνω ίντερνετ κανονικά

Link to comment
Share on other sites

προβλημα... μετα απο πολες προσπαθειες με το mult... το τηλεφ.. απλα επανεKINEI συνεχως. ανοιγει βλεπεις την αρχικη οθονη και σβηνει και παλι απο την αρχη. εβαλα την JH3, την JH1 αλλα τιποτα. βοηθεια ....Καμια βοηθεια ρε παιδια ειναι η δευτερη μερα που παλευω.... καμια βοηθεια
spis
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ ,μου γράφει "αποτυχία DNS" ενώ μπαίνω ίντερνετ κανονικά

 

Κατεβάζετε το .jad όχι το .jar το εκτελείτε και είστε έτοιμοι. Εννοείτε ότι πρέπει να είστε συνδεδεμένοι σε internet. Δεν θα το βρείτε μέσα στα παιχνίδια αλλά στο εικονίδιο ΙΜ.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είσαι ΘΕΟΣ!!

Μετέφρασες την τελευταία εκδοση όμως;

 

Μπράβο μπράβο.Άξιος.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...