Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

bad news αυτά... μήπως να επικοινωνούσες και με sygic ?

 

Ναι σωστο, θα στειλω τωρα και αναμενουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον παιδια εχω το εξης προβλημα,παιζω το need for speed αλλα βλεπω οτι χανει πολυ δηλ το κραταω ευθεια και εκεινω παει δεξια πως μπορω να το ευθειγραμισω?μπηκα σε ενα μενου πατωντας *#0*# και πηγα στο sensor απο εκει και περα τι κανουμε ?οποιος μπωρει σε παρακαλω να βοηθηση.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια εχω το εξης προβλημα,παιζω το need for speed αλλα βλεπω οτι χανει πολυ δηλ το κραταω ευθεια και εκεινω παει δεξια πως μπορω να το ευθειγραμισω?μπηκα σε ενα μενου πατωντας *#0*# και πηγα στο sensor απο εκει και περα τι κανουμε ?οποιος μπωρει σε παρακαλω να βοηθηση.ευχαριστω.

 

Δοκίμασε και πες μας τι γίνεται στο asphalt5. Υπάρχει και εκεί πρόβλημα; Για να δεις αν φταίει το τηλέφωνο ή το πρόγραμμα...

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και πες μας τι γίνεται στο asphalt5. Υπάρχει και εκεί πρόβλημα; Για να δεις αν φταίει το τηλέφωνο ή το πρόγραμμα...

 

ναι χανει ακι το asphalt5 υπαρχει τροπος να ρυθμιστη αυτο?

Link to comment
Share on other sites

ναι χανει ακι το asphalt5 υπαρχει τροπος να ρυθμιστη αυτο?

 

Αυτό γινότανε από την αρχή;

 

κοίτα για να χάνει και στο asphalt πάει να πει πως είναι θέμα τηλεφώνου... Τώρα, ξέρεις πως όλοι θα σου πουν, να κανεις hard reset, και να δεις αν φτιάξει........ οπότε κάνει save επαφές, μηνύματα και ημερολόγιο :p

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυτό γινότανε από την αρχή;

 

κοίτα για να χάνει και στο asphalt πάει να πει πως είναι θέμα τηλεφώνου... Τώρα, ξέρεις πως όλοι θα σου πουν, να κανεις hard reset, και να δεις αν φτιάξει........ οπότε κάνει save επαφές, μηνύματα και ημερολόγιο :p

 

δεν ξερω αν γινοτανε απο την αρχη γιατι το κινητο το πηρα πριν μια εβδομαδα μεταχειρισμενω απο εναν δικο μου.μονο με hard reset φτιαχνει?με τον sensor?

Link to comment
Share on other sites

καταρχας ευχαριστω για το ενδιαφερον λοιπον εχω το BADA TO 1.0 σε JF2 τελειωνει και το Kies_1.5.3.10093_31_1 οταν λες πως δεν αλλαζει τιποτα στο flash δλδ δεν εχει μες στην αναβαθμηση και αναβαθμηση για το flash? αλλα και χωρις αυτο θα ηθελα να το αναβαθμησω...... αρκει βεβαια να μην δημιουργηθουν προβληματα στο κινιτο. και παλι ευχαριστω

 

pls ρε σεις πειτε μου καποιοςπου ξερει πως να διορθωσω το προβλμα

Link to comment
Share on other sites

έχει πάρει κανείς θήκη "ολόσωμή" από ebay για να μας πει αν αξίζει? π.χ. κάτι τέτοιο εννοώ...

http://cgi.ebay.co.uk/BLACK-LEATHER-CASE-POUCH-SAMSUNG-WAVE-S8500-FILM-/270639008612?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item3f03578b64

 

Εγώ έχω πάρει ένα παρόμοιο. Το μόνο αρνητικό ;-) είναι η καθυστέρηση που είχα στην παραλαβή (15 μέρες περίπου).

Link to comment
Share on other sites

αυτή την θήκη εγώ την πήρα και την πέταξα όπως ήταν, έχει μέσα ένα σκληρό πλαστικό για να αγκαλιάσει το κινητό και δεν μπορούσα να το βάλω μέσα, αναγκάστικά να το τραβήξω για να μην γρατσουνίσει το κινητό και ψιλοέσπασε. Πιο μ@λ@κι@ θήκή δεν υπάρχει τουλάχιστον για μένα
Link to comment
Share on other sites

Α ρε συντοπιτη αργυρη απο ξυλοκαστρο! Σκεφτομαι κ εγω παιδια να παρω αυτες τις μερες το κινητακι για τις βαρετες ωρες στρατου στην κατα τ αλλα ομορφη αλεξανδρουπολη. Τωρα χρησιμοποιω ενα mοtοrοla zn5 με το internεt της cοsmοte whatsup 3€/μηνα. Αξιζει λετε η αλλαγη; το mοtοrοla zn5 εχει πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης και καμερα αλλα του λειπει το 3g.η καμερα του wαve και κυριως το φλας του για βραδυ αποδιδει καλα;

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, συγνώμη κιόλας, αλλά πως σας βολεύουν τέτοιου είδους θήκες pouch?Όταν σας καλεί κάποιος το βγάζεις απο τη θήκη για να μιλήσεις?Η μιλάς με το όλο σύστημα αυτό να κρέμεται σαν γλώσσα?Μου φαίνεται περίεργο που την παραγγέλνουν μερικοί...
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Θελω να κανω μεταφορα βιντεο απο το κινητο στο pc μου μεσω usb bluetooth stick.θελω να αγορασω ενα βρηκα μονο bluetooth 2.0. Ξερετε εαν εχει κυκλοφορησει και 3.0 ? Οπως εχει και το κινητο μας?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

bad news αυτά... μήπως να επικοινωνούσες και με sygic ?

 

Καλυτερα τα νεα απο Sygic

 

Dear Sir,

 

Most likely Greece will be included.

 

In case of any questions and feedbacks, please don't hesitate to contact me.

 

Thank you for contacting support and for your interest in our products.

 

Best regards,

 

Matus Cipak

Sygic Technical Support

email: support@sygic.com

web: http://www.sygic.com

 

To θεμα ειναι ποτε θα βγει το Sygic, γιατι μεχρι 31 Δεκεμβρη ειναι η προσφορα του Route66.

Link to comment
Share on other sites

παιδια βρηκε κανενας καμμια ακρη σχετικα με το novasports mobile??δυστυχως η συσκευη μας τουλαχιστον στην vodafone δεν ειναι συμβατη...

μακαρι να υπηρχε καποιο app...

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς σας κάρτα q που έχει αυτά τα 100mb σε κάθε ανανέωση με 1€; Μέχρι τώρα το λειτουργούσα κανονικά, αλλά από εχτές δεν μπαίνει στο ίντερνετ. Χρησιμοποιούσα αυτές τις ρυθμίσεις.

Ουσιαστικά, στο wave έβαζα στις Συνδέσεις:

Καθορισμός ονόματος: Q Internet και όνομα πρόσβασης: myq.

Αλλά, όπως προανέφερα, από εχτές ή προχτές δε μου λειτουργεί. Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια εχω το εξης προβλημα,παιζω το need for speed αλλα βλεπω οτι χανει πολυ δηλ το κραταω ευθεια και εκεινω παει δεξια πως μπορω να το ευθειγραμισω?μπηκα σε ενα μενου πατωντας *#0*# και πηγα στο sensor απο εκει και περα τι κανουμε ?οποιος μπωρει σε παρακαλω να βοηθηση.ευχαριστω.

 

Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα

Το παρατήρησα στο παιχνίδι άσφαλτ και NFS αλλά και από την παρακάτω εφαρμογή που εγκατέστησα.:(

http://img222.imageshack.us/img222/3387/spiritlevel.th.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας πήρα το wave πρίν δύο βδομάδες και προσπάθησα να του κάνω αναβάθμηση

Δοκίμασα με ένα netbook με ΧΡ αλλά στο ΚΙΕς έλεγε παρακαλώ περιμένετε.... ακόμα και μετά από 20 λεπτά.

Άρα μετά το δοκίμασα με άλλο PC με windows 7. Εκεί συνδέονταν αλλά όταν πατούσα να το κάνω αναβάθμηση την ώρα που έλεγε ¨λήψη δυαδικών αρχείων" μου βγάζει πρόβλημα.

Έτσι αποφάσισα να Πάω σε Net μήπως και γίνει. Σε υπολογιστή με ΧΡ εγκατέστησα το ΚΙΕς βρήκε την συσκευή αλλά στο σημείο που μου έβγαζε πρόβλημα στα 7 δλδ όταν έλεγε "λήψη δυαδικών αρχείων" εκεί έκλεινε το παράθυρο χωρίς να μου βγάλει τίποτα ούτε μήνυμα για πρόβλημα.

Δεν ξέρω τι φταίει... μήπως κάποιος από εσάς μπορεί να με βοηθήσει?? Θέλω να κάνω αναβάθμιση μήπως και παίζει τα flash videos.. αλλα οχι μονο για αυτο (κλειδωνει το gps πιο γρηγορα κ.α.)

Ευχαριστώ πολύ

 

εχω το BADA TO 1.0 σε JF2 τελειωνει και το Kies_1.5.3.10093_31_1

οποιος ξερει pls μπορει να μου πει πως να λυσω το προβλημα?:(

Edited by garrythesnail
Link to comment
Share on other sites

μήπως να δοκίμαζες αυτό..... ? http://www.three.co.uk/_popup/Skype

 

εμένα δεν μπορεί να το στείλει (προφανώς) γιατί λέει Invalid number :whistle: (δεν είμαι Αγγλία :p)

 

Και ξέρεις, αν πετύχει δίνεις το Link :whistle:

 

Το δοκιμασα αλλα μου λεει οτι δεν υποστηριζεται ακομα... εν τω μεταξυ στη 3 με 10 λιρες εχεισ 3000 μηνυματα, 120 λεπτα σε κινητα η σταθερα και 500mb δεδομενα... +++++ Απεριοριστο δωρεαν skype msn facebook..... ωραια πραγματα που μαλλον δε θα τα δουμε Ελλαδα συντομα:mad:

Link to comment
Share on other sites

αυτη τη στιγμη βλεπω ιστιοπλοΐα (οτι να ναι ) απο το wave (οχι σε hd) απο το novasports της vodafone. κατσε να το ψαξω λιγο ακομα για hd
Link to comment
Share on other sites

αυτη τη στιγμη βλεπω ιστιοπλοΐα (οτι να ναι ) απο το wave (οχι σε hd) απο το novasports της vodafone. κατσε να το ψαξω λιγο ακομα για hd

 

πως το εχεις κανει φιλε μου γτ με ενδιαφερει!εχω κ εγω vodafone κ απεριοριστο internet.please help..:confused:

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μπωρο να αποθηκευω της εφαρμογες απο το samsung apps στην Micro sd?αν ναι πως?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μπωρο να αποθηκευω της εφαρμογες απο το samsung apps στην Micro sd?αν ναι πως?

 

λοιπον πατα μενου>ρυθμισεις>εφαρμογες>ρυθμισεις εγκαταστασης κ εκει πατας καρτα μνημησ!!εισαι ετοιμος!οτι θα κατεβαζεις απο sasmsung app θα αποθηκευετε στην καρτα μνημης..

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θελω να κανω μεταφορα βιντεο απο το κινητο στο pc μου μεσω usb bluetooth stick.θελω να αγορασω ενα βρηκα μονο bluetooth 2.0. Ξερετε εαν εχει κυκλοφορησει και 3.0 ? Οπως εχει και το κινητο μας?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας πήρα το wave πρίν δύο βδομάδες και προσπάθησα να του κάνω αναβάθμηση

Δοκίμασα με ένα netbook με ΧΡ αλλά στο ΚΙΕς έλεγε παρακαλώ περιμένετε.... ακόμα και μετά από 20 λεπτά.

Άρα μετά το δοκίμασα με άλλο PC με windows 7. Εκεί συνδέονταν αλλά όταν πατούσα να το κάνω αναβάθμηση την ώρα που έλεγε ¨λήψη δυαδικών αρχείων" μου βγάζει πρόβλημα.

Έτσι αποφάσισα να Πάω σε Net μήπως και γίνει. Σε υπολογιστή με ΧΡ εγκατέστησα το ΚΙΕς βρήκε την συσκευή αλλά στο σημείο που μου έβγαζε πρόβλημα στα 7 δλδ όταν έλεγε "λήψη δυαδικών αρχείων" εκεί έκλεινε το παράθυρο χωρίς να μου βγάλει τίποτα ούτε μήνυμα για πρόβλημα.

Δεν ξέρω τι φταίει... μήπως κάποιος από εσάς μπορεί να με βοηθήσει?? Θέλω να κάνω αναβάθμιση μήπως και παίζει τα flash videos.. αλλα οχι μονο για αυτο (κλειδωνει το gps πιο γρηγορα κ.α.)

Ευχαριστώ πολύ

 

εχω το BADA TO 1.0 σε JF2 τελειωνει και το Kies_1.5.3.10093_31_1

οποιος ξερει pls μπορει να μου πει πως να λυσω το προβλημα?:(

 

Πρωτη φορα το ακουω αυτο, εχεις vodafone ή κανονικο;

Κανε και ενα update στο ΚΙΕS, η πιο προσφατη εκδοση ειναι η 1.5.3.10093_81 μηπως και λυθει.

 

καλησπερα μπωρο να αποθηκευω της εφαρμογες απο το samsung apps στην Micro sd?αν ναι πως?

 

Ναι μπορεις, Ρυθμισεις-Εφαρμογες-Ρυθμισεις Εγκαταστασεις και επελεξε καρτα μνημης.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για το κουτσουρεμενο μνμ πριν αλλα δν ξερω τι πατησα κ βγηκε μισο

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...