Jump to content

iPad (1st gen - 2010)


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα θα ερθει ποτε στην Ελλαδα επισημα , να πεσουν οι τιμες? η θα το περνουμε απο το εξωτερικο?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τελικα θα ερθει ποτε στην Ελλαδα επισημα , να πεσουν οι τιμες? η θα το περνουμε απο το εξωτερικο?

 

Καλή ερώτηση που την έχει πολύς κόσμος αλλά νομίζω ότι κανείς δεν ξέρει ακόμα και έχουμε μπει στον Νοέμβρη. Κρίμα είναι. ¨Ετσι όπως πάει μάλλον καλύτερα να περιμένει κανείς να πάρει το ipad 2g σε 6-7 μήνες από το εξωτερικό, που θα έχει και κάμερα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σύμφωνα με έγκυρη πηγή, το iPad θα έρθει πριν τις γιορτές. Ήδη έχουν γίνει οι πρώτες επίσημες κουβέντες με την Apple για την επίσημη εισαγωγή στην Ελλάδα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το εξής πρόβλημα στο flipboard. Πολλά tweets που είναι στα ελληνικά όχι όμως όλα μου τα βγάζει με ερωτηματικά. Το χει κανεις άλλος?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση που δεν βρήκα την απάντηση στο forum. To ipad Wi-fi κάνει tethering με κινητά android . Δεν εννοώ να έχει γίνει jailbreak.

 

Το iPad δεν κάνει tethering γενικά μόνο με jailbrake.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση που δεν βρήκα την απάντηση στο forum. To ipad Wi-fi κάνει tethering με κινητά android . Δεν εννοώ να έχει γίνει jailbreak.

 

αναλογα τι εννοεις με το tethering. Καποια κινητα οπως το galaxy s μπορουν να μοιρασουν την 3g συνδεση μεσω wifi, με το froyo νομιζω αυτο θα μπορουν να το κανουν ολα τα κινητα που το φορανε. Αν μιλας ομως για internet πανω απο bluetooth τοτε μαλλον θελεις jailbreak.

iPad - Galaxy S

Πρώτη εφαρμογή για Android: http://dl.dropbox.com/u/10320113/ypo.apk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα οτι τα έχουν φέρει όλα τα μοντέλα ipad σε προσφορά στο Getitnow. Έχει πολύ καλές τιμές σε σχέση με τα άλλα μαγαζιά στο skoutz.
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι πολύ καλές τιμές θα έλεγα. Οι καλύτερες που έχω δει έως τώρα στην Ελλάδα. Edited by energetic
Ειχα γραψει κατα λαθος "Η" αντι για "Οι"

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι πολύ καλές τιμές θα έλεγα. Η καλύτερες που έχω δει έως τώρα στην Ελλάδα.

 

Άντε να πέσουν κ οι τιμές στα μεταχειρισμένα γιατί είναι πολυ Πανω ακόμα...

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.Έχει κανείς δοκιμάσει τον skyfire browser στο ipad; Παίζει κανονικά ή είναι σε ανάλυση μόνο για iphone;

 

Δεν τον εχω δει ακομα στο AppStore μαλλον για αυτο το λογο αν και ειχα διαβασει οτι δεν ειναι διαθεσιμο στο Ελληνικο AppStore ακομα γενικοτερα. Αν ειναι μονο για το iPhone, τοτε θα παιζει σε x2 στο iPad.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατέβασα απο το installous αλλά είναι μόνο για iphone. Τώρα δεν ξέρω αν έχει ή θα κυκλοφορήσει και σε έκδοση για ipad.

 

Πάντως δουλεύει μια χαρά, τουλάχιστον με το youtube που το δοκίμασα...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα οτι έχουν διαθέσιμο και το μικρό το 16άρι wi-fi στα 499.. πολύ καλή τιμή, αν σκεφτείς οτι μεταχειρισμένα δίνουν με τόσα..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατέβασα απο το installous αλλά είναι μόνο για iphone. Τώρα δεν ξέρω αν έχει ή θα κυκλοφορήσει και σε έκδοση για ipad.

 

Πάντως δουλεύει μια χαρά, τουλάχιστον με το youtube που το δοκίμασα...

 

Ναι, αλλα το youtube ειναι ηδη σε HTML5, και παιζει κανονικα σε iPhone και iPad.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα οτι έχουν διαθέσιμο και το μικρό το 16άρι wi-fi στα 499.. πολύ καλή τιμή, αν σκεφτείς οτι μεταχειρισμένα δίνουν με τόσα..

 

Αν σκεφτείς ότι το πήρα καινούργιο 570 το καλοκαίρι απο γνωστό που φέρνει πράγματα απο Αγγλία, η τιμή είναι πάρα πολύ καλή...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

99% μέχρι το τέλος της εβδομάδας

 

+1... Πολύ σύντομα δηλαδή...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τη γνωμη σας...

Ειμαι μεταξυ του 32GB WiFi και του 16GB WiFi + 3G.

Η τιμη ειναι περιπου 20 ευρω παραπανω στο συνολο...

Link to comment
Share on other sites

Απο τα παραπανω θα επαιρνα με το 3G. Δε θα σου λειψουν τα GB πιστευω. Να φανταστεις εγω εχω το 64αρι και ουτε τα 16GB δεν εχω φτασει ακομα και το γεμιζω με πολλα. Ασε που αν δεν εχεις Wifi καπου, εχεις το 3G. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

και εγω στο 3G κλεινω... μιας και εχει και GPS! Το wifi μοντελο ΔΕΝ εχει GPS.

Το παραγγειλα!:):)

Link to comment
Share on other sites

Σωστος και καλοριζικο λοιπον. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (1st gen - 2010)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...