Jump to content

Sony Ericsson Elm


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μου ακου να δεις τι θα κανεις:δε θα κανεις προσπαθεια να μπεις στο facebook απο τις συντομευσεις που βρισκεις αν πατησεις το βελος προς τα πανω ουτε απο τη συντομευση που υπαρχει στα μηνυματα.Και οι 2 ειναι αχρηστες,σαν να μην υπαρχουν!Θα μπεις στο μενου και θα πας στο δευτερο εικονιδιο πανω πανω και θα μπεις κανονικα στον browser.Γραψε εκει http://www.facebook.com και λογικα θα συνδεθεις κανονικα.Εγω ετσι συνδεθηκα.Βεβαιωσου πρωτα ομως οτι εισαι εντος εμβελειας wifi. Και τωρα μια απορια δικια μου: το κινητο σου εχει καλο σημα δικτυου,αν το συγκρινεις με αλλα κινητα σου???

 

βαλε το opera mini απο τοτε που το εβαλα σαν θαυμα λειτουργουν ολα σε σχεση με το Interme μεσο wifi αψογα το γιατι δεν το ξερω....

 

 

 

ναι γινεται και σε εμενα αυτο (δεν μου αρεσει)αλλα ποτε μα ποτε δεν εχασα κληση απο αυτο τον λογο ουτε δεν μπορεσα να μην κανω καπια κληση ουτε εχω δει να επηρεαζεται η ποιοτητα της κλησης.

 

Μενεις μεσα σε πολη??Δοκιμασες να δεις τι συμβαινει αν πας σε περιοχη που αλλες συσκευες κινητων πιανουν δυο ή τρεις απο τις πεντε γραμμες??Αυτο δεν εντοπιζει κεραια καν (με απενεργοποιημενο το 3G εννοειται!!)! Ειναι το ΑΠΟΛΥΤΟ κινητο πολης!!!Για οπουδηποτε αλλου ειναι χρησιμο μονο σαν mp3 player ή σαν φωτογραφικη μηχανη!!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 523
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να ρωτησω κατι;;το ιστορικο απο το ιντερνετ πως μπορω να το δω απο το συγκεκριμενο κινητο;;στην αρχικη σελιδα που λεει ιστορικο εμφανιζει μονο τις τελευταιες 4σελιδες .μηπως δεν μπορω να δω αλλο;;; Edited by kwstas18
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα. Έχω και εγώ το elm από τον Αύγουστο. Σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος (τα τελευταία 7 χρόνια παίρνω συνέχεια Sony Ericsson με τις επιδοτήσεις) με το κινητό.

Όμως μου παρουσιάζεται αρκετά συχνά ένα πρόβλημα και θα ήθελα να σας το αναφέρω μήπως και κάποιος έχει βρει κάποια λύση.

Τυχαίνει κάποιες φορές να δέχομαι κλήσεις από αριθμούς που έχω ήδη στη μνήμη αλλά να μου τους παρουσιάζει το κινητό σαν αριθμούς μη αποθηκευμένους (πχ. +3069....... ). Αφού τερματίσω την κλήση και επιστρέψω στο μενού των κλήσεων θα μου εμφανιστεί η τελευταία κλήση με το όνομα κανονικά που το έχω ήδη αποθηκευμένο.

Δεν είναι και τραγικό το πρόβλημα αλλά κάποιες στιγμές είναι... πρόβλημα το να μην ξέρεις σε ποιόν απαντάς ενώ έχεις ήδη αποθηκεύσει το νούμερο του στην μνήμη.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βάλεις στους αριθμούς που δεν το έχουν το +30. Ένας εύκολος τρόπος είναι με το MyPhoneExplorer

 

Καλώς ήρθες!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βάλεις στους αριθμούς που δεν το έχουν το +30. Ένας εύκολος τρόπος είναι με το MyPhoneExplorer

 

Καλώς ήρθες!

 

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση, αλλά δεν νομίζω ότι κάτι τέτοιο θα βοηθήσει.

Το λέω αυτό γιατί ο ίδιος αριθμός όταν με καλεί, είναι φορές που φαίνεται κανονικά στο κινητό (σαν υπάρχουσα επαφή - άρα φαίνονται όνομα και λοιπά στοιχεία) και άλλες φορές σαν ένας αριθμός που δεν είναι περασμένος στις επαφές. Και αυτό δεν συμβαίνει σε κάποιες συγκεκριμένες επαφές, αλλά τυχαία, από όσο μπορώ να καταλάβω.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... Μήπως κάποιες φορές διαβάζει τον αριθμό από την μνήμη του κινητού και κάποιες άλλες από την κάρτα SIM;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα. Έχω και εγώ το elm από τον Αύγουστο. Σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος (τα τελευταία 7 χρόνια παίρνω συνέχεια Sony Ericsson με τις επιδοτήσεις) με το κινητό.

Όμως μου παρουσιάζεται αρκετά συχνά ένα πρόβλημα και θα ήθελα να σας το αναφέρω μήπως και κάποιος έχει βρει κάποια λύση.

Τυχαίνει κάποιες φορές να δέχομαι κλήσεις από αριθμούς που έχω ήδη στη μνήμη αλλά να μου τους παρουσιάζει το κινητό σαν αριθμούς μη αποθηκευμένους (πχ. +3069....... ). Αφού τερματίσω την κλήση και επιστρέψω στο μενού των κλήσεων θα μου εμφανιστεί η τελευταία κλήση με το όνομα κανονικά που το έχω ήδη αποθηκευμένο.

Δεν είναι και τραγικό το πρόβλημα αλλά κάποιες στιγμές είναι... πρόβλημα το να μην ξέρεις σε ποιόν απαντάς ενώ έχεις ήδη αποθηκεύσει το νούμερο του στην μνήμη.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

 

Μηπως αυτο σου συμβαινει οταν ενεργοποιεις το κινητο σου??Γιατι μου συνεβαινε και μενα σε ενα αλλο κινητο. Οταν το ανοιγα και δεχομουν αμεσως μια κληση, φαινονταν μονο ο αριθμος που με καλουσε γιατι δεν ειχε προλαβει το κινητο να «διαβασει» τη λιστα των επαφων.Για τσεκαρε το.Αν ειναι αυτο μην σε ανησυχει.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως αυτο σου συμβαινει οταν ενεργοποιεις το κινητο σου??Γιατι μου συνεβαινε και μενα σε ενα αλλο κινητο. Οταν το ανοιγα και δεχομουν αμεσως μια κληση, φαινονταν μονο ο αριθμος που με καλουσε γιατι δεν ειχε προλαβει το κινητο να «διαβασει» τη λιστα των επαφων.Για τσεκαρε το.Αν ειναι αυτο μην σε ανησυχει.

 

Αρχικά και εγώ νόμιζα πως κάτι τέτοιο θα ήταν. Αλλά δυστυχώς, συμβαίνει σε άσχετες ώρες και με οποιονδήποτε αριθμό.

Επίσης, δεν είναι αυτό που μου είπε ο zxr (για το αν διαβάζει που και που από sim και άλλοτε από τηλέφωνο) γιατί η sim είναι κενή και όλα τα τηλέφωνα είναι στη μνήμη του τηλεφώνου.

Ευχαριστώ πάντως για τις ιδέες. Εγώ έκανα τελικά επανεγκατάσταση του λογισμικού του τηλεφώνου και θα δω πως θα πάει (μέχρι στιγμής δεν έχει συμβεί :worry: )

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι;;το ιστορικο απο το ιντερνετ πως μπορω να το δω απο το συγκεκριμενο κινητο;;στην αρχικη σελιδα που λεει ιστορικο εμφανιζει μονο τις τελευταιες 4σελιδες .μηπως δεν μπορω να δω αλλο;;;

 

καμια αμεση βοηθεια;;;

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω ποια ή ποιες από τις κάρτες μνήμης που θα σας δείξω μπορούν να χρησιμοποιηθούν με το elm:

 

1) http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569728

2) http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554744

3) http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.553844

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

Το πρώτο λάθος είναι και το τελευταίο.
Link to comment
Share on other sites

Οκ παιδιά. Έλυσα το προηγούμενό μου πρόβλημα. Τώρα θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο. Πως μπορώ, χρησιμοποιώντας τον υπολογιστή μου, να κάνω explore τα αρχεία του κινητού μου μέσω του WiFi? :)
Το πρώτο λάθος είναι και το τελευταίο.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω ποια ή ποιες από τις κάρτες μνήμης που θα σας δείξω μπορούν να χρησιμοποιηθούν με το elm:

 

1) http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569728

2) http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554744

3) http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.553844

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

 

Πηγαινε και ζητα μια καρτα micro sd και τα GB που θες και θα σου δωσουν αυτη που πρεπει. Παρε την 1.

Μην σκαλωσεις στο toshiba υπαρχουν απειρες μαρκες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα ξανα.Μετα απο μια εβδομαδα αναμονης που εστειλα το κινητο μου για service,σημερα μου το επεστρεψαν μαζι με ενα χαρτι διαγνωστικο που δειχνει οτι ολα δουλευουν μια χαρα!!!Φυσικα το ιδιο προβλημα συνεχιζεται,οπως ηταν αναμενομενο γιατι η συσκευη μου δεν ειχε καποιο προβλημα,αλλα ολη η σειρα elm (και απ'οτι διαβασα σε κατι ξενα φορουμ τα περισσοτερα τελευταια μοντελα της sony ericcson!). Αιτια??? Η θεση που βρισκεται η κεραια στη συσκευη (βρισκεται στο κατω μερος σε αντιθεση με παλιοτερα μοντελα,οπως το w810,k750 κλπ)!!!!!! Ιδου και ενα βιντεο που αποδεικνυει του λογου το αληθες:

Συνεπως μαγκες,το κινητο μας μπορει να ειναι κομψο,οικολογικο,με wifi και ποσα αλλα χαρακτηριστικα, αλλα οταν μιλαμε ή στελνουμε μηνυμα ΔΕΝ πρεπει να το κραταμε στα χερια μας!!Δεν το συζηταω καν για θηκη προστασιας!!! Μετα απο 6 χρονια σχεσης εμπιστοσυνης, ποτε δε θα το φανταζομουν οτι μια τετοια εταιρια θα εξαπατουσε ετσι το καταναλωτικο της κοινο!Οσοι το πηρατε προσφατα και μπορειτε να το επιστρεψετε,καντε το!Κερδισμενοι θα βγειτε!

 

Υ.Γ Ξεχασα να αναφερω οτι πιανει χειροτερο σημα και απο τα κινεζικα κινητα που πωλουνται μεσω ιντερνετ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,εκανα μια αναβαθμηση στο ελμ γιατι μου κολαγε σε κατασταση αναμονης και τωρα δεν μπορω να βρω την λειτουργια Noise Shield που αποκόπτει όλους τους ήχους του περιβάλλοντος για να ακουγεσε καλητερα,δεν το εχει πουθενα μεσα.Μπορει να βοηθησει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα καταρχάς ! Είμαι καινούριος στο forum.

Είμαι και γω νεος κάτοχος του ELM. Arketa ευχαριστημένος μπορώ να πω.

Το προβλημα μου:

Για να συνδέομαι στο internet καταρχάς έχω διαγράψει όλα τα profiles στις ρυθμίσεις internet από την Wind που ήταν προεγκατεστημενα στο κινητό και έφτιαξα ένα εικονικό profile συμπληρώνοντας μόνο τελείες (αυτό το διάβασα ή εδώ ή σε κάποιο άλλο site.. δεν θυμάμαι.. τελoσπαντων..) δηλαδή έκανα –προσθήκη νέου λογ. Δεδομένων- επέλεξα –δεδομένα GPRS- και στο –όνομα- και –APN- έβαλα τελεία -.- .Και τοπικη συνδεση επιτρεπτή τσεκαρισμενο. Οπότε δούλευα χωρίς πρόβλημα μέσω wifi και το browser του κινητού kai το Opera που εγκατέστησα και youtube κτλπ. Φαινοταν αλλοστε αφου στην πρωτη προσπαθεια συνδεσεις στο ιντερνετ γραφει syndesh meso wifi.

To προβλημα μου είναι όταν δοκίμασα το Wisepilot gps και το Google Maps στο μπαλκόνι έβρισκε την θέση μου κανονικά με τους χαρτες κτλπ. Αλλά εδώ διαβάζω ότι δεν μπορούν να λειτουργήσουν αυτές οι εφαρμογές με wifi…? Ti έγινε? Χρεώθηκα? Αφού έχω διαγράψει τα profiles τις Wind..

Link to comment
Share on other sites

Έχεις διαβάσει ότι δεν μπορούν να δουλέψουν με wifi ή ότι δεν μπορούν να δουλέψουν χωρίς σύνδεση internet;

 

Καλώς ήρθες! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Διαβασά σε αρκετα ποστσ οτι δεν μπορει να δουλεψει με wifi συνδεση αλλα μονο μεσω του ιντερνετ του παροχου κινητης . Εμενα βεβαια δουλεψε με τις ρυθμισεις που εγραψα πιο πανω. Απλα η απορια μου ειναι αν δουλεψε τελικα με to wifi ή εκανε ως δια μαγειας συδεση με τον παροχο της κινητης και χρεωθικα?? Εκτος αν καταλαβα εγω λαθος απο τα ποστς και γινετε να δουλεψουν με wifi. Αν γνωριζει καποιος? Ευχαριστο.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ισχυει αυτο που λεει ο φιλος dimitriszz η ειναι μεμονομενες περιπτωσεις?

Ειμαι για αμεση αγορα και συγκεκριμενα αναμεσα στα elm και Νοκια6303 αλλα προτιμω το πρωτο λογω φωτογραφικων δυνατοτητων που χρειαζομαι αλλα και wifi.

Αν ειναι ομως να μην κανει τη βασικη του δουλεια, τι να λενε ολα τ'αλλα?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ισχυει αυτο που λεει ο φιλος dimitriszz η ειναι μεμονομενες περιπτωσεις?

Ειμαι για αμεση αγορα και συγκεκριμενα αναμεσα στα elm και Νοκια6303 αλλα προτιμω το πρωτο λογω φωτογραφικων δυνατοτητων που χρειαζομαι αλλα και wifi.

Αν ειναι ομως να μην κανει τη βασικη του δουλεια, τι να λενε ολα τ'αλλα?

Ξανατονίζω ότι έχουμε 2 ELM στην οικογένεια μου και το πρώτο μάλιστα όταν βγήκε. Δεν έχουμε αντιμέτωπισει κανένα πρόβλημα με το σήμα και με το ακουστικό του. Μπορεί να υπαρχουν όντως περιστατικά με πρόβλημα στο σήμα,όπως και σε κάθε κινητό.

Δεν υπαρχει εταιρεία που να βγάλει κινητό χώρις κάποιο να αντιμετωπίσει πρόβλημα.

Το elm είναι ενα πολύ καλό και τίμιο κινητό τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ισχυει αυτο που λεει ο φιλος dimitriszz η ειναι μεμονομενες περιπτωσεις?

Ειμαι για αμεση αγορα και συγκεκριμενα αναμεσα στα elm και Νοκια6303 αλλα προτιμω το πρωτο λογω φωτογραφικων δυνατοτητων που χρειαζομαι αλλα και wifi.

Αν ειναι ομως να μην κανει τη βασικη του δουλεια, τι να λενε ολα τ'αλλα?

 

Δυστυχως ισχυει και παραισχυει μαλιστα!!Μου το επιστρεψανε απο το service την παρασκευη και ακομα εχει το ιδιο προβλημα!Ασθενες σημα σε οποιοδηποτε δικτυο,vodafone,cosmote και TIM! Μεσα στην πολη δεν εχω προβλημα αν κυκλοφορω στον δρομο,αλλα αν βγω απο την πολη στον πρωτο κιολας χιλιομετρο ή αν ακομα μπω σε καποιο κλειστο χωρο, το σημα πεφτει και ανεβοκατεβαινει διαρκως! Σκεψου τι σημα εχουν τα κινεζικα τηλεφωνα με τις 2 καρτες sim!Ε λοιπον το ιδιο ακριβως εχει και αυτο! Και εννοειται οτι εχω απενεργοποιησει το 3G (με αυτο ανοιχτο πιανω συνεχως 2 γραμμες). Αρα λοιπον ή εχω δικιο εγω και ποσοι αλλοι που λενε το ιδιο πραγμα σε ξενα φορουμ (γραψε sony ericcson elm reception problems ή signal και θα δεις τι λενε για το συγκεκριμενο μοντελο και τα αλλα τελευταια μοντελα της sony),ή απλα με κοροιδεψανε αυτοι που εκαναν το service στα κεντρικα στην Αθηνα!! Παντως κατα τα αλλα το συγκεκριμενο κινητο δεν μπορω να πω, ειναι τελειο απ'ολες τις αποψεις και εν συγκρισει με αλλες πιο ακριβες συσκευες!Αλλα τι να το κανεις αν δεν θα βρισκεις σημα εκει που οι αλλοι εχουν 2 ή 3 γραμμες?????

 

Ξανατονίζω ότι έχουμε 2 ELM στην οικογένεια μου και το πρώτο μάλιστα όταν βγήκε. Δεν έχουμε αντιμέτωπισει κανένα πρόβλημα με το σήμα και με το ακουστικό του. Μπορεί να υπαρχουν όντως περιστατικά με πρόβλημα στο σήμα,όπως και σε κάθε κινητό.

Δεν υπαρχει εταιρεία που να βγάλει κινητό χώρις κάποιο να αντιμετωπίσει πρόβλημα.

Το elm είναι ενα πολύ καλό και τίμιο κινητό τηλέφωνο.

 

 

Σε ποια περιοχη μενεις??Εγω μενω σε πολη.Δεν αντιμετωπιζω προβλημα με το σημα στο κεντρο οπου μενω αλλα μολις απομακρυνομαι εκτος,σε αποσταση μολις 1-2 χιλιομετρων!!Καλα δεν το συζηταω τι γινεται πιο μακρυα!! Τι θεμα ειναι οτι συγκρινω το σημα του κινητου με αλλα μοντελα sony που εχω παλιοτερα και αυτο εδω ζοριζεται απιστευτα να ανιχνευσει σημα εκει που τα αλλα εχουν 4 ή 5 γραμμες!! Το πηγα και για service, μου το επιστρεψανε με ενα διαγνωστικο χαρτι οτι ολα δουλευουν οκ,αλλα το προβλημα συνεχιζεται!Αρα ή φταιει η συγκεκριμενη γενια της sony αυτοι στο service δεν μπηκαν καν στον κοπο να το ελεγξουν!!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Oντως απο ενα σερτς στο ιντερνετ παιζει αυτο το προβλημα.Βεβαια οχι σε ολους αλλα ακουγεται αρκετα.Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια.Δεν ξερω τι θα κανω τωρα.Ψαχνω candybar κντ με καλη καμερα αλλα αφου δεν βρισκω μαλλον θα παρω κανα τατς..
Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια, αν κινείσαι σε περιοχές με δυσκολίες λήψης (ανάλογα και με την εταιρία βέβαια) και το φοβάσαι, προσανατολίσου αλλού, διαφορετικά πάρ' το με κλειστά μάτια, εγώ προσωπικά ουδέποτε αντιμετώπισα πρόβλημα ούτε με το σήμα, ούτε με τις κλήσεις (που είναι και το κυριότερο).
Link to comment
Share on other sites

Η απαλεψιά συνεχιζεται!!Σημερα επεστρεψα το κινητο ΞΑΝΑ και μου δωσανε αλλη συσκευη sony ericsson elm ακριβως με το ιδιο προβλημα!!! Τυχαιο??? Δε νομιζω!! Βαρεθηκα να το επιστρεφω,αυτη τη φορα θα το κρατησω και θα περιμενω να βρω κανεναν ηλιθιο να τον ξεγελασω,μπας και το παρει!! Και επειδη ξεχασα να το αναφερω στο χθεσινο μηνυμα,το προβλημα αυτο που αντιμετωπιζουν τα κινητα αυτα ονομαζεται death grip!!! Καντε ενα ψαξιμο στο google για να δειτε τι λενε για διαφορα κινητα,μεταξυ των αλλων για τα τελευταια μοντελα της sony! (παντως η μπαταρια τους εξακολουθει να ειναι κλασης ανωτερη απο οποιοδηποτε αλλο κινητο)
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το σημα το επιβεβαιωνω και γω. Ανεβοκατεβαινει συνεχεια. Δεν εχει σχεδον ποτε τερμα το σημα. Αλλα στην επικοινωνια δεν ειχα καποιο προβλημα ακομα. Η ποιοτητα κλησης ειναι νορμαλ.Βεβαια δεν μπορω να πω οτι εχω κανει και παρα πολλες κλησεις σε διαφορετικα μερη ακομα. Αν συναντησω προβληματα παντως θα σας πω.

Τωρα αν μπορει να μου πει καποιος γιάυτο?

Καλώς σας βρήκα καταρχάς ! Είμαι καινούριος στο forum.

Είμαι και γω νεος κάτοχος του ELM. Arketa ευχαριστημένος μπορώ να πω.

Το προβλημα μου:

Για να συνδέομαι στο internet καταρχάς έχω διαγράψει όλα τα profiles στις ρυθμίσεις internet από την Wind που ήταν προεγκατεστημενα στο κινητό και έφτιαξα ένα εικονικό profile συμπληρώνοντας μόνο τελείες (αυτό το διάβασα ή εδώ ή σε κάποιο άλλο site.. δεν θυμάμαι.. τελoσπαντων..) δηλαδή έκανα –προσθήκη νέου λογ. Δεδομένων- επέλεξα –δεδομένα GPRS- και στο –όνομα- και –APN- έβαλα τελεία -.- .Και τοπικη συνδεση επιτρεπτή τσεκαρισμενο. Οπότε δούλευα χωρίς πρόβλημα μέσω wifi και το browser του κινητού kai το Opera που εγκατέστησα και youtube κτλπ. Φαινοταν αλλοστε αφου στην πρωτη προσπαθεια συνδεσεις στο ιντερνετ γραφει syndesh meso wifi.

To προβλημα μου είναι όταν δοκίμασα το Wisepilot gps και το Google Maps στο μπαλκόνι έβρισκε την θέση μου κανονικά με τους χαρτες κτλπ. Αλλά εδώ διαβάζω ότι δεν μπορούν να λειτουργήσουν αυτές οι εφαρμογές με wifi…? Ti έγινε? Χρεώθηκα? Αφού έχω διαγράψει τα profiles τις Wind..

Διαβασά σε αρκετα ποστσ οτι δεν μπορει να δουλεψει με wifi συνδεση αλλα μονο μεσω του ιντερνετ του παροχου κινητης . Εμενα βεβαια δουλεψε με τις ρυθμισεις που εγραψα πιο πανω. Απλα η απορια μου ειναι αν δουλεψε τελικα με to wifi ή εκανε ως δια μαγειας συδεση με τον παροχο της κινητης και χρεωθικα?? Εκτος αν καταλαβα εγω λαθος απο τα ποστς και γινετε να δουλεψουν με wifi. Αν γνωριζει καποιος? Ευχαριστο.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μια χαρά με το εν λόγω κινητό, εκτός από το ότι βρίσκει όλα τα ασύρματα σίκτυα της γειτονιάς μου εκτός από το δικό μου. Το έχει εντοπίσει κανείς αυτό?
106 rallye
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Elm

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...