Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σε όλους. Μάλλον θα το αγοράσω σύντομα το κινητό και ήθελα να ρωτήσω

δύο πράγματα

1) το QuickOffice – Microsoft® Office viewer δουλεύει χωρίς προβλήματα ;

2) αν ξέρει κανείς προβλέπεται να κυκλοφορήσει κάτι σαν pdf viewer ;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι εχει το εχω εγκαταστιση και μια χαρα ολα..!

 

απο που το κατεβασες κ το εγκατεστησες?υπαρχει κ καποιο αλλο application για το facebook chat?

Link to comment
Share on other sites

απο που το κατεβασες κ το εγκατεστησες?υπαρχει κ καποιο αλλο application για το facebook chat?

 

αν καταλαβα καλα και απο προηγουμενα posts θελεις msn

οριστε το προγραμμα http://gallery.mobile9.com/f/1278967/ το εγκατεστησα και ολα μια χαρα

 

για facebook chat δεν εχω βρει κατι αν βρω ομως θα postαρω ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους. Μάλλον θα το αγοράσω σύντομα το κινητό και ήθελα να ρωτήσω

δύο πράγματα

1) το QuickOffice – Microsoft® Office viewer δουλεύει χωρίς προβλήματα ;

2) αν ξέρει κανείς προβλέπεται να κυκλοφορήσει κάτι σαν pdf viewer ;

 

1) Απο το λιγο που το δοκιμασα ανοιγει κανονικα τα αρχεια .doc οχι ομως τα .docx,αν θες απλα να διαβασεις ενα αρχειο υποθετω οτι βολευει.

2) Υπαρχει εγκατεστημενος ο Adobe Reader,αλλα ειναι trial edition :wacko:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ενω εχω τσεκαρει και τις δυο επιλογες για το gps παλι αργει να κλειδωσει.εχω cosmote wap για συνδεση.εκει που λεει διευθυνση διακομιστη τι να βαλω?αν εχει κανεις cosmote wap ας βοηθησει.
Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα καλα και απο προηγουμενα posts θελεις msn

οριστε το προγραμμα http://gallery.mobile9.com/f/1278967/ το εγκατεστησα και ολα μια χαρα

 

για facebook chat δεν εχω βρει κατι αν βρω ομως θα postαρω ;)

 

ok thanx!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Επίσης το αρχείο που κατεβάζει από το internet ώστε να κλειδώνει πιο γρήγορα δορυφόρους, μπορείς να το κατεβάζεις μια φορά την βδομάδα και είναι οκ. Δεν χρειάζεται να κατεβαίνει κάθε φορά που ανοίγεις gps, ούτε καν 1 φορά την μέρα.

 

Περιέχει στοιχεία για την θέση των δορυφόρων, πορείες κλπ.

 

 

 

python από πού κατέβασες?

εγώ βρήκα αυτό PythonForS60_1_4_5_3rdEd.sis εδώ http://sourceforge.net/projects/pys60/files/

Αλλά το 3rdEd (επειδή είδα και 2ndEd) δεν ξέρω αν αναφέρεται σε s60v3 ή σε 3η έκδοση του python.

Αυτό έβαλα (PythonForS60_1_4_5_3rdEd.sis) μόνο που το έκανα sign πριν το περάσω.

Συγκεκριμένα το κατέβασα από τον πορφύρα μαζί με το εορτολόγιο:

http://porfyras.blogspot.com/2009/11/eortologio-v100.html

Link to comment
Share on other sites

παιδιά please help me, η προσφορα της vodafone είναι αρκετά καλύτερη από της cosmote, αλλα πήγα από τo πλαίσιο και μου είπαν ότι τo κινητό διατίθεται μονο σε vodafone live!

τι να κάνω? δεν βγαίνει αυτό τo vodafon live από την συσκευή??

 

δεν θέλω vodafone live k δεν ξέρω τι να επιλέξω τώρα...

Edited by zxr
Αφαίρεση μορφοποίησης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έβαλα (PythonForS60_1_4_5_3rdEd.sis) μόνο που το έκανα sign πριν το περάσω.

Συγκεκριμένα το κατέβασα από τον πορφύρα μαζί με το εορτολόγιο:

http://porfyras.blogspot.com/2009/11/eortologio-v100.html

 

Thanks.

 

 

 

______

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

παιδιά please help me, η προσφορα της vodafone είναι αρκετά καλύτερη από της cosmote, αλλα πήγα από τo πλαίσιο και μου είπαν ότι τo κινητό διατίθεται μονο σε vodafone live!

τι να κάνω? δεν βγαίνει αυτό τo vodafon live από την συσκευή??

 

δεν θέλω vodafone live k δεν ξέρω τι να επιλέξω τώρα...

Η διαφορα τους στην τιμη ειναι ????

(vodafone cosmote)

αν ειναι μικρη καλυτερα cosmote .....

That is Mahogany!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά please help me, η προσφορα της vodafone είναι αρκετά καλύτερη από της cosmote, αλλα πήγα από τo πλαίσιο και μου είπαν ότι τo κινητό διατίθεται μονο σε vodafone live!

τι να κάνω? δεν βγαίνει αυτό τo vodafon live από την συσκευή??

 

δεν θέλω vodafone live k δεν ξέρω τι να επιλέξω τώρα...

 

κάνε debrand. σιγά μια χαρά γίνεται το κινητό...

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορα τους στην τιμη ειναι ????

(vodafone cosmote)

αν ειναι μικρη καλυτερα cosmote .....

 

 

η διαφορα τους είναι αρκετά μεγάλη, η μεν cosmote δίνει 300 και η vodafon για να μείνω μου δίνει 365 σε λίγο πιο χαμηλό παγιο... τι προβλήματα θα έχω με το vodafon live?

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

κάνε debrand. σιγά μια χαρά γίνεται το κινητό...

 

όταν λες debrand? είναι εύκολο να γίνει ? το εχεις κανει?

θα είναι δηλαδή σαν να τω έχω πάρει από sony?

 

ναι ομως με το debrand δεν χανει την εγγυηση

 

ωχ ? λες να χασω την εγγυηση λογο του debrand?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

εγώ το χω στην αντιπροσωπεία με debrand και δεν μου είπαν τίποτα. αλλά και η απόδειξη αγοράς δεν γράφει τπτ από ποια εταιρία είναι. εύκολη διαδικασία είναι με wotan server
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

εγώ το χω στην αντιπροσωπεία με debrand και δεν μου είπαν τίποτα. αλλά και η απόδειξη αγοράς δεν γράφει τπτ από ποια εταιρία είναι. εύκολη διαδικασία είναι με wotan server

 

τo πηγες ήδη στην αντιπροσωπεία? είναι εύκολο να μου πειες info για το debrand? είναι 100% ότι πετυχαίνει και δεν έχει πρόβλημα μετά?

thx again

Link to comment
Share on other sites

τo πηγες ήδη στην αντιπροσωπεία? είναι εύκολο να μου πειες info για το debrand? είναι 100% ότι πετυχαίνει και δεν έχει πρόβλημα μετά?

thx again

 

φίλε μου εγώ στην θέση σου θα κοιτούσα τι γράφει η απόδειξη αγοράς. γράφει τπτ για βόνταφον?

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

φίλε μου εγώ στην θέση σου θα κοιτούσα τι γράφει η απόδειξη αγοράς. γράφει τπτ για βόνταφον?

 

ακόμα δεν τo έχω πάρει, περιμένω απαντήσεις σας και μετά... και θα παο να τo πάρω από το πλαίσιο μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα την βοήθειά σας,θέλω να δημιουργήσω νέο προφίλ διακομιστή και χρειάζομαι τις ρυθμίσεις αν τις ξέρετε,μάλλον θα τις βρείτε,αν τις έχετε στο ρυθμίσεις->τηλέφωνο->διαχείριση τηλεφώνου->ενημέρωση συσκευής->επιλογές->προφίλ διακομιστή,αν μπορεί κάποιος ας κοιτάξει.

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα την βοήθειά σας,θέλω να δημιουργήσω νέο προφίλ διακομιστή και χρειάζομαι τις ρυθμίσεις αν τις ξέρετε,μάλλον θα τις βρείτε,αν τις έχετε στο ρυθμίσεις->τηλέφωνο->διαχείριση τηλεφώνου->ενημέρωση συσκευής->επιλογές->προφίλ διακομιστή,αν μπορεί κάποιος ας κοιτάξει.

 

παρε τον παροχο σου τηλ εξυπηρετηση πελατων

That is Mahogany!
Link to comment
Share on other sites

Μια απορια εχω..Ακουστικα άλλα λογικα θα μπορουμε να χρησιμοποιησουμε περαν απο αυτα της συσκευασιας που ειχε,αλλα πως θα απαναταμε στις κλησεις??Θα πρεπει να βγαζουμε το τηλεφωνο καθε φορα απο την θηκη-τσεπη για να παταμε το πρασινο πληκτρο?:wacko::(:cry:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μια απορια εχω..Ακουστικα άλλα λογικα θα μπορουμε να χρησιμοποιησουμε περαν απο αυτα της συσκευασιας που ειχε,αλλα πως θα απαναταμε στις κλησεις??Θα πρεπει να βγαζουμε το τηλεφωνο καθε φορα απο την θηκη-τσεπη για να παταμε το πρασινο πληκτρο?:wacko::(:cry:

 

απο οτι φαινεται δυστυχως ναι :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το SMS Preview στις εφαρμογές, τι είναι? Το δήλωσα και είναι ενεργό, αλλα δεν μπορώ να βρω την χρήση του:confused:

 

αν δεν κανω λαθος μολις σου στειλουν ενα μηνυμα σου δειχνει στην οθονη τι γραφει χωρις να εχεις ανοιξει το μηνυμα φυσικα πρεπει να ειναι enable και οχι disable για να δουλεψει

 

Αυτό έβαλα (PythonForS60_1_4_5_3rdEd.sis) μόνο που το έκανα sign πριν το περάσω.

Συγκεκριμένα το κατέβασα από τον πορφύρα μαζί με το εορτολόγιο:

http://porfyras.blogspot.com/2009/11/eortologio-v100.html

 

πως μπορουμε να κανουμε sign μια εφαργογη? :confused:

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

τελικά πήγα στην vodafon και το πήρα, ρώτησα και μου είπαν ότι η συσκευή δεν έχει vodafon live, αλλα έχει ένα κουμπί στα δεξιά που έχει ένα εικονίδιο κόκκινο της vodafon και λέει υπηρεσίες

 

πρέπει πάλι να μπω k να απενεργοποιήσω τις ρυθμισεις του vodafon για να μην χρεώνομε?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...