Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα στην παρεα,

 

παιδια εχω το sony ericsson vivaz και θελω να του περασω δωρεαν χαρτες και gps αλλα δν ξερω ουτε απο που, ουτε πως να το κανω? Υπαρχει καποιος με την καταλληλη υπομονη να μου εξηγησει?? Σας ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει τρόπος να γίνεται εγκατάσταση των εφαρμογών στην κάρτα μνήμης και όχι στην μνήμη του κινητού; Επίσης κάποιος τρόπος για να λειτουργήσει σωστά το Viber;
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

παιδια να το αγορασω μεταχειρισμενο που το βρηκα φθηνο? αξιζει για μεση χρηση. νορμαλ φωτογραφειες στη δουλεια (μηχανικος) και πολλες κλησεις. πειτε μου τη γνωμη σας
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μόλις μου παραδόθηκε ένα Vivaz Pro που το πήρα για να αντικαταστήσω το δικό μου καθώς είχε περιέλθει σε άθλια κατάσταση από τις πτώσεις και την υγρασία. Το κινητό είναι σε άριστη κατάσταση σε σχέση με την τιμή αγοράς του (50,00 €), καθώς μου το έστειλε ο Γερμανός ιδιοκτήτης του με 2 μπαταρίες!!!

Το πρόβλημα είναι ότι δυστυχώς δεν έχει Αdriatic Region Firmware και δεν υποστηρίζει Ελληνικά. Τι να κάνω; Με το Οmnius όπως στο ΕLM δεν μπορώ να αλλάξω το Region Code...

Edited by ael1964
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Μόλις μου παραδόθηκε ένα Vivaz Pro που το πήρα για να αντικαταστήσω το δικό μου καθώς είχε περιέλθει σε άθλια κατάσταση από τις πτώσεις και την υγρασία. Το κινητό είναι σε άριστη κατάσταση σε σχέση με την τιμή αγοράς του (50,00 €), καθώς μου το έστειλε ο Γερμανός ιδιοκτήτης του με 2 μπαταρίες!!!

Το πρόβλημα είναι ότι δυστυχώς δεν έχει Αdriatic Region Firmware και δεν υποστηρίζει Ελληνικά. Τι να κάνω; Με το Οmnius όπως στο ΕLM δεν μπορώ να αλλάξω το Region Code...

 

και εγω αυτο θελω να αλλαξω γλωσσα!!

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλημερα κ χρονια πολλα κ χριστος ανεστη σε ολους κ ολες κ ευχομαι πανω απολα υγεια κ καλες δουλειες...........

θελω την βοηθεια σας.

η κοπελα μου εχει το sony ericcson vivaz προσφατα αγορασμενο καινουργιο ουτε 2μηνες δεν εκλεισε.

σημερα το πρωι κ ενω μιλουσαμε στο τηλεφωνο κλεινει το κινητο απο μπαταρια το βαζει να φορτισει κ το ανοιγει επιτοπου κ την ξαναπηρα μετα απο 5λεπτα ομιλιας εκλεισε ξανα κ απο τοτε ουτε φορτιζει ουτε ανοιγει ξερει κανεις τι μπορει να φταιει????

σας ευχαριστω εκ τον προτερων περιμενω γι ακομα μια φορα την βοηθεια σας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...