Jump to content

All about Alfa Romeo


GTV
 Κοινοποίηση

Σας αρέσει η Μi.To;  

175 members have voted

  1. 1. Σας αρέσει η Μi.To;

    • Ναι
      125
    • Οχι
      50


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pssssssssss.... All the money... Kala oi alfa pantos se design den paizontai...

PORSCHE BoxsterS 3.2

Mini CooperS

KAWASAKI ZX10 07 muzzy's full exhaust, PCIII, K&N

Είμαι πλέον ευτυχισμένος.....:D

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΣΑΚΗ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η BRERΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?ΕΜΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ? :!:
Arxige soy exo steilei tosa prosopika minimata...

 

Brera 11/2005

 

2.2JTS Distinctive 45.000

2.2JTS Skyview 47.000

2.2JTS Luxury 52.000

3.2JTS Q4 Distinctive 54.500-55.500

3.2JTS Q4 Skyview 56.500-57.500

3.2JTS Q4 Luxury 61.500-63.000

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβαλα τις πινακιδες μου.... :cry: :cry:

Ειδα για τελευταια φορα το μουτρακι της Ιταλιδας ετσι οπως θα επρεπε να ειναι και την εδωσα στο μαστορα της ΕΜΙΚΟ ο οποιος μεσα σε 2-3 λεπτακια εκανε την "δουλεια"!! Το μονο παρηγορο της υποθεσης ειναι οτι πηρα νουμερα ΚΟΗ και ετσι πηρα τις παλιες πινακιδες χωρις το GR και περιπου το μισο μεγεθος (η μπροστινη) απο τις νεες!! Τωρα ειμαι σημαδεμενος....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβαλα τις πινακιδες μου.... :cry: :cry:

Ειδα για τελευταια φορα το μουτρακι της Ιταλιδας ετσι οπως θα επρεπε να ειναι και την εδωσα στο μαστορα της ΕΜΙΚΟ ο οποιος μεσα σε 2-3 λεπτακια εκανε την "δουλεια"!! Το μονο παρηγορο της υποθεσης ειναι οτι πηρα νουμερα ΚΟΗ και ετσι πηρα τις παλιες πινακιδες χωρις το GR και περιπου το μισο μεγεθος (η μπροστινη) απο τις νεες!! Τωρα ειμαι σημαδεμενος....

καλα ρε φιλε ολα μαζι τα κανουμε? :p

σημερα τις πηρα κι εγω τις πινακιδες μονο που τη μουρη της gt μου δεν θα τη χαλασω γιατι πολυ απλα μπροστα δε θα την βαλω την πινακιδα κι ας με γραψουνε,ξερω κι εγω να γραφω :p

τωρα την εχω μεσα την ιταλιδα μου,τις βαζω οθονη alpine και συναγερμο.αυριο θα την εχω ξανα στα χερια μου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: Οπως ειπα το μονο που με παρηγορει ειναι οτι ειναι μικρη η πινακιδα...! Αυτο που λες το εψαξα και εγω! Αλλα δεν ξερω αν αξιζει... Εχει ενα παλικαρι που μενει απο κατω μου μια 156 με αλλαγμενους προφυλαχτηρες και μπροστα δεν εχει πινακιδα! Μου ειπε οτι τον σταματανε συνεχει και πως γενικα θα πρεπει να βρεις μια πολυ καλη δικαιολογια για τα στρουμφ η να πληρωνεις 30€/ελεγχο! Γενικα τετοια πραγματα τα κυνηγανε... Δυστυχως!!
Link to comment
Share on other sites

Ταξιδιωτη ωραιο το σαλονακι σου ;) Ειδικα με την οθονη τωρα μεσα λεει πολυ :D

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5567salonaki_mou.jpg

Link to comment
Share on other sites

ειδες ωραιο που ειναι?αχ ερωτας ειναι η αιτια και συγκεκριμενα αυτη η ιταλιδα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Χρηστος Ανεστη!! :D Εαν επιτρεπεται ποσο πηγε το μαλλι για την οθονουλα?Σκεφτομαστε κι εμεις να βαλουμε... :)
Link to comment
Share on other sites

Χρηστος Ανεστη!! :D Εαν επιτρεπεται ποσο πηγε το μαλλι για την οθονουλα?Σκεφτομαστε κι εμεις να βαλουμε... :)

χρηστος ανεστη,μου στοιχησε 2.200 χωρις το tv tuner το οποιο δε μου χρειαστηκε γιατι ειχα απο την προηγουμενη μου οθονη.

βασικα και αυτη την οθονη την ειχα στο προηγουμενο μου αμαξι και ειπα να την βαλω και στην alfa μου. :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε φιλε ολα μαζι τα κανουμε? :p

σημερα τις πηρα κι εγω τις πινακιδες μονο που τη μουρη της gt μου δεν θα τη χαλασω γιατι πολυ απλα μπροστα δε θα την βαλω την πινακιδα κι ας με γραψουνε,ξερω κι εγω να γραφω :p

τωρα την εχω μεσα την ιταλιδα μου,τις βαζω οθονη alpine και συναγερμο.αυριο θα την εχω ξανα στα χερια μου

 

Κι εγω στο Golf μου για καποιον καιρο την ειχα εκτος την πινακιδα,και ειχα ετοιμες δικαιολογιες...Χεχε...Τωρα σκεφτομαι να την ξαναβγαλω...:p :p

 

@amelidis : Ρε φιλε,Θεσσαλονικιος, και πηρες πινακιδες ΚΟΗ-χχχχ και χαιρεσαι...? Εγω αν ημουν στη θεση σου θα δηλωνα απωλεια να παρω αλλες απο Θεσσαλονικη...Λες και εγινε μετακινηση πληθυσμου απο Κομοτηνη ειναι πλεον η Θεσσαλονικη...Χεχε

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηταν μια πολυ ωραια μερα! :D Ειχαμε παει μια βολτα μεχρι Κορινθο και στο δρομο κοντραριστικαμε κατα καποιο τροπο με μια 318i ΒΜW(μοντελο 00'-01' το κανω).Καποια στιγμη στην αρχη ηταν ελαχιστα πιο μπροστα αλλα με την αλλαγη απο 2α σε 3η (γιατι απο σταση ξεκινησαμε) φυγαμε σχεδον μισο αμαξι μπροστα.Μολις τελειωσε η ολη "φαση" με την Alfa μας νικητρια λεω δεν γινεται...Θα ηταν ασχετος ο οδηγος της BMW.Ειναι δυνατον τωρα να περασουμε μπροστα σχεδον μισο αυτοκινητο για ολη την υπολοιπη διαδρομη? :confused: Η BMW δεν ειναι πιο δυνατη?

 

υ.γ:Φυσικα ειχα παει μονο με τον πατερα μου..Η μανα μου ηταν ηδη Κορινθο...Θα αρχιζε "Μη μη μη κανεις χαζομαρες..." :p Μη μιλας γυναικα :p

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε γρηγόρη,γιατί υποτιμάς την άλφα και λες ότι ο μπεμπας δεν ήξερε οδήγηση?Το 318ι δεν αποδίδει και πολύυυυυυυ παραπάνω από την άλφα την 1.6 με τον τουιν σπαρκ(120 ίπποι ή άλφα και η μπέμπα πρέπει γύρω στους 140)
Link to comment
Share on other sites

Εμεις ομως δεν εχουμε την 1.6 :) (Δεν εχουμε ιμπιζα :p )Εχουμε 1.8 με 144 αλογα.Δεν ξερω ποσους ιππους ειναι η μπεμπα...Στα ιδια νομιζω ειναι... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα τα 20 αλογα δεν παυουν να ειναι 20 αλογα...μαλλον ο BMWς δεν την πατησε...

 

 

PS.Μολις ειδα οτι και η alfa ειναι 144 αλογα οποτε γιατι να μην περασε την BMW :)

:)
Link to comment
Share on other sites

1)Όταν είδα τις φωτο νόμιζα ότι έγραφε 1.6 τσπαρκ

2)Ε τότε τι κλαίγεσαι και λες πως και σας πέρασε η μπέμπα...Ίσα ίσα που είστε και στα ίδια άλογα..Μήπως υποτιμάς λίγο τον εαυτό σου??

Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκινητο ψιλουποτιμαω.Φυσικα εαν οδηγουσα εγω 8 κολλωνες θα της εριχνα της μπεμπας :p :p :lol: Αλλα τι να κανουμε?Βολευομαι το XSακι (Peugeot 106 1.4 '99...Eιναι το βρομερο Peugeot που φαινεται πιο καθαρα στην πρωτη φωτο)Καλη η Αλφα αγια αλλα δεν ξερω...Μου φαινεται καπως...
Link to comment
Share on other sites

8 κολώνες??Πρόσεχε μην πέσει η κολώνα και σε πλακώσει :p :p

Γιατί υποτιμάς την Αλφα??Τώρα και θα φωνάζω τον αλέξη και το νίκο να σε πλακώσουμε όλοι μαζί παλιοτσογλάνι :p :p

Alfa rulezzzzzzzz.....

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχ....αυτος ο ηχος ειναι αλλο πραγμα...Αυτο το κροταλισμα...Αχχχχχ....

 

offtopic:Εσεις ρε την πηρατε την 520?

Link to comment
Share on other sites

Άσε..Μου χει κάνει τα νεύρα δαντέλλες!!

Είμαστε έξω απο την Bmw για να μπει μέσα να την παραγγείλει(σοβαρά μιλάω τώρα)και ξαφνικά περνάει απ'εξω ένα Α6 το καινούριο 24αρη....Με ρωτάει πόσο έχει...Του λέω όσο και η κουκλάρα που θα χουμε σε 2 μήνες...Απαπα μου λέει και γιατί να μην το πάρουμε αυτό που είναι πιο χλιδάτο και μεγαλύτερο...Και τέτοιες ********..

Και αφού βλέπω ότι ο άνθρωπος δεν είναι για χλιδή και πολυτέλεια σε συνδιασμό με σπορ οδήγηση λέω άστον τον σκατομπούλη να πάρει το Α6..Ε τώρα τον άφησα και δεν ξέρω τι σκ**α έκανε...Ότι θέλει ας πάρει,αν δεν είναι 520 εμένα δε με νοιάζει..Προς το παρόν βάλαμε μπρος για νέο αυτοκίνητο για την αδελφή μου..Βλέπουμε κάτι σε στυλ Αλφα 147 μέχρι Jeep cherokee(the small one) ;p :p :p

Link to comment
Share on other sites

λέω άστον τον σκατομπούλη να πάρει το Α6

offtopic:

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Σορρυ για τα offtopic κυριοι Mods! :O

Link to comment
Share on other sites

Επειδη στα τελευταια ποστ, μιλαμε για τα παντα εκτος της Alfa, να επιστρεφαμε λιγακι στο θεμα...? :) ;)

 

Και κατι αλλο JustMe! Δεν ειναι σπορ η Audi βρε...? Προσεχε μονο μη σε πετυχω πουθενα με το Quattro και περασω πανω απο την πισωκουνα μπεμπα που σου αρεσει... :D :D :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...