Jump to content

BEST GAMES for the X-BOX


galinios
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (Nokia N-gage: NokiaN-Gage/1.0 (4.03) SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από shodanjr_gr

Την πέρασα την σκρ0φα σήμερα το μεσημέρι....πολύ το ευχαριστήθηκα :)

 

Mpravo! Ki eis anwtera! Egw tin exw perasei 4-5 fores. Mono tin prwti fora me dyskolepse. Off Topic: Re si Shodan apantise mou an ksereis sto allo thread (Xbox- Texnika Themata).

no sig...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 144
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά κατέβασα χτες το riddick καλά τέλειο πρέπει να μπει μέσα στα top 10 του χ. Το μόνο του μειονέκτημα δεν έχει multiplayer ή τουλάχιστον εγώ δεν βρήκα γιατί δεν ασχολήθηκα και πολύ με αυτό. Με πόρωσαν τόσο πολύ τα γραφικά και το gameplay του. Αν το βρείτε για αγορά ή ενοικίαση ή κατέβασμα (όσοι τυχεροί dlsakides) δείτε το απαραίτητα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (13 Ιούν. 2004 , 02:17)

 

Την πέρασα την σκρ0φα σήμερα το μεσημέρι....πολύ το ευχαριστήθηκα :)

 

Good Job! :up:

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το Gamespot το Riddick δεν έχει multi και είναι πράγματι πολύ κρίμα αυτό. Αλλά σαν single player λέει πως έχει πολύ μεγάλη διάρκεια ζωής.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ctony_a (14 Ιούν. 2004 , 12:49)

 

Παιδιά κατέβασα χτες το riddick καλά τέλειο πρέπει να μπει μέσα στα top 10 του χ. Το μόνο του μειονέκτημα δεν έχει multiplayer ή τουλάχιστον εγώ δεν βρήκα γιατί δεν ασχολήθηκα και πολύ με αυτό. Με πόρωσαν τόσο πολύ τα γραφικά και το gameplay του. Αν το βρείτε για αγορά ή ενοικίαση ή κατέβασμα (όσοι τυχεροί dlsakides) δείτε το απαραίτητα.

 

κατέβασα ?

Απο που το κατεβασες?Emule klp ή απο ftp?Ξερει κανεις καμια διευθηνση ftp στυλ xbins αλλα με παιχνιδια? :whistle:

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Προς brutus για δες τα pm σου εννοείτε με bittorrent σου στέλνω και το Link με site που έχει τα τελευταία παιχνίδια. Είναι βέβαια πάνω από 3 giga αλλά με μια dsl 384 σε 1,5 μερούλα είναι έτοιμο. Για καλύτερο client bittorrent κατέβασε bittornado και βάλε ρυθμίσεις dialup/isdn και όλα στο χαμηλότερο sharing. Γίνεσαι λίγο leecher αλλά κατεβάζεις με 30 - 40 kb αλλιώς κάτι t3 θα σου φάνε όλο το upload bandwidth και ξέχνα το με 10 kb και πολλά είναι.
Link to comment
Share on other sites

Thanks και παλι ctony_a :) !Δυστυχως δεν εχω dsl αλλα θα προσπαθησω με 128 isdn :( !Ελπιζω να μην κανει πανω απο 2-3 μερες! :confused:
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

ctony_a πηγα στο site βρηκα τα παιχνιδια αλλα εκει που λεει download κατεβαζει ενα torrent file το οποιο οταν το ανοιγω με word λεει ενα site, το οποιο ομως δεν υπαρχει, και κατι ακαταλαβηστικα συμβολα :eek: !Τι να κανω? :confused:
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος brutus85 (15 Ιούν. 2004 , 00:11)

 

ctony_a πηγα στο site βρηκα τα παιχνιδια αλλα εκει που λεει download κατεβαζει ενα torrent file το οποιο οταν το ανοιγω με word λεει ενα site, το οποιο ομως δεν υπαρχει, και κατι ακαταλαβηστικα συμβολα :eek: !Τι να κανω? :confused:

 

Βρε αφού σου είπα χρειάζεται τον client μπες εδω http://bittornado.com/ και κατέβασε το πρόγραμμα στη συνέχεια με διπλό κλικ στο αρχείακι - το παιχνίδι εννοω θα ξεκινάει αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαστε λίγο off-topic, το bittorent, με τι ταχύτητες κατεβάζει συνήθως???

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Γύρω στα 38 άντε 45 στα πολύ καλά του!!

PS. Μόλις κατέβασα το driv3r κατέβασε συνέχεια με 45κ βέβαια γίνεται χαμός και όλοι τρέξαν να το κατεβάσουν δεν έχω ξανα δει τόσους πολλούς seeders μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν ξερω ποιο ειναι το προβλημα αλλα δεν κατεβαζει τπτ οσα παιχνιδια και αν προσπαθησα. :( Γραφει problem connecting to tracker,urlopen error 10060, operation timed out.Καταραμενο αροξολ :cry:
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ctony_a (15 Ιούν. 2004 , 23:07)

 

Γύρω στα 38 άντε 45 στα πολύ καλά του!!

 

Φαντάζομαι μιλάς για 384Κ...

Τι DSLAM έχεις στην περιοχή σου???

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος brutus85 (16 Ιούν. 2004 , 13:08)

 

Δυστυχως δεν ξερω ποιο ειναι το προβλημα αλλα δεν κατεβαζει τπτ οσα παιχνιδια και αν προσπαθησα. :( Γραφει problem connecting to tracker,urlopen error 10060, operation timed out.Καταραμενο αροξολ :cry:

 

Αν έχεις firewall στο pc σου πρέπει να ανοίξεις μερικές θύρες μία για κάθε download που κάνεις. Δεν θυμάμαι ποιές εκριβώς γιατί τώρα είμαι στη δουλειά αλλά μπες στο advanced και δες λίγο ποιές θύρες λέει και άνοιξε τις τρείς πρώτες άλλιώς (αν δεν έχεις firewall) κάτι συμβαίνει με τον tracker ή αστο λίγο και θα βρει μόνο του sources ή ψάξε στο site που σου έδωσα μήπως υπάρχει νέο link ανανεωμένο για το παιχνίδι που θες.

 

Στον άλλο φίλο έχω vivodinet αλλά μόνο ως παροχέα και συνδέομαι με γραμμή του οτε t;vra gia to dslam που λες δεν γνωρίζω κάτι άλλο αυτό που ξέρω πάντως είναι πως δεν πρέπει να υπάρχουν άλλοι στη περιοχή μου με dsl ή υπάρχουν πολλοί λίγοι γιατί έχω πάντα το ίδιο σταθερό ip εδώ και 8 μήνες ενώ η σύνδεση μου είναι dynamic. Οι ταχύτητες που σου είπα είναι οι μέγιστες έτσι αλλά γενικά δεν πέφτει ποτέ κάτω από 30kb απλά όταν υπάρχουν seeds κατεβάζω με 48-50. Χτες πχ και μου φάνηκε και παράξενο κατέβαζα με αθροισμα 73kb δεν κάνω πλάκα σταθερά όχι peak, όχι όμως torrent αλλά από ftp,

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Γεια σας!Με ποιο τροπο κατεβαζετε παιχνιδια για xbox ?

Ενας γνωστος μου πριν καιρο μου ειχε πει οτι υπαρχει ενα site που κατεβαζεις Free παιχνιδια για xbox....Το site που αναφερετε παραπανω ειναι Free?Γιατι απ'οτι καταλαβα θελει συνδρομη...Αν ναι,ξερετε κατι για free παιχνιδια??

ευχαριστω!

JIMNYCLUB.GR

 

Link to comment
Share on other sites

Και για να επανελθουμε :D OUTRUN 2 kαι FORZA MOTORSPORT simply the BEST.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

ninja gaiden, san andreas, forza motorsport, kai fysika to to apolyto top pes4.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο και εγω ξεχασα να αναφερω το ΡΕS 4 :w00t:

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...