Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H BE ειναι αναλαφρη και την προτεινω για καλοκαιρινους μηνες που εχει ζεστη και ετσι θα ειναι πιο εντονη επανω στο σωμα σου. Τωρα το Χειμωνα αστα καλυτερα... ;)

 

Την εχω κ' εγω και ειναι απο τις αγαπημενες μου.

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια σε ολους με υγεια και ευτυχια!

 

Στο θεμα μας τωρα..

Εχω τα ακολουθα ...

 

Boss Dark Blue ,

Davidoff Cool Water ,

CK Be ,

Bvlgari Black

 

Μπορειτε να μου πειτε ποιες ειναι για καθημερινη χρηση και ποιες πιο "βαριες" για πιο βραδινες εμφανισεις?

 

Ευχαριστω..

Έχω και εγώ αλλά τη μπλέ!Αρκετά καλή αλλά όχι η αγαπημένη μου!:)

Link to comment
Share on other sites

Boss Dark Blue ,

Davidoff Cool Water ,

CK Be ,

Bvlgari Black

 

Μπορειτε να μου πειτε ποιες ειναι για καθημερινη χρηση και ποιες πιο "βαριες" για πιο βραδινες εμφανισεις?

 

H CK Be και η Davidoff Cool Water είναι casual αρώματα και μπορούν να φορεθούν καθημερινά στη δουλειά, στη σχολη, κλπ. Για τις άλλες δύο δε γνωρίζω, ωστόσο η Bvlgari Black πρέπει να είναι πιο βαρύ άρωμα, σύγκρινε τις και μόνος σου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαιες κολωνιες:

 

Kenzo Pour Homme

Bvlgari Pour homme extreme

Armani black code

Davidoff Cool water

 

Aπλα απιστευτες...:) :) :) :)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ναι τελικά, αν κι επισκέφθηκα και τα Hondos...:)

 

να υποθεσω οτι την Estee Lauder Pleasures σε επριξαν αυτες οι γκομενες εκει για να τις παρεις και τελικα σε επεισαν..:p

καλουλα ειναι ομως..

Link to comment
Share on other sites

Αυτές αμα τις ξέρεις είναι καλές... Αν όχι την έκατσες! Έτσι μου φόρτωσαν την προηγούμενη φορά μία STR8 και όπως το πήρα το μπουκαλάκι έτσι είναι ακόμη! :p
Link to comment
Share on other sites

σε επριξαν αυτες οι γκομενες εκει για να τις παρεις και τελικα σε επεισαν..:p

 

Ντροπή ρε kostakiss! :X

Τουλάχιστον ξέρουμε ότι κάποιος πέρασε καλά...:shifty:

 

 

Τέσπα,στα του θρεντ τώρα.Έβαλα στην πρώτη έξοδο για το '07 ένα αρωματάκι που μου το 'φερε ο Άγιος Βασίλης [aka θείος],το Allure από Chanel.Κρατάει πολύ και έχει ιδιαίτερη -αλλά όχι έντονη- μυρωδιά.Με μια λέξη θα το έλεγα ''σοβαρό''.Βέβαια,δεν είναι νομίζω για τις καθημερινές εξόδους,αλλά για πιο επίσημες καταστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

@Caesar2_88 τις κολωνιες εννοουσα :p

@chris_2005 ευτυχως εμενα δεν με επεισαν..:lol:

γι αυτο ρωτησα..γιατι μου εδωσαν να δοκιμασω την pleasures και μια αλλη estee lauder..και λεει σε καποια φαση..δν νομιζω να υπαρχει πιο ωραια..και κατι τετοιες χαζομαρες..

καρφωθηκε..:p

Link to comment
Share on other sites

...το ούφο! :p

Μα χειρότερο άρωμα δεν έχω δοκιμάσει ξανά!!! Απορώ εκείνη την ώρα τι σκεφτόμουν και την πήρα!! :p

Πάντως με το Chanel -στο γυναικείο βέβαια- έχω ένα θέμα! Το αντρικό δεν το ξέρω αλλά το γυναικείο το No5 θεωρώ ότι είναι από τα χειρότερα...

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω οτι την Estee Lauder Pleasures σε επριξαν αυτες οι γκομενες εκει για να τις παρεις και τελικα σε επεισαν..:p

καλουλα ειναι ομως..

 

:D καλό, και δεν απέχει και πολύ απο την πραγματικότητα. :p

 

Μου άρεσε αρκετά...βέβαια όπως προαναφέρθηκε είναι ελαφριά κολώνια για casual καταστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εμεινες ευχαριστημενος απο την L'HOMME; Σκεφτομαι να την αγορασω. Μπορεις να μου πεις τιμη και σε ποσα ml ;

λοιπόν εγώ την πήρα απο τα DutyFree 38,50ευρώ τα 60ml. μέχρι τώρα έχει κάνει πολύ καλή εντύπωσει σε φίλους-φίλες και έτσι.. σου προτείνο να την πάρεις.επίσης σου προτείνο BVLGARI pour homme .

 

Duty Free έχει στα ελληνοαλβανικά σύνορα,στο τελωνείο της κακαβιας..εκεί την αγόρασα.

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν εγώ την πήρα απο τα DutyFree 38,50ευρώ τα 60ml. μέχρι τώρα έχει κάνει πολύ καλή εντύπωσει σε φίλους-φίλες και έτσι.. σου προτείνο να την πάρεις.επίσης σου προτείνο BVLGARI pour homme .

 

Duty Free έχει στα ελληνοαλβανικά σύνορα,στο τελωνείο της κακαβιας..εκεί την αγόρασα.

και δεν κατεβηκες Ηγ/τσα απο εγνατια που εχει Duty Free με πολυ "πραγμα" και τιμες/προσφορες ανεπαναληπτες.

εγω φοραω παντα το ιδιο αρωμα τοσα χρονια και δεν ειναι απο την fahrenheit της cristian dior.τα 100ml μαζι με ενα νεσεσερ και 50ml αφρολουτρο το αγορασα 51 ευρο.τα ιδια στα hondos μονο 65 ευρο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και δεν κατεβηκες Ηγ/τσα απο εγνατια που εχει Duty Free με πολυ "πραγμα" και τιμες/προσφορες ανεπαναληπτες.

εγω φοραω παντα το ιδιο αρωμα τοσα χρονια και δεν ειναι απο την fahrenheit της cristian dior.τα 100ml μαζι με ενα νεσεσερ και 50ml αφρολουτρο το αγορασα 51 ευρο.τα ιδια στα hondos μονο 65 ευρο.:)

 

δεν υπάρχει λόγος να πάω ηγουμενίτσα αφού έτσι και αλλιώς περνάω απο κει για να πάω στο χωριό μου και 2ον δεν αξίζει τον κόπο να κάνεις ταξίδι για να αγοράσεις ένα άρωμα.τα έξοδα που κάνεις και η ταλαιπωρία είναι το παραπάνο που θα δώσεις στα Hondos..

 

Τώρα θα μου φέρει ο ξαδερφός(πουλάει προιντα LR) μου μία της LR μικαλευτσκι λέγεται.Πολύ ωραία,23ευρώ. Υπαρχει και μια άλλη που είναι ίδια η Jean Paul Gaultier και η LR υποστιρίζει οτι πρώτα αυτή την έβγαλε και την έκλεψε ο Gaultier.

http://www.myphone.gr/gallery/showphoto.php?photo=17104&cat=500

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

δν την εχω δοκιμασει την aqua di gio :(

για γυναικεια ..

escada - into the blue..

την πηρα δωρο στην μαμα μου..ειναι υπεροχη!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα δώρο στον εαυτό μου :p την Burberry Brit γιατί πραγματικά είχα ερωτευτεί το άρωμά της πάνω μου! Πάντως κι από φίλους, φίλες άκουσα ότι είναι έντονο μεν αλλά πολύ γλυκό άρωμα.
It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Επίσης πολύ καλή ανδρική είναι η "Gio" από ARMANI...

Αυτή είχα μέχρι πριν λίγο καιρό που πήρα την Joop!

 

Πολύ ωραία η "Aqua Di Gio" αλλά χιλιοφορεμένη πια!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα δώρο στον εαυτό μου :p την Burberry Brit γιατί πραγματικά είχα ερωτευτεί το άρωμά της πάνω μου! Πάντως κι από φίλους, φίλες άκουσα ότι είναι έντονο μεν αλλά πολύ γλυκό άρωμα.

Α, την Burbery Brit την έχει μία φίλη μου... Υπέροχο άρωμα.

Link to comment
Share on other sites

teleutaios mu erotas ektos apto klassiko bvlgari mu pu forao ola mu ta xronia apo tote pu bgike: paco rabanne XS black

 

όντως το bvlgari είναι κορυφή για μένα παραμένει το πιο ωραίο δροσερό άρωμα

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...