Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα πρόσφατα που έκανα μια επιδρομή σε ένα κατάστημα SEPHORA, οι PRADA που μύρισα δεν μου άρεσαν καθόλου. Καθόλου όμως...

Εγώ το είπα και παραπάνω. Άρωμα είναι ένα: CHANEL ALLURE HOMME SPORT. Απλώς δεν υπάρχει αυτό το άρωμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την Boss Soul την έχω και τη γουστάρω πολύ (όπως όλες από Hugo Boss) και είναι αρκετά καλή.

Την Gucci δεν την έχω μυρίσει ποτέ μου (πειράζει; :rolleyes: :D ).

Η Bvlgari BLV είναι κι αυτή πολύ ωραία αλλά είναι λίγο βαριά (τουλάχιστον για μένα).

Τις έχεις και τις 3 και ρωτάς ή θες να πάρεις μια από αυτές; :rolleyes:

 

Ούτε Mont Blanc έχω μυρίσει ποτέ μου. :rolleyes: :p

 

Εγώ την περασμένη εβδομάδα με τις εκπτώσεις πήρα Estee Lauder Pleasures for Men & την Burberry Touch. Και τις 2 σε 50άρι μπουκαλάκι... Είναι πρόσφατες αγορές και είναι και η μύτη μου τρεχάμενη τον τελευταίο καιρό και δεν έχω μια ολοκληρωμένη άποψη. :O

Γενικότερα στις τελευταίες κολώνιες που έχω πάρει προτιμώ να παίρνω 2 50άρια παρά 1 100άρι. :)

 

Να προσθέσω πως πάρα με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις μου έχει αφήσει η Givenchy Very Irresistible... :up: Όλα τα λεφτά! :happy:

 

Αυτά τα ολίγα. :blink:

 

Τις έχω όλες, και μου αρέσει περισσότερο η Boss Soul, απλά άλλοι μου λένε ότι δεν είναι τόσο καλή για βράδυ... γι 'αυτό και ρώτησα... (η Gucci θα σου φανεί ακόμα ποιό βαριά από την Bvlgari BLV).

 

Έχω και την Lauder Pleasures, πολύ καλή η επιλογή σου...

 

Πώς είναι η Givenchy; Ρώτησα για Mont Blanc επειδή μου είπαν ότι έχει παρόμοια αίσθηση με τη Soul.

...It does not do to dwell on dreams and forget to live...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είπα και παραπάνω. Άρωμα είναι ένα: CHANEL ALLURE HOMME SPORT. Απλώς δεν υπάρχει αυτό το άρωμα.

 

 

 

Και εγώ το ίδιο έχω πει παραπάνω.

Πολύ ωραίο άρωμα και ευτυχώς ταιριάζει πολύ σε μένα.Άλλα, που είναι αντικειμενικά πολύ ωραία, σε μένα δεν ''κάθονται'' καλά..Μ' αυτό όμως έχω βρει την ησυχία μου.

 

Btw,πάρα πολύ ωραία sig chris_2005! ;)

Link to comment
Share on other sites

μυρισα μια γυναικεια σημερα... soft musk λεγεται(δεν εχω αλλα στοιχεια) και μου αρεσε παααααααααρα πολυ..απο δευτερα θα βγω προς αναζητηση και θα σας ενημερωσω για το ποιας εταιρειας ειναι,κτλ κτλ
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μυρισα μια γυναικεια σημερα... soft musk λεγεται(δεν εχω αλλα στοιχεια) και μου αρεσε παααααααααρα πολυ..απο δευτερα θα βγω προς αναζητηση και θα σας ενημερωσω για το ποιας εταιρειας ειναι,κτλ κτλ
Νομιζω Avon ειναι...Πρεπει να την εχω μυρισει.:worry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τις έχω όλες, και μου αρέσει περισσότερο η Boss Soul, απλά άλλοι μου λένε ότι δεν είναι τόσο καλή για βράδυ... γι 'αυτό και ρώτησα... (η Gucci θα σου φανεί ακόμα ποιό βαριά από την Bvlgari BLV).

 

Έχω και την Lauder Pleasures, πολύ καλή η επιλογή σου...

 

Πώς είναι η Givenchy; Ρώτησα για Mont Blanc επειδή μου είπαν ότι έχει παρόμοια αίσθηση με τη Soul.

Δεν είναι και τόσο καλή για βράδυ;; Η Soul;; :lol: οk οk... I quit... :p

 

Η Pleasures έχει ένα αρκετά ωραίο, διακριτικό άρωμα αλλά τελικά δε με τρέλανε τόσο πολύ. :rolleyes: Πάντως για πρωί είναι ότι πρέπει. :)

 

Τι να σου πω για τη Givenchy. Είναι κορυφαία! :D :up:

Τέτοιο κόλλημα έχω φάει μόνο με τις Boss, την Baldessarini και τη Joop! !

Έχει ένα πολύ ιδιαίτερο άρωμα. Αν μπορείς μύρισέ την γιατί ακόμα κι εγώ έχω μπερδευτεί με τον συνδιασμό που έχει. :blink: :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε ένα δείγμα στα χέρια μου απο μία CORDUROY...τι λέει?Την ξέρει κανείς?Είναι σχετικά ελαφριά..
this is how we do...
Link to comment
Share on other sites

εγώ βάζω ότι δίνουν μαζί τα περιοδικά, δεν έχω λεφτά για πέταμα, οτι να ναι αντρικά γυναικία αρκεί να μου αρέσει σαν μυρωδιά :)
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

λοιπον αυριο θα βγω παγανια στο the mall να ψαξω κανα αρωμα καλο και οχι πανω απο 40 ευρω

 

αν εχετε κατι να μου προτεινετε που να ειναι

ελαφρυ και μυστηριο και να ειναι και για καθημερινη χρηση

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αυριο θα βγω παγανια στο the mall να ψαξω κανα αρωμα καλο και οχι πανω απο 40 ευρω

 

αν εχετε κατι να μου προτεινετε που να ειναι

ελαφρυ και μυστηριο και να ειναι και για καθημερινη χρηση

ευχαριστω

Τι να το κάνεις το μυστήριο πρωϊνιάτικα;

Ήδη με το φως της ημέρας θα έχεις φανερωθεί! Πάει το μυστήριο. :)

 

Η Boss Energize είναι αρκετά καλή και ενεργητική (δεν εννοώ την τουαλέτα :p ) όπως λέει ο τίτλος.

Επίσης καλή για καθημερινή χρήση είναι και η Armani Mania.

Η Baldessarini πολύ πιθανό να σου δώσει το μυστήριο που τόσο πολύ αναζητάς. :D

Κοίτα και προς CK/Escada γενικότερα μεριά γιατί έχω καιρό να τις μυρίσω και με αυτά που έχω ακούσει από τα παιδιά εδώ έχω σκανδαλιστεί λιγάκι. :devil: :)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

black orchid απο tom ford

πολυ ωραιο αρωματακι,σε πολυ ομορφο μπουκαλι...

η τιμη καλη 75e τα 50ml

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

black orchid απο tom ford

πολυ ωραιο αρωματακι,σε πολυ ομορφο μπουκαλι...

η τιμη καλη 75e τα 50ml

1ον... Είναι για άντρα ή γυναίκα;

2ον... 75Ε είναι καλά για 50άρι μπουκαλάκι;;;; :confused: :blink:

Εγώ με 75Ε παίρνω 2 αρώματα με 50άρια μπουκαλάκια!

 

Εκτός κι αν είναι γυναικεία οπότε πάω πάσο γιατί οι γυναικείες είναι πάντα πιο ακριβές από τα αντρικά. Δεν καταλαβαίνω το λόγο γι αυτό το διαχωρισμό αλλά τέλος πάντων. :rolleyes:

Μεγειές Freak. ;) :)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

L' Instant De Guerlain (pour Homme). Α π ί σ τ ε υ τ η
''Cold was my soul, untold was the pain I faced when you left me. A rose in the rain....So I swore to the razor that never, enchained would your dark nails of faith be pushed through my veins again''
Link to comment
Share on other sites

L' Instant De Guerlain (pour Homme). Α π ί σ τ ε υ τ η

Να και καποιος που γνωριζει απο φινετσατα Eau de toilette!!! Απλα να συμπληρωσω οτι και η γυναικεια ειναι φανταστικη

[sIGPIC][/sIGPIC]Μη τα βαζεις ποτε με ηλιθιους. Σε κατεβαζουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν ευκολα λογω εμπειριας
Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνεις το μυστήριο πρωϊνιάτικα;

Ήδη με το φως της ημέρας θα έχεις φανερωθεί! Πάει το μυστήριο. :)

 

Η Boss Energize είναι αρκετά καλή και ενεργητική (δεν εννοώ την τουαλέτα :p ) όπως λέει ο τίτλος.

Επίσης καλή για καθημερινή χρήση είναι και η Armani Mania.

Η Baldessarini πολύ πιθανό να σου δώσει το μυστήριο που τόσο πολύ αναζητάς. :D

Κοίτα και προς CK/Escada γενικότερα μεριά γιατί έχω καιρό να τις μυρίσω και με αυτά που έχω ακούσει από τα παιδιά εδώ έχω σκανδαλιστεί λιγάκι. :devil: :)

χα χα lol εμένα πάντως η αγαπημένη μου είναι poison dior και dolce gabanna με το κοκκινο καπάκι και με το γαλάζιο -δεν θυμάμαι τώρα πως τη λένε - είναι πολύ ωραία αλλά πιο πολύ για χειμώνα.

 

 

α για όσους ενδιαφέρονται να αγοράσουν άρωμα πάντως μέχρι το Σάββατο τα beauty shop έχουν -25%

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

α για όσους ενδιαφέρονται να αγοράσουν άρωμα πάντως μέχρι το Σάββατο τα beauty shop έχουν -25%

thanks..υπερχρησιμη πληροφορια :D

σε ολα τα αρωματα ετσι?ενεξαρτητως ποσοτητας ?

Link to comment
Share on other sites

α δε ξέρω αν εσύ αγοράσεις μια κούτα τι γίνεται..χε χε πάντως τώρα άκουσα διαφήμιση που έλεγε μεγάλες εκπτώσεις στα Notos galleries δε λέει πόσο αλλά τι γίνεται..τώρα δεν τελείωσαν οι εκπτώσεις...;;

 

 

αααααα παιδιά τώρα είδα κι άλλη διαφήμιση -25% στα hondos center τι γίνεται καταιγισμός διαφημίσεων με εκπτώσεις....

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

αααααα παιδιά τώρα είδα κι άλλη διαφήμιση -25% στα hondos center τι γίνεται καταιγισμός διαφημίσεων με εκπτώσεις....

 

Ισχύει το - 25% σίγουρα και για πόσες μέρες? Εντάσσεται στις προωθητικές ενέργειες για το "τριήμερο καταναλωτή" - 14, 15, 16/3? :worry:

I didn't know I was looking for love, until I found it
Link to comment
Share on other sites

Τελευταίο "κόλλημα" εδώ και δύο χρόνια με το black code του Armani. Κια κολώνια και after shave balm. Οσο μπορώ μάλιστα βάζω και φίλους να μου το φέρουν από Αγγλία, γιατί είναι διαφορετικά....

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Τελευταίο "κόλλημα" εδώ και δύο χρόνια με το black code του Armani. Κια κολώνια και after shave balm. Οσο μπορώ μάλιστα βάζω και φίλους να μου το φέρουν από Αγγλία, γιατί είναι διαφορετικά....

 

Τί εννοείς? Άλλα είναι τα αρώματα που έχουμε εμείς εδώ? :worry:

I didn't know I was looking for love, until I found it
Link to comment
Share on other sites

1ον... Είναι για άντρα ή γυναίκα;

2ον... 75Ε είναι καλά για 50άρι μπουκαλάκι;;;; :confused: :blink:

Εγώ με 75Ε παίρνω 2 αρώματα με 50άρια μπουκαλάκια!

 

Εκτός κι αν είναι γυναικεία οπότε πάω πάσο γιατί οι γυναικείες είναι πάντα πιο ακριβές από τα αντρικά. Δεν καταλαβαίνω το λόγο γι αυτό το διαχωρισμό αλλά τέλος πάντων. :rolleyes:

Μεγειές Freak. ;) :)

γυναικεια ειναι. συγκεκριμενα η 1η γυναικεια που βγαζει ο τομ φορντ:)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...