Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Crypton-R- (27 Ιούλ. 2004 , 00:09)

 

Emena kanei kali epafi. Mono an to kounaw panw-katw xanei thn epafi kai kanei aposundesi.

 

ναι αυτό μου κάνει κ εμένα :mad: γκρρρρρρ!!

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μα γιατί το κουνάτε το κινητό όταν είναι συνδεμένο με τον υπολογιστή; Ποιός ο λόγος; Εκατοντάδες φρές έχω συνδέσει 7610 και n-Gage, και ούτε μία δεν χρειάστηκε να τα ακουμπήσω.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (27 Ιούλ. 2004 , 03:45)

 

Μα γιατί το κουνάτε το κινητό όταν είναι συνδεμένο με τον υπολογιστή; Ποιός ο λόγος; Εκατοντάδες φρές έχω συνδέσει 7610 και n-Gage, και ούτε μία δεν χρειάστηκε να τα ακουμπήσω.

 

και αν σε καλεί κάποιος? δεν θα το σηκώσεις? :o να ρωτήσω κάτι άλλο τώρα? εχεισ καταφέρει να λειτουργήσεις το remote s60 με το 7610?

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τύχει ποτέ να με πάρει κάποιος τηλέφωνο. :) Με το remoteS60 δεν έχω ασχοληθεί ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

paidia exw balei se ena 7610 enos filou efarmoges apo to diko mou 6600 (autolock , camera fx , fs caller klp) pou enw sto 6600 leitoyrgoun kanonika , sto 7610 eite den leitoyrgoyn eite meta apo kapoies meres de leitourgoun.

Mporeite na me bohthisete , wste na bohthisw kai egw :-)

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος martiniskiss (27 Ιούλ. 2004 , 04:31)

 

epitelous to piraaa!!! kala einai poli trendy milame :P to pio omorfo kinito xalara :lol: peite ti na egkatastisw :P paixnidia pou exei??? efarmoges? otidipote? grapste links :happy:

 

θα βρεις τα παντα στο http://www.aivanet.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος reddevils.gr (27 Ιούλ. 2004 , 10:55)

 

paidia exw balei se ena 7610 enos filou efarmoges apo to diko mou 6600 (autolock , camera fx , fs caller klp) pou enw sto 6600 leitoyrgoun kanonika , sto 7610 eite den leitoyrgoyn eite meta apo kapoies meres de leitourgoun.

Mporeite na me bohthisete , wste na bohthisw kai egw :-)

 

Profanws oi palies ekdoseis pou exeis de pezoun sto 7610. To Fscaller 2.08 pou exoun oi pio polloi pezei mia xara se 7610. Episis, gia to comarefx vgike mia version prin kamia bdomada, gia tin opoia den kserw akoma an uparxei cr@ck, psaksto ligo kai tha deis oti doulevoun! Genika omws, oi perissoteres efarmoges den exoun provlima simvatotitas me to kinito :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mitsos (27 Ιούλ. 2004 , 12:04)

 

Παιδιά μόλις απέκτησα κι εγώ το κινητό και πραγματικά είναι τέλειο και πολύ όμορφο.Το ομορφότερο απ'όλα :happy: :happy: :happy:

 

 

Φιλε mitso καλοριζικο ,οντως ειναι οπως τα λες ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος meres (27 Ιούλ. 2004 , 11:34)

 

Profanws oi palies ekdoseis pou exeis de pezoun sto 7610. To Fscaller 2.08 pou exoun oi pio polloi pezei mia xara se 7610. Episis, gia to comarefx vgike mia version prin kamia bdomada, gia tin opoia den kserw akoma an uparxei cr@ck, psaksto ligo kai tha deis oti doulevoun! Genika omws, oi perissoteres efarmoges den exoun provlima simvatotitas me to kinito :)

 

 

Το τελευταιο Camera FX ναι μεν τρεχει μια χαρα στο 7610 αλλα τραβαει φωτογραφιες με αναλυση VGA.Οποτε η μονη του χρησιμοτητα ειναι να προσθεσεις καποιο απο τα πολλα εφε που σου προσφερει στις ηδη τραβηγμενες φωτογραφιες με την καμερα του κινητου. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

μετά από 15 περίπου μέρες καθημερινης εξαντλητικης χρήσης έχω να πω τα εξής.

το πρόβλημα με την αύξηση της έντασης δεν λύθηκε με κανένα από τα κόλπα που προτείνατε. :(

το phone browser δεν κατάφερα ακόμα να το δουλέψω.(μου λέει ότι το κινητό δεν το υποστηρίζει η εφαρμογή) σε αντίθεση με όλα τα άλλα προγράμματα του pc suite που δουλεύουν κανονικότατα.(εκτός από αυτό που μετατρέπει σε 3gp τα video.κολλάει όταν βάζω μεγάλου μεγέθους videos.) :(

τα πλαστικά του έχουν αρχίζει να παίζουν λίγο και μου κάνει εντύπωση μιας και σπάνια ανοίγω την συσκευή. :(

οι φωτό του είναι φοβερές όσες έχουν τραβηχτεί σε εξωτερικό χώρο με επαρκές φωτισμό.(πραγματικά η ποιότητα είναι ισάξια μιας φτηνής Pocket.) :)

σε αντίθεση όμως με αυτές που τραβάω σε κλειστούς χώρους που ακόμα και με καλό φωτισμό,συγχωρέστε με αλλά για μένα στην οθόνη του p.c φαίνονται άθλιες... :(

η οθόνη του είναι φοβερή.έβαλα το ίδιο φόντο που έχω και στην οθόνη του p.c μου και πραγματικά εντυπωσιάστηκα. :D :D

καθώς και από την λειτουργικότητα του,το interface του και φυσικά τις δυνατότητες. :D

ένα κολπάκι που μου κάνει τώρα τελευταία είναι να μην αναγνωρίζει κανα 2 νούμερα από τον κατάλογο και να μην εμφανίζει τα ονόματα όταν με παίρνουν,ούτε δυστυχώς τον ήχο κλήσης που έχω ορίσει. :(

 

τέλος έχω μια απορία.που βρίσκω στο κινητό όταν το συνδέω στο p.c τα θέματα που έχω αποθηκεύσει?για να τα περάσω στο 7610 ενός φίλου μου.με bluetooth πάντως που δοκίμασα δεν στέλνονται...

 

σε γενικές γραμμές πάντως έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και νομίζω ότι αξίζει τα 500 ευρώ που διαθέτεις για να το αποκτήσεις μέχρι το τελευταίο...

LET MY LIFE BE PSYCHEDELIC!!!

http://www.danasoft.com/sig/Letis.jpg

mail me!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mitsos (27 Ιούλ. 2004 , 12:04)

 

Παιδιά μόλις απέκτησα κι εγώ το κινητό και πραγματικά είναι τέλειο και πολύ όμορφο.Το ομορφότερο απ'όλα :happy: :happy: :happy:

 

Φιλε μου Μήτσο χαιρομαι που πηρες αυτη την αποφαση (αν και καθηστεριμένα βεβαια) να αποκτήσεις αυτο το στολιδι.πραγματικα θα μεινεις πληρως ικανοποιημενος....

το 6630 ουτος η αλλος αργει πολυ ακομα...

αντε ΜΕΓΙΑ!!! :p :)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maevius (27 Ιούλ. 2004 , 03:49)

 

και αν σε καλεί κάποιος? δεν θα το σηκώσεις? :o να ρωτήσω κάτι άλλο τώρα? εχεισ καταφέρει να λειτουργήσεις το remote s60 με το 7610?

 

 

Εγω εχω καταφερει να δουλεψω το remote s60 αλλα η εκδοση ηταν demo. παρ'ολα αυτα δουλευε μια χαρα!!

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια ασχετο..... σημερα δοκισα τα ακουστικα του 7210 στο 7610(μιας κ καποιοι υποστηριξαν οτι δουλευαν κανονικα) :mad: κ δεν τα αναγνωριζε καν. κριμα τετοιο κιν να μην εχει δικα του διπλα ακουστικα. εχει βρει κανεις κατι για αυτο η αναμενεται κατι..... :worry: ?
Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζω ότι είμαι σε λάθος thread αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο. Υπαρχει κανένα προγραμμα που σου επιτρέπει να αλλαξεις το serial number στα window XP pro χωρις να κάνω format στο σκληρο και re-install;;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathmos (27 Ιούλ. 2004 , 20:14)

 

Το γνωρίζω ότι είμαι σε λάθος thread αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο. Υπαρχει κανένα προγραμμα που σου επιτρέπει να αλλαξεις το serial number στα window XP pro χωρις να κάνω format στο σκληρο και re-install;;

 

φιλε μου νομιζω οτι υπαρχει...

αν θυμαμαι καλα λεγεται XPProCorp-keyChanger και ειναι γυρω στα 50mb....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (27 Ιούλ. 2004 , 14:07)

 

Εγω εχω καταφερει να δουλεψω το remote s60 αλλα η εκδοση ηταν demo. παρ'ολα αυτα δουλευε μια χαρα!!

 

σου είναι εύκολο να μου περιγράψεις σε γενικές γραμμές πως τα κατάφερες? γιατι το νεο pc suit δεν εχει mRouter και δεν ξέρω σε ποιά com port συνδέεται το κινητό...

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathmos (27 Ιούλ. 2004 , 20:14)

 

Το γνωρίζω ότι είμαι σε λάθος thread αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο. Υπαρχει κανένα προγραμμα που σου επιτρέπει να αλλαξεις το serial number στα window XP pro χωρις να κάνω format στο σκληρο και re-install;;

 

 

Ναι , υπάρχει είναι γύρω στα 50 kb αλλά μπορείς να το κάνεις και χειροκίνητα από τα Windows.Αν θέλεις το πρόγραμμα στο έστειλα με πμ :whistle:

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό είναι φοβερό όμώς αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα στη συνδεση με το πισί,επειδή προαπαιτεί το service pack 1.Μπορώ να το βάλω?Που το βρίκω? Thnks :o
Link to comment
Share on other sites

Θα το βρείς στο επίσημο site της microsoft. Για να ολοκληρώσεις όμως την εγκατάσταση θα σου ζητήσει τον serial mumber των windows σου. Αν είναι κόπια, μάλλον θα έχεις πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NEO24 (27 Ιούλ. 2004 , 19:02)

 

παιδια ασχετο..... σημερα δοκισα τα ακουστικα του 7210 στο 7610(μιας κ καποιοι υποστηριξαν οτι δουλευαν κανονικα) :mad: κ δεν τα αναγνωριζε καν. κριμα τετοιο κιν να μην εχει δικα του διπλα ακουστικα. εχει βρει κανεις κατι για αυτο η αναμενεται κατι..... :worry: ?

 

 

Εγω ειπα οτι κανουν τα ακουστικα του 7210 και το υποστηριζω ακομα αφου αυτη τη στιγμη τα εχω και ακουγονται μια χαρα. Το μονο προβλημα ειναι οτι τα εχω αγορασει απο πακιστανο και δεν κουμπωνουν καλα πρεπει να πιεζω τη μια ακρη του pop port αλλα φανταζομαι αν αγορασω τα γνησια να κουμπωνουν καλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

κοιτα εγω παντως τα δοκιμασα στα κεντρικα στη βουλιαγμενης κ τα δοκιμασε κ ο τεχνικος σε αλλα 2 κ ειδαμε οτι δεν δεν τα αναγνωριζει.anyway μπορει να εκατσε η φαση κ να ησουν τυχερη με τα ακουστικα.... παντως αν βρει καποιος σχετικο με διπλα ακουστικα παρακαλω ας το αναφερει.ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Gia sas. Mporite na mu pite se pio vodafone store ton notion proastion tha mporusa na vro to 7610? Gia paradigma sto paleo faliro i stn amfitheas den to exun ke tha argisun na to feroun? Kseri kanis ya glifada? nea smirni? i allou eki konta? euxaristo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...