Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια .ξερετε αν υπαρχει καποιο προγραμμα να παιζει ραδιο το 7610 χωρις να χρειαζεται συνδεση wap αν γινεται κατι τετοιο οπως σε πολλα αλλα κινητα?

δε γινεται σε κανενα κινητο :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ειχαμε πει..αρκετα παλια..οτι γινετε να ακουσετε ραδιο..αλλα μονο με κατι ακουστικα που πουλανε πλανοδιοι..δυστηχως ειναι η μονη λυση :(
Link to comment
Share on other sites

Exo dokimasei na allaxo to logo sto kinito mou me diafora programmata opos to opman logo alla kathe fora paramenei to klassiko me to onoma tis etaireias. To periergo einai oti se merikes perioxes tis Athinas mou to allazei alla den to krataei gia panta!!! Kamia idea gia to ti mporei na ftaei kai pos mporo na to allaxo oristika??? I ekdosi tou kinitou mou einai 4.0437.4. Iparxei periptosi i sigkekrimeni ekdosi na min dexetai allagi sto logo?
Link to comment
Share on other sites

Exo dokimasei na allaxo to logo sto kinito mou me diafora programmata opos to opman logo alla kathe fora paramenei to klassiko me to onoma tis etaireias. To periergo einai oti se merikes perioxes tis Athinas mou to allazei alla den to krataei gia panta!!! Kamia idea gia to ti mporei na ftaei kai pos mporo na to allaxo oristika??? I ekdosi tou kinitou mou einai 4.0437.4. Iparxei periptosi i sigkekrimeni ekdosi na min dexetai allagi sto logo?

Vodafone live εχεις?

Φαινεται δε το εμαθες το νεο..

Η Vodafone δεν κανει μονο υποκλοπες, κανει και μαγικα http://img148.imageshack.us/img148/5223/tongue5dh.gif

 

Κατι παιζει με τα vodafone live, δεν εχει βρεθει τροπος ακομα για αυτο.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σχεση αυτο..σχεση εχει το οτι η συσκευη ειναι της vodafone..και εσυ δεν μπορεις να κανεις κατι..και απ οπως καταλαβαινω και απο τον PCman ουτε εχει βρεθει καποια λυση..οποτε συμβιβασου με αυτο..δυστηχως η ευτυχως :(
Link to comment
Share on other sites

Το προγραμμα που ψαχνεις ειναι το Migital smart com pro.Θα μπορείς να βλέπεις εικονα σε εισερχόμενο sms εφόσον την εχεις αποθηκευμενη στον καταλογο σου.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.. έχω ένα πρόβλημα με το κινητάκι.

το έχω 2 χρόνια περίπου και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με την μεταφορά αρχείων, θεμάτων, εφαρμογών και όλα τα άλλα που κάνεις με το pc suite.το μόνο πράγμα που δεν έχω καταφέρει να κάνω εδώ και 2 χρόνια τώρα, είναι ολικό backup με το pc suite. μου περνάει τα πάντα αλλά ποτέ δεν μου έχει ΄κάνει συγχρονισμό με το outlook.. υπάρχει περίπτωση να το έχει πάθει και κάποιος άλλος και να ξέρει τι συμβαίνει????

LET MY LIFE BE PSYCHEDELIC!!!

http://www.danasoft.com/sig/Letis.jpg

mail me!!!

Link to comment
Share on other sites

χμμ..το outlook το εχεις χρησιμοποιησει?γιατι μου φαινετε στην αρχη συμπληρωνεις κατι πεδια απο εκει..(δηλαδη τρεξε πρωτα το outlook και βγες απο τον οδηγο και μετα ξαναπροσπαθησε):)
Link to comment
Share on other sites

το outlook το χρησιμοποιώ κανονικά.έχω 2 mail accounts και δουλευουν κανονικότατα.το πρόβλημα μου το βγάζει όταν προσπαθώ να κάνω back up από τη σουίτα της νοκια ανάμεσα στο κινητό και το outlook...δεν ξέρω τι φταίει και έχω απογοητευθεί.τόσο καιρο δεν με πείραζε αλλά τώρα θα πάρω το 6280 και θα φρικάρω αν πρέπει να κάτσω να γράψω όλες τις επαφές και το ημερολόγιο με το χέρι ξανα...

στο φινάλε τι στον κόρακα smartphone έχουμε???? :p :rolleyes:

LET MY LIFE BE PSYCHEDELIC!!!

http://www.danasoft.com/sig/Letis.jpg

mail me!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό αλλά πλέον ξεπερασμένο.Κάμερα καλή για 1mp αλλά το mp3 είναι μονοφωνικά και γι αυτό δεν έχει παρα πλύ καλή ποιότητα αναπαραγωγής θα έλεγα.Βιντεο το κλασσικό 3gp 176χ144.τπτ αξιόλογο δηλαδή,αλλά έχει πολύ καλή ποιότητα κατασκευής...

Αυτά σε γενικές γραμμές.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα σε ολους, εχθες δοκιμσε καποιος φιλος να μου στειλει ενα ηχο μεγεθους 5.4 ΜΒ μεσω ΒΤ σε καποια στιγμη μου βγαζει μηνυμα οτι η μνημη μου ειναι ανεπαρκης αυτο ειναι αληθεια αλλα ειναι του τηλ μικρη πως μπορω να τολαβω στην καρτα μνημης που εχω πολυ?Ευχαριστω
μηνυματα>επιλογες>ρυθμισεις>αλλο>μνημη σε χρηση: καρτα μνημης.

 

και στο μανουαλ φυσικα :whistle:

Link to comment
Share on other sites

θενκς :) Απο χθες το κινητό μου παρουσιάζει το εξής - όποτε παίρνω τηλέφωνο μόλις το κλείνω κάνει restart το κινητό...

Ξέρει κανείς τπτ για αυτό?

 

Παιδιά sorry που κάνω quote ένα τόσο παλίο post αλλά δεν βρήκα αν απαντύθηκε κάπου ακόμη και μετά από καμιά 10αρια σελίδες.

Έκανα επίσης μια εξωνυχιστική αναζήτηση στο forum μήπως βρω κάποια απάντηση στο συγκεκριμένο πρόβλημα αλλά τζίφος η δουλεία!!!!

 

Μου παρουσιάζει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα που περιγράφει ο φίλος μας!!!!!

Please heeeeeelp!!!!!:(

Ξέρω πως η καλύτερη λύση είναι το format αλλά αν ξέρει κάποιος τι παίζει και το γλυτώσω θα είναι πολύ καλύτερα!;)

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασες να αλλαξεις το θεμα; βαλε το κλασσικο που εχει της νοκια να δεις. θυμαμαι να εχω διαβασει κατι τετοιο, γι'αυτο στο λεω.
Link to comment
Share on other sites

ακούστε τι κουφό μου έγινε: έχοντας απαλλαχτεί απο τη μικροσκοπική μνήμη του προηγούμενου μου κινητού, αποθηκεύω τα πάντα στη 256mmc μου. Εκεί που ειχα συλλέξει καμιά 2330 μηνύματα στα εισερχόμενα, και καμιά 870 στα σταλθέντα, μου έβγαλε ενα κουφό μηνυμα το κινητο, οτι μνημη πλήρης, διαγράψτε μηνυματα η κατι τετοιο, και το "φακελάκι" του μηνυματος κλασσικα αναβόσβηνε!! Ειναι σχεδών 20MB τα μηνύματα μου... εγω νομιζα χωράει απεριόριστα!
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

ακούστε τι κουφό μου έγινε: έχοντας απαλλαχτεί απο τη μικροσκοπική μνήμη του προηγούμενου μου κινητού, αποθηκεύω τα πάντα στη 256mmc μου. Εκεί που ειχα συλλέξει καμιά 2330 μηνύματα στα εισερχόμενα, και καμιά 870 στα σταλθέντα, μου έβγαλε ενα κουφό μηνυμα το κινητο, οτι μνημη πλήρης, διαγράψτε μηνυματα η κατι τετοιο, και το "φακελάκι" του μηνυματος κλασσικα αναβόσβηνε!! Ειναι σχεδών 20MB τα μηνύματα μου... εγω νομιζα χωράει απεριόριστα!

Σιγουρα τα αποθηκευεις στην καρτα?

Και εγω περιπου τοσα εχω και δεν εχω προβλημα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!! χριστος ανεστη κ χρονια πολλα σε ολους!! ειχα βαλει στο 7610 ενα προγραμα ξυπνητηρι για να χω επαναληψη καθημερινα κ τωρα που το εβγαλα κατι εγινε κ εμεινε μεσα η ωρα που χτυπουσε κ τωρα καθε πρωι εχω εγερτηριο θελω δε θελω..:D τι μπορω να κανω να το βγαλω? με το σελεκ που εψαξα λιγο δεν το βρηκα... τι να κανω? κ γενικο ρισετ να κανω να σβηστουν ολα δε με νοιαζει δεν εχω τιποτα μεσα... αλλα πως γινεται?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!! χριστος ανεστη κ χρονια πολλα σε ολους!! ειχα βαλει στο 7610 ενα προγραμα ξυπνητηρι για να χω επαναληψη καθημερινα κ τωρα που το εβγαλα κατι εγινε κ εμεινε μεσα η ωρα που χτυπουσε κ τωρα καθε πρωι εχω εγερτηριο θελω δε θελω..:D τι μπορω να κανω να το βγαλω? με το σελεκ που εψαξα λιγο δεν το βρηκα... τι να κανω? κ γενικο ρισετ να κανω να σβηστουν ολα δε με νοιαζει δεν εχω τιποτα μεσα... αλλα πως γινεται?

 

Αληθως Ανεστη ,Χρονια Πολλα! :)

Το Alarm manager εχεις περασει ?

Εαν ναι ,δες αυτο

 

Q013: Uninstalling Alarm Manager doesn't remove alarms, set by user.

 

A: Remove all alarms before uninstalling program.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!! χριστος ανεστη κ χρονια πολλα σε ολους!! ειχα βαλει στο 7610 ενα προγραμα ξυπνητηρι για να χω επαναληψη καθημερινα κ τωρα που το εβγαλα κατι εγινε κ εμεινε μεσα η ωρα που χτυπουσε κ τωρα καθε πρωι εχω εγερτηριο θελω δε θελω..:D τι μπορω να κανω να το βγαλω? με το σελεκ που εψαξα λιγο δεν το βρηκα... τι να κανω? κ γενικο ρισετ να κανω να σβηστουν ολα δε με νοιαζει δεν εχω τιποτα μεσα... αλλα πως γινεται?

Πηγαινε στο ξυπνητηρι του τηλεφωνου και πατησε απενεργοποιηση ξυπνητηριου μεχρι να σταματησει να φαινεται επιλεγμενη ωρα κατω αριστερα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kalh anastash paidia.

 

to kinito mou stin arxi ekapse tin karta mnimis, kai meta apo 2 meres den anoigei. grafei nokia kai meta tpt.

 

to mono poy thelw einai na min xasw tis epafes moy. an to paw sto nokia club tha mou tis svisoun?

Link to comment
Share on other sites

kalh anastash paidia.

 

to kinito mou stin arxi ekapse tin karta mnimis, kai meta apo 2 meres den anoigei. grafei nokia kai meta tpt.

 

to mono poy thelw einai na min xasw tis epafes moy. an to paw sto nokia club tha mou tis svisoun?

Ούτως ή άλλως θα πρέπει να επισκεφθείς κάποιο Nokia Shop.

Επομένως καλύτερα να εκφράσεις σε εκείνους το πρόβλημά σου.Θα λάβεις πιο ολοκληρωμένη βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω και εγώ ένα προβλημα...Προχτές έψαχνα τα αρχεία ήχου που έχω στο κινητό και ανακάλυψα πως...τα mid δεν παίζουν πλέον!!!Στα προφίλ,εκεί που επιλέγεις ήχο τα mid δεν φαίνονται καν.Ενώ αν πάω από διαχείριση αρχείων τα mid έχουν ένα άσπρο εικονίδιο με ένα "?" μέσα και αν πατήσω να παίξουν εμφανίζεται το μήνυμα: Διαχ.Αρχείων Άγνωστη μορφή αρχείου (-12003)

 

???Τί έγινε?Δεν με κάιει ιδιάιτερα το ζήτημα μιας και δεν χρησιμοποιώ καθόλου mid αλλά γιατί να μην παίζουν?Υπάρχει περίπτωση να είναι bug κάποιας εφαρμογής?Εδώ και μήνες δεν έχω εγκαταστήσει τίποτα οπότε δεν μπορώ να σκεφτώ ποια ίσως φταίει.Άν μπορεί κανείς να προτείνει κάτι...Εκτός του format...

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...