Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Desire (HTC Bravo)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η ace δεν εβαλε λουκετο?(ευτυχως δλδ)

αμα υπαρχει ακομα η ace με βλεπω ebay εχω τις χειροτερες αναμνησεις με magic touch pro

απλα ανυπαρκτο after sales!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 660
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΟΟΟ εντάξει παιδιά δεν του λείπει πλέον απολυτός τίποτα . έφυγα για desire το καλοκαίρι ^^

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή συσκευή.. Φοβερή! Δεν το συζητώ! Το μόνο «πρόβλημα» που εντοπίζω, και μέσα σε «», είναι η έλλειψη της μπαλίτσας (trackpad).. Κρίμα να την βγάλουν και μου φαντάζει τόσο βολική και ωραία... Βέβαια, περί ορέξεως, Nexus One! :lol:

 

Με το καλό να μας έρθει να το δούμε! :D

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή συσκευή.. Φοβερή! Δεν το συζητώ! Το μόνο «πρόβλημα» που εντοπίζω, και μέσα σε «», είναι η έλλειψη της μπαλίτσας (trackpad).. Κρίμα να την βγάλουν και μου φαντάζει τόσο βολική και ωραία... Βέβαια, περί ορέξεως, Nexus One! :lol:

 

Με το καλό να μας έρθει να το δούμε! :D

 

τοτε γιατι δεν παμε για nexus? :lol::p

 

αυτο που εχει το desire (touch?) τελικα πως δουλευει;

Link to comment
Share on other sites

Για δείτε!

 

http://home.leakdroid.com/2010/02/htc-desire-will-support-divx-video-at-720p/

 

According to MobileTechWorld, who talked to HTC, the Android HTC Desire will be getting a software package that will enable DivX playback. Although not written in technical specifications, Desire will play and record video in DivX HD 720P. These two features are not available immediately, however. After the release, scheduled for April, an update that will incorporate the DivX codec and the ability to shoot video at a resolution of 720p.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
η ace δεν εβαλε λουκετο?(ευτυχως δλδ)

 

Όχι. Εξακολουθεί να έχει κανονικά το επίσημο service των συσκευών της HTC εδώ στην Ελλάδα.

 

Προς το παρόν η δουλειά της HTC Hellas περιορίζεται μόνο στο distribution και το support των συσκευών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

H αληθεια ειναι οτι με αυτα τα χαρ/κα ειχε παρουσιαστει ως Bravo,στη μπροσουρα που ειχε διαρευσει.τωρα γιατι μπαινουν στο κοπο να τα ενωσματωσουν μετα την κυκλοφορια του προιοντος,αγνωστο...Ενδεχομενως για να μην εμποδισει τις πωλησεις του Ν1?

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Εξακολουθεί να έχει κανονικά το επίσημο service των συσκευών της HTC εδώ στην Ελλάδα.

 

Προς το παρόν η δουλειά της HTC Hellas περιορίζεται μόνο στο distribution και το support των συσκευών.

συσκευων η και λειτουργικου?

δλδ updates απο που θα παιρνει ο ελληνας χρηστης?

ειλικρινα δεν υπαρχει περιπτωση να τα ξανα σκασω στην ace για το μηδενικο support που μας προσφερει χρονια τωρα :mad:

Link to comment
Share on other sites

συσκευων η και λειτουργικου?

δλδ updates απο που θα παιρνει ο ελληνας χρηστης?

ειλικρινα δεν υπαρχει περιπτωση να τα ξανα σκασω στην ace για το μηδενικο support που μας προσφερει χρονια τωρα :mad:

 

Updates πλέον παίρνουμε από το http://www.htc.com/gr .

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
συσκευων η και λειτουργικου?

 

Και τα δύο.

 

δλδ updates απο που θα παιρνει ο ελληνας χρηστης?

 

http://www.htc.com/gr/support_select_product.aspx

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή συσκευή.. Φοβερή! Δεν το συζητώ! Το μόνο «πρόβλημα» που εντοπίζω, και μέσα σε «», είναι η έλλειψη της μπαλίτσας (trackpad).. Κρίμα να την βγάλουν και μου φαντάζει τόσο βολική και ωραία... Βέβαια, περί ορέξεως, Nexus One!

 

Με το καλό να μας έρθει να το δούμε!

Αλέξανδρε και εγώ προτιμώ το Trackball του Nexus One, ειδικά όταν με ένα Hack μπορείς να χρησιμοποιείς πολλά χρώματα για τα Notifications (κόκκινο, κίτρινο,μπλε,άσπρο κτλ.) αλλά το optical trackball του Desire είναι εξίσου καλό. Έχει άλλη αίσθηση (δεν το νιώθεις το συγκεκριμένο αφού κατά κάποιο τρόπο είναι σαν την οθόνη αφής)...

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Απο το αρθρο του Gsmarena που διαβασα χθες η τιμη του μαλλον θα είναι γύρω στα 583 ευρω εκει καπου και θα κυκλοφορησει 1 Απριλιου βαση του Αρενα παντα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Απο το αρθρο του Gsmarena που διαβασα χθες η τιμη του μαλλον θα είναι γύρω στα 583 ευρω εκει καπου και θα κυκλοφορησει 1 Απριλιου βαση του Αρενα παντα

 

λες?

http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=196165

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω φίλε μου εμάς μας συμφέρει η τιμή του expansys εγώ λέω ότι διάβασα απο το Αρενα αν και όντως και έμενα μου έκανε εντύπωση που ήταν λιγάκι χτυπημένη η τιμή του . Μακάρι να επαληθευτεί το expansys μακάρι

 

 

 

Μέτα qπo αναζήτησή στο skroutz είδα ότι οι τιμές κυμαίνονται στα 550 και 540 απο vnp kai play πφ πάλι χτυπημένα θα έρθουν εδώ :@

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

αν το αγoρασουμε απο expansys, μπορύμε να τα περάσουμε μετά τα ελληνικά; εννοώ όταν εχει βγει και η ελληνική εκδοση..

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αν το αγoρασουμε απο expansys, μπορύμε να τα περάσουμε μετά τα ελληνικά; εννοώ όταν εχει βγει και η ελληνική εκδοση..

 

Εάν ακολουθηθεί η λογική που ισχύει και στο tattoo, θα κατεβάσεις από το market την σχετική εφαρμογή και θα αλλάξεις την γλώσσα του λειτουργικού.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αλέξανδρε και εγώ προτιμώ το Trackball του Nexus One, ειδικά όταν με ένα Hack μπορείς να χρησιμοποιείς πολλά χρώματα για τα Notifications (κόκκινο, κίτρινο,μπλε,άσπρο κτλ.) αλλά το optical trackball του Desire είναι εξίσου καλό. Έχει άλλη αίσθηση (δεν το νιώθεις το συγκεκριμένο αφού κατά κάποιο τρόπο είναι σαν την οθόνη αφής)...

 

Αυτό λέω και εγώ! Είναι φοβερό! Να αναβοσβήνει το λαμπάκι αυτό χρωματιστά αναλόγως των notifications! :D

 

Φαντάζομαι θα είναι σαν του Omnia, Xperia και λοιπών..

 

 

Αλλά πραγματικά, Ανδρέα, είναι λόγος για εμένα να προτιμήσω το Nexus αυτό το μπαλάκι!:lol:

 

 

 

Όσο για τις τιμές, μακάρι να έρθει τόσο και εδώ. Εν αναμονή προς το παρόν! :happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

Εάν ακολουθηθεί η λογική που ισχύει και στο tattoo, θα κατεβάσεις από το market την σχετική εφαρμογή και θα αλλάξεις την γλώσσα του λειτουργικού.

 

αυτή συμπριελαμβανει και ελληνικο εικονικο πληκτρολογιο?

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.....μια ασχετη ερωτηση....

 

την τριτη εχω αναβαθμηση και εχω αποφασισει μετα απο 3-4 χρονια να φυγω απο τα wm και την htc και να παρω το iphone.....

απλα εχω να ρωτησω κατι .....

αναμεσα στο iphone και σε ενα android τι μου προτεινετε???????

ετσι για κουβεντα να κνουμε........

για το iphone εχω ακουσει τα καλυτερα,,,αλλα φοβαμαι οτι σε μικρο χρονικο διαστημα θα το βαρεθω.....γιαυτο ρωταω....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα.....μια ασχετη ερωτηση....

 

την τριτη εχω αναβαθμηση και εχω αποφασισει μετα απο 3-4 χρονια να φυγω απο τα wm και την htc και να παρω το iphone.....

απλα εχω να ρωτησω κατι .....

αναμεσα στο iphone και σε ενα android τι μου προτεινετε???????

ετσι για κουβεντα να κνουμε........

για το iphone εχω ακουσει τα καλυτερα,,,αλλα φοβαμαι οτι σε μικρο χρονικο διαστημα θα το βαρεθω.....γιαυτο ρωταω....

 

Τέτοιες συζητήσεις... αποκλειστικά στους Διαξιφισμούς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=196165

 

Και το έβγαλε το expansys 499! :D

 

Συμπαθητική τιμή αν σκεφτεί κανείς τον ανταγωνισμό! ;) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ανάλογα με την ζήτηση στις προ-παραγγελίες, η συγκεκριμένη τιμή μπορεί να διαφοροποιηθεί μέχρι την κυκλοφορία της.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...