Jump to content

[Επίσημο] Windows Phone 7 Series


niknik
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ξέρω ότι δε σε αφήνει να μπεις.Αστο στο background στην login screen και θα δουλέψει.Σε μένα τουλάχιστον έτσι δούλευε.Επειδή όμως τα wp7 έχουν και το υπέροχο :lol: multitasking αν αρχίσεις να ανοίγεις εφαρμογές και κλείσει το spotify πρέπει να το ξανανοίξεις... Η κατάσταση ειναι όντως tragic για κάτι που στο android σε αφήνει να επιλέξεις Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τελειως χαλια ομως..καπου βρηκα ενα τροπο για να το τρεξω,πρεπει να κατεβασω ακομα μια εφαρμογη,να κανω λογαριασμο..κ υστερα ξυπνησαν εκει στην ms...

 

 

ποιο ανδροιδ...ακομα κ στο ιος επικρατει ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ σε αυτο το θεμα...

 

πραγματικα με ξενερωσε απιστευτα...ελπιζω να γινει κατι συντομα...

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! :) Έχω κατεβάσει την εφαρμογή του Skydrive, από το Malrketplace, κάνω login, πηγαίνω στις επιλογές και ο διαθέσιμος χώρος που μου εμφανίζει είναι 7gb..... Αν θυμάμαι καλά, κάτι για παραπάνω από 7gb δε λέει ότι προσφέρει η Microsoft; :confused: Samsung Omnia W η συσκευή.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι πριν λιγο καιρο ηταν γυρω στα 20,αν θυμαμαι καλα,τωρα ναι,7 γιγα δινει δωρεαν
Link to comment
Share on other sites

οπως το ειπες...δεν εχω καταλαβει ποτε δουλευει κ ποτε οχι...τερμα τραγικο...

 

που μπορουμε να κραξουμε μπας κ αλλαξει κατι?

 

λοιπον δειτε κ αυτο

 

http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/2282561-add-option-to-keep-wifi-alive-while-the-phone-is-l#comments

 

 

καντε login με καποιον λογαριασμο σας κ ψηφιστε κ αυτο κ καποιο αλλο που σας ενδιαφερει...κριμα ειναι να μη γινει

 

 

 

καποιος αναφερει κ ενα προγραμμα 911 scanner ,θα το δοκιμασω κ αυτο :)

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Για πολλαπλή φορά σου γίνεται επισήμανση να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι πριν λιγο καιρο ηταν γυρω στα 20,αν θυμαμαι καλα,τωρα ναι,7 γιγα δινει δωρεαν

 

Α, άλλαξε. Γιατί νόμιζα ότι εγώ έκανα κάτι λάθος. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμισεις στο "Τηλεφωνο σε κατασταση" εχει καποιες επιλογες ..Δοκιμασε να τις ξε-τσεκαρεις και θα διορθωθει το προβλημα σου

 

 

 

Υπερβολικο σε βρισκω !!! Το δικο μου Trophy δουλευει μια χαρα !!!

 

Το παρατηρησα και εγω αυτο με την δονηση απο χθες. Το θεμα ειναι οτι δεν βρισκω την επιλογη "τηλεφωνο σε κατασταση". Ειναι μεσα στις ρυθμισεις σαν καρτελα η ειναι υπομενου μεσα σε καποια..? Επισης εχω κανει ολα τα update που εχουν βγει και οι χαρακτηρες μου δεν αυξηθηκαν. Πρεπει να παω να το επιλεξω απο καπου?? (το κινητο που εχω ειναι το samsung omnia w).

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε..ξερουμε τι εχουμε να περιμενουμε?

Τίποτε που να διορθώνει τα κλασσικά προβλήματα όπως αυτό του wifi

Link to comment
Share on other sites

Πας μηνυματα δεξια πατας κατω του εικονιδιο με το ανθρωπακι και συμδεεσαι..κανεις chat και με MSN και με Facebook αν το συνδεσεις

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Στις 100.000 οι εφαρμογές! :!:

 

http://www.wpcentral.com/windows-phone-marketplace-hits-100000-apps

 

kai 1.000.000 να φτασουν λοιπουν βασικες εφαρμογες

Με τα windows 8 βεβαια θα διωρθοθουν ολα αυτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!

Το HTC TITAN (WP) και το Sensation XL (Android) αλλαζουν λειτουργικα .

 

Δειτε το εδω !!!!

Link to comment
Share on other sites

Eτσι.Στο δρόμο που χάραξε το hd2.Μακάρι να μην ειναι fake

 

Ναι δικιο εχεις ..στον δρομο του HD2 !!!

Αν ειναι αληθινο ..ειναι τεραστια μαγκια και πολυ μεγαλο βημα μπροστα !!!

Και μπραβο στην HTC γιατι χωρις τις ευλογιες και την "βοηθεια" της δεν γινονται τετοια

Link to comment
Share on other sites

Eτσι.Στο δρόμο που χάραξε το hd2.Μακάρι να μην ειναι fake

 

Βασικα επειδη το chassis ειναι πολυ ιδιο (καρμπον για την ακριβεια) παιζει να εκανε μεταμοσχευση τα εσωτερικα του ενος στο αλλο. Αλλα παλι υπαρχουν αναλυσεις οθονης κτλ κτλ

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

To sensation xl έχει 480*800 και όχι 960*540 όπως τα 4,3" "αδέρφια" του.Για το titan μου φαίνεται λίγο δύσκολο εώς αδύνατο να έγινε κάτι τέτοιο χωρίς dft team.Και όταν ξεκινά δεν μας δείχνει κάποιον bootloader που λογικά χρειάζεται να υπάρχει και από ότι διαβάζω στο xda για τα wp7,προσπαθούν ακόμη να μπουτάρουν android με το haret.Και κρίνοντας από το hd2 ακόμη και αν 2 κινητά μοιράζονται ίδιο επεξεργαστή,μνήμες κτλ (π.χ. desire-->nexus one-->hd2 έχουν ίδια cpu/gpu/ram) δεν ειναι τόσο απλό να μπουτάρει πλήρως το android και να λειτουργεί κανονικά Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! :) Αν κάποιος έχει Αγγλικό/Αμερικάνικο hotmail ( όχι κατάληξη gr ) και βλέπει τις τιμές στο Marketplace σε $, δε μπορεί να κάνει αγορές από Ελλάδα; :worry: Με δεδομένο ότι έχει ο κάποιος πιστωτική κάρτα.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! :) Αν κάποιος έχει Αγγλικό/Αμερικάνικο hotmail ( όχι κατάληξη gr ) και βλέπει τις τιμές στο Marketplace σε $, δε μπορεί να κάνει αγορές από Ελλάδα; :worry: Με δεδομένο ότι έχει ο κάποιος πιστωτική κάρτα.

 

Οχι ..Νομιζω οτι τοτε θες ξενη πιστωτικη ...Φτιαξε ενα νεο λογαριασμο και δωσε Ελλαδα σε ολα

Κοιτα τα μηνυματα σου

Link to comment
Share on other sites

Οχι ..Νομιζω οτι τοτε θες ξενη πιστωτικη ...Φτιαξε ενα νεο λογαριασμο και δωσε Ελλαδα σε ολα

Κοιτα τα μηνυματα σου

 

OK, και τι γινεται αν, π.χ., ο λογαριασμός του facebook ειναι συνδεδεμενος με τον "αλλοδαπό" λογαριασμό, όπως στη δική μου περίπτωση;

 

Δεν ξέρω πόσο "έξυπνο" είναι ένα λειτουργικό που, αντί να προσαρμόζεται στις ανάγκες και απαιτήσεις του χρήστη, απαιτεί να προσαρμοστεί ο χρήστης στα δικά του χούγια...

 

Έχει μια τελευταία ευκαιρία η κυρα-Microsoft να εξαλείψει αυτά τα χαζά από το λειτουργικό της με το Tango (και βεβαίως να περάσουν οι σχετικές βελτιώσεις και στις υπάρχουσες συσκευές). Αλλιώς, ας προετοιμαστεί για μια ταπεινωτική ήττα στο μέτωπο των κινητών λειτουργικών

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...