Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το prey έχει εξαιρετικη ατμόσφαιρα κλειστοφοβικο αρκετά έχω παίξει 2 ώρες συνέχεια σηκωμένη η τρίχα. Πρέπει να το συνεχίσω. Δεν είναι για όλους σίγουρα.
Ναι είναι τρομερά ατμοσφαιρικό παιχνίδι. Θυμίζει εποχές Dead Space!

Κάνε με add στο ps4. Και όποιος άλλος θέλει. WISE_linkinpark το nickname

Καλά αυτό είναι MP Only, όπως το Evolve, 4v1 ?
Το DbD τα σπάει. Κρατάει λίγο το κάθε round. Είναι μόνο MP. 4 καλοί και ένας κακός. Ο κακός φυσικά έχει τρομερά skills για αυτό πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός για να κερδίσεις. Πράγμα πολύ δύσκολο στο συγκεκριμένο παιχνίδι. Αλλά το θεωρώ πολύ καλό survival!

 

Galaxy S9+ & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Crash Bandicoot 1

 

maxresdefault.jpg

 

Ενα εξαιρετικο παιχνιδι απο τους μετρ της Naughty Dog. Παιχνιδι για γερους παιχτες με ατσαλινα νευρα και αντανακλαστικα. Το καθε level εργο τεχνης και ξεχωριστο. Αρκετοι αρχηγοι οι μονοι ευκολοι στο παιχνιδι. Οσοι πατε για το 105% προσοχη υπαρχει ενα glitch πρεπει πρωτα να παρετε το διαμαντι και την πλατινα στο Stormy Ascent και μετα να παιξετε τον cortex αλλιως μενει στο 104%. Το εμαθα μετα που πηρα το platinum στο Stormy Ascent. Εχει καποια levels που ο χρονος ειναι οριακος ενα λαθος μια καθυστερηση και παει ο σταυρος. Το Stormy Ascent το οποιο με δυσκολεψε περισσοτερο απο καθε πιστα πρεπει να την επαιξα 30-35 φορες(εχασα 8 φορες στο τελος με τα 3 πουλια) ο χρονος του ειναι ανετος το θεμα ειναι να το τερματισετε γιατι εχει τοσα εμποδια και τοσοι παραμετροι για να κανετε ενα λαθος που θα σας στειλει στην αρχη. Στον τεχνικο τομεα η Vicarious Visions εχει κανει απιστευτη δουλεια. Πραγματικα το καλυτερο remake που εχω παιξει και 60fps που και 10ωρες να λιωσετε δεν θα καταλαβετε τιποτα. Το Ultrawide μοναδικο σε ολα τα levels προσθετει παρα πολυ στο immersion ενα μεγαλο μπραβο στο WSGF για το Mod. Απλα παιξτε το μην το χασει κανεις. 10/10

 

Εβγαλα 136 φωτογραφιες σε ολο το παιχνιδι αρκετες τις εχω και για wallpapers

 

https://postimg.cc/gallery/i6wo5fwk/

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

King, τι λέει Βασιλιά μου;!

 

Κάνα καλό νέο frame ,εμμ εννοώ παιχνίδι, έχεις να προτείνεις;

 

jk

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

King, τι λέει Βασιλιά μου;!

 

Κάνα καλό νέο frame ,εμμ εννοώ παιχνίδι, έχεις να προτείνεις;

 

jk

Παίζω unity metro 2033 και crash 2 σιγά σιγά. Για συνέχεια έχω Τρίτη σεζόν walking dead life is strange batman arkham Knight ori and the blind forest και τα 3 wolfnestein. Από καινούργια θα προτείνω unravel 2 antigraviator impulsion mechanism semblance youropa και yokus Island. Τα περισσότερα indie που πρότεινα μιας και αρκετά δίνουν περισσότερο συναίσθημα από τα μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Από ολα αυτά εχω τερματίσει το 2033. Πολυ ατμοσφαιρικό. Σειρά εχει το Last Light κάποια στιγμή φέτος.

Είναι η συλλογή στο PS4.

 

Arkham Knight είναι στα σχέδιά μου εννοείται. Αφού πρώτα πιάσω το Origins. Και τα Wolfenstein πρέπει να παιχτούν.

 

Βάζε και κάνα κόμμα οταν γράφεις ρε αγόρι.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από ολα αυτά εχω τερματίσει το 2033. Πολυ ατμοσφαιρικό. Σειρά εχει το Last Light κάποια στιγμή φέτος.

Είναι η συλλογή στο PS4.

 

Arkham Knight είναι στα σχέδιά μου εννοείται. Αφού πρώτα πιάσω το Origins. Και τα Wolfenstein πρέπει να παιχτούν.

 

Βάζε και κάνα κόμμα οταν γράφεις ρε αγόρι.

Ε ξέρεις όταν γράφω παιχνίδια τι κόμμα να βάλω. Γενικά βάζω ομως. Πολύ παιχνίδι έχω στο αρχείο το 2033 πολύ κλειστοφοβικο έπαιζα με ακουστικά και συνέχεια σηκωμένη η τρίχα. Κοντά στο τέλος είμαι. Τώρα ας τελειώσω τα 3 crash και unity και βλέπουμε. Δες και τα indie που έγραψα όλα ενα και ένα.

Link to comment
Share on other sites

Και τα Wolfenstein πρέπει να παιχτούν.

 

Μόνο ένα από τα 3 Wolfenstein του PS3 αξίζει να παιχτούν. Το Wolfenstein του PS3 το παίζω τώρα. Το είχα τερματίσει καμία 5αριά φορές σε PC αλλά πάντα ήθελα και τα trophies μου. 50 όλα και όλα, τα 25 έχουν να κάνουν με MP. Τραγικοί.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα πρόσφατα το Tales from the Borderlands. Ο,τι πιο βαρετό εχω παίξει* ποτέ. 2/10

 

Τι σχέση έχει το ότι γράφεις για παιχνίδια; Τα σημεία στίξης έχουν λόγο που υπάρχουν. Κάνουν τα γραφόμενά σου πιο κατανοητά και ξεκούραστα στην ανάγνωση.

 

 

* Δεν είναι παιχνίδι αυτό. Ακόμα και τα WD S01 & Wolf Among Us περισσότερο gameplay έχουν.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Random question: Το witcher 3 δεν έχει dungeons, σπηλιές κ τέτοια φάση skyrim?

 

Το τσίμπησα σε ένα sale, το έχω κάνει install 2 φορές αλλά το παρατάω μετά από λίγο λόγο βαρεμάρας.

 

Σε ό,τι video βλέπω δεν έχει πουθενά dungeon footage.

 

Όταν βρω χρόνο να παίξω σκέφτομαι κ το DLC του pillars 2.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα πρόσφατα το Tales from the Borderlands. Ο,τι πιο βαρετό εχω παίξει* ποτέ. 2/10

 

Τι σχέση έχει το ότι γράφεις για παιχνίδια; Τα σημεία στίξης έχουν λόγο που υπάρχουν. Κάνουν τα γραφόμενά σου πιο κατανοητά και ξεκούραστα στην ανάγνωση.

 

 

* Δεν είναι παιχνίδι αυτό. Ακόμα και τα WD S01 & Wolf Among Us περισσότερο gameplay έχουν.

Τόσο χάλια το tales? Το wolf among us και τα walking dead ήταν εξαιρετικά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκείνα ηταν ωραία. Στο Tales ακόμα και όταν παρουσιαστεί ενα δίλημμα, η πλοκή δεν αλλάζει καθόλου. Βασικά σαν ιστορία είναι συμπαθητικό.

Θα ήταν μια ωραία ταινία των 80'.

 

Αλλα παιχνίδι δεν είναι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Random question: Το witcher 3 δεν έχει dungeons, σπηλιές κ τέτοια φάση skyrim?

 

Το τσίμπησα σε ένα sale, το έχω κάνει install 2 φορές αλλά το παρατάω μετά από λίγο λόγο βαρεμάρας.

 

Σε ό,τι video βλέπω δεν έχει πουθενά dungeon footage.

 

Όταν βρω χρόνο να παίξω σκέφτομαι κ το DLC του pillars 2.

 

Δοκίμασε Dragon's Dogma. Το Dark Arisen όμως.

Τρελα dungeons ειδικά στο Dark Arisen DLC.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκείνα ηταν ωραία. Στο Tales ακόμα και όταν παρουσιαστεί ενα δίλημμα, η πλοκή δεν αλλάζει καθόλου. Βασικά σαν ιστορία είναι συμπαθητικό.

Θα ήταν μια ωραία ταινία των 80'.

 

Αλλα παιχνίδι δεν είναι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δοκίμασε Dragon's Dogma. Το Dark Arisen όμως.

Τρελα dungeons ειδικά στο Dark Arisen DLC.

Οπότε τρώει άκυρο δεν παίζει να το παίξω.

 

Από telltale σίγουρα θα παίξω

 

Walking dead season 3 season 4

Game of thrones season 1

Guardians of the galaxy

Batman

Batman enemy within

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε συ, επειδή το είπα εγώ δεν λέει κάτι. Μπορεί να σου αρέσει. Ειδικά αν είσαι fan της ιστορίας της εν λόγω σειράς (Borderlands).

Δεν παίρνει άσχημο metascore, mind you. Αντιθέτως.

 

Εμένα με άφησε αδιάφορο. Βασικά, έφτασα ένα βήμα πριν τα "ανεβαστικά" ναρκωτικά.

Ξέρεις, γούστα είναι αυτά.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τόσο χάλια το tales? Το wolf among us και τα walking dead ήταν εξαιρετικά.

 

Δεν του αρέσουν γενικά της Telltale, εγώ τα παίζω όλα άφοβα, ειδικά όταν λέει δεν του αρέσουν.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

:p

 

To WD1 και το Wolf είναι ωραία.

Πες τώρα, σου άρεσε το Tales; Δηλαδή αλήθεια τώρα;

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά επειδή παίζω τα πάντα κάποια στιγμή θα πιάσω τα κανονικά borderlands και αν μου αρέσουν θα πάω και στο tales και βλέπουμε. Σε παρόμοιο στυλ αλλά με πραγματικούς ανθρώπους είναι το late shift το έκανα review πιο πίσω με 7 διαφορετικά τέλη που βλέπεις τελείως άλλη ιστορία. Δώστε του μια ευκαιρία ελπίζω να βγουν και άλλα παρόμοια σαν interactive movie που οι επιλογές του παίχτη αλλάζουν όλη την ιστορία.
Link to comment
Share on other sites

:p

 

To WD1 και το Wolf είναι ωραία.

Πες τώρα, σου άρεσε το Tales; Δηλαδή αλήθεια τώρα;

 

Τα WD1 και WAU λέει είναι ωραία, χαχαχα, σατανά. Αυτό έλειπε, ούτε εσύ θα το πίστευες να πεις το αντίθετο. Το ToB ήταν το τρίτο χειρότερο παιχνίδι της. Για μένα πέρασαν 10 ώρες ευχάριστα. Δεν το ξανάπαιζα, τυφλώνει μετά από λίγο. Εάν σου αρέσει η Telltale, το παίζεις. Εάν δεν σου αρέσει η Telltale παίζεις ένα BatmanS01, WDS01, WAU και απλά μετά επαναπαύεσαι ξέροντας ότι έχεις παίξει από ένα είδος τα καλύτερα σύγχρονα παιχνίδια.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομα στο AC II ειμαι :p οπου να ναι το τελειωνω και παω Brotherhood

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομα στο AC II ειμαι :p οπου να ναι το τελειωνω και παω Brotherhood

Ανάποδα τα πήρα. Έπαιξα origins 100% επαιξα syndicate το ίδιο τώρα παίζω unity μετά θα πάρω σβάρνα Black flag rogue και τελος τριλογία ezio.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ ξεκίνησα Rage και μόλις το τελειώσω πάω, επιτέλους, σε Far Cry 2 ή F.E.A.R.

Όλα στο thug life PS3.

 

*Έχω παίξει και ολοκληρώσει μονάχα το F.E.A.R. 2. Συμπαθητικό ήταν ελπίζω το πρώτο να είναι ανώτερο.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο παιξτο στο 360, ΟΧΙ στο ps3, αν δε το έχεις αγοράσει ηδη. Έχει πολλά θεματάκια ώρες ώρες

 

Το 2 με άρεσε λίγο παραπάνω αλλά παρόμοια. Στο 3 τα χάλασαν λιγο

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιχνίδι της bugthesda και να χει θέματα, όλα είναι πιο καλογραμμένα και από γαλλίδα πιανίστ.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...