Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Λέω αυτές τις μέρες που είμαι Αθήνα λόγω Χριστουγέννων να ξεκινήσω το Euro Truck Simulator 2. Μου φαίνεται ενδιαφέρον!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις τελείωσα το Redident 4 στο Gamecube. Έχω ξεκινήσει το Re1: Remake και ταυτόχρονα το Shadow of the Colossus HD (PS3)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μετά την υπέροχη προσφορά της Humble Bundle αγόρασα το Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City (φυσικά και τα 2 σε Game Of The Year Edition με όλα τα extras και DLC's), όλη τη σειρά F.E.A.R και άλλα 5 παιχνίδια με 3-4 € οπότε φυσικά έχω λιώσει με τα Batman! Απερίγραπτο παιχνίδι το Arkham City!

Proud to be an anime otaku! Judge me if you dare! :yinyang:

Nokia 3210 -> Nokia 3330 -> SE T610i -> SE k750i -> Nokia Ν95 -> Samsung Wave -> SE Xperia Neo V -> Sony Xperia SP -> LG Nexus 5

Link to comment
Share on other sites

Μετά την υπέροχη προσφορά της Humble Bundle αγόρασα το Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City (φυσικά και τα 2 σε Game Of The Year Edition με όλα τα extras και DLC's), όλη τη σειρά F.E.A.R και άλλα 5 παιχνίδια με 3-4 € οπότε φυσικά έχω λιώσει με τα Batman! Απερίγραπτο παιχνίδι το Arkham City!

 

Arkham Asylum, επικό παιχνίδι, με τρελό story. Dark όπως του πρέπει! ;)

 

Για να είμαι και on topic, μόλις τελείωσα COD: Ghosts και AC Black Flag. Ανυπομονώ για τα επόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Arkham Asylum, επικό παιχνίδι, με τρελό story. Dark όπως του πρέπει! ;)

 

Για να είμαι και on topic, μόλις τελείωσα COD: Ghosts και AC Black Flag. Ανυπομονώ για τα επόμενα.

Το Arkham City με γεμίζει πολύ καλύτερα, από story, χειρισμό και λοιπά. Ανυπομονώ να βγει και να πέσει στα χέρια μου GOTY edition του Arkham Origins... :cool:

 

Btw, μιας και αυτές τις μέρες δεν είμαι και πολύ σπίτι, άρχισα και λιώνω το Plants VS Zombies 2 στο android!

Proud to be an anime otaku! Judge me if you dare! :yinyang:

Nokia 3210 -> Nokia 3330 -> SE T610i -> SE k750i -> Nokia Ν95 -> Samsung Wave -> SE Xperia Neo V -> Sony Xperia SP -> LG Nexus 5

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιζω battlefield 4...

 

Ακριβώς! Μικρό σε διάρκεια κλασσικά αλλά μοναδικά γραφικά. Δεν είμαι και φαν του multiplayer βέβαια. :O

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς! Μικρό σε διάρκεια κλασσικά αλλά μοναδικά γραφικά. Δεν είμαι και φαν του multiplayer βέβαια. :O

 

Το καλύτερο μέρος χάνεις απ'αυτή την παιχνιδάρα! Αν κολλήσεις με το multiplayer του bf4 (ειδικά με το conquest) θα είναι για καιρό, εγγυημένα πράγματα. Στο λέει ένας που κόλλησε για 2 χρόνια με το bf3, σε σημείο να μην χρειαστεί να αγοράσει κάτι άλλο μέχρι την επίσημη κυκλοφορία του 4..:p

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο μέρος χάνεις απ'αυτή την παιχνιδάρα! Αν κολλήσεις με το multiplayer του bf4 (ειδικά με το conquest) θα είναι για καιρό, εγγυημένα πράγματα. Στο λέει ένας που κόλλησε για 2 χρόνια με το bf3, σε σημείο να μην χρειαστεί να αγοράσει κάτι άλλο μέχρι την επίσημη κυκλοφορία του 4..:p

 

Α ρε Μάκαρε, την χειρότερη στιγμή μου πήρε ο αδερφός μου το ps3. Όταν τερμάτισα το campaign του bf3...:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α ρε Μάκαρε, την χειρότερη στιγμή μου πήρε ο αδερφός μου το ps3. Όταν τερμάτισα το campaign του bf3...:(

 

Έχει κάτι προσφορές αυτές τις μέρες για το 3άρι..:p

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάτι προσφορές αυτές τις μέρες για το 3άρι..:p

 

χαχαχαχαχ!! μωρέ αν ήξερες πως τα γλυκοκοιτάζω.. Έστω και μεταχειρισμένο fat!! Αλλά αυτήν την περίοδο με δώρα και ιστορίες δεν έχω φράγκα ούτε για hdmi καλώδιο!

Οπότε πηγαίνω σπίτι του θα καίγομαι αναγκαστικά..Αλλά δεν είναι το ίδιο...το multiplayer θέλει ώρες... Θέλει ξενύχτια με κλειστά φώτα και μπινελίκι από το headset.:p

Τα χω ζήσει όλα αυτά με το Killzone.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχ!! μωρέ αν ήξερες πως τα γλυκοκοιτάζω.. Έστω και μεταχειρισμένο fat!! Αλλά αυτήν την περίοδο με δώρα και ιστορίες δεν έχω φράγκα ούτε για hdmi καλώδιο!

Οπότε πηγαίνω σπίτι του θα καίγομαι αναγκαστικά..Αλλά δεν είναι το ίδιο...το multiplayer θέλει ώρες... Θέλει ξενύχτια με κλειστά φώτα και μπινελίκι από το headset.:p

Τα χω ζήσει όλα αυτά με το Killzone.

 

Ε ναι, η αλήθεια είναι ότι χρειάζονται όλα τα έξτρα για να έχουμε το feeling που απαιτείται ολοκληρωμένο..

Σου εύχομαι από καρδιάς να το καταφέρεις σύντομα με κάποιο τρόπο πάντως, μια κόκκινη κάλτσα στο τζάκι δίνει ελπίδα μέρες πού'ρχονται όμως έ..!:D

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τρύπια κάλτσα θα βάλω! :lol:

Καλές γιορτές φιλαράκι μου! :) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Batman Arkham Origins

Βάσει της πορείας του μέχρι τώρα, λέτε να βγει το συγκεκριμένο σε GOTY; Ο μόνος λόγος που δεν το έχω πάρει ακόμα είναι αυτός. Όλα τα προηγούμενα της σειράς τα έχω σε GOTY.

Proud to be an anime otaku! Judge me if you dare! :yinyang:

Nokia 3210 -> Nokia 3330 -> SE T610i -> SE k750i -> Nokia Ν95 -> Samsung Wave -> SE Xperia Neo V -> Sony Xperia SP -> LG Nexus 5

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ιδέα πάντως το παιχνίδι είναι "λίγο" το περίμενα πιο γεμάτο και πιο μακροσκελές μέχρι να το τερματίσεις (τερματίσεις εννοώ τυπικά μέχρι τον Joker)
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ιδέα πάντως το παιχνίδι είναι "λίγο" το περίμενα πιο γεμάτο και πιο μακροσκελές μέχρι να το τερματίσεις (τερματίσεις εννοώ τυπικά μέχρι τον Joker)

Μην ξεχνάς ότι όλη η σειρά και ειδικά το City είχε το καλό της διάρκειας στο να ολοκληρώσεις όλα τα side quests. Δεν έχει αυτό στο Origins;

Proud to be an anime otaku! Judge me if you dare! :yinyang:

Nokia 3210 -> Nokia 3330 -> SE T610i -> SE k750i -> Nokia Ν95 -> Samsung Wave -> SE Xperia Neo V -> Sony Xperia SP -> LG Nexus 5

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ιδέα πάντως το παιχνίδι είναι "λίγο" το περίμενα πιο γεμάτο και πιο μακροσκελές μέχρι να το τερματίσεις (τερματίσεις εννοώ τυπικά μέχρι τον Joker)

 

Μα έχει τόσα side quests να κάνεις. Αυτή είναι η σημασία στο παιχνίδι. Αν τα πας μονοκόμματα τελειώνει σύντομα σχετικά.

Life, like poker has an element of risk. It shouldn't be avoided. It should be faced.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...