Jump to content

Blackberry Bold 9700


lilith240484
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Το πρώτο δεν μπορώ να το κατεβάσω σε 9700, ενώ για το δεύτερο ο Norton μου βγάζει αναξιόπιστο σάιτ.

 

Πάντως ευχαριστώ

iphone 6 64GB

iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο δεν μπορώ να το κατεβάσω σε 9700, ενώ για το δεύτερο ο Norton μου βγάζει αναξιόπιστο σάιτ.

 

Πάντως ευχαριστώ

 

Ο Νορτον είναι για κλάματα. Κατέβασε το άφοβα

 

http://softwaredownloadmirror.com/demo/phone-minutes-tracker-blackberry-2.1/103459521/

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα πως το trackpad του 9700, μερικές φορές όταν το πατάω..."τρίζει", εκτός από το "κλικ" που ακούγεται.

 

Έχετε ιδέα τί μπορώ να κάνω γι αυτό? Είναι λίγο εκνευριστικό :worry:

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δεν με αφήνει. Βγάζει error. Καμία ιδέα;

 

Εννοείται ότι έχεις το appworld 2 και εννοείται ότι μπαίνεις από wifi και κλείνεις το gprs

 

 

Σωστά?

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι έχεις το appworld 2 και εννοείται ότι μπαίνεις από wifi και κλείνεις το gprs

 

 

Σωστά?

 

Λάθος!

Λάβε υπόψη ότι έχω blackberry μόλις μία εβδομάδα!

iphone 6 64GB

iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

στο wifi γιατι δν μπενει? Πρεπει να ενεργοποιησω το bis πως λεγεται για να μπει ιντερνετ μεσω wifi? Κουφο δν ειναι?
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει πως το Led, μετά από ένα χρονικό διάστημα σβήνει, ενώ είναι ρυθμισμένο στο "on". Ξέρετε που μπορεί να οφείλεται αυτό? :worry:

 

@Cavaradossi

μπορείς να χρησιμοποιήσεις το wifi χωρίς BIS

 

 

Επίσης: OS 6 for bold 9700?

Edited by egoeimai
"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!! δεν ξερω πολλα απο blackberry αλλα θελω να αγορασω το 9700...μηπως μπορουσατε να μου πειτε ποσο περιπου κανει? κ αν αξιζει να παρω αυτο η το torch...ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει πως το Led, μετά από ένα χρονικό διάστημα σβήνει, ενώ είναι ρυθμισμένο στο "on". Ξέρετε που μπορεί να οφείλεται αυτό? :worry:

 

@Cavaradossi

μπορείς να χρησιμοποιήσεις το wifi χωρίς BIS

 

 

Επίσης: OS 6 for bold 9700?

 

To κόκκινο led?? Όντως σβήνει μετά από ώρα για εξοικονόμηση μπαταρίας. Μετά από πόση ώρα σου σβήνει όμως;;;;;

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

To κόκκινο led?? Όντως σβήνει μετά από ώρα για εξοικονόμηση μπαταρίας. Μετά από πόση ώρα σου σβήνει όμως;;;;;

 

Το πρασινο led. Αφου ειναι σβηστο, παω στις ρυθμισεις, το κανω off\on και ολα οκ...

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις εγκαταστησει κανενα προγραμμα που ρυθμισει τα χρωματα του led για εισερχομενες αναπαντητες κλπ; Γιατι αν εχεις εγκαταστησει τοτε αυτο ευθυνεται.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις εγκαταστησει κανενα προγραμμα που ρυθμισει τα χρωματα του led για εισερχομενες αναπαντητες κλπ; Γιατι αν εχεις εγκαταστησει τοτε αυτο ευθυνεται.

 

Αυτό ακριβώς ήταν :)

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

πως γινεται οταν ανοιγω το wifi να μπενω ιντερνετ μεσω αυτου και οχι να με χρεωνει στην καρτα? αναγκαζομαι οταν θελω να μπω ιντερνετ να το κλεινω για να βγαζω την καρτα σιμ !!γιατι ακομη και οταν εχω ανοιχτο το wifi και εχω συνδεθει κανονικα αυτο μπενει απο την συνδεση και χρεωνομαι!!
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει από τις ρυθμίσεις να επιλέξεις Hotspot Browser, απλά δε θυμάμαι από πού το κάνεις, είναι Ρυθμίσεις-Advanced και μετά νομίζω Browser...
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ανοίγεις browser->options->browser cofiguration->browser->hotsopot

 

Ή αλλιώς, βγάζεις off την κεραία, ανοίγεις wifi και σερφάρεις

:)

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

κανενας? γιατι ρε παιδια? μπορει να μν ξερω πολλα αλλα μου αρεσουν τρελα κ ακουω-διαβαζω συνεχως οτι ειναι τελεια!! βοηθεια κανεις? τιμη?κ αλλη 1 ερωτηση: το blackberry εχει απο μονο του ιντερνετ μονο αν ενεργοποιησεις το ΒΙS?
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ελέγξεις τις τιμές από το Skroutz πολύ εύκολα και άμεσα, δεν υπάρχει κάτι άλλο σχετικά να σου πούμε. Κοίτα εδώ.

 

Τo blackberry απαιτεί BIS για τη συμπίεση και για όλες τις επίσημες εφαρμογές. Μπορείς να έχεις πρόσβαση στο ίντερνετ και χωρίς BIS, μέσω wifi και με third party εφαρμογές.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...