Jump to content

Blackberry Bold 9700


lilith240484
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μην το κανεις φιλε μου παει χαμενο το κινητο σου. αλλωστε το κοστος ενεργοποιησης του bis ξεκιναει απο 7 ευρω αναλογα τον παροχο. μετα δεν θα ξεκολλας
DEVICE:torch 9800OS:6.0.0.337 PIN 2286F30E
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα και απο εμενα παιδια. το προβλημα που εχω ειναι οτι ενω δεν εχω κανενα απολυτος μηνυμα στο bbm μου εχει εγκατασταθει ενα ωραιοτατο εικονιδιο ειδοποιησης μηνυματος στην αρχικη μου οθονη χωρις να μπορω να το βγαλω.αν καποιος απο τους φιλους εχει καποια ιδεα θα ηθελα πολυ να την ακουσω
DEVICE:torch 9800OS:6.0.0.337 PIN 2286F30E
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα παιδια. το προβλημα που εχω ειναι οτι ενω δεν εχω κανενα απολυτος μηνυμα στο bbm μου εχει εγκατασταθει ενα ωραιοτατο εικονιδιο ειδοποιησης μηνυματος στην αρχικη μου οθονη χωρις να μπορω να το βγαλω.αν καποιος απο τους φιλους εχει καποια ιδεα θα ηθελα πολυ να την ακουσω

 

εγω θα πηγαινα στον φακελο Μηνυματα (όπου βγάζει τα συνολικα σου μηνυματα από sms, emails κτλ) και θα πατουσα Σήμανση προηγουμενων ως αναγνωσμενων.

 

Κατι αλλο δεν μου ερχεται στο μυαλο...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου το εκανα δεν βοηθησε σε κατι ομως.εξαλου πιστευω οτι εξαντλησα ολα οσα ηξερα.ευχαριστω παντως
DEVICE:torch 9800OS:6.0.0.337 PIN 2286F30E
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου το εκανα δεν βοηθησε σε κατι ομως.εξαλου πιστευω οτι εξαντλησα ολα οσα ηξερα.ευχαριστω παντως

 

τσεκαρε το εξης:

αν εχεις βαλει καποιο κανονα στο email σου ωστε τα μηνυματα απο συγκεκριμενο αποστολεα να πηγαινουν αυτοματα σε καποιον φακελο, πιθανον στο bb να μην εμφανιζονται.

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρα το εικονίδιο του bbm? Μήπως είναι κάποιο άλλο, πχ κάποια αναβάθμιση του AppWorld?

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρα το εικονίδιο του bbm? Μήπως είναι κάποιο άλλο, πχ κάποια αναβάθμιση του AppWorld?

 

Ειναι του bbm σιγουρα. Εχω ειδικο ηχο μονο για bbm και οταν λαμβανω μηνυμα απο αυτο μου δειχνει οτι εχω 2 μηνυματα γιατι συμπεριλαμβανει και αυτο που δεν μπορω να σβησω

DEVICE:torch 9800OS:6.0.0.337 PIN 2286F30E
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εχω ένα bold 9700 και έχω μία απορία. Όταν το κινητό μου είναι κλειστό και καποιος μου στείλει sms, τότε μόλις ανοίξω το κινητό μου, αυτό ναι μεν έρχεται, όμως σαν ώρα, εμφανίζεται η ώρα που το παρέλαβα. Δηλαδή αν κάποιος μου το στείλει 1 τα ξημερώματα, κι εγώ το ανοίξω 8 το πρωί, τότε δίπλα στο sms σαν ώρα θα εμφανίζεται η 8η πρωινή. Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να το διορθώσω; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Χρησιμοποιώ εδώ και λίγο καιρό τον official Twitter client στο 9700 μου και το έχω ρυθμίσει να κάνει refresh στα tweets κάθε μια ώρα. Στον τελευταίο λογαριασμό που μου ήρθε παρατήρησα χρεώσεις WAP κάθε μία ώρα, δηλαδή κάθε φορά που το twitter κάνει refresh. Από ότι έχω καταλάβει συνδέεται μέσω WAP. Υπάρχει κάποιος τρόπος να αλλάξει αυτο;

 

υ.γ. έχω ΒIS από COSMOTE

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εχω ένα bold 9700 και έχω μία απορία. Όταν το κινητό μου είναι κλειστό και καποιος μου στείλει sms, τότε μόλις ανοίξω το κινητό μου, αυτό ναι μεν έρχεται, όμως σαν ώρα, εμφανίζεται η ώρα που το παρέλαβα. Δηλαδή αν κάποιος μου το στείλει 1 τα ξημερώματα, κι εγώ το ανοίξω 8 το πρωί, τότε δίπλα στο sms σαν ώρα θα εμφανίζεται η 8η πρωινή. Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να το διορθώσω; ευχαριστώ

 

και στο storm φιλε μου το ιδιο συμβαινει.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

και δεν υπάρχει τρόπος να βρει κανείς τι ώρα εστάλει το μήνυμα? πολλές φορές χρειάζεται να ξερεις...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Χρησιμοποιώ εδώ και λίγο καιρό τον official Twitter client στο 9700 μου και το έχω ρυθμίσει να κάνει refresh στα tweets κάθε μια ώρα. Στον τελευταίο λογαριασμό που μου ήρθε παρατήρησα χρεώσεις WAP κάθε μία ώρα, δηλαδή κάθε φορά που το twitter κάνει refresh. Από ότι έχω καταλάβει συνδέεται μέσω WAP. Υπάρχει κάποιος τρόπος να αλλάξει αυτο;

 

υ.γ. έχω ΒIS από COSMOTE

 

και εγώ είχα προβλήματα με τέτοιες χρεώσεις πιθανότατα και από άλλα προγράμματα όπως (ίσως) google maps, msn κλπ και αφού πλήρωσα 15 ευρώ για χρήση wap ζήτησα άμεσα διακοπή wap από την cosmote. Τώρα δουλεύουν όλες οι εφαρμογές μέσω BIS.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

παιδια?εγω δεν εχω app world γιατι οταν παω να το εγκαταστησω...μου λεει οτι στην χωρα μου δεν ειναι διαθεσιμο... τι κανω??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

H χώρα μας δεν υποστηρίζεται από το AppWorld. Το έχουμε πει τόσες φορές: εγκατάσταση μέσω wifi με κλειστό το δίκτυο κινητής. Κατόπιν, όποτε το χρησιμοποιείς θα είσαι πάλι με wifi.

 

Καλό είναι να κάνουμε ένα search πρώτα, υπάρχει και επίσημο θέμα για το AppWorld...

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

γεια σας εχω το blackberry 9700 bold pos περναω στο κινητο OTA arxia????

 

kai pos mporo na vro to opera??

 

το οπερα μπορεις να τα βρεις απο το σιτε , mobile opera κατι τετοιο , αν μπεις απο το κινητο θα σε παει αναλογα εκει , και κανε download τον οπερα.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου.....με wifi pos mporo να μπω???κανει συνδεση με το router mou λεει συνδεση επιτυχης αλλα οταν ανοιγω den mpeni internet

 

εχω κανει συνδεση wifi εχει συνδεθει αλλα οταν παο να μπω απο τον browzer mou lei

δεν ειναι δυνατη η συνδεση στο internet προσπαθηστε αργοτερα....γιατι γινετε ΑΦΤΟ αφου εχει γινει επιτυχως η συνδεση με το router mou

Edited by thief
Συνεχόμενα μηνύματα - μπορείς να χρησιμοποιείς την "τροποποίηση" κάτω από το αρχικό μήνυμα
Link to comment
Share on other sites

Το έχω βάλει εδώ και 1 ώρα... Έκανα και κάποιες παρεμβάσεις ;) και παίζει τζάμι προς το παρόν.. Συνεχίζω

 

90ΜΒ ελεύθερη μνήμη με εγκατεστημένες όλες τις εφαρμογές μου

Edited by rokko1974

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα.Πριν λιγο εκανα κ εγω την αναβαθμιση του 9700 κ ολα καλα.Παρολα αυτα το 9700 θα μεινει στον παγκο μολις γυρισω Ελλαδα γιατι εχω παραγγειλει εδω κ μερες το 9780 απο το εξπανσυς!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. μολις εγκατεστησα την leaked 6 (6.0.0.344) στο 9700 και απλα ειναι τελεια. παρα τις αναφορες για διαφορα bugs εγω δεν εχω δει κανενα ως τωρα.το bold ειναι τελειως διαφορετικο τηλεφωνο
DEVICE:torch 9800OS:6.0.0.337 PIN 2286F30E
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος γράφει στο crakberry για τα social feeds:

 

Just plug your device to your PC, run Blackberry Desktop Manager and let it update all the social apps: Twitter, Facebook, WLM. I did it and Social Feeds is showing everything.
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...