Jump to content

Blackberry Bold 9700


lilith240484
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιλογές>Επιλογές για προχωρημένους>Πρόγραμμα περιήγησης> και βάζεις εκεί Πρόγραμμα περιήγησης hotspot

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επιλογές>Επιλογές για προχωρημένους>Πρόγραμμα περιήγησης> και βάζεις εκεί Πρόγραμμα περιήγησης hotspot

 

Ok το έφτιαξα! Ευχαριστώ πολύ! Η έκδοση που εχω η πιο καινούργια δεν είναι? (εκτός από leaked)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά όχι :) Μη σου πω ότι είναι και αρχαία :p

 

Έχει βγει os6 για το 9700 επίσημα εδώ και καιρό

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά όχι :) Μη σου πω ότι είναι και αρχαία :p

 

Έχει βγει os6 για το 9700 επίσημα εδώ και καιρό

Ωραια :lol: πως το κανω update?

 

(απο το applications update δεν εχει κατι)

 

Αν εχεις χρονο και θες να με βοηθήσεις στειλτο σε πμ ώστε να μην ενοχλούμε το φορουμ.

Edited by periklis_pap
Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα τα βρεις όλα... Διάβασε και θα βρεις πολλά άλλα...

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καποιος εναν οδηγο για το πως μπορω να το περασω ελληνικα? τι προγραμματα θα χρειαστω?? ειναι το πρωτο μου bb εχω Iphone 4
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου στείλει σε πμ (αν πιστεύεται πως θα θεωρηθεί διαφήμιση) ένα ελληνικό κατάστημα που να πουλάει Housing για Bold 9700 (πιο πολύ με ενδιαφέρει το πληκτρολόγιο αλλά και όλο το πακέτο δεν με χαλάει)
Link to comment
Share on other sites

ποια η διαφορα σε housing και σε ΟΕΜ ? θελω να αλλαξω το περιβλημα του ...τι θα προτιμησω ? αν και στο ΕΒΑΥ ειναι λιγο μπερδεμενα..
Link to comment
Share on other sites

Housing (κάλυμμα, ας πούμε) λέγεται και το ΟΕΜ και το μη ΟΕΜ. Στο ebay η συντριπτική πλειοψηφία είναι μη-ΟΕΜ.

 

Οι διαφορά είναι στη συναρμογή, αφού ένα ανταλλακτικό ΟΕΜ σχεδόν πάντα έχει καλύτερη εφαρμογή, στα υλικά κατασκευής, αφού τα μη-ΟΕΜ τείνουν να έχουν σημαντικά μικρότερο χρόνο ζωής και στην ποιότητα/λεπτομέρεια του ανταλλακτικού.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

κατά την αποστολή email στο πεδίο "προς", μπορεί κάποιος να μου πεί πως γίνετε να κάνω ανεύρεση από επαφή ???
Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

κατά την αποστολή email στο πεδίο "προς", μπορεί κάποιος να μου πεί πως γίνετε να κάνω ανεύρεση από επαφή ???

 

Πατάς μέσα ένα γράμμα. Αγγλικό ή Ελληνικό ανάλογα πως έχεις γραμμένες τις επαφές σου

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Housing (κάλυμμα, ας πούμε) λέγεται και το ΟΕΜ και το μη ΟΕΜ. Στο ebay η συντριπτική πλειοψηφία είναι μη-ΟΕΜ.

 

Οι διαφορά είναι στη συναρμογή, αφού ένα ανταλλακτικό ΟΕΜ σχεδόν πάντα έχει καλύτερη εφαρμογή, στα υλικά κατασκευής, αφού τα μη-ΟΕΜ τείνουν να έχουν σημαντικά μικρότερο χρόνο ζωής και στην ποιότητα/λεπτομέρεια του ανταλλακτικού.

 

χιλια ευχαριστω για την πληροφορια... αρα ψαχνω για κατι που να ειναι original...

και κατι αλλο γιατι δεν μπορω να βγαλω ακρη... πως γινεται οταν μπαινω στο ιντερνετ να συνδεομαι μονο μεσω wifi και να μην χρεωνεται το gprs/3g ? πολλες φορες χωρις να το καταλαβω ενω υποτιθεται οτι εχω συνδεθει με wifi με χρεωνει gprs/3g !! σιγουρα εχει απαντηθει αλλα δεν καταλαβαινω...(η μεταβαση απο iPhone σε ΒΒ ειναι δυσκολη) !!:cool:

Link to comment
Share on other sites

χιλια ευχαριστω για την πληροφορια... αρα ψαχνω για κατι που να ειναι original...

και κατι αλλο γιατι δεν μπορω να βγαλω ακρη... πως γινεται οταν μπαινω στο ιντερνετ να συνδεομαι μονο μεσω wifi και να μην χρεωνεται το gprs/3g ? πολλες φορες χωρις να το καταλαβω ενω υποτιθεται οτι εχω συνδεθει με wifi με χρεωνει gprs/3g !! σιγουρα εχει απαντηθει αλλα δεν καταλαβαινω...(η μεταβαση απο iPhone σε ΒΒ ειναι δυσκολη) !!:cool:

 

Έχεις OS6 ? και δεύτερη ερώτηση έχεις ενεργοποίηση το BIS?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις OS6 ? και δεύτερη ερώτηση έχεις ενεργοποίηση το BIS?

 

Δεν έχω ενεργοποιήσει το bis , και είμαι με os6 . Προς το παρόν το δουλεύω με καρτοκινητο !

Edited by mger
Link to comment
Share on other sites

Το αγαπημενο μου bold δοκιμαστηκε απο ελευθερη πτωση, εκτοτε η οθονη εχει ασπρίσει σημαντικά, φαίνονται όλα και λειτουργεί κανονικα, αλλά ολα ασπρα και φωτεινα....το εχει παθει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Πατάς μέσα ένα γράμμα. Αγγλικό ή Ελληνικό ανάλογα πως έχεις γραμμένες τις επαφές σου

 

Λίγη βοήθεια ακόμη??

Compose email ώστε να δημιουργήσω νέο email..

στο πεδίο "Το" ή "Προς" πως μορώ να αναζητήσω ένα email από τις επαφές μου...

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Λίγη βοήθεια ακόμη??

Compose email ώστε να δημιουργήσω νέο email..

στο πεδίο "Το" ή "Προς" πως μορώ να αναζητήσω ένα email από τις επαφές μου...

 

Πατάς μέσα ένα γράμμα. Αγγλικό ή Ελληνικό ανάλογα πως έχεις γραμμένες τις επαφές σου :mad:

Link to comment
Share on other sites

Πατάς μέσα ένα γράμμα. Αγγλικό ή Ελληνικό ανάλογα πως έχεις γραμμένες τις επαφές σου :mad:

 

το πατάω αλλά δεν κάνει κάτι, ούτε καταλαβαίνω από το μενού να γίνετε κάποια ανεύρεση...:blink:

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

χιλια ευχαριστω για την πληροφορια... αρα ψαχνω για κατι που να ειναι original...

και κατι αλλο γιατι δεν μπορω να βγαλω ακρη... πως γινεται οταν μπαινω στο ιντερνετ να συνδεομαι μονο μεσω wifi και να μην χρεωνεται το gprs/3g ? πολλες φορες χωρις να το καταλαβω ενω υποτιθεται οτι εχω συνδεθει με wifi με χρεωνει gprs/3g !! σιγουρα εχει απαντηθει αλλα δεν καταλαβαινω...(η μεταβαση απο iPhone σε ΒΒ ειναι δυσκολη) !!:cool:

 

καποιος για απαντηση ?

Link to comment
Share on other sites

θα βλεπεις το εικονιδιο με τα μουρα

μολις παει διπλα στο σημα του wifi, εισαι jet

 

???? δηλαδή τι ρυθμίσεις θα πρέπει να κάνω ? (ώστε να μην χρεώνομαι) ??

Link to comment
Share on other sites

εχω παθει αυτην την ζημια γνωριζετε που μπορω να το φτιαξω αμεσα κ με τι κοστος ?

 

http://img534.imageshack.us/img534/6738/bberry.jpg

 

ευχαριστω

" More is Never Enough . . . . ."
Link to comment
Share on other sites

εχω παθει αυτην την ζημια γνωριζετε που μπορω να το φτιαξω αμεσα κ με τι κοστος ?

 

http://img534.imageshack.us/img534/6738/bberry.jpg

 

ευχαριστω

 

επειδη δεν μπορω να καταλαβω ειναι η ζημια στο ασημενιο?bezel?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...