Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρατήρησα το εξής περίεργο.Τώρα έχω την 21903 athineos.Στις ρυθμίσεις ώρας του συστήματος των wm η ώρα είναι κανονικά athens +2.Στο sense όμως το mylocation ήταν +2 minsk.:blink:Tο πρόβλημα όπως ανέφερες προκαλείται από την ανανέωση του καιρού.Eβαλα το weather city editor,πήγα στο Greece,επέλεξα Kοζάνη menu--->edit και είδα ότι το timezone είναι +2minsk.Παρατήρησα ότι όλες οι πόλεις στην Ελλάδα,στο timezone είναι +2 minsk.To άλλαξα σε +2 Athens έκανα save και μετά από το ρολόι του sense έκανα add city πρόσθεσα την Κοζάνη και την επέλεξα.Μετά ξαναεπέλεξα το mylocation και πλέον είναι +2 Αthens.Aνοιξα και το igo8(σε εξωτερικό χώρο για να κλειδώσει σήμα και να πάρει τις ρυθμίσεις ώρας) που γράφτηκε ότι αλλάζει την ώρα σε +2 Minsk και παρέμεινε και πάλι +2 athens. :D

 

Πολύ καλό, θα το δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία. :)

Ελπίζω έτσι να λείψουν οι περιστασιακές αυθαίρετες αλλαγές του ρολογιού και της τοποθεσίας καιρού.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο !!!! πολυ καλη η παρατηρηση σου. μακαρι να μπορουσε λοιπον καποιος να εκανε edit ολες τις πολεις και να εβαζε +2 Athens αλλα ποιος θα βρει χρονο για μια τετοια δουλεια. δυσκολο το βλεπω :)

 

εμενα ειναι ok στο mylocation η ωρα ειναι +2 athens,istabul

 

μήπως εινα προβλημα του provider? εγω ειμαι wind

 

 

Εγω το βαζω για πουλημα μεσα στη βδομαδα, θα σας αφησω για λιγο. Ειμαι κατοχος του Legend εδω και 2 βδομαδες κα ιεχω παθει πλακα. Απιστευτη ποιοτητα και τρελη αποκριση, παρα την λγοτερη ισχυ σε επεξεργαστη και λιγοτερη ραμ. Δε ξαναγυρναω πισω. Ειχα σκοπο να τα δουλεψω παραλληλα για μια εβδομαδα αλλα το HD2 ειναι μεσα στο κουτι του και περιμενει τον επομενο κατοχο του.

 

τοσο πιο γρηγορο? και πως και δεν πηρες το desire? και απο apps σε ικανοποιεί? το sunc γινεται σε κατασταση dos ισχύει?

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Να κανω ρε παιδια και γω μια ερωτηση??? Ειναι φυσιολογικο αφου κανω soft reset σε oficial ROM η Ram που τρεχει χωρις να ανοιξω κανενα προγραμμα να ειναι στο 38%???
Link to comment
Share on other sites

εμενα ειναι ok στο mylocation η ωρα ειναι +2 athens,istabul

 

μήπως εινα προβλημα του provider? εγω ειμαι wind

και εγώ wind είμαι.Μήπως επειδή είσαι Αθήνα;Επίσης με destinator 7,παρατήρησα ότι γυρίζει πάλι σε minsk.Γιατί στις ρυθμίσεις ώρας του destinator λέει +2 Athens,beirut,istanbul,minsk οπότε πιάνει το minsk το sense σε αντίθεση με τις ρυθμίσεις ώρας των wm,που συνεχίζουν να είναι Athens,istanbul

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

τοσο πιο γρηγορο? και πως και δεν πηρες το desire? και απο apps σε ικανοποιεί? το sunc γινεται σε κατασταση dos ισχύει?

 

Σε αποκριση για βασικες λειτουργιες ειναι μακραν πιο γρηγορο. Κατεληξα πως δε με νοιαζει εαν η συσκευη μου θα ανοιγει το igo σε 5 και οχι 20 δευτερα, αλλα να ανοιγει την εφαρμογη του messaging οπως πρεπει να κανει μια συσκευη, βασικα επικοινωνιας, και οχι να φορτωνει 35 ωρες τα παλια μου μηνυματα. Και μιλαμε για προβλημα που ακομα δεν εχει διορθωσει η HTC.

 

Επισης γραφω πολυ πιο ευκολα και ακριβεστερα με το πληκτρολογιο στο Legend, παρα στο Λεοντα ακομα και με διαφορα οθονης πανω απο μια ινστα! Χωρις υερβολες καμια σχεση!!

 

Δε πηρα το desire γιατι ηθελα κατι pocket friendly αλλα και επειδη το Legend ειναι Πανεμορφο και χιλιομετρα μακρια στο θεμα ποιοτητας κατασκευης απο το desire αλλα και απο οποιαδηποτε αλλη συσκευη που κυκλοφορει στη αγορα. Φτιαγμενο απο ενα μονοκοματο κοματι αλουμινιου αλωστε!

 

Επισης το sync δε υο δοκιμασα γιατι εχω imac πια και συγχρονιζω μεσω του google account μου!

 

Το HD2 ειναι μια φανταστικη συσκευη και εξαιρετικο εργαλειο για επαγγελματιες. Καμια συσκευη δε μπορει να επεξεργαστει word excel κλπ σαν το HD2. Κανει τα ΠΑΝΤΑ! Αλλα η αποκριση δε ηταν ποτε το ατου των WM. Και αυτο μετα απο λιγκο κουραζει.

 

Για ανθρωπους που θελουν βασικα πραγματα απο τη συσκευη τους οπως το να μιλανε στο τηλ, να στελνουν μηνυματα ανετα και ωραια, να τσεκαρουν τα e-mail τους, να σερφαρουν και να βλεπουν τα νεα στα αγαπημενα τους φορουμ πανευκολα (tapatalk), αλλα που και που να παιζουν και κανα παιχνιδακι τοτε το android ειναι εξαιρετικο, και ειδικα το Legend.

 

Αλλα μεχρι εδω γιατι ο Γιαννης θα μας γδαρει ζωντανους!

Edited by vanzelvoul
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στα γρήγορα....μπορεί κάποιος να μου πεί τι κάνει αυτό και αν είναι χρήσιμο και πού??? δεν πολυ κατάλαβα...

 

Chainfire-HD2-3D-Driver-Patch

Link to comment
Share on other sites

Στα γρήγορα....μπορεί κάποιος να μου πεί τι κάνει αυτό και αν είναι χρήσιμο και πού??? δεν πολυ κατάλαβα...

 

Chainfire-HD2-3D-Driver-Patch

 

Θεωρητικα βελτιωνει την αποδοση 3D της συσκευης. Ειναι μια βελτιωση των οδηγων για opengl. Εγω προσωπικα δε το εβαλα ποτε. Και δε στο προτεινω. Μια χαρα ειναι η συσκευη και ετσι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στα γρήγορα....μπορεί κάποιος να μου πεί τι κάνει αυτό και αν είναι χρήσιμο και πού??? δεν πολυ κατάλαβα...

 

Chainfire-HD2-3D-Driver-Patch

 

Κάποιοι βλέπουν βελτίωση στην απόκριση της συσκευής και στην απόδοση των video. Κάποιοι άλλοι όχι. Μπορείς να το δοκιμάσεις άφοβα πάντως και να κρίνεις μόνος σου εάν υπάρχει λόγος ύπαρξης του στη συσκευή σου ή όχι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

και εγώ wind είμαι.Μήπως επειδή είσαι Αθήνα;Επίσης με destinator 7,παρατήρησα ότι γυρίζει πάλι σε minsk.Γιατί στις ρυθμίσεις ώρας του destinator λέει +2 Athens,beirut,istanbul,minsk οπότε πιάνει το minsk το sense σε αντίθεση με τις ρυθμίσεις ώρας των wm,που συνεχίζουν να είναι Athens,istanbul

 

Αθηνα Μένω!

και μετα απο destinator... το ιδιο μένει..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω...επειδη δεν πολυ φαινεται στην φοτο... ειναι κατι σαν εσωτερικο ραγισματακι στο τζαμι αυτο ποου εχεις?

 

Αν ναι...ειχα παρομοιο. Πηγα ACE Hellas (Θεσσαλονικη) και μεσα σε 7 μερες μου αλλαξαν LCD οθονη και προσοψη...να ξες...

Οχι φιλε μου, το προβλημα μου ειναι στην κογχη του πλαστικου που περιβαλει την οθονη. Ακριβως διπλα στο τζαμι.

 

Το οτι το προσεχω οσο τιποτα αλλο το λεω με πασα ειλικρινια και δεν εχω κανενα λογο να πω ψεματα αφου δεν σκοπευω καν να το παω στην αντιπροσωπια.

Ξερω οτι θα μου πουν οτι ειναι χτυπημα ασχετα αν βαση της λογικης για να γινει κατι τετοιο απο χτυπημα θα προξενουσε ζημια και στο κρυσταλο το οποιο εφαπτεται με το πλαστικο.

 

αλλα να ανοιγει την εφαρμογη του messaging οπως πρεπει να κανει μια συσκευη, βασικα επικοινωνιας, και οχι να φορτωνει 35 ωρες τα παλια μου μηνυματα. Και μιλαμε για προβλημα που ακομα δεν εχει διορθωσει η HTC.

Βαγγέλη εγω δεν εχω προβλημα ειναι στα mail.

Λαμβανω καθημερινα 20-30 επαγγελματικα mails συν αυτα απο τα φορα τα οποια εχω ρυθμισει απο το gmail να πηγαινουν σε αλλο φακελο.

Στην Αιγυπτο που εχω data plan και ειμαι συνεχως συνδεδεμενος με 5 λεπτο ελεγχο, λαμβανω τα mail μου ακαριαια.

Εχω ρυθμισει να κατεβαινουν ολα τα attachments και η οποια καθυστερηση οφειλεται στο download μεγαλων αρχειων.

Δεν ειχα πιο γρηγορη προσβαση με το 3GS.

Με τις ρομ που δουλευουμε τωρα δεν εχουμε κανενα προβλημα αποκρισης η ανοιγματος.

Ειδικα καποιες εφαρμογες που χρησιμοποιω για την δουλεια μου οπως το resco photo manager, ανοιγει τοσο γρηγορα που με εκπλησει. Παρολο που το εχω foul με φωτογραφιες υψηλης αναλυσης 3ΜΒ -5ΜΒ καθε μια.

 

Για την δικη μου δουλεια δεν υπαρχει αλλο λειτουργικο που μπορει να με βολεψει τοσο πολυ λογω αυτων των εφαρμογων. Στο iphone εκανα πολλες παραχωρησεις.

Αυτος ειναι και ο λογος που δεν το αποχωριζομαι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου, το προβλημα μου ειναι στην κογχη του πλαστικου που περιβαλει την οθονη. Ακριβως διπλα στο τζαμι.

 

Το οτι το προσεχω οσο τιποτα αλλο το λεω με πασα ειλικρινια και δεν εχω κανενα λογο να πω ψεματα αφου δεν σκοπευω καν να το παω στην αντιπροσωπια.

Ξερω οτι θα μου πουν οτι ειναι χτυπημα ασχετα αν βαση της λογικης για να γινει κατι τετοιο απο χτυπημα θα προξενουσε ζημια και στο κρυσταλο το οποιο εφαπτεται με το πλαστικο.

 

 

Βαγγέλη εγω δεν εχω προβλημα ειναι στα mail.

Λαμβανω καθημερινα 20-30 επαγγελματικα mails συν αυτα απο τα φορα τα οποια εχω ρυθμισει απο το gmail να πηγαινουν σε αλλο φακελο.

Στην Αιγυπτο που εχω data plan και ειμαι συνεχως συνδεδεμενος με 5 λεπτο ελεγχο, λαμβανω τα mail μου ακαριαια.

Εχω ρυθμισει να κατεβαινουν ολα τα attachments και η οποια καθυστερηση οφειλεται στο download μεγαλων αρχειων.

Δεν ειχα πιο γρηγορη προσβαση με το 3GS.

Με τις ρομ που δουλευουμε τωρα δεν εχουμε κανενα προβλημα αποκρισης η ανοιγματος.

Ειδικα καποιες εφαρμογες που χρησιμοποιω για την δουλεια μου οπως το resco photo manager, ανοιγει τοσο γρηγορα που με εκπλησει. Παρολο που το εχω foul με φωτογραφιες υψηλης αναλυσης 3ΜΒ -5ΜΒ καθε μια.

 

Για την δικη μου δουλεια δεν υπαρχει αλλο λειτουργικο που μπορει να με βολεψει τοσο πολυ λογω αυτων των εφαρμογων. Στο iphone εκανα πολλες παραχωρησεις.

Αυτος ειναι και ο λογος που δεν το αποχωριζομαι.

 

Σιγουρα Κωστα ειναι θεμα αναγκων και συμφωνω απολυτα μαζι σου.

 

Ειναι αυτο που εγραψα και αρχικα, πως για επαγγελματικο τηλεφωνο ειναι αξεπεραστο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει skype για windows mobile.Δεν κάνει videoκλήση αλλά μηνύματα και κλήσεις κανονικά.H skype σταμάτησε την περαιτέρω ανάπτυξη του προγράμματος και το απέσυρε από τη σελίδα της,αλλά παρόλα αυτά η τελευταία έκδοση του,συνεχίζει να δουλεύει κανονικά.Aν δε το βρεις πες μου να το ανεβάσω στο rapid,για να το κατεβάσεις.

@b16b

Ισως παίζει ρόλο το ότι είσαι Αθήνα.Σε μένα με το που ανοίξω destinator το sense μόνο πάει σε minsk.

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει skype για windows mobile.Δεν κάνει videoκλήση αλλά μηνύματα και κλήσεις κανονικά.H skype σταμάτησε την περαιτέρω ανάπτυξη του προγράμματος και το απέσυρε από τη σελίδα της,αλλά παρόλα αυτά η τελευταία έκδοση του,συνεχίζει να δουλεύει κανονικά.Aν δε το βρεις πες μου να το ανεβάσω στο rapid,για να το κατεβάσεις.

@b16b

Ισως παίζει ρόλο το ότι είσαι Αθήνα.Σε μένα με το που ανοίξω destinator το sense μόνο πάει σε minsk.

 

 

εγώ θέλω το skype....αντε και το έψαχνα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω σεταρει το Leo να τσεκαρει για νεα mails καθε 3 ωρες, να ανανεωνει τον καιρο επισης καθε 3 ωρες και να κατεβαζει tweets μια φορα τη μερα.

Παρ'ολα αυτα, οταν ενεργοποιει την data connection, δεν την κλεινει ποτε.

Υπαρχει καποιο προγραμμα που να δουλευει σωστα για αυτη τη δουλεια?

Χρησιμοποιω το Dial Up EnablerDisabler ρυθμισμενο να κλεινει τις idle connections μετα απο 30 δευτερολεπτα inactivity, αλλα 9/10 δε λειτoυργει σωστα...

 

ΥΓ.Χρησιμοποιω την Artemis V13

Link to comment
Share on other sites

Να κανω ρε παιδια και γω μια ερωτηση??? Ειναι φυσιολογικο αφου κανω soft reset σε oficial ROM η Ram που τρεχει χωρις να ανοιξω κανενα προγραμμα να ειναι στο 38%???

Κατι??? Καποιος???

Link to comment
Share on other sites

Εχω σεταρει το Leo να τσεκαρει για νεα mails καθε 3 ωρες, να ανανεωνει τον καιρο επισης καθε 3 ωρες και να κατεβαζει tweets μια φορα τη μερα.

Παρ'ολα αυτα, οταν ενεργοποιει την data connection, δεν την κλεινει ποτε.

Υπαρχει καποιο προγραμμα που να δουλευει σωστα για αυτη τη δουλεια?

Χρησιμοποιω το Dial Up EnablerDisabler ρυθμισμενο να κλεινει τις idle connections μετα απο 30 δευτερολεπτα inactivity, αλλα 9/10 δε λειτoυργει σωστα...

 

ΥΓ.Χρησιμοποιω την Artemis V13

 

δοκιμασε απο 30.. να το βαλεις 1 λεπτο

σε μενα δουλευει τις περισοτερες φορες

 

 

@te-salat

μπορω να χαμογελω; ειναι η δικια μου αυτη η γρηγορη ρομ;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι καινουριος εδω...οποτε καλως σας βρηκα

Θέλω την βοήθεια σας...εχω ενα θεμα με τη συνδεση στο ιντερνετ...ενω βρισκει δικτυο και συνδεεται κανονικα δεν μπαινει στο ιντερνετ... ουτε ο καιρος ανανεωνει ουτε σε σελιδα μπορω να μπω....γενικα δεν μπαινει πουθενα στο δικτυο και μου λεει σφαλμα συνδεσης ...παρουσιαστηκε σφαλμα συνδεσης κατα την προσπαθεια ληψης δεδομενων... τι να κανω ???? τι φταίει???

 

 

λετε να πρεπει να το στειλω για σερβις??

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

εγώ θέλω το skype....αντε και το έψαχνα!!!!!!!

 

Καλησπερα παιδια...μια ερωτηση

Υπαρχει skype για το HD2?

Ευχαριστω

Καλημερα στην παρεα !!!!

Μιας και βλεπω οτι θελετε το skype, το ανεβαζω τωρα στο blog μου και μπειτε σε λιγο να το κατεβασετε. Ειναι η τελευταια εκδοση (v3.0) που κυκλοφορησε για windows mobile.

Και επειδη το skype εξ'ορισμου παιζει τον ηχο απο το μεγαφωνο, εχω βρει μια λυση στο xda που παιζει και απο το ακουστικο κανονικα, οποτε ειναι σαν να κανετε κανονικη τηλεφωνικη κληση.

Το εχω στο hd2 μου και το δουλευω συνεχεια.

εδω ειστε : http://tonyk4444.blogspot.com

 

*σε κανενα δεκαλεπτο θα το εχω ανεβασει. stay tuned !!!!

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι καινουριος εδω...οποτε καλως σας βρηκα

Θέλω την βοήθεια σας...εχω ενα θεμα με τη συνδεση στο ιντερνετ...ενω βρισκει δικτυο και συνδεεται κανονικα δεν μπαινει στο ιντερνετ... ουτε ο καιρος ανανεωνει ουτε σε σελιδα μπορω να μπω....γενικα δεν μπαινει πουθενα στο δικτυο και μου λεει σφαλμα συνδεσης ...παρουσιαστηκε σφαλμα συνδεσης κατα την προσπαθεια ληψης δεδομενων... τι να κανω ???? τι φταίει???

 

Κανενας δεν ξερει τι μπορει να φταιει ??? αν καποιος ξερει ας στειλει ενα μηνυμα γτ εχω φρικαρει

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι καινουριος εδω...οποτε καλως σας βρηκα

Θέλω την βοήθεια σας...εχω ενα θεμα με τη συνδεση στο ιντερνετ...ενω βρισκει δικτυο και συνδεεται κανονικα δεν μπαινει στο ιντερνετ... ουτε ο καιρος ανανεωνει ουτε σε σελιδα μπορω να μπω....γενικα δεν μπαινει πουθενα στο δικτυο και μου λεει σφαλμα συνδεσης ...παρουσιαστηκε σφαλμα συνδεσης κατα την προσπαθεια ληψης δεδομενων... τι να κανω ???? τι φταίει???

 

Εννοεις συνδεση μεσω wi fi ή mobile internet?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραια....ευχαριστω για το skype

Περιμενω να αναιβει

:)

Φιλε μολις πριν λιγο ανεβηκε το skype με πληροφοριες για την εγκατασταση και για το πως να μεταφερεται τον ηχο απο το μεγαφωνο στο ακουστικο.

Μπορειτε να ενημερωνεστε για οτι ανεβαζω στο blog μου και μεσω του twitter μου.

 

Αν εχεις καμια απορια για το skype στειλε pm εδω η γραψε στο blog μου για να μην γεμιζουμε με offtopic το forum γιατι θα μας κυνηγαει ο Γιαννης. :lol::lol::lol::lol:

Αν φυσικα ειναι κατι που ενδιαφερει τον κοσμο του hd2 γραψτο εδω.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Εχω σεταρει το Leo να τσεκαρει για νεα mails καθε 3 ωρες, να ανανεωνει τον καιρο επισης καθε 3 ωρες και να κατεβαζει tweets μια φορα τη μερα.

Παρ'ολα αυτα, οταν ενεργοποιει την data connection, δεν την κλεινει ποτε.

Υπαρχει καποιο προγραμμα που να δουλευει σωστα για αυτη τη δουλεια?

Χρησιμοποιω το Dial Up EnablerDisabler ρυθμισμενο να κλεινει τις idle connections μετα απο 30 δευτερολεπτα inactivity, αλλα 9/10 δε λειτoυργει σωστα...

 

ΥΓ.Χρησιμοποιω την Artemis V13

 

πατριδα το πηρες????στειλε με πμ το τηλ καποια στιγμη να σε βρω!δεν σε ξεχασα απλα τρεχω και δεν φτανω

Link to comment
Share on other sites

Στα android εμαθα υπαρχει μαι εφαρμογη που μετατρεπει την καρτα μνημης σε mass storage drive.

 

Υπαρχει κατι αντιστοιχο και για win mo? Και το ιδανικο θα ταν αν μπορουσες να θεσει φιλτρο και για τα αρχεια που θα δειχνει οταν ενεργοποιεις αυτη τη λειτουργια.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...