Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξερεις αν το παραγγειλω αποψε στην expansys αν προλαβαινει να ειναι εδω Παρασκευη;

 

Παιζει κανας εκπτωτικος κωδικος ;

 

αν παραγγειλεις αποψε και πληρωσεις μεσω paypall,αυριο πρωι στελνεται απο εκει μεσω DHL (κοιταξε τις επιλογες αποστολης κατα την ολοκληρωση της παραγγελιας σου) και μεσα σε 24 ωρες εχεις παραλαβει ελλαδα(αν ειναι αθηνα,σαλονικα κανει αλλη μια μερα συνηθως)

 

για εκπτωτικους κωδικους,κοιτα στην υπογραφη του Micky(του δικου μας Μιχαλη ):)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανα μια βολτα στα μαγαζια με σκοπο να παιξω με τα μενου του HD2 αλλα και να το συγκρινω με τα αντίστοιχα της κατηγορίας του…

Πράγματι το HD2 είναι πολύ γρηγορο με ωραιο περιβάλλον και εξυπνα εφε που το κάνουν ιδιαίτερα θελκτικό…

Τα μονα αρνητικά που βρηκα ήταν το μεγεθος, το βάρος του και η μικρη ανάλυση σε βιντεο λήψη…

Συγκρίνοντας το με το Sony-Eriksson satio είναι πολύ μπροστά και μονο στο πιο βατό μεγεθος όπως και βάρος ( αρκετα ελαφρύ) υπερτερούσε το κινητό της sony.

Τα επιπλέον μεγαπιξελ της φωτογραφικής δεν με συγκινουν αφου στην τελική ιδια ανάλυση βιντεο εχουν και τα δυο και ας εχει το htc φωτογραφική των 5 mpx.

Η αίσθηση της οθονης όπως και η απόκριση είναι μερα με την νυχτα με σαφή την υπεροχή του HD2…

Βάζοντας το στη συνέχεια διπλα στο I phone δεν παρατήρησα πιο γρήγορη ταχύτητα η καλύτερη απόκριση…

Αποψη μου είναι πως λειτουργουν και τα δύο το ιδιο καλα..

Το πλεονέκτημα του i phone είναι ότι είναι πιο ελαφρύ και εχει πιο φυσικό μέγεθος..

Από την άλλη όμως οι περιορισμοί του i phone με κάνουν να το βλεπω με μισο ματι..

Βάζοντας στην ακρη το σχεδιο του που γενικα δεν μου γεμίζει το ματι, η μη δυνατότητα μεταφοράς αρχειων μεσω Bluetooth όπως και η χρήση flash σε sites που χρειάζεται, με αποτρέπουν από αυτή την επιλογή .

 

Εν κατακλείδι ωραιο το htc με wm που το επιτρέπει πρόσθεση πολλων πραγμάτων αλλα το μεγεθος του όπως και η αλμυρή του τιμη με προβληματίζουν…

 

 

Τι κανουμε τωρα;;

Link to comment
Share on other sites

Εν κατακλείδι ωραιο το htc με wm που το επιτρέπει πρόσθεση πολλων πραγμάτων αλλα το μεγεθος του όπως και η αλμυρή του τιμη με προβληματίζουν…

 

 

Τι κανουμε τωρα;;

 

Το μέγεθος θα το συνηθήσεις αμέσως και μετά δε θα μπορείς χωρίς τέτοιο κινητό κιόλας.

Η τιμή είναι δικό σου θέμα πόσα θέλεις να διαθέσεις.

Για μένα είναι το καλύτερο κινητό ever.

1) Note 8

2) Note III

Link to comment
Share on other sites

αν παραγγειλεις αποψε και πληρωσεις μεσω paypall,αυριο πρωι στελνεται απο εκει μεσω DHL (κοιταξε τις επιλογες αποστολης κατα την ολοκληρωση της παραγγελιας σου) και μεσα σε 24 ωρες εχεις παραλαβει ελλαδα(αν ειναι αθηνα,σαλονικα κανει αλλη μια μερα συνηθως)

 

για εκπτωτικους κωδικους,κοιτα στην υπογραφη του Micky(του δικου μας Μιχαλη ):)

 

με αντικαταβολη θελω, εχει την επιλογη αλλα δεν ξερω τι παιζεται

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το μέγεθος θα το συνηθήσεις αμέσως και μετά δε θα μπορείς χωρίς τέτοιο κινητό κιόλας.

Η τιμή είναι δικό σου θέμα πόσα θέλεις να διαθέσεις.

Για μένα είναι το καλύτερο κινητό ever.

 

εγω πλεον δεν μπορω να εχω μικροτερο κινητο ολα μου φαινονται αβολα(στην αρχη φοβηθηκα απο το μεγεθος)τωρα πλεον θελω και ακομα μεγαλυτερη οθονη αν ειχε:D

Link to comment
Share on other sites

Παρελειψα να ρωτησω, οταν το εχεις στη μορφη κλασικου τηλεφωνου στελνει sms με 160 χαρακτηρες? (Πολλα ζηταω τωρα θα μου πεις.)

Δυστυχώς όχι... :(

 

Μετά την εγκατάσταση εμφανίζεται μια ρύθμιση στα Text Input Settings που λέγεται "SMS Enhancement" για αυτό το σκοπό, αλλά δεν φαίνεται να δουλεύει. Είτε το έχεις ON είτε OFF γυρνάει στο 70 μόλις εισάγεις ελληνικό κείμενο.

 

Αν μπορεί κάποιος που έχει ελληνικό HD2 να μας πει αν την έχει την παραπάνω ρύθμιση ("SMS Enhancement") και αν του δουλεύει όπως πρέπει. Ίσως αν μεταφέρουμε κάποια αρχεία απ' την ελληνική ROM να το κάνουμε να παίξει χωρίς mod στα symbol pages όπως είναι τώρα.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

με αντικαταβολη θελω, εχει την επιλογη αλλα δεν ξερω τι παιζεται

 

 

οποτε Κωστα παρε τους τηλ αυριο το πρωι μετα τις 8.30 να μιλησεις κατευθειαν μαζι τους.

ειναι πολυ εξυπηρετικοι (ειναι 2 κοπελες που εξυπηρετουν πολυ ευγενικες κ προθυμες να απαντησουν σε καθε απορια) στο ελληνικο τηλεφωνο;)

 

αλλα ξεκαθαρισε αν θα το παραλαβεις ελλαδα η καιρο για να ξερεις χρονο παραδοσης μιας και απο γαλια θα ξεκινησει η αποστολη κ θα κανει κανα 2 βολτες μεσα σε χωρες αλλες :D

 

 

Δυστυχώς όχι... :(

 

Μετά την εγκατάσταση εμφανίζεται μια ρύθμιση στα Text Input Settings που λέγεται "SMS Enhancement" για αυτό το σκοπό, αλλά δεν φαίνεται να δουλεύει. Είτε το έχεις ON είτε OFF γυρνάει στο 70 μόλις εισάγεις ελληνικό κείμενο.

 

Αν μπορεί κάποιος που έχει ελληνικό HD2 να μας πει αν την έχει την παραπάνω ρύθμιση ("SMS Enhancement") και αν του δουλεύει όπως πρέπει. Ίσως αν μεταφέρουμε κάποια αρχεία απ' την ελληνική ROM να το κάνουμε να παίξει χωρίς mod στα symbol pages όπως είναι τώρα.

 

 

Κωστα δυστυχως υπαρχει προβλημα,με το πληκτρολογιο σου..

 

με την topix 1.2 κι με του Δημητρη το πληκτρολογιο εγκατεστημενο,δοκιμασα να απεγκαταδτησω το δικο σου,μιας κ εγκαθιστωντας το ειχε εξαφανισει ολα τα υπολοιπα που ειχε η ρομ μεσα.

 

μετα την απεγκατασταση/επανεκινηση ειχα ενα μαυρο σκιν σε ολα τα πληκτρολογια με αποτελεσμα να μην φαινονται σχεδον καθολου τα γραμματα...ετσι επρεπε να επανεγκαταστησω αυτο του Δημητρη που δουλευω,για να επανερθουν ολα στην θεση τους.

 

φυσικα οτι κ να γινοταν,παντα παιρνω backup πριν απο καθε πειραμα οποτε δεν τρεχει κ τπτ ;)

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από eXpansys το πήρα. Ταχύτατοι (όπως πάντα). Δευτέρα πρωί το παράγγειλα, Τετάρτη μεσημέρι έφτασε. Πλήρωσα όμως με πιστωτική (όχι αντικαταβολή). Νομίζω με αντικαταβολή είναι +35 ευρώ ή κάτι τέτοιο (δεν είμαι σίγουρος αν μέσα σ' αυτά είναι και τα μεταφορικά). Πάντως με πιστωτική/PayPal είναι ασφαλές, μην το φοβάστε.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Κωστα δυστυχως υπαρχει προβλημα,με το πληκτρολογιο σου..

 

με την topix 1.2 κι με του Δημητρη το πληκτρολογιο εγκατεστημενο,δοκιμασα να απεγκαταδτησω το δικο σου,μιας κ εγκαθιστωντας το ειχε εξαφανισει ολα τα υπολοιπα που ειχε η ρομ μεσα.

 

μετα την απεγκατασταση/επανεκινηση ειχα ενα μαυρο σκιν σε ολα τα πληκτρολογια με αποτελεσμα να μην φαινονται σχεδον καθολου τα γραμματα...ετσι επρεπε να επανεγκαταστησω αυτο του Δημητρη που δουλευω,για να επανερθουν ολα στην θεση τους.

 

φυσικα οτι κ να γινοταν,παντα παιρνω backup πριν απο καθε πειραμα οποτε δεν τρεχει κ τπτ ;)

Συγγνώμη Δημήτρη, τι να πω, πολύ παράξενο!!! Με τη μαμά ROM που το δουλεύω εγκαθίσταται/απεγκαθίσταται κανονικά. Βέβαια δεν έχω εγκαταστήσει κάτι άλλο για να δω αν το επηρεάζει.

 

Πάντως αν σου κάνει αυτό που λες, λογικά πρέπει να συμβαίνει το ίδιο και με το πληκτρολόγιο στην πρώτη σελίδα (του tsipistri) γιατί και το δικό μου περιέχει ακριβώς τα ίδια αρχεία και τις ίδιες αλλαγές στη registry. Μόνο τα 2 XML αρχεία και δύο εικόνες PNG είναι διαφορετικά που δεν θα έπρεπε να προκαλέσουν τέτοια συμπεριφορά.

 

Αν δεν σου κάνει κόπο εγκατέστησε το πληκτρολόγιο στην πρώτη σελίδα (του tsipistri) και πες μου αν παίζει ΟΚ αυτό.

 

Και πάλι sorry!!! :O

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Κωστα δεν ειναι οτι φοβαμαι, αλλα ειχα μια περιπετεια καθως καπου διερευσε και εγινε προσπαθεια να τραβηξουν χρηματα αλλα τους πηρε χαμπαρι η τραπεζα. Οποτε βγηκε νεα καρτα και δεν την εχω δηλωσει στο paypal. Aργει να γινει η διαδικασια ειδικα αν την χρησιμοποιησεις κατευθειαν για τοσο μεγαλο ποσον.

Θα πληρωσω 30 ευρω αλλα δεν πειραζει. Αρκει να το εχω ως τις 16/2 που επιστρεφω Cairo γιατι μετα ειναι δυσκολο να μου το στειλουν οι δικοι εδω.

 

 

Οκ αν ολα πανε καλα θα τηλεφωνηθουμε οταν ανεβω Αθηνα.

Ετοιμασε το πακετο με τα cab ακια γιατι δεν εχω κρατησει τιποτα. Θα ειναι σαν να ξαναρχιζω απο την αρχη.

 

ολα ετοιμα θα ειναι πριν το παραλαβεις καν!

μην ανυσηχεις :D:lol:

 

ξεχασα...θα χρειαστεις και μια scandisk 16gb class4 :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και σορρι για τα κεφαλαια πιο πανω παιδια ...ξεχαστηκα:X:X:X

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη Δημήτρη, τι να πω, πολύ παράξενο!!! Με τη μαμά ROM που το δουλεύω εγκαθίσταται/απεγκαθίσταται κανονικά. Βέβαια δεν έχω εγκαταστήσει κάτι άλλο για να δω αν το επηρεάζει.

 

Πάντως αν σου κάνει αυτό που λες, λογικά πρέπει να συμβαίνει το ίδιο και με το πληκτρολόγιο στην πρώτη σελίδα (του tsipistri) γιατί και το δικό μου περιέχει ακριβώς τα ίδια αρχεία και τις ίδιες αλλαγές στη registry. Μόνο τα 2 XML αρχεία και δύο εικόνες PNG είναι διαφορετικά που δεν θα έπρεπε να προκαλέσουν τέτοια συμπεριφορά.

 

Αν δεν σου κάνει κόπο εγκατέστησε το πληκτρολόγιο στην πρώτη σελίδα (του tsipistri) και πες μου αν παίζει ΟΚ αυτό.

 

Και πάλι sorry!!! :O

 

τι ειναι αυτα που λες ρε φιλε?? παιδια ειμαστε?

δοκιμαζω κατι με ευθυνη δικη μου παντα!

παντα εχω backup για οποια στραβη πριν απο καθε δοκιμη/πειραμα;)

 

οσο για το πληκτρολογιο που λες,του tsipistri,αυτο εχω κ χρησιμοποιω μονιμα!αυτος ειναι ο Δημητρης που αναφερα:)

 

απεγκαθισταται το δικο του κανονικα.ισως τοπροβλημα που μου εκανε να ειναι επειδη ηταν κ τα δυο εγκατεστημενα στο τηλ μου.

κ λογω κοινων αρχειων οπως λες,κατα την απεγκατασταση,"πηρε " μαζι του το δικο σου τα αρχεια που χρειαζοταν το αλλο.

το ιδιο με αυτην την λογικη θα γινοταν αν εβγαζα του Δημητρη κ εκενε το δικο σου στο τηλ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κωστα δεν ειναι οτι φοβαμαι, αλλα ειχα μια περιπετεια καθως καπου διερευσε και εγινε προσπαθεια να τραβηξουν χρηματα αλλα τους πηρε χαμπαρι η τραπεζα. Οποτε βγηκε νεα καρτα και δεν την εχω δηλωσει στο paypal. Aργει να γινει η διαδικασια ειδικα αν την χρησιμοποιησεις κατευθειαν για τοσο μεγαλο ποσον.

Θα πληρωσω 30 ευρω αλλα δεν πειραζει. Αρκει να το εχω ως τις 16/2 που επιστρεφω Cairo γιατι μετα ειναι δυσκολο να μου το στειλουν οι δικοι εδω.

ΟΚ, αν σου έχει συμβεί αυτό λογικό είναι να προτιμάς αντικαταβολή. Εγώ πλήρωσα με πιστωτική (όχι PayPal) και έπρεπε να στείλω σκαναρισμένη την πιστωτική, ταυτότητα και λογαριασμό (πρώτη αγορά με πιστωτική). Ήταν λίγο φασαρία αλλά η παραγγελία έφυγε την ίδια μέρα (Δευτέρα) οπότε το είχα Τετάρτη. Φαντάζομαι θα το έχεις μέχρι την Παρασκευή σίγουρα.

 

Με το καλό να το λάβεις και να το απολαύσεις!!!

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτα που λες ρε φιλε?? παιδια ειμαστε?

δοκιμαζω κατι με ευθυνη δικη μου παντα!

παντα εχω backup για οποια στραβη πριν απο καθε δοκιμη/πειραμα;)

 

οσο για το πληκτρολογιο που λες,του tsipistri,αυτο εχω κ χρησιμοποιω μονιμα!αυτος ειναι ο Δημητρης που αναφερα:)

 

απεγκαθισταται το δικο του κανονικα.ισως τοπροβλημα που μου εκανε να ειναι επειδη ηταν κ τα δυο εγκατεστημενα στο τηλ μου.

κ λογω κοινων αρχειων οπως λες,κατα την απεγκατασταση,"πηρε " μαζι του το δικο σου τα αρχεια που χρειαζοταν το αλλο.

το ιδιο με αυτην την λογικη θα γινοταν αν εβγαζα του Δημητρη κ εκενε το δικο σου στο τηλ;)

ΟΚ έτσι εξηγείται. Αυτό που λες συνέβη σίγουρα. Βασικά δεν έχουν μεγάλες διαφορές τα δύο πληκτρολόγια, απλά στη δεύτερη σελίδα το δικό μου έχει κάποιους χαρακτήρες που πιστεύω είναι πιο χρήσιμοι από τα χαζά smilies που έχει by default και επίσης έχει κάποιες διορθώσεις στο click-and-hold action κάποιων πλήκτρων που έβγαζαν άσχετους χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο του Δημήτρη. Κατά τ' άλλα είναι τα ίδια ως προς τη δομή τους και στο τι πειράζουν στο σύστημα, γιαυτό με παραξένεψε αυτό που σου έκανε.

 

Θα προσθέσω ένα warning στο αρχικό post.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, κι εγω με αντικαταβολη απο Expansys. Τεταρτη γυρω στις 10 το πρωι παρηγγειλα, Πεμπτη 12:30 ειχε φτασει! Με εντυπωσιασε η ταχυτητα τους.
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio!
Link to comment
Share on other sites

Κανεις πιο σιγουρος; :cool:

 

 

παντα με αγγλικο μενου!!;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα...θα χρειαστεις και μια scandisk 16gb class4 :)

Εννοείται!!! :)

 

Αλλά δεν την είχε η eXpansys και την πήρα από e-Shop.

Το βασικό είναι να είναι Class 4+ για να μη σέρνεται με τόσα δεδομένα.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει καμια πληροφορηση για το ποτε θα βγει η 1.66 WWE EastEurope???

σαν πολυ το αργουνε :(

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Ειναι απο τα πρωτα ποστ μου εδω περα και θα ηθελα μερικες απαντησεις για αυτο το κινητο αμα σας ειναι ευκολο. Λογικα οι περισσοτερες απαντησεις βρισκονται σε αυτες τις σελιδες αλλα ειναι λιγο δυσκολο να τα διαβασω ολα.. δεν υπαρχει χρονος. Ο βασικος λογος που μπηκα σε αυτο το φορουμ γιατι πρωτη φορα μου δημιοργουνται τοσες αποριες σε ενα κινητο. Ως σημερα χρησημοποιουσα μονο ΝΟΚΙΑ λογω οτι ητανε ευκολο το μενου. Τωρα πηρα στα χερια μου το HTC HD2 και ειμαι λιγο επιφυλακτικος για να το χρησημοποιησω γιατι μου φαινεται πολυ πιο περιπλοκο. ΟΙ αποριες μου ειανι οι εξης τις οποιες ελπιζω σιγα σιγα θα μου λυθουν και δεν θα εχω προβλημα να το χρησημοποιοιησω.

 

1. Αληθευει οτι το κινητο ειναι ολοι την ωρα συνδεδεμενο με το διαδικτυο? Και οταν δεν πιανει wi-fi χρεωνει το δικτυο μου? Κατι εχω ακουσει για ενα προγραμμα nodata. Tι ισχυει? Και πρεπει να το κατεβασω στο κινητο αυτο το προγραμμα η πρωτα στον υπολογιστη και μετα το περναω στο κινητο με το καλωδιο?

2. Στη πρωτη σελιδα που εχει τον καιρο γινεται να το βγαλουμε? Γινεται η πρωτη σελιδα να περιλαμβανει μονο την ωρα και την συντομευσεις(τις μικρες στο κατω μερος τις οθονης?)

3. Το gps τι πρεπει να κανω για να το ξεκλειδωσω? ΤΙ χαρτες εχει εγκαταστημενους? ΠΟυ μπορω να βρω αλλους? Πρεπει να πληρωσω κατι?

4. Updates και σχετικα που θα βρω? Αυτα που ειναι στην πρωτη σελιδα του thread ειναι η λυση?

 

Φιλοι μου αυτα προς το παρων λογικα θα κουρασα γιατι ουτε εμενα μου αρεσει να διαβαζω μεγαλα κειμενα αλλα συγχωρεστε με γιατι ειανι κατι καινουργιο για εμενα μετα απο τοσα χρονια σε ΝΟΚΙΑ.

Ευχαριστω και καλως σας βρηκα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@Όλους:

Post του τύπου συζήτησης που δεν αφορούν άμεσα το HD2 αφαιρούνται στην προσπάθεια να κρατηθεί το thread καθαρό, ευκολοδιάβαστο και ουσιώδες. Παρακαλώ για την συνδρομή σας και την κατανόηση σας σε αυτό.

 

@sportguy:

Διάβασε λίγο σε αυτό το topic και θα λύσεις τις απορίες σου. Αυτός είναι και ο σκοπός των forum, πρώτα διαβάζουμε και αν δεν καλυφτούμε, μετά θέτουμε τις ερωτήσεις μας.

 

@mcosgeorge:

Από που αγόρασες τη συσκευή σου και φοράει τέτοια rom;

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ενταξει το ξερω οτι ετσι λειτουργουν τα φορουμ αλλα δεν ειναι και λογικο να καθομαι να διαβαζω ολες τις 393 σελιδες για να βρω αυτο που θελω... και δεν νομιζω οτι ρωταω πολυ ψαγμενα πραγματα...
Link to comment
Share on other sites

@mcosgeorge:

Από που αγόρασες τη συσκευή σου και φοράει τέτοια rom;

 

βασικα απο αγγλια το αγορασα apo simplyelectronics

το θεμα ειναι οτι απο το site της htc δεν μπορω να κατεβασω την WWE που εχει βγει γιατι δεν ειναι και καλα για την συσκευη μου οπως μου λεει το μνματακι αφου βαλω το serial

και καποιος μου ειχε πει οτι μαλλον πρεπει να περιμενω την easteurope version

 

τι να πω δεν ξερω

στη συσκευη παντως λεει οτι εχει την

1.48.720.2 (71294) WWE

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...