Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για το link αλλά το έχω ρυθμίσει να μην σβήνει η οθόνη για 1800 δλ όταν χτυπάει το ξυπνητήρι ,αλλά αυτό κάνει τα δικά του.

 

Άσχετα που έχω ρυθμίσει την ένταση του τηλεφώνου, στο ξυπνητήρι είναι πάντα χαμηλωμένη σχεδόν στο τέρμα

 

Νομίζω οτι ασχολήθηκα παραπάνω απ΄όσο έπρεπε με το συγκεκριμένο πρόγραμμα

Το g-alarm μας αποχαιρέτησε :down:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! ποιο cab διορθώνει την ηχογράφηση ομιλίας ωστε να ακούω το συνομιλητή το ίδιο δύνατά με εμένα? ευχαριστώ!

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=765555

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! ποιο cab διορθώνει την ηχογράφηση ομιλίας ωστε να ακούω το συνομιλητή το ίδιο δύνατά με εμένα? ευχαριστώ!

 

 

Αυτό το registry χρειάζεται:

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\WaveDev]

"MixModeRecord"=dword:00000001

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το registry χρειάζεται:

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\WaveDev]

"MixModeRecord"=dword:00000001

 

 

σας ευχαριστω πολυ! :)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Απορω γιατι ειναι τοσο δημοφιλες

 

Επειδή είναι κοντά στο manila style των HTC.

 

Έβαλα σήμερα την omega v17 και καθώς την έστηνα και εγκατέστησα το καμπάκι για τα 25 shortcuts στο home tab του μανίλα μου χάλασε το εικονίδιο της ημερομηνίας!Μπορώ με κάποιο τρόπο να το διορθώσω?

 

Δεν είναι συμβατό αυτό το cab με το CHT που περιλαμβάνει η rom σου. Μπορείς να αλλάξεις τα shortcuts μέσα από το CHTEditor.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα δεν μου αρεσει καθολου το g alarm

Απορω γιατι ειναι τοσο δημοφιλες

 

Κι εμένα μου κάτι δε μου είχε αρέσει σ' αυτό αλλά δε θυμάμαι (πάει καιρός). Τελικά κατέληξα στο http://www.touch-alarm.com/ αλλά είναι αγορασμένο (το Pro)

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Οντως η τελευταία έκδοση (σύμφωνα με την επίσημη ιστοσελίδα) ειναι η 2.5 - δεν ξέρω πως και που βρέθηκε το 2.6!
Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πρέπει να κυκλοφόρησε αλλά να αποσύρθηκε. Γενικώς το development έχει σταματήσει στη συγκεκριμένη εφαρμογή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα δεν μου αρεσει καθολου το g alarm

Απορω γιατι ειναι τοσο δημοφιλες

 

Δοκιμαστε το spb time ειμαι πολλυ ευχαριστημενος κ δεν ειναι μονο ξυπνητηρι !!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα δεν μου αρεσει καθολου το g alarm

Απορω γιατι ειναι τοσο δημοφιλες

Ισως γιατί είναι το μόνο που λειτουργεί με τον g-sensor

Μπορείς να το ρυθμίσεις με ένα κούνημα του κινητού να μπαίνει σε επανάληψη μετά από χ λεπτά ή να κλείνει τελείως.

Link to comment
Share on other sites

Δύο προβλήματα που είχαν εμφανιστεί παλιά σε κατόχους τώρα πια και σε μένα μετά από τόσους μήνες ομαλής λειτουργίας:

 

Διπλές φωτογραφίες στο album

Έχω ελληνική stock rom, κοίταξα στη registry οι καταχωρήσεις είναι οι σωστές (με βάση το πρώτο post)

 

Αποστολή sms

Μόνο μετα από restart και αφού στείλω μαζί το παλιό και ακόμα ένα sms τα στέλνει μαζί.

 

Παρακαλώ τα φώτα σας :O

Link to comment
Share on other sites

Δύο προβλήματα που είχαν εμφανιστεί παλιά σε κατόχους τώρα πια και σε μένα μετά από τόσους μήνες ομαλής λειτουργίας:

 

Διπλές φωτογραφίες στο album

Έχω ελληνική stock rom, κοίταξα στη registry οι καταχωρήσεις είναι οι σωστές (με βάση το πρώτο post)

 

Αποστολή sms

Μόνο μετα από restart και αφού στείλω μαζί το παλιό και ακόμα ένα sms τα στέλνει μαζί.

 

Παρακαλώ τα φώτα σας :O

υπαρχουν καποιες εφαρμογες που εγκατεστησες τελευταια που να θεωρουνται πιθανες υπευθυνες?η δεν εχεις εγκαταστησει τιποτα και ξαφνικα σου τα κανει αυτα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν καποιες εφαρμογες που εγκατεστησες τελευταια που να θεωρουνται πιθανες υπευθυνες?η δεν εχεις εγκαταστησει τιποτα και ξαφνικα σου τα κανει αυτα?

 

Χρόνια σου πολλά πάντα πολύχρονος και ευτυχισμένος

Μόνο το τελευταίο touch tools μπορώ να σκεφτώ, αλλά να με πάρει η ευχή δεν έχει καμία σχέση με τα παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστε το spb time ειμαι πολλυ ευχαριστημενος κ δεν ειναι μονο ξυπνητηρι !!! :happy:

 

συγνωμη αλλα επειδη ειμαι και ασχετη αλλα και δεν εχω χρησιμοποιησει το ξυπνητηρι, το κινητο δεν εχει ξυπνητηρι απο μονο του; ειναι προβληματικο; γιατι ψαχνουμε εξτρα προγραμματακι;:O

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια σου πολλά πάντα πολύχρονος και ευτυχισμένος

Μόνο το τελευταίο touch tools μπορώ να σκεφτώ, αλλά να με πάρει η ευχή δεν έχει καμία σχέση με τα παραπάνω

σ ευχαριστω πολυ!:)

δεν φαινεται να εχει καμμια σχεση,αλλα παρ ολα αυτα μπορει να παρεμποδιζει με την εγκατασταση του τις συγκεκριμενες λειτουργιες της συσκευης.

θα σου ελεγα να το απεγκαταστησεις για μια μερα το touch tools και καποια αλλη εφαρμογη που ισως εβαλες τελευταια,και να δεις αν αλλαξει κατι!

αν δεν αλλαξει τις ξαναβαζεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα επειδη ειμαι και ασχετη αλλα και δεν εχω χρησιμοποιησει το ξυπνητηρι, το κινητο δεν εχει ξυπνητηρι απο μονο του; ειναι προβληματικο; γιατι ψαχνουμε εξτρα προγραμματακι;:O

 

Γιατι ποτε δεν ειναι αρκετο ενα προγραματακι!! χαχαχα :O

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα επειδη ειμαι και ασχετη αλλα και δεν εχω χρησιμοποιησει το ξυπνητηρι, το κινητο δεν εχει ξυπνητηρι απο μονο του; ειναι προβληματικο; γιατι ψαχνουμε εξτρα προγραμματακι;:O

 

:lol:

εισαι κι εσυ της δικιας μου σχολης , λιγα και καλα :happy:

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστε το spb time ειμαι πολλυ ευχαριστημενος κ δεν ειναι μονο ξυπνητηρι !!! :happy:

 

Ειδικά αυτό είναι που με χαλάει... :O

Εμένα μου αρέσει αλλά δεν νομίζω οτι μπορεί να μπει στην κεντρική οθόνη σαν συντόμευση

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
συγνωμη αλλα επειδη ειμαι και ασχετη αλλα και δεν εχω χρησιμοποιησει το ξυπνητηρι, το κινητο δεν εχει ξυπνητηρι απο μονο του; ειναι προβληματικο; γιατι ψαχνουμε εξτρα προγραμματακι;:O

 

Δεν έχεις άδικο, απλά από πιο παλιά το default ξυπνητήρι των windows δεν είχε και τη φήμη του πιο αξιόπιστου κάτι που είχε καταστήσει απαραίτητη τη χρήση third-party εφαρμογής. Προφανώς αυτή η συζήτηση οφείλεται στα υπολείμματα του παρελθόντος αλλά και στο γεγονός ότι κάποιοι θέλουν να ξυπνούν με τα δικά τους mp3.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ισως γιατί είναι το μόνο που λειτουργεί με τον g-sensor

 

 

 

 

Έτσι ακριβώς , αντί να ψάχνω τι να πατήσω στην οθόνη , τώρα απλά γυρίζω το κινητό ανάποδα και σταματά .

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δύο προβλήματα που είχαν εμφανιστεί παλιά σε κατόχους τώρα πια και σε μένα μετά από τόσους μήνες ομαλής λειτουργίας:

 

Διπλές φωτογραφίες στο album

Έχω ελληνική stock rom, κοίταξα στη registry οι καταχωρήσεις είναι οι σωστές (με βάση το πρώτο post)

 

Αποστολή sms

Μόνο μετα από restart και αφού στείλω μαζί το παλιό και ακόμα ένα sms τα στέλνει μαζί.

 

Παρακαλώ τα φώτα σας :O

 

Ποια rom χρησιμοποιείς;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις άδικο, απλά από πιο παλιά το default ξυπνητήρι των windows δεν είχε και τη φήμη του πιο αξιόπιστου κάτι που είχε καταστήσει απαραίτητη τη χρήση third-party εφαρμογής. Προφανώς αυτή η συζήτηση οφείλεται στα υπολείμματα του παρελθόντος αλλά και στο γεγονός ότι κάποιοι θέλουν να ξυπνούν με τα δικά τους mp3.

 

:lol:

εισαι κι εσυ της δικιας μου σχολης , λιγα και καλα :happy:

 

Γιατι ποτε δεν ειναι αρκετο ενα προγραματακι!! χαχαχα :O

 

α!! γιατι οπως το διαβασα νομιζα οτι τοσο καιρο εχω καποια σοβαρη ελλειψη στη συσκευη μου που δεν ειχα προγραμμα για ξυπνητηρι! σας ευχαριστω! :)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...