Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
καλημέρα σε όλους. είδα τα λινκ περί τηλεόρασης σε ppc αλλά απόόσο διάβασα στα σχετικά λινκς δεν υπάρχει προς το παρόν τρόπος να δεις τα μεγάλα κανάλια.

έχω δίκιο ή μήπως κάποιος βλέπει;

 

Εδώ κοίταξες;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κοίταξες;

 

ναι. στο τελευταίο ποστ παραπέμπει σε εφαρμογή του angelos_cynicallyόπου την εγκατέστησα αλλά δεν έχει τα μεγάλα κανάλια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδή δεν χρησιμοποιώ manilla αλλά το Spb Mobile shell και μου αρέσει το ημερολόγιο του manilla , μηπώς υπάρχει σαν εφαρμογή?

Ευχαριστώ

Apple Iphone 4s

Apple Ipad 2

HTC HD2

Fujitsu Siemens loox n560

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδή δεν χρησιμοποιώ manilla αλλά το Spb Mobile shell και μου αρέσει το ημερολόγιο του manilla , μηπώς υπάρχει σαν εφαρμογή?

Ευχαριστώ

σαν ξεχωριστη εφαρμογη δεν υπαρχει! παει μαζι με το manila

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σαν ξεχωριστη εφαρμογη δεν υπαρχει! παει μαζι με το manila

 

Εντάξει.

Κανένα παρόμοιο ξερεις?

Apple Iphone 4s

Apple Ipad 2

HTC HD2

Fujitsu Siemens loox n560

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει.

Κανένα παρόμοιο ξερεις?

σου στελνω ΠΜ να βρεις οτι σου αρεσει καλυτερα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα απεγακατεστησες αυτα τα 2 ? Αυτο λεει ο Ancient_Flame(Τα σπαει το ονομα επι τι ευκαιρια) οτι κανουν προβλημα και πρεπει να τα βγαλεις.

 

Ναι, αυτό εννοούσα.Στην λίστα με τα "αντικειμενικά" καλά παιχνίδια μαζί με τα 4 της ΕΑ,προσωπικά προσθέτω Experiment 13, Prince Of Persia HD, Bookworm Deluxe, Bubble Shuffle, Scrabble, Dragonball, Xtract2, Spiderman Toxic City και το Ferrari GT αν και σε σύγκριση με το NFS χωλάινει πολύ...

 

P.S.:thanks DTse!Το DT αντιστοιχεί σε Dream Theater?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό εννοούσα.Στην λίστα με τα "αντικειμενικά" καλά παιχνίδια μαζί με τα 4 της ΕΑ,προσωπικά προσθέτω Experiment 13, Prince Of Persia HD, Bookworm Deluxe, Bubble Shuffle, Scrabble, Dragonball, Xtract2, Spiderman Toxic City και το Ferrari GT αν και σε σύγκριση με το NFS χωλάινει πολύ...

 

P.S.:thanks DTse!Το DT αντιστοιχεί σε Dream Theater?

 

Θα τα δοκιμασω thanks.

 

Οχι το D ειναι το πρωτο γραμμα του ονοματος μου(δημητρης) Και το Τσε ολο μαζι ειναι τα 3 πρωτα γραματα του επιθετου μου.

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ναι. στο τελευταίο ποστ παραπέμπει σε εφαρμογή του angelos_cynicallyόπου την εγκατέστησα αλλά δεν έχει τα μεγάλα κανάλια.

 

Τότε δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι άλλο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα ,καπου ειχα δει ενα προγραμα που εσβηνε ΜΟΝΟ της αναφορες μυνηματων 2 η 3 λεπτα μετα την ληψη τους εχει υποψιν κανεις τπτ??? :wacko:
Link to comment
Share on other sites

γεια σασ παιδια κ απο μενα !! μολισ εγεινα μελοσ στο forum σασ κ θελω να πω οτι ειναι πολυ ωραιο !!

Αλλα θα ηθελα να ρωτησω και καποια πραγματα !!

Ειμαι κατοχος iphone 3gs και θα το δωσο και σκεφτομαι το επομενο κινητο μου !!

Και σκεφτομουν το htc hd2 αλλα και το htc wildfire !!

Νταξει οι διαφορες ειναι αρκετεσ κ εμφανεσ αλλα πιο πολυ με κοβω για το hd2 !!

θα ηθελα να με βοηθησετε στην αποφαση μου και αν αξιζει να δωσο to iphone για αλλο κινητο !!!

Ευχαριστω πολυ !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα κ απο μενα ,καπου ειχα δει ενα προγραμα που εσβηνε ΜΟΝΟ της αναφορες μυνηματων 2 η 3 λεπτα μετα την ληψη τους εχει υποψιν κανεις τπτ??? :wacko:

 

http://www.jgui.net/smsreportseraser/

 

γεια σασ παιδια κ απο μενα !! μολισ εγεινα μελοσ στο forum σασ κ θελω να πω οτι ειναι πολυ ωραιο !!

Αλλα θα ηθελα να ρωτησω και καποια πραγματα !!

Ειμαι κατοχος iphone 3gs και θα το δωσο και σκεφτομαι το επομενο κινητο μου !!

Και σκεφτομουν το htc hd2 αλλα και το htc wildfire !!

Νταξει οι διαφορες ειναι αρκετεσ κ εμφανεσ αλλα πιο πολυ με κοβω για το hd2 !!

θα ηθελα να με βοηθησετε στην αποφαση μου και αν αξιζει να δωσο to iphone για αλλο κινητο !!!

Ευχαριστω πολυ !!!

 

Τέτοιες συζητήσεις αποκλειστικά στους Διαξιφισμούς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω προβλημα με την ωρα…

Ενώ εξ αρχης την εχω ρυθμίσει σωστα μπορει κατά την διάρκεια της ημερας να αλλαξει και να παει μια ωρα πισω..

Δεν το κανει παντα αλλα όταν το κανει με εχει φερει στη δυσάρεστη θεση να ξυπνησω το πρωι μια ωρα αργοτερα…

Τι μπορεί να φταιει για αυτη αλλαγη της ωρας;;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τωρα που το λες...

Αλλα γιατι να επηρεάζει αυτό ;

 

Γιατί είναι γνωστό bug του Destinator 7 από αρχαιοτάτων χρόνων.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι γνωστό bug του Destinator 7 από αρχαιοτάτων χρόνων.

Υπαρχει κατι που μπορω να κανω;;

Εχω απο τη μια το θεμα με τον ηχο που μειώνεται με το igo ( αληθεια καποιος ειχε γραψει την λυση για αυτο αλλα δεν το βρισκω) να μου κανει χαζα και το Destinator ...;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπαρχει κατι που μπορω να κανω;;

 

Κάνε ότι κάνουμε και εμείς... μη χρησιμοποιείς το Destinator. Πλέον υπάρχουν τόσα προγράμματα πλοήγησης που κάνουν το destinator να φαίνεται πρόγραμμα δεκαετίας.

 

Εχω απο τη μια το θεμα με τον ηχο που μειώνεται με το igo ( αληθεια καποιος ειχε γραψει την λυση για αυτο αλλα δεν το βρισκω) να μου κανει χαζα και το Destinator ...;

 

Απευθύνσου στο σωστό μέρος και οι ειδικοί εκεί θα λύσουν την απορία σου... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=166681

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,

αν κ πανευτυχης κατοχος του λεο εχω το εξης προβλημα.

ειμαι στον εβρο στρατιωτης κ πιανω μονο gsm vodafone.υστερα απο κανα δεκαλεπτο απανωτης χρησης το τηλ ζεσταινεται αρκετα στο κατω μερος κ κανει επανεκκινηση.

 

υπαρχει περιπτωση να ζοριζεται λογο χαμηλης σταθμης σηματος;

Απο λαθος σε λαθος μαθαινει κανεις ολοκληρη την αληθεια.
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω προβλημα με την ωρα…

Ενώ εξ αρχης την εχω ρυθμίσει σωστα μπορει κατά την διάρκεια της ημερας να αλλαξει και να παει μια ωρα πισω..

Δεν το κανει παντα αλλα όταν το κανει με εχει φερει στη δυσάρεστη θεση να ξυπνησω το πρωι μια ωρα αργοτερα…

Τι μπορεί να φταιει για αυτη αλλαγη της ωρας;;

 

Έλεγξε την επιλογή Θερινή ώρα στο DESTINATOR...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
υπαρχει περιπτωση να ζοριζεται λογο χαμηλης σταθμης σηματος;

 

Όταν δεν υπάρχει καλό σήμα, η συσκευή όντως ζορίζεται, αλλά όχι σε βαθμό που θα κάνει επανεκκινήσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι. Στην επάνω μπάρα στην αρχική οθόνη, στη γραμμή τίτλου, δίπλα "αριστερά" από το γράμμα σύνδεσης (G) μου βγάζει το νούμερο ένα (1). Μήπως γνωρίζεται τι σημαίνει αυτό το ένα?

Εκτός του ότι είναι το νούμερο ένα κινητό :)

Edited by zhukov
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας προηγούμενα posts δοκίμασα τα nfs & sims και έχω εκπλαγεί , out of the box πρώτη φορά παίζω παιχνίδια τόσο εντυπωσιακά και να είναι και free . Είχα προσπαθήσει με flash & java όμως είχαν πολλά προβλήματα και πολλές οι αναγκαίες μόντες (lmt,dpad κλπ) και έπαιζαν ελάχιστα , βέβαια δεν είχα ασχοληθεί με παιχνίδια. Είμαι με 1.66 και δολεύουν τέλεια .

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

στης επαφες μονο ενα κινητο μπορω να βαλω???ολα τα αλλα πρεπει να ειναι εργασιας οικιας κ τετια??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...