Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατι ακομα…

Αυτος ο jetcet printer που εχει ενσωματωμένο το λειτουργικό πως στην ευχή δουλεύει;;

Θα μπορεσω να συνδέσω το κινητο με οποιαδήποτε εκτυπωτή ώστε να τυπώσω καποιο έγγραφο από word η φωτογραφία;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πιος μπορει να μου θυμησει πως βαζουμε της εφαρμογες που εγγαθιστουμε σε φακελους???

 

/Windows/Start menu/Programs

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στη πρωτη σελιδα υπάρχουν καποιες αναφορες για οποιον επιθυμεί να αλλαξει την εμφάνιση του task bar ( της κατω αλλα και της πανω μπαρας)

Παρολα αυτά δεν τα εχω καταφέρει να αλλαξω τη μορφη της κατω μπάρας ( που με ενδιαφέρει περισσότερο)

 

Υπαρχει κατι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

πωσ μπορω να στειλω με bluetooth τις επαφες μ σε αλλο κινητο?

 

Ανοίγεις τις επαφές των windows στη συνέχεια από το μενού Επιλογές επαφών επιλέγεις "όλες", ξανά μενού "Αποστολή ,μέσω Bluetooth".

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στη πρωτη σελιδα υπάρχουν καποιες αναφορες για οποιον επιθυμεί να αλλαξει την εμφάνιση του task bar ( της κατω αλλα και της πανω μπαρας)

Παρολα αυτά δεν τα εχω καταφέρει να αλλαξω τη μορφη της κατω μπάρας ( που με ενδιαφέρει περισσότερο)

 

Υπαρχει κατι άλλο;

 

Κάτι τέτοιο ας πούμε;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις εαν υπαρχει καποιο προγραμμα που να κανει αντιγραφη της επαφες απο το κινητο στην σιμ γιατι δεν μου περνανε απο την διαχειρηση σιμ.

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για ποιο λόγο να τις περάσεις στη sim; Η sim έχει απαρχαιωμένες δυνατότητες και θα σου τις κάνει επιεικώς... χάλια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να περάσω το λειτούργικο anroid?Έχω κατεβάσει καί την 2.1 καί το froyo 2.2.Κάνω ότι μού λέει,δηλαδή extract των αρχείων στην micro sd κτλ. δείχνει να ξεκινάει η διαδικασία,δηλαδή μαυριζει η οθόνη,εμφανίζονται κάποιες εντολες με μικρη γραμματοσειρά αριστέρα πάνω της οθόνης και μένουν έκει και δεν κάνει τίποτα.Το άφησα καί 3 ώρες έτσι καί παλι τίποτα,στάσιμο.Κάνω κάτι λάθος?Φταίει η rom?Έχω την τελευταία επίσημη,1.66.482.1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ποια rom φοράς στη συσκευή σου; Είσαι με official; Αν ναι κακώς σου έδωσα το παραπάνω, σίγουρα δεν δουλεύει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Καλημέρα σε όλους.

Το δοκίμασα και εγώ αυτό και το μόνο που κάνει είναι να μικραίνουν τα εικονίδια τα οποία παραμένουν 15.

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να τις περάσεις στη sim; Η sim έχει απαρχαιωμένες δυνατότητες και θα σου τις κάνει επιεικώς... χάλια.

 

Για περισσοτερη ασφαλεια . Της εχω στο pc εκανα και ενα backup με το pim και το spb

ε να της εχω και στην σιμ ποτε δεν ξερεις

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για περισσοτερη ασφαλεια . Της εχω στο pc εκανα και ενα backup με το pim και το spb

ε να της εχω και στην σιμ ποτε δεν ξερεις

 

Με το pim backup είσαι ασφαλής. Εναλλακτικά μπορείς να κάνεις και έναν συγχρονισμό με το Microsoft MyPhone.

 

Καλημέρα σε όλους.

Το δοκίμασα και εγώ αυτό και το μόνο που κάνει είναι να μικραίνουν τα εικονίδια τα οποία παραμένουν 15.

 

Πρέπει να πειράξεις και τη registry.

 

ναι με την επισημη ειμαι.Τι πρεπει να κανω?

 

Στα wm6.5 που έχει η συσκευή σου δεν μπορείς να κάνεις και πολλά στην κάτω μπάρα.

 

EDIT: Ένας mod να συνενώσει τα μηνύματά μου.

Edited by Nikos_s3

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πειράξεις και τη registry.

 

Ξέρεις τι πρέπει να κάνω?

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ξέρεις τι πρέπει να κάνω?

 

Από ότι διαβάζω εδώ, ακόμα και πειράζοντας τη registry για να αυξηθεί ο αριθμός των θέσεων, δεν μπορείς να αναθέσεις κάποια επαφή σε αυτές. Κατά συνέπεια... μάλλον θα πρέπει να αρκεστείς με αυτά που έχουμε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις εαν υπαρχει καποιο προγραμμα που να κανει αντιγραφη της επαφες απο το κινητο στην σιμ γιατι δεν μου περνανε απο την διαχειρηση σιμ.

 

Όταν λες κινητό εννοείς την εσωτερική του μνήμη και κάρτα σιμ την κάρτα misro sd?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όταν λες κινητό εννοείς την εσωτερική του μνήμη και κάρτα σιμ την κάρτα misro sd?

 

Όχι. Δεν ξέρεις ποια είναι η SIM;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες κινητό εννοείς την εσωτερική του μνήμη και κάρτα σιμ την κάρτα misro sd?

Ναι οταν λεω επαφες απο το κινητο εννοω αυτο ακριβως.

Οταν λεω σιμ εννοω την καρτα σιμ , τι ακριβως δεν καταλαβες ?

Την καρτα σιμ που την βαζεις κατω απο την μπαταρια για να μπορεις να μιλας , να περνεις μηνυματα , να μπαινεις στο ιντερνετ αυτη λεω.

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να περάσω το λειτούργικο anroid?Έχω κατεβάσει καί την 2.1 καί το froyo 2.2.Κάνω ότι μού λέει,δηλαδή extract των αρχείων στην micro sd κτλ. δείχνει να ξεκινάει η διαδικασία,δηλαδή μαυριζει η οθόνη,εμφανίζονται κάποιες εντολες με μικρη γραμματοσειρά αριστέρα πάνω της οθόνης και μένουν έκει και δεν κάνει τίποτα.Το άφησα καί 3 ώρες έτσι καί παλι τίποτα,στάσιμο.Κάνω κάτι λάθος?Φταίει η rom?Έχω την τελευταία επίσημη,1.66.482.1.Πρέπει να βάλω κάποια άλλη συγκεκριμένη?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να περάσω το λειτούργικο anroid?Έχω κατεβάσει καί την 2.1 καί το froyo 2.2.Κάνω ότι μού λέει,δηλαδή extract των αρχείων στην micro sd κτλ. δείχνει να ξεκινάει η διαδικασία,δηλαδή μαυριζει η οθόνη,εμφανίζονται κάποιες εντολες με μικρη γραμματοσειρά αριστέρα πάνω της οθόνης και μένουν έκει και δεν κάνει τίποτα.Το άφησα καί 3 ώρες έτσι καί παλι τίποτα,στάσιμο.Κάνω κάτι λάθος?Φταίει η rom?Έχω την τελευταία επίσημη,1.66.482.1.Πρέπει να βάλω κάποια άλλη συγκεκριμένη?

 

την απάντηση την έδωσες μόνος σου.για να βάλεις android πρέπει να έχεις κάνει HSPL το κινητό σου αλλιώς δεν μπαίνει.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ξέρει κανείς πώς μπορώ να περάσω το λειτούργικο anroid?Έχω κατεβάσει καί την 2.1 καί το froyo 2.2.Κάνω ότι μού λέει,δηλαδή extract των αρχείων στην micro sd κτλ. δείχνει να ξεκινάει η διαδικασία,δηλαδή μαυριζει η οθόνη,εμφανίζονται κάποιες εντολες με μικρη γραμματοσειρά αριστέρα πάνω της οθόνης και μένουν έκει και δεν κάνει τίποτα.Το άφησα καί 3 ώρες έτσι καί παλι τίποτα,στάσιμο.Κάνω κάτι λάθος?Φταίει η rom?Έχω την τελευταία επίσημη,1.66.482.1.Πρέπει να βάλω κάποια άλλη συγκεκριμένη?

 

Μιας και είναι η δεύτερη φορά που κάνεις ακριβώς την ίδια ερώτηση και προφανώς δεν έλαβες υπόψιν την απάντησή μου ας γίνω πιο αναλυτικός.

 

Για αυτό το θέμα συζητάμε στο συγκεκριμένο thread που έχουμε ανοίξει για αυτόν ακριβώς τον λόγο...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=279151

 

Εν ολίγοις... απευθύνσου εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...