Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω το εξης προβλημα: βρηκα ενα bluetooth hands free σε ενα ντουλαπι και ειπα να αρχισω να το χρησιμοποιω. το θεμα ειναι οτι δεν το βλεπει καθολου. ενω κραταω πατημενω το ακουστικο της κλησης ετσι ωστε να ειναι σε κατασταση για να το δει η συσκευη, δεν το βλεπει καθολου! τι μπορει να φταιει? ενα samsung ειναι.
Μήπως πρέπει να το βάλεις ξανά στο ντουλάπι:lol::lol:Πιστεύω να έχεις την συσκευή ορατή ,γιατί αλλιώς δεν βλέπω τον λόγο να μην το βλέπει.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ολοι γυριζουν στα windows phone? γιατι οχι?!?!

http://techtacy.blogspot.com/2010/07/why-did-you-turn-your-back-on-windows.html

---------------

 

:clap:

Link to comment
Share on other sites

αν δεν σε βαζω σε κοπο....οταν βρεις χρονο....σε ευχαριστω πολυ....

 

εδω εισαι Κωστη :)

απλα απαιχτη ρομ...εχει σχεδον τα παντα ηδη μεσα;)

πληκτρολογιο για ελληνικα,μονο αυτο που εχει δωσει ο Κωσταντινος (Ezinput gr);)

 

Energy.Leo.23569.Sense2.5.Cookie.DinikGlass.Jul.10.rar

 

μπορει καποιος να μου δωσει το original browser που εχει μεσα το hd2? ποια εκδοση της οπερα ειναι?

 

στο 1ο ποστ υπαρχουν καποια addons.εκει μεσα θα βρεις αυτο που ζητας.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Υπάρχει κάποιος ειδικός χώρος στο φόρουμ για δημοσιεύση αγγελιών?

Ευχαριστώ

 

υπαρχει φιλε μου,αλλα εχει οριο μηνυματων και χρονου εγγραφης στο φορουμ για να αποκτησεις προσβαση εκει.για αυτο και δεν σου εμφανιζεται πουθενα.

τι ακριβως ηθελες?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει φιλε μου,αλλα εχει οριο μηνυματων και χρονου εγγραφης στο φορουμ για να αποκτησεις προσβαση εκει.για αυτο και δεν σου εμφανιζεται πουθενα.

τι ακριβως ηθελες?

 

να δημοσιεύσω μια αγγελία για πώληση ενός HD2.

Link to comment
Share on other sites

να δημοσιεύσω μια αγγελία για πώληση ενός HD2.

 

 

Αγγελίες μόνο στο Buy&Sell στο οποίο για να έχεις πρόσβαση χρειάζεσαι τουλάχιστον 150 post.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=55736

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πρέπει να το βάλεις ξανά στο ντουλάπι:lol::lol:Πιστεύω να έχεις την συσκευή ορατή ,γιατί αλλιώς δεν βλέπω τον λόγο να μην το βλέπει.

Μαλλον αυτο με βλεπω να κανω! :D Ελεγα μηπως υπηρχε καμια λυση.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

να δημοσιεύσω μια αγγελία για πώληση ενός HD2.

 

 

Αν δεν υπάρχει καποιο πρόβλημα απο τους χειριστές του site, στείλε μου pm την αγγελία σου για να την δημοσιευσω για λογαριασμό σου

Link to comment
Share on other sites

εδω εισαι Κωστη :)

απλα απαιχτη ρομ...εχει σχεδον τα παντα ηδη μεσα;)

πληκτρολογιο για ελληνικα,μονο αυτο που εχει δωσει ο Κωσταντινος (Ezinput gr);)

 

Energy.Leo.23569.Sense2.5.Cookie.DinikGlass.Jul.10.rar

 

Δημήτρη καλησπέρα. Κατέβαζω το πληκτρολογιο αλλα... 180mb??

Μηπως ειναι μονο για συγκεκριμένη ρομ? Δεν ειναι συμβατό με την μαμα??

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη καλησπέρα. Κατέβαζω το πληκτρολογιο αλλα... 180mb??

Μηπως ειναι μονο για συγκεκριμένη ρομ? Δεν ειναι συμβατό με την μαμα??

 

η ρομ ειναι φιλε 180mb αυτη που κατεβαζεις.το πληκτρολογιο ειναι στην πρωτη σελιδα

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος το πρόγραμμα phonExtention; Είναι ένα πρόγραμμα-τηλεφωνική ατζέντα, όπου εάν έχεις στις επαφές σου φωτογραφία του καλούντος, αυτή γεμίζει ολόκληρη την οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εχω το εξης προβλημα: βρηκα ενα bluetooth hands free σε ενα ντουλαπι και ειπα να αρχισω να το χρησιμοποιω. το θεμα ειναι οτι δεν το βλεπει καθολου. ενω κραταω πατημενω το ακουστικο της κλησης ετσι ωστε να ειναι σε κατασταση για να το δει η συσκευη, δεν το βλεπει καθολου! τι μπορει να φταιει? ενα samsung ειναι.

 

Μήπως χρειάζεται κάποιον άλλο συνδυασμό πλήκτρων για να γίνει reset και ορατό στην συσκευή;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος το πρόγραμμα phonExtention; Είναι ένα πρόγραμμα-τηλεφωνική ατζέντα, όπου εάν έχεις στις επαφές σου φωτογραφία του καλούντος, αυτή γεμίζει ολόκληρη την οθόνη.

 

http://www.iconsoft.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν συστήνω τη χρήση τέτοιων προγραμμάτων σε αυτές τις συσκευές. Κάθονται πάνω στον ήδη βαρύ dialer της συσκευής με ότι αυτό συνεπάγεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μήπως χρειάζεται κάποιον άλλο συνδυασμό πλήκτρων για να γίνει reset και ορατό στην συσκευή;

Τελικα ετσι ηταν. Το κρατουσα πατημενο μεχρι να αρχισει να αναβοσβηνει ενα λαμπακι. ενω επρεπε να το κραταω ακομα περισσοτερο μεχρι να παραμεινει σταθερα αναμμενο. rtfm μου ταιριαζει απολυτα:p

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι μου θυμισες, καλο προγραμμα που το ειχα σαν 1η εφαρμογη στο OMNIA 1:lol:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

stranger72 σε ευχαριστώ γιά την άμεση απάντηση.

athanaso77 η άποψη σου πάντα σεβαστή, λέω πάντως να το δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

stranger72 σε ευχαριστώ γιά την άμεση απάντηση.

athanaso77 η άποψη σου πάντα σεβαστή, λέω πάντως να το δοκιμάσω.

εχεις πμ!:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
athanaso77 η άποψη σου πάντα σεβαστή, λέω πάντως να το δοκιμάσω.

 

Και καλά θα κάνεις. Πες μας και πως δουλεύει στη συσκευή μετά αν θέλεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και πάλι ! κάποιος με καμιά συμβουλή για το παρακάτω πρόβλημα ; Ξέχασα να αναφέρω ότι το έστειλα για επισκευή αλλά όπως τους το έστειλα έτσι μου το ξανά έστειλαν , λέγοντας πως δεν έχει κάποιο πρόβλημα ! Έχω εδώ και 1 μήνα το HTC HD2 όταν πάω να δημιουργήσω μια συνάντηση π.χ. 20 Αυγούστου του 2010 ( και αφού συμπληρώσω τα ακόλουθα , όσα χρειάζονται ) όταν πατώ τέλος την συνάντηση μου την πεταει στης 20 Ιουλίου του 2011!!!!!! Ανοίγοντας την λανθασμένη συνάντηση λέει Τετ,20 Ιουλ 2011 ΑΛΛΑ αν πάω μενού και στην συνέχεια επεξεργασία εκεί η ημερομηνία είναι σωστή ! ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ !!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και πάλι ! κάποιος με καμιά συμβουλή για το παρακάτω πρόβλημα ; Ξέχασα να αναφέρω ότι το έστειλα για επισκευή αλλά όπως τους το έστειλα έτσι μου το ξανά έστειλαν , λέγοντας πως δεν έχει κάποιο πρόβλημα ! Έχω εδώ και 1 μήνα το HTC HD2 όταν πάω να δημιουργήσω μια συνάντηση π.χ. 20 Αυγούστου του 2010 ( και αφού συμπληρώσω τα ακόλουθα , όσα χρειάζονται ) όταν πατώ τέλος την συνάντηση μου την πεταει στης 20 Ιουλίου του 2011!!!!!! Ανοίγοντας την λανθασμένη συνάντηση λέει Τετ,20 Ιουλ 2011 ΑΛΛΑ αν πάω μενού και στην συνέχεια επεξεργασία εκεί η ημερομηνία είναι σωστή ! ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ !!!!!!!!!!!!!

Σε μένα όποια ημερομηνία και να βάλω την βγάζει κανονικά!!! :wacko:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...