Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλαράκι μου καλημέρα,

 

Για τη χρήση που το θες νομίζω πως πρέπει να κοιτάξεις σε κάποιο άλλο μοντέλο

 

Φιλικά

HTC HD2 ROM Omega XT v30 Elegancia RADIO 2.15.50.14

HTC Sensation Android: 2.3.5, Sense: 3.5, Insertcoin: 3.4.1, kernel: 2.6.35... Bricked

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την βοηθεια με τον task mamager.

Μια ακομη ερωτηση.Αφου εβαλα τον WKTask οταν κλειδωνω το κινητο πανω αριστερα στην lock screen βγαζει ενα κοκκινο Χ σε κύκλο. Ξέρετε τι είναι αυτό και πως το εξαφανίζω;

Edited by nickx
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την βοηθεια με τον task mamager.

Μια ακομη ερωτηση.Αφου εβαλα τον WKTask οταν κλειδωνω το κινητο πανω αριστερα στην lock screen βγαζει ενα κοκκινο Χ σε κύκλο. Ξέρετε τι είναι αυτό και πως το εξαφανίζω;

 

Είναι ένδειξη ότι βρίσκεσαι σε lock και δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το σβήσεις, γιατί μόλις κάνεις un lock εξαφανίζεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

μπορει καποιος να βοηθησει σε δυο αποριες που εχω?

1.υπαρχει τροπος να κανουμε backup ολες τις λεξεις που εχουμε προσθεσει στο xtt9 και να τις επαναφερουμε μετα απο μια αναβαθμιση rom?

2.γινεται να περασουμε στη συσκευη ολα τα favorites του internet explorer που εχουμε στον σταθερο υπολογιστη?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νέα miri v12

http://htcpedia.com/forum/showthread.php?t=1786

 

Changelog V 12.0

- Updated WM build to 23557

- Upgraded Base ROM / Drivers to 2.10.531.1

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα με μια καρτα microsd 16gb. μολις την αγορασα και την βαζω στο hd2.. τιποτα.. την βασω στον υπολογιστη την φορμαρω σε φατ32 . την ξαναβαζω στο hd2 παλι δεν την βλεπει. λεω κατσε να δω και στο ομνια. την βαζω στο ομνια και ολα κομπλε δουλευει μια χαρα. to hd2 φοραει ρομ του στερνα artemis v8. τσεκαρα την καρτουλα για σφαλματα αλλα ολα κομπλε..τι μπορει να παιζει?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ενδιαφερομαι να παρω το hd2 και προσπαθω να λυσω καποιες αποριες αν καποιος μπορει να με βοηθ. θα ηταν καλο γιατι απο τα καταστηματα δεν ξερουν τιποτα. (ειμαι αναμεσα σε αυτο και το blackberry 9700)

 

1) εχει φωνητικη κληση στα ελληνικα

2) εχει ταχειες κλησης

3) υποστηριζ chat με msn - facebook live

4) μπορεις να αρχειοθετ τα e-mail που ερχονται στο κινητο σε φακελους

5) τα e-mail που ερχονται στο κινητο ερχονται και στον υπολογιστη π.χ. msn

6) ποσα e-mail αποθηκευη

7) ανοιγει pdf αρχεια σαν επισυν. στα e-mail

8) υπαρχουν χαρτες με φωνητικη πλοηγηση στα ελληνικα με πληρωμη

9) στην αρχικη οθονη μπορεις να βλεπεις ραντεβου και να εχεις και ειδοποιηση

10) περνει απο αλλα κινητα ηχους με bluetooth

11) σε τι μορφη μπορεις να δεις ταινειες

12) εχει videoκλησεις

13) μπορεις να βλεπεις σελιδες στο Internet ευκολα η ειναι αργο επισης μπορεις να δεις και video στο internet.

14) μπορεις να συνδεθεις με τον Η/Υ REMOTE

συγνωμη αν σας ζαλισα αλλα θελω να ξερω αν μου κανει ευχαριστω εκ τον προτερων

Link to comment
Share on other sites

1. Προεπιλεγμένο είναι το Outlook.

2. Μωρέ ας συγχρονιστεί και ας τις σβήσει (τις έχω σε vcf). Τουλάχιστον να δω ότι η σύνδεση "ζει". Το κακό είναι ότι τις περισσότερες φορές δεν βλέπει καν το κινητό να συνδεθεί. Αλλά και όσες φορές συνδέθηκε, δεν κατάλαβα γιατί. Απλά συνέβη μετά από κάμποσες επανεκκινήσεις υπολογιστή - κινητού. Ακόμα και τότε όμως... συγχρονισμός γιοκ.

Ευχαριστώ, παιδιά. Θα συνεχίσω το ψάξιμο. Κάτι απλό θα είναι αλλά μάλλον είναι κρυμμένο καλά.

 

3. Με τα πολλά ον-οφ μου έφυγε και η πόλη (Ιωάννινα) από τον καιρό. Άλλο ψάξιμο πάλι! :rolleyes:

 

Αν δεν εχεις καταφερει να συγχρονισεις ακομα δοκιμασε αλαξεις θυρα usb,αν δεν μετα να απενεργοποιησης το antivirus και κανε 1 δοκιμη και τελος αν και τοτε δε γινει τιποτα παρε 1 καλο backup με το spb backup και καντου 1 hard reset.

Κανε απεγκατασταση και εκ νεου εγκατασταση και το Device center στο PC σου και πιστευω θα τα καταφερεις.

Μαλλον καποιο conflict παιζει!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

1)δεν γνωρίζω

2)ναι

3)ναι

4)ναι

5)ναι(αν πχ σου ερχοναι μηνυματα απο hotmail υπαρχουν και στο κιν και στον υπολογιστη)

6)δεν υπαρχει καποιος περιορισμος

7)pdf ανοιγει.τωρα σαν επισυναψη ικαζω πως ναι.

8)υπαρχουν χαρτες ναι

9)ναι και υπαρχει και παραμετροποιηση για να βλεπεις πολλα ραντεβου και επομενον ημερων οχι μονο της ιδιας ημερας

10)περνει ναι και ταυτοχρόνa απο 4 μαζι αν θυμαμαι καλα

11) ταινιας σε οτι μορφη θελεις..υπαρχουν πολοι players που παιζουν τα παντα.ακομη και με ξεχοριστ9ους υποτιτλους

12)δεν εχει εσωτερικη καμερα αλλα νομιζω οτι κανει με την κανονικη καμερα κληση βιντεο

13)ναι

14)δεν ζαλισες κανενα

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και γω μια ερωτηση γιατι διαβαζοντας σας αρχισα να φοβαμαι για τον επισημο task manager του HD2....εγω που εχω τν επισημη ROM 1,66 WWE ειναι καλυτερο να βαλω καποιον αλλο task manager??? Υπαρχει περιπτωση καποια Tasks να τρεχουν απο πισω αλλα στον task manager να μη τα εμφανιζει????:confused:
Link to comment
Share on other sites

Να κανω και γω μια ερωτηση γιατι διαβαζοντας σας αρχισα να φοβαμαι για τον επισημο task manager του HD2....εγω που εχω τν επισημη ROM 1,66 WWE ειναι καλυτερο να βαλω καποιον αλλο task manager??? Υπαρχει περιπτωση καποια Tasks να τρεχουν απο πισω αλλα στον task manager να μη τα εμφανιζει????:confused:

 

προσωπικα δεν παρατηρησα κατι τετοιο στην επισημη ρομ. αλλοι τασκς νομιζω οτι προσφερουν απλα ευκολια και μερικες πληροφοριες παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

1)δεν γνωρίζω

2)ναι

3)ναι

4)ναι

5)ναι(αν πχ σου ερχοναι μηνυματα απο hotmail υπαρχουν και στο κιν και στον υπολογιστη)

6)δεν υπαρχει καποιος περιορισμος

7)pdf ανοιγει.τωρα σαν επισυναψη ικαζω πως ναι.

8)υπαρχουν χαρτες ναι

9)ναι και υπαρχει και παραμετροποιηση για να βλεπεις πολλα ραντεβου και επομενον ημερων οχι μονο της ιδιας ημερας

10)περνει ναι και ταυτοχρόνa απο 4 μαζι αν θυμαμαι καλα

11) ταινιας σε οτι μορφη θελεις..υπαρχουν πολοι players που παιζουν τα παντα.ακομη και με ξεχοριστ9ους υποτιτλους

12)δεν εχει εσωτερικη καμερα αλλα νομιζω οτι κανει με την κανονικη καμερα κληση βιντεο

13)ναι

14)δεν ζαλισες κανενα

 

:)

 

12.Δεν κάνει ούτε με την μπροστινή κάμερα

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα με μια καρτα microsd 16gb. μολις την αγορασα και την βαζω στο hd2.. τιποτα.. την βασω στον υπολογιστη την φορμαρω σε φατ32 . την ξαναβαζω στο hd2 παλι δεν την βλεπει. λεω κατσε να δω και στο ομνια. την βαζω στο ομνια και ολα κομπλε δουλευει μια χαρα. to hd2 φοραει ρομ του στερνα artemis v8. τσεκαρα την καρτουλα για σφαλματα αλλα ολα κομπλε..τι μπορει να παιζει?

 

Κάνε την format FAT32 απο το κινητό και όχι απο τον υπολογιστή... για δοκίμασε

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Κάνε την format FAT32 απο το κινητό και όχι απο τον υπολογιστή... για δοκίμασε

 

στο hd2 ουτε απο εκει κανει κατι!!:(

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και γω μια ερωτηση γιατι διαβαζοντας σας αρχισα να φοβαμαι για τον επισημο task manager του HD2....εγω που εχω τν επισημη ROM 1,66 WWE ειναι καλυτερο να βαλω καποιον αλλο task manager??? Υπαρχει περιπτωση καποια Tasks να τρεχουν απο πισω αλλα στον task manager να μη τα εμφανιζει????:confused:

 

Μια χαρα ειναι ο γνησιος task manager.

Τον εχω στην topix 152 και λειτουργει καλυτερα απο καθε αλλο.

 

Με το HD2 θα πρεπει να ξεχασετε αυτα που ξερατε απο παλιοτερα WM.

Σε αλλο thread ανεβασα screen shots οπου εχω ανοιγμενα 3 sites στον opera, ακουω μουσικη και εχω ανοιγμενα mails.

Με ολα αυτα ταυτοχρονα η μνημη ειναι στο 50% οταν ξεκινα απο soft reset με 39%.

Δεν νομιζω οτι υπαρχουν πολλες συσκευες που καταφερνουν κατι τετοιο.

Γι αυτο αλλωστε δεν εχω ενεργοποιησει το Χ να κλεινει τις εφαρμογες.

Απο την στιγμη που η συσκευη δεν παιρνει χαμπαρι, δεν βλεπω τον λογο να μην εχω αμεσο ανοιγμα των εφαρμογων που χρησιμοποιω συνεχως.

 

Κατι αλλο σχετικα με την topix 1.5.2

Την ξανα περασα και ειδα τι θα πει απροβληματιστη χρηση.

Τετοιες ρομ ειναι για μονιμα ωστε να απολαμβανεις το κινητο σου χωρις να σκεπτεσαι τιποτα αλλο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω ξεκινησα με topix 1.2 καλη πηγα μετα σε 1.5.3 τελεια αριστη

εβαλα τη miri v11 για να δω το νεο OS δε μου αρεσαν ξαναγυρισα στη σφερατη 1.5.3

και την εχω καταβρει δε ξερω ποιες οι διαφορες με την 1.5.2 παντως δυσκολα να αλλαξω ρομ

γιατι καλυπτει τις αναγκες μου που αυτο ειναι το παν

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω ξεκινησα με topix 1.2 καλη πηγα μετα σε 1.5.3 τελεια αριστη

εβαλα τη miri v11 για να δω το νεο OS δε μου αρεσαν ξαναγυρισα στη σφερατη 1.5.3

και την εχω καταβρει δε ξερω ποιες οι διαφορες με την 1.5.2 παντως δυσκολα να αλλαξω ρομ

γιατι καλυπτει τις αναγκες μου που αυτο ειναι το παν

 

η 1.5.3 δεν ειναι που εχει προβλημα με το φλας στην φωτο?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, Παιδιά.

Έρχομαι κι εγώ από τον κόσμο των Symbian (S60 5th - 5800XM) και είμαι νεόπας στα Win Mobile. Κάποτε έγραφα και tutorial για τα S60 αλλά από PPC είμαι άσχετος.

 

Σήμερα το πήρα και από το πρωί σχεδόν προσπαθώ να κάνω συγχρονισμό με το Outlook μέσω του "Κέντρο συσκευών των Windows Mobile" αλλά δε γίνεται τίποτα. Επείδή όμως το 'βαλα γινάτι να το πάρω μαζί μου στη βραδινή έξοδο και δε γινόταν χωρίς επαφές, βρήκα μια μπακαλίστικη προσωρινή μέθοδο: Είχα όλες τις επαφές σε αρχειάκια - κάρτες *.vcf στο PC. Τα πέρασα στην κάρτα μνήμης και τα άνοιξα από εκεί με "κλικ" απαντώντας μία μία "Ναι" στην ερώτηση αν θέλω να αποθηκευτεί στη συσκευή μου. Δεν ήταν και λίγες (+200) αλλά τι να 'κανα. Το γράψιμο το γλίτωσα πάντως. :p

Μη γελάτε. Τη δουλειά μου την έκανα για την ώρα. Το θέμα όμως είναι ότι κάποια στιγμή θα χρειαστώ και το συγχρονισμό.

 

Υπάρχει κάπου αναλυτικά (με αντιμετώπιση προβλημάτων] η διαδικασία για να ρίξω λίγο διάβασμα; Να φταίει που δεν έχω δηλωμένο το Office 2007; Το λειτουργικό είναι original δηλωμένο Windows 7.

 

Καλησπέρα.

Φαίνεται πως δεν υπάρχει σίγουρη λύση, αλλά κοίτα τι έκανα εγώ σε αντίστοιχη περίπτωση:

Κατ' αρχήν να έχεις το Windows Mobile Device Center 6.1

Δεν χρειάζεται να έχεις "δηλωμένο" Office...

Εγώ τρέχω Windows 7 + Office 2007 (Windows original, ok?)

 

Μετά από παλαιό synchronization + hard reset, δεν μπορούσε να μου περάσει τις επαφές (1000+...) και σταματούσε στη μέση ή έκανε όλο το βράδυ η μπάρα για να προχωρήσει μέχρι τη μέση...

 

Οπότε, κατάργησα την υπάρχουσα parternship -άρα έχασα και το "όνομα" του κινητού που είχα δώσει. Αυτό επηρεάζει μόνο τον συγχρονισμό με τον φάκελλο "Documents in #όνομα τηλεφώνου#, αλλά ούτως ή άλλως επαναδημιουργείται νέος φάκελλος σε κάθε νέο partnership. Σε αυτή την περίπτωση παρατήρησα ότι η συσκευή κάνει assign νέο όνομα στη συσκευή της μορφής "HTC1ή2ή 3κλπ", που μάλλον έχει σχέση με το πόσες φορές έχει ξανααναγνωριστεί το τηλέφωνο σαν νέα προσπάθεια συγχρονισμού μετά από νέο partenrship....(άρα εσύ είχες κάνει 30?!!!!)

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.

Κατάργησε λοιπόν το parternship,

κάνε επαννεκίνηση στο pc ΧΩΡΙΣ να έχεις το τηλέφωνο στην USB, και μετά συνέδεσέ το.

Θα στο αναγνωρίσει. Αν όχι άλλαξε USB θύρα.

 

Πήγαινε στο "manage a parternship" και άνοιξέ το ,

στο πλαίσιο "name of PC" ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ,

στο πλαίσιο "if there is a conflict" επέλεξε " remove items on the device",

κάνε save.

Αμέσως επέλεξε τα στοιχεία που θέλεις να συγχρονίσεις, αλλά απαιτητό είναι -τουλάχιστον στην περίπτωσή μου - να ΜΗΝ είναι ανοικτό παράθυρο Outlook ή Explorer.

 

Στο 99% μου κάνει συγχρονισμό που καθυστερεί την πρώτη φορά, γιατί έχω πολλές επαφές και ζητώ να μου συγχρονίσει και όλα τα ραντεβού από το Calendar, οπότε το θεωρώ φυσιολογικό....

 

Στη συνέχεια, επιλέγεις το τι θέλεις να συγχρονίσει στη συσκευή επιλέγοντας τα αντίστοιχα στοιχεία στο "change content sync settings" και μετά "if there is a conflict" επέλεξε " remove items on desktop"....Παραδόξως ΔΕΝ θα σβήσει τίποτα από το PC ενώ θα περάσει τα στοιχεία στη συσκευή. Υπάρχει περίπτωση, όσον αφορά τα στοιχεία του calendar, να το κάνει σταδιακά και να περάσει πρώτα στοιχεία με reccurences και μετά στοιχεία όπως ραντεβού που έχεις βάλει manually....δεν ξέρω γιατί, αλλά εμένα συνήθως θέλει 1-2 συγχρονισμούς για να τα περάσει όλα την πρώτη φορά -όπου και καθυστερεί- αλλά μετά στο "φρεσκάρισμα" το καθημερινό, είναι σφαίρα...

Παρεπιπτόντως, νομίζω πως είναι καλύτερο να κρατάς αρχείο από το Outlook σε αρχείο .pst γιατί κάνει πιό αξιόπιστη εισαγωγή αρχείων, χωρίς να αλλάζει fields σε ονόματα-επίθετα...

Επίσης έχω παρατηρήσει, ότι με συγκεκριμένα προγράμματα (Ιατρικά και τα δύο), που θέλουν συγχρονισμό, ότι και να κάνω, μου καθυστερεί τόσο ο συγχρονισμός που τελικά αποτυγχάνει...σύμπτωση? Μπορεί...Αλλά φαντάσου ότι και τα δύο είναι αγορασμένα και επίσημα και δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω, ενώ στο Palm Treo 750 που είχα, ήταν μιά χαρά....

Ελπίζω να βοήθησα...και να σου δουλέψει, αν και με τα Windows κανένας δεν είναι ποτέ σίγουρος...

HD2 T-Mobile

Rom: Elegancia V2-final-CHT 2.0

Radio: 2.15.50.14

Δεν θα είχα καταφέρει τίποτα, χωρίς την βοήθεια του forum...Thanks to all:)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν εικονίδια που να ταιριάζουν σε ανάλυση και μέγεθος ώστε να αντικαταστήσουν τα γκρίζα και άσχημα εννέα εικονίδια(Τηλέφωνο->My Documents->Οι εικόνες μου->Avatar-1 , Avatar-2 κτλ) που υπάρχουν ως προεπιλογή για τις επαφές και τα πρόσωπα με κάποια ποιο ευχάριστα πχ ζωάκια , αστείες φατσούλες και γενικά ότι άλλο εκτός αυτά που προϋπάρχουν. Μπορεί να γίνει με επεξεργασία οποιασδήποτε εικόνας αλλά αν υπήρχε ήδη κάτι θα ήταν πολύ ωραίο. Μιας και η πραγματική φωτογραφία μιας επαφής δεν είναι και τόσο εύκολο για όλες. Ευχαριστώ!!!!
Link to comment
Share on other sites

Από την εμπειρία σας, παρακαλώ πείτε μου αν υπάρχει πρόγραμμα backup, που εφόσον κάνουμε hard reset εγκαθιστώντας μία ROM που είναι απλό upgrade ας πούμε μίας προηγούμενης, να μπορεί να περάσει όχι μόνο τα αρχεία αλλά και τις ρυθμίσεις και τα προγράμματα που ίσχυαν στην προηγούμενη ROM...Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

HD2 T-Mobile

Rom: Elegancia V2-final-CHT 2.0

Radio: 2.15.50.14

Δεν θα είχα καταφέρει τίποτα, χωρίς την βοήθεια του forum...Thanks to all:)

Link to comment
Share on other sites

Από την εμπειρία σας, παρακαλώ πείτε μου αν υπάρχει πρόγραμμα backup, που εφόσον κάνουμε hard reset εγκαθιστώντας μία ROM που είναι απλό upgrade ας πούμε μίας προηγούμενης, να μπορεί να περάσει όχι μόνο τα αρχεία αλλά και τις ρυθμίσεις και τα προγράμματα που ίσχυαν στην προηγούμενη ROM...Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Υπαρχει το spritebackup αλλα απο οτι λενε τα παιδια μετα απο αλλαγη rom ειναι προτιμοτερη καθαρη εγκατασταση σε ολα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι ο γνησιος task manager.

Τον εχω στην topix 152 και λειτουργει καλυτερα απο καθε αλλο.

 

Με το HD2 θα πρεπει να ξεχασετε αυτα που ξερατε απο παλιοτερα WM.

Σε αλλο thread ανεβασα screen shots οπου εχω ανοιγμενα 3 sites στον opera, ακουω μουσικη και εχω ανοιγμενα mails.

Με ολα αυτα ταυτοχρονα η μνημη ειναι στο 50% οταν ξεκινα απο soft reset με 39%.

Δεν νομιζω οτι υπαρχουν πολλες συσκευες που καταφερνουν κατι τετοιο.

Γι αυτο αλλωστε δεν εχω ενεργοποιησει το Χ να κλεινει τις εφαρμογες.

Απο την στιγμη που η συσκευη δεν παιρνει χαμπαρι, δεν βλεπω τον λογο να μην εχω αμεσο ανοιγμα των εφαρμογων που χρησιμοποιω συνεχως.

 

Κατι αλλο σχετικα με την topix 1.5.2

Την ξανα περασα και ειδα τι θα πει απροβληματιστη χρηση.

Τετοιες ρομ ειναι για μονιμα ωστε να απολαμβανεις το κινητο σου χωρις να σκεπτεσαι τιποτα αλλο.

 

εγω το λεω καιρο τωρα για την 1.5.2 Κωστη.δεν την αλλαζω με καμια αυτην την στιγμη!

 

περασε αν θελεις και το cab της νεας καμερας και πες μου;)

 

αν δεν το εχεις πες μου να δωσω λινκ,ειμαι δουλεια τωρα.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια με το που πηρα το κινητο το εβαλα για φορτιση κ μετα το ανοιξα...χτες το βραδι το εβαλα παλι για φορτιση κ το πρωι ειπα την γυναικα μου να το βγαλει απο την μπριζα χωρις να το δω αν ειχε φορτισει...φανταστικα πως θα ητανε και ειδα οτι ειχε μονο 67% φορτισει τωρα το εβαλα παλι απο τις 6.30 η ωρα και εχει παει 9.20 και απο το 10% πηγε 40%

ετσι σε εσας φορτιζει κανει τοσο πολυ ωρα?

 

ρε παιδια ενας να μου λυθει η απορια!!!

Edited by sakisdani

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...