Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χμμ...Κάτι δεν πάει καλά εδώ...

[...] Edit: Επίσης θυμίσου, ότι πρέπει να βεβαιωθείς στο pc από την Διαχείριση Εργασιών, ότι όταν επιχειρείς να ανοίξεις το WDMC, δεν τρέχει ήδη άλλο session του προγράμματος....Στα XP, έπρεπε να κλείσω manually στον Task Manager τα τρία .exe που αφορούσαν το ActiveSync, για να ανοίξει ξανά το πρόγραμμα...

 

Πολύ χρήσιμη πληροφορία. Είμαι σίγουρος ότι θα είχα τουλάχιστον 3 session που έτρεχαν. Γι' αυτό άλλες φορές δούλευε "κάπως" άλλες όχι.

 

και όμως ναι!!

μετά τη σύνδεση με bluetooth και το αυτόματο κατέβασμα των drivers το βλέπει και από usb κανονικά

ίσως βοηθήσει και το φίλο leftezi αυτό, δε ξέρω πώς να του το επισημάνω όμως

 

Ελήφθη, όβερ.

Θα το δοκιμάσω κι αυτό. Κι ότι το σκεφτόμουν αλλά είχα κι άλλα τρεχάματα. Με την πρώτη ευκαιρία όμως.

Thanks. :)

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

1)δεν γνωρίζω

2)ναι

3)ναι

4)ναι

5)ναι(αν πχ σου ερχοναι μηνυματα απο hotmail υπαρχουν και στο κιν και στον υπολογιστη)

6)δεν υπαρχει καποιος περιορισμος

7)pdf ανοιγει.τωρα σαν επισυναψη ικαζω πως ναι.

8)υπαρχουν χαρτες ναι

9)ναι και υπαρχει και παραμετροποιηση για να βλεπεις πολλα ραντεβου και επομενον ημερων οχι μονο της ιδιας ημερας

10)περνει ναι και ταυτοχρόνa απο 4 μαζι αν θυμαμαι καλα

11) ταινιας σε οτι μορφη θελεις..υπαρχουν πολοι players που παιζουν τα παντα.ακομη και με ξεχοριστ9ους υποτιτλους

12)δεν εχει εσωτερικη καμερα αλλα νομιζω οτι κανει με την κανονικη καμερα κληση βιντεο

13)ναι

14)δεν ζαλισες κανενα

 

:)

 

ευχαριστω για την απαντηση τωρα καταφερα να την δω γιατι χτες ειχα δουλεια μεχρι της 11. καλα 700 ευρο κινητο και δεν εχουν βαλει video κλησει.

αν μπορει καποιος να μου απαντησ για το

1) εχει φωνητικη κληση στα ελληνικα

14) μπορεις να συνδεθεις με τον Η/Υ REMOTE

Link to comment
Share on other sites

Συνιστώ περισσότερο το Spb Backup και χρήση του ROM Upgrade.

 

Μονο για rom upgrate ή πιο γεινιkα για τακτικο backup ?

 

Ευχαριστω τον ioathe για την απαντηση.

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ρε παιδια παλι το ιδιο προβλημα εχω βαζω ενα βιντεακι στι κινητο το παιζει και μετα σταματαει και δεν το ξανα παιζει τι μπορει να συμβαινει???????????

βοηθηστε.Μηπως φταιει που η καρτα ειναι 16GB?????

 

Ευχαριστω πολυ

Edited by haritos14
Link to comment
Share on other sites

κάπου έχει αναφερθεί η λύση

για την ενημέρωση του καιρού

βάζοντας κάποια διεύθυνση

μέσα στη registry . δεν μπορώ να

το βρω κάποιος που το ξέρει

που είναι να βοηθήσει ?

 

δεν μου κάνει ενημέρωση από τότε

που πέρασα τις ελληνικές πόλεις

από το πρώτο ποστ. κάποιος είχε

αναφέρει ότι πρέπει μέσα στη registry

να περάσουμε καινόύρια διευθυνση

για να κάνει ενημέρωση

(σε ποιο σημείο της registry μπαίνει

η διεύθυνση που κάνει αναβάθμιση

ο καιρός ?)

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν μου κάνει ενημέρωση από τότε

που πέρασα τις ελληνικές πόλεις

από το πρώτο ποστ. κάποιος είχε

αναφέρει ότι πρέπει μέσα στη registry

να περάσουμε καινόύρια διευθυνση

για να κάνει ενημέρωση

(σε ποιο σημείο της registry μπαίνει

η διεύθυνση που κάνει αναβάθμιση

ο καιρός ?)

 

πριν μου έκανε αναβάθμιση αλλά

ξαναστήνω το κινητό γιατί άλλαξα

ρομ

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανέβηκε η miri V 12.0 διορθωμένη χωρίς time bomb.

 

Μονο για rom upgrate ή πιο γεινιkα για τακτικο backup ?

 

Και για τακτικό backup προτείνω το Spb Backup.

Το rom upgrate πάντως δεν κάνει καλή δουλειά, αν και δουλεύει. Αν θέλουμε να δοκιμάσουμε ένα νέο built σωστά η συσκευή θέλει στήσιμο από την αρχή..

 

Καλημερα,ρε παιδια παλι το ιδιο προβλημα εχω βαζω ενα βιντεακι στι κινητο το παιζει και μετα σταματαει και δεν το ξανα παιζει τι μπορει να συμβαινει???????????

βοηθηστε.Μηπως φταιει που η καρτα ειναι 16GB?????

 

Ευχαριστω πολυ

 

Πες μας περισσότερα

τι format είναι το video , το μέγεθος του video και με πιο προγραμμα το τρεχεις και πια rom εχεις.

 

πριν μου έκανε αναβάθμιση αλλά

ξαναστήνω το κινητό γιατί άλλαξα

ρομ

 

Δεν χρειάζεται πια να αλλάξεις την registry για την ενημέρωση του καιρού. Αυτό ήταν για λίγες μέρες που είχε πρόβλημα ο server. Αν κάνεις σωστή εγκατάσταση του cab από το πρώτο post κανονικά πρέπει να δουλεύει (το δοκίμασα σήμερα). Αν όχι, βγάλε όλες τις τοποθεσίες και άφησε μόνο την ΄θέση μου' και δοκίμασε αν κάνει ενημέρωση.

Πιο ROM έβαλες?

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά . Κατεβάζω την Artemis αλλά όταν την αποσυμπιέζω μου βγάζει μόνο αυτό ruu_signed μαζί με ένα εικονίδιο το οποίο δεν κάνει τίποτα . Κατεβάζω την Ελληνική έκδοση . Καμία ιδέα ;
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα ότι κατά τη διάρκεια μιας κλήσης (στη Miri rom v11), όταν μπαίνω στο μενού των Windows και προσπαθώ να κάνω διάφορες ενέργειες (να ανοίξω κάποιο πρόγραμμα κτλ) παρατηρώ μεγάλη πτώση της απόκρισης της οθόνης. Κάποιες φορές δε, θέλει 3&4 πατήματα μία εντολή για να εκτελεστεί, ενώ με τα hardware buttons η απόκριση εξακολουθεί να είναι άμεση.

 

Το δοκίμασα πριν από λίγο στην δική μου συσκευή με miri v11 και στην διάρκεια της κλήσης άνοιξα πολλά προγράμματα, ακόμα και παιχνίδι αλλά κανένα πρόβλημα με την απόκριση τις οθόνης άλλα και την ταχύτητα. Δεν είναι από την ROM το πρόβλημα!

 

Δεν αργησε το πρωτο κολλημα και μαλιστα εις διπλουν.

Πηγα να αλλαγω την εικονα στην lockscreen και κολλησε στο tab των ρυθμισεων.

Την μια φορα σε μαυρη οθονη και την δευτερη εμεινε στο μενου οπως ηταν.

Οποτε δεν την κραταω θα φυγει.

 

Πριν την απεγκαταστησω δοκιμασα 3 ακομα φορες συνεχεια το ιδιο.

Καποια στιγμη αντι για την official εικονα που ζητησα να επιστρεψει μου εβγαλε μια μπλε και απο εκει και μετα δεν αλλαζε με τιποτα.

 

η miri V11 παρουσιαζει κατι που δεν μπορω να το εξηγησω και που για να το δεις χρειαζονται μερες.

Για παραδειγμα πας να κανεις κατι και πατας καπου λαθος οποτε διπλοπατας για να πας στο σωστο. Εκει δημιουργει κολλημα.

 

Και επαναλαμβανω οτι δεν εχω εγκαταστησει τιποτα υποπτο για δημιουργια προβληματων.

Καθε φορα που εβαζα κατι το οποιο δεν μου αρεσε, δεν εκανα απλα μια απεγκατασταση.

Εκανα hard reset και επαναφορα του backup που χρησιμοποιω σαν μητρα και που εχει μονο τις ρυθμισεις μου και ολες τις εμπορικες εφαρμογες που χρησιμοποιω. Τιποτα αλλο.

 

Στα τελευταια χθεσινα κολληματα ημουν αμεσως μετα απο hard reset και οτι ειχα επαναφερει αυτο το backup.

 

Οτι υπάρχει προβλημα υπάρχει.

Δεν ειναι εντονο αφου παρουσιαζεται αραια και μ᾽ενα softreset επανερχεται, αλλα οταν εχεις περασει απο ρομ που δεν καταλαβαινουν τιποτα οτι και να τους βαλεις, δεν μπορεις να δεχεσαι εστω κι ενα κολλημα στις 3 μερες.

Νομιζω η V9 ηταν καλυτερη. Δεν την κρατησα τοσο καιρο οσο την V11, αλλα δεν μου ειχε βγαλει τετοια πραγματα.

 

@ Κωστα καλημερα,

διάβασα τα προβλήματα που είχες και μου φαίνεται παράξενο γιατί εγώ με miri v11 (αλλά και με v9 και v10) δεν εχω κανενα προβλημα και μαλιστα σε πλήρη παραμετροποίηση. Και του κανω βαριά χρηση καθε μερα.

Και στο forum του miri δεν έχω διαβάσει αντίστοιχα προβλήματα.

 

@Γιάννη (athanaso77) έχεις δει εσύ στην miri προβλήματα σαν του Κωστα?

 

 

Καλημέρα παιδιά . Κατεβάζω την Artemis αλλά όταν την αποσυμπιέζω μου βγάζει μόνο αυτό ruu_signed μαζί με ένα εικονίδιο το οποίο δεν κάνει τίποτα . Κατεβάζω την Ελληνική έκδοση . Καμία ιδέα ;

 

Πρέπει να βάλεις μέσα στον φάκελο που έχεις το ruu_signed.nbh το αρχείο LeoCustomRUU.exe και να το τρέξεις.

Αν δες το έχεις και δεν ξέρεις που να το βρεις πες.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανέβηκε η miri V 12.0 διορθωμένη χωρίς time bomb.

 

 

 

Και για τακτικό backup προτείνω το Spb Backup.

Το rom upgrate πάντως δεν κάνει καλή δουλειά, αν και δουλεύει. Αν θέλουμε να δοκιμάσουμε ένα νέο built σωστά η συσκευή θέλει στήσιμο από την αρχή..

 

 

 

Πες μας περισσότερα

τι format είναι το video , το μέγεθος του video και με πιο προγραμμα το τρεχεις και πια rom εχεις.

 

 

 

Δεν χρειάζεται πια να αλλάξεις την registry για την ενημέρωση του καιρού. Αυτό ήταν για λίγες μέρες που είχε πρόβλημα ο server. Αν κάνεις σωστή εγκατάσταση του cab από το πρώτο post κανονικά πρέπει να δουλεύει (το δοκίμασα σήμερα). Αν όχι, βγάλε όλες τις τοποθεσίες και άφησε μόνο την ΄θέση μου' και δοκίμασε αν κάνει ενημέρωση.

Πιο ROM έβαλες?

 

αρτεμις v8.0

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε ioathe Σε ολες τις μορφες το δοκιμασα,τωρα αυτο που δουλευε ηταν mp4 και γυρω στα 50mb και η rom ειναι η τελευταια.

 

Σήμερα ανέβηκε η miri V 12.0 διορθωμένη χωρίς time bomb.

 

 

 

Και για τακτικό backup προτείνω το Spb Backup.

Το rom upgrate πάντως δεν κάνει καλή δουλειά, αν και δουλεύει. Αν θέλουμε να δοκιμάσουμε ένα νέο built σωστά η συσκευή θέλει στήσιμο από την αρχή..

 

 

 

Πες μας περισσότερα

τι format είναι το video , το μέγεθος του video και με πιο προγραμμα το τρεχεις και πια rom εχεις.

 

 

 

Δεν χρειάζεται πια να αλλάξεις την registry για την ενημέρωση του καιρού. Αυτό ήταν για λίγες μέρες που είχε πρόβλημα ο server. Αν κάνεις σωστή εγκατάσταση του cab από το πρώτο post κανονικά πρέπει να δουλεύει (το δοκίμασα σήμερα). Αν όχι, βγάλε όλες τις τοποθεσίες και άφησε μόνο την ΄θέση μου' και δοκίμασε αν κάνει ενημέρωση.

Πιο ROM έβαλες?

Link to comment
Share on other sites

εγκατέστησα από το πρώτο

ποστ τις ελληνικές πόλεις .

πήγα να κάνω ενημέρωση

και μου έβγαζε σφάλμα . μόλις

απέγκατέστησα τις ελληνικές

πόλεις μου έκανε ενημέρωση.

κάτι πρέπει να φταίει

( στις εγκαταστάσεις και

απεγκαταστάσεις πάντα έκανα reset

και το cab με τις ελληνικές πόλεις

το περνούσα στο τηλέφωνο και

όχι στη κάρτα μνήμης)

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε ioathe

Σε ολες τις μορφες το δοκιμασα,τωρα αυτο που δουλευε ηταν mp4 και γυρω στα 50mb και η rom ειναι η τελευταια.

 

Δοκίμασε αυτό το πρόγραμμα TCPMP

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=634951

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Και αυτο εχω και το core player

 

Δοκίμασε αυτό το πρόγραμμα TCPMP

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=634951

 

μηπως φταει η καρτα που δεν ειναι μαρκας?

τις εκανα φορματ απο των υπολογιστη και απο το κινητο και μετα αντεγραψα οτι ειχε μεσα η καρτα 2gb στην 16gb τι μπορει να φταει????

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με την άλλη (2 GB) που έχεις και πες μας :)

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με την άλλη (2 GB) που έχεις και πες μας :)

 

με την αλλη δουλευει κανονικα,αυτο που κοιταζα ειναι οτι η 2 ειναι φατ ενω η 16 φατ 32

Link to comment
Share on other sites

Mετα απο σχεδον ενα μηνα χρησης της oficial 1.66wwe αποφασισα να παω στην 1.5.2 τοpix... Oχι πως εχω παραπονο αλλα μ αρεσει να ψαχνομαι γνικα ν να κανω καινουρια πραγματα με το κινητο μου:p

Υπαρχει ομως ενα μικρο θεματακι που με απασχολει.. Στο copilot που ειναι προεγγατεστημενο αγορασα τη licence κ τωρα αν παω σε αλλη ρομ πως θα γινει να μην το χασω?

Ξερω οτι δεν θα πειραχτουν τα περιεχομενα της memory card αλλα πρεπει να κανω κατι αλλο για να δουλεψει κ παλι η δεν θα εχω καποιο προβλημα?

Τα προγραμματα που εχω δεν με νοιαζουν κ τοσο αφου μερικα ισως δεν δουλευουν καν μιας κ ειναι μονο για 1.66 wwe...:blink:

Εχω κανει ηδη hspl μιας κ η συσκευη ηταν στα ολλανδικα κ της εβαλα την 1.6wwe οποτε χρειαζετε να κανω κατι αλλο ?

καλη σας μερα παιδια :)

 

Παιδια επειδη ειμαι ετοιμος να φλασαρω ξερει κανενας να μου απαντησει??:O

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ειμαι ετοιμος να φλασαρω ξερει κανενας να μου απαντησει??:O

 

μα γιατί να χάσεις το license?περνάς την νέα rom,περνάς το copilot,περνάς το license

Link to comment
Share on other sites

@Ioathe

 

Γιαννη το προβλημα στην miri με την επιλογη lockscreen μου το εκανε και μετα απο hardreset.

 

@@@@@ Στην φωτο παρακατω φαινεται το προβλημα που εχω με το βιντεο.

Το εκανε και μετα απο hard reset και πριν και μετα απο την εγκατασταση της νεας καμερας.

 

http://img.skitch.com/20100410-1j9xcuu8uqmaice5f2uwsjyf3m.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

 

Θα φλασαρω αλλη ρομ για δοκιμη. Αν συνεχιστουν τα προβληματα με βλεπω με official γιατι κουραστηκα.

Θελω να βαλω μια ρομ και να μην ασχοληθω αλλο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

@Ioathe

 

Γιαννη το προβλημα στην miri με την επιλογη lockscreen μου το εκανε και μετα απο hardreset.

 

@@@@@ Στην φωτο παρακατω φαινεται το προβλημα που εχω με το βιντεο.

Το εκανε και μετα απο hard reset και πριν και μετα απο την εγκατασταση της νεας καμερας.

 

http://img.skitch.com/20100410-1j9xcuu8uqmaice5f2uwsjyf3m.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

 

Θα φλασαρω αλλη ρομ για δοκιμη. Αν συνεχιστουν τα προβληματα με βλεπω με official γιατι κουραστηκα.

Θελω να βαλω μια ρομ και να μην ασχοληθω αλλο.

 

task29 και clean install 1.5.2 απο την αρχη Κωστα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μα γιατί να χάσεις το license?περνάς την νέα rom,περνάς το copilot,περνάς το license

Δηλαδη στην νεα ρομ πχ δεν θα υπαρχει μεσα το copilot απο μονο του??

Πρεπει να το κατεβασω εγω?

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ειμαι ετοιμος να φλασαρω ξερει κανενας να μου απαντησει??:O

 

Το licence έχει να κάνει με το serial number της συσκευής και οχι με ποια rom εχει.

Αν σου εχουν δώσει sn το περνάς όταν σου ζητηθεί εάν οχι απλά κάνεις ενεργοποιήση και δουλεύει κανονικότατα.

 

Εγω λοιπόν τώρα που πήρα φόρα με τα hardspl2 και τα σχετικά ποιός με σταματάει....:lol:

Δοκίμασα Artemis v.8, Miri v.11, και τώρα είμαι με miri v.11 elegancia και 2.07.50.27.

 

Εντυπώσεις, πολυ καλή η artemis και σταθερή και ελληνική αλλά έχει ακόμα ελαφρύ πρόβλημα με τη κάμερα σε αντίθεση με του miri που δεν έχει και έχει και πιο ωραία χρώματα.

 

Το μόνο πρόβλημα πού έχω εντοπίσει είναι οτι όταν μιλάς στο τηλέφωνο και κάποια στιγμή σταματήσεις να μιλάς ακούγεται ένας θόρυβος σαν το άτομο με το οποίο μιλάς να είναι κοντά σε θάλασσα.

 

Την δοκίμασα και με το 2.08 που λέει ότι είναι συμβατό αλλά κάνει το ίδιο πράγμα, έτσι ξαναγύρισα στη 2.07 γιατί εχει μακράν πιο σταθερό σήμα.

 

Αντίθετα η Artemis δεν είχε κάποιο πρόβλημα με το σήμα αλλά η miri elegancia είναι απλά πανέμορφη και σχεδόν έτοιμη...με cookie home tab...κ.α

 

Σε topix δεν έχω πάει ακόμα και έτσι δεν έχω άποψη....:O

Σίγουρα όμως θα την δοκιμάσω κάποια στιγμή όταν βαρεθώ με την elegancia.:)

 

 

Ρεβέκκα.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

task29 και clean install 1.5.2 απο την αρχη Κωστα :)

 

Αυτο εκανα Δημητρη.

Μου το πρωτοεκανε χθες ενω ειχα την 1.5.2 με περασμενο το παλιο μου backup.

 

Εκανα Task29 και την ξαναπερασα και μετα εριξα το backup μου.

 

Συνεχιστηκε

 

Εκανα hardreset και την εστησα απο την αρχη παλι τα ιδια. Τωρα θα κανω παλι hard reset και θα δοκιμασω χωρις τιποτα αλλα ποιο προγραμμα μπορει να δημιουργει προβλημα μονο στο βιντεο;

 

Το μοναδικο που εχει σχεση ειναι το resco viewer το οποιο ομως το χρειαζομαι οσο τιποτα αλλο στην δουλεια μου και δεν νομιζω οτι μπορει να φταιει ενα προγραμμα με τοσες πωλησεις.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Λεω να κανω σημερα για πρωτη φορα rom upgrate.Η διαδικασια ειναι hard reset μετα σβησιμο συσκευης συνδεση με usb και τρεξιμο της rom ?

 

Eυχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Λεω να κανω σημερα για πρωτη φορα rom upgrate.Η διαδικασια ειναι hard reset μετα σβησιμο συσκευης συνδεση με usb και τρεξιμο της rom ?

 

Eυχαριστω.

 

 

καλημερα Γιαννη:)

οχι φιλε μου,απλα συνδεεις την συσκευη με τον υπολογιστη,τσεκαρεις οτι σιγουρα ειναι συνδεμενη κι τρεχεις το exe της ρομ.μιλαμε παντα για επισημη ρομ ετσι;)

 

μολις τελειωσει το φλασαρισμα,κανεις ενα hard reset κ αρχιζεις να στηνεις το τηλ σου:)

 

@TeSalat

Κωστα καλημερα:)

 

δεν φταιει σιγουρα το resco,το χρησιμοποιω μονιμα,εχω κανει να μου ανοιγει τα παντα αυτο και οχι το album.

 

κατι αλλο στην κανει την δουλεια...

 

κατι αλλο περιεργο,στην 1.5.2 χρησιμοποιω το 1.54 cookies home.το 1.6 δεν μου "εκατσε" ποτε σωστα οσες φορες κ αν το δοκιμασα.οχι οτι με χαλαει,καθε αλλο!

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...